Opinie o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fast Service Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fast Service Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Juz wolny

Chcecie wiedzieć czemu nikt juz nie komentuje pracy w fastservice oddzial Brzesko? Bo juz wszyscy normalni sie pozwalniali albo sa w trakcie odchodzenia i szkoda im czasu na komentowanie tego syfu w carlsberg. Ci co zostali to sa juz na odchodnym lub sa przyszlymi emerytami. Pozdrawiam kierownictwo, ktore w tym zblizajacym sie sezonie bedzie pracowac ze starymi dziadkami sprzedawczykami, mlodymi donosicielami i ukraincami bo tylko tacy maja sie tam dobrze. PS jesli szukasz pracy w Brzesku to zastanow sie pięć razy jesli przyjdzie Ci do glowy pracowac w fast pod carlsberg - prace tam dostaniesz od reki bo im ludzi brakuje gdyz wszyscy odchodza przez zastraszanie i zgnila atmosfere.

Zabrze

Niepolecam tej agencji nawet najgorszemu wrogowi.Po pierwszej rozmowie z panią w biurze,oznajmiłem że jestem zdecydowany podjęciem pracy w DHL Dąbrowa górnicza,na stanowisko kierowca magazynier z dowozem skazanych z zakładu karnego w Zabrzu.Zawarlismy umowę słowną i czekałem cierpliwie na 26.03.2018 gdyż z tym dniem miałem podjąć tam prace,a czasu zostało 2tyg.Kilka dni przed 26.03 postanowiłem zadzwonić do biura i upewnić się,że wszystko jest ok.Jakie było moje zdziwienie gdy pani w biurze,oznajmiła mi że,trwa rekrutacja i wcale że tak powiem nie miałem tego stanowiska zapewnionego.W taki sposób straciłem 2tygodnie na siedzeniu w domu i czekaniu,nie wiadomo na co.To jest żenada i szczerze odradzam pracy z agencją pracy fast serwis w Dąbrowie górniczej.

nowy

czy ktoś się orietuje jak wygląda praca na magazynie DHL w Dabrowie górniczej z ta agenja pracy?

Waldi

W nowej pracy pierwsze dni zawsze są ciężkie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ok

Mowa o pracy w brzesku browar Okocim, na rozmowie wszystko pięknie, co bym im nie powiedział to i tak by mnie wzięli - takie mialem odczucie. Obiecali kokosy i milą atmosferę, a jest odwrotnie. Po paru dniach mam dość.

Tymon

Jaki jest powód takiej ciszy? Jak się pracuje?

Bosman

w Szczecinie w Bosmanie nie jest tak źle. Największy problem to że za nadgodziny nie płacą i że nie ma socjalu ale kasa jest na czas

pachwina

Brzesko Okocim Carlsberg dzieki współpracy z fastservice skończy jak Tesco w Polsce. Życzę powodzenia.

Ciecia syn

Chcę pozdrowić pracowników fast service wykonujących usługi na terenie browaru Okocim, wiem ze firma was wykorzystuje i zastrasza, wiem że macie śmieciowe umowy, traktują was jak śmieci, opinia o browarze Okocim juz się daleko rozeszła i wciąż sie rozchodzi dzieki wspolpracy z tą firma, przez co ja sam w sklepie już od nich żadnego piwa ne kupuję (nie miejcie do mnie żalu) i nie dajcie się ponieść emocjom a gostek plkansta to fałszywiec - pewnie na umowie o prace w carsbergu siedzi, a oni mądrzejsi od was nie są na pewno, to wy na ich pensje robicie, i to od was zalezy ich premia. Trzymajcie sie.

Natalia

Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń, jednak przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi oraz zapoznanie się z treścią regulaminu: www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są wpisy zawierające treści wulgarne. Nie jest to też miejsce do obrażania innych użytkowników wątku.

PLKANSTA

Ziomki w brzesku, jesteście frajerami, mieliście za dobrze, teraz już się skończy leżenie, skończy się praca w jednym pasującym dla was i ustawionym miejscu, w innych zakładach każdy na przemian wszędzie pracuje, raz w lżejszym a raz na cięższym stanowisku, tylko u was było (jeszcze chwilę będzie do przejęcia pałeczki przez Janusza) przydzielanie do stanowisk na stałe, czego efektem było tak że jeden ciężko i odpowiedzialnie pracowal a inny ściemniał sobie za te same pieniadze. Większość pracowników w brzesku to nieuki bez szkoły - wiec co wy chcecie więcej, nie ma szkoły to będziecie jeb&€€ć.

Polak

Nie polecam firmy. Zastraszanie i wyzysk.

WaraBarbara

Odradzam współpracy z ta firma. Jeśli chcesz utrzymać rodzinę to rezygnuj z tej pracy i znajdź normalną bo z nimi obudzisz się z reka w nocniku. Zwalniają za byle co jak już nie będziesz im potrzebny. Zawsze coś na Ciebie znajdą albo tak dołożą pracy ze wymiekniesz i niewydolisz i wtedy Cię zwolnią bo nie wyrobisz norm. Jeśli praca ma być tylko nieznaczacym dodatkiem do Twojego życia to polecam. W każdej chwili możesz ja stracić.

Nobody

Przestrzegam przed ta firma. U nich liczą się zyski i kasa i nawet jeśli niewiadomo jaka umowę podpiszecie z ta firma to po jakimś czasie albo zostanie modyfikowana albo będą Wam tak liczyć normy żeby było, że nie wyrabiacie. Później zacznie się szantaż i na koniec dostaniecie kopa w (usunięte przez administratora) W Brzesku na Browarze Okocim kończy się sezon piwny i zaczyna się już powoli rzeź. Januszek już wkracza do akcji.

Gulgur

Nie polecam. Firma wprowadza limity do wykonania obcinajac wynagrodzenie przy niewykonaniu norm których nieraz nie da się wykonac. Zmuszają pracowników do łamania przepisów i ryzykowania zycia gdyż ilość pracy i produktywnosc dla nich jest ważniejsza niż bezpieczenstwo. Przykład : operatorzy linii produkcyjnych muszą nieraz nawet dwukrotnie prędkość przekraczać aby nie ukarano ich za opóźnienia w produkcji warte po kilkaset złotych za minutę. ZASTANÓWCIE SIĘ NAJPIERW CZY WARTO TRACIĆ ZDROWIE NA PRACĘ W TEJ FIRMIE. Pozdrawiam

Gulgur
@Gulgur

A za przekraczanie prędkości też karaja lub zwalniają. Nie wiadomo już za co dostanie się ochrzan i karę. Kary głównie pieniężne.

Natalia

@Koordy.wspominasz o karach nakładanych na pracowników. Możesz powiedzieć za co można zostać ukaranym? Jaką ma to formę? Piszesz, że nigdy nie dostałeś premii. Długo już w firmie pracujesz? Czy sytuacje które opisujesz są zależne od agencji, czy też od pracodawcy do którego się trafi? Może warto takie uwagi przesłać do samej agencji?

Jan Uszek
@Natalia

Kara jest za niewyrobienie normy, która trudno jest wyrobić gdyż pracownik nie ma wpływu na to, że linia produkcyjna ma przezbrojenie lub awarię albo samochody dostawcze sie spozniaja. Normy moga byc liczone indywidualnie - podkradanie i donoszenie na kolegow by wyrobic wlasne normy lub moga byc grupowe ale wtedy o premii zapomnijcie. Pracownik musi szukać innego sposobu na wyrobienie norm czyli podkradac pracę innym pracownikom. Do tego liczą czas wykonywania usług np zaladunkow a równolegle polują na tych co szybko jeżdżą. Zmuszają jednych pracowników na donoszenie na innych. Jeśli przejdzie obok Ciebie ktoś bez np kamizelki odblaskowej to karany jesteś Ty, że go nie upomniales i nie zgłosiłes wyzej. Za uszkodzenia i drobne wypadki firma miała pokrywać z puli- a jest Tak, że pracownik jest karany. A co do premii to niech się wypowiedzą osoby co dostaly, niech napiszą jak wielkie to pieniądze byly. W tej firmie jeśli się nie jeste (usunięte przez administratora) i donosicielem to długo się nie utrzymasz .

Koordy.

Dokładają normy i liczą wydajność a z drugiej strony karaja za byle co. Niby nie każą się spieszyc a liczą czas i produktywność. W firmie tej liczy się ilość kosztem jakości i bezpieczeństwa. Pracownik dla nich to tylko numerek na fakturze, którego szybko można wymienić. Stanowczo odradzam. Możliwość awansu jest zerowa, możliwość rozwoju jest zerowa a teraz też możliwość godnego zarobku spada. Obiecali dobrze płatna pracę i premie od wydajności a teraz zaczynają karać za byle co a o premi już każdy z nas zapomniał dawno bo nigdy nie dostaliśmy. Coraz wiecej ukraincow zatrudniaja bo sa tansi. Nie polecam firmy i trzymajcie się od niej z daleka.

Pracownik no 1

Dla mnie firma jak każda inna. W Carlsbergu ( mówię o Brzesku ) można spokojnie zarobić, ale niestety też są normy do wypracowania .

Adriano666999

Oj nieładnie. Kazać ludziom pracować w godzinach nadliczbowych to chyba naruszenie kodeksu pracy. Trzeba będzie to zgłosić do Inspekcji, nie zostawiacie wyjścia. Co do oddawania dni wolnych za nadgodziny to też nie jest tak, że to pracodawca sobie wybiera kiedy ja mam na to wolne pójść. To ja sobie wybieram, a nie Wy, bo to ja pracuję weekendy a nie wy.

xoxo

Pracowałem w latach 2014-2015 w agencji Fast Service na CD Gliwice, dział fresh. Atmosfera była fatalna, wyczuwać można było zawiść ( choć do końca nie wiem o co ), rywalizację ( heh w końcu praca na akord :) ), chamstwo wśród pracowników. Koordynatorzy a za mojego czasu pracy to były dwie, nie potrafiły nic zrobić, żadnej prośby zrealizować; czy to naprawa karty do dobijania na bramce, czy problem z kluczem zwanym ifobem. Niuanse, ale jakże znaczące. Traktowanie czy też obrażanie ( zarówno przez osoby z zewnątrz:patrz kierownictwo Tesco czy też pewien Pan z agencji Staffline Ogór padalec ) niektórych pracowników ocierało się już o założenie sprawy sądowej. Jak ktoś niewyrobił normy to dostawał kartkę do podpisania, że przyjmuje do wiadomości, że nie zmieścił się w założonej minimalnej normie. A czasami ciężko ją było wyrobić; lub też nie było jej na czym wyrobić. Co do wypłat to była uwarunkowana przez normy jakie się wyrabiało w skali miesiąca( średnia ). Generalnie ujmując to kobiety zdecydowanie więcej zarabiały aniżeli mężczyźni. Kobiety miały dużo lepsze towary i palety ( akurat fast service nie ma na to wpływu ). Aczkolwiek można pomyśleć o Panach którzy tam pracują i zrównać w jakiś sposób bowiem harują jak woły za śmieszne pieniądze jak na ich pracę. Pracownicy byli dwulicowi ( Krystyna J. - wielka Pani której nie wiadomo się wydawało kim jest, potrafiła obrobić plecy każdemu ) czy też wyśmiewanie pracownika któremu bądź co bądź zależało na pracy ( pozdro Kaśka :) ) i nie docenienie go na awans w postaci lidera grupy. Co do liderów : Dawida razem z koordynatorką A.D. powinno się zamknąć w szpitalu w Toszku. Baśka była Ok ( nie wiem czy dalej jest ) , ale najlepszy i zdecydowany number one to był Maciek ( niepracujący już tam ). Serdecznie Cię pozdrawiam. Konkretny, rzeczowy ale też luzak. Z pracowników tam pracujących ( czy też pracowali ) pozdrawiam Justynę, Kafara, Łukasza, Bartka oraz paru jeszcze innych niestety już nawet nie pamiętam ich imion. Nie zapomnę też jak potraktowaliście Tomka C. Natomiast wyjątkowo gorąco nie pozdrawiam koordynatorki A.D., Krystyny J. ( żmija ) i w zasadzie tyle z moich żali, pretensji, opinii. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Service Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Fast Service Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Service Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Service Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Service Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fast Service Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Service Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 792 ocen.

Fast Service Sp. z o. o.