Opinie o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fast Service Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fast Service Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Piszecie o Andrzejku? :):)

Ktoś
@Ewa

Nie piszcie tu o prywatnych sprawach. Jak tak można?! Każdy może robić co chce i z kim chce

ktos

Tanie paliwo sprzedaje Roman SZ. wszyscy to wiedzą. A koordynatorka to je nawet kupuje.

tanie paliwo

kierowca busika sprzedaje paliwo. mam materiał na to dobry

Jarek
@tanie paliwo

Podaj kontakt na to paliwko. Chętnie skorzystam :)

Ktoś

Ten od paliwa to kręci na boku z inną kobieta. Fajny gośc

Franklin

Witam wszystkich. Jeśli ktoś myśli żeby podjąć współpracę z tym biurem odradzam , odradzam i jeszcze raz odradzam. Zero szacunku dla człowieka o swoje sprawy trzeba zabiegać (mimo że wynikają z kodeksu pracy) Dla agencji jest tylko jedno ważne żeby jak najszybciej zacząć pracę!!! Wiele dać z siebie mało otrzymać a najlepiej to głowy nie zawracać. Jeżeli możecie Pastwo podjąć pracę w innym pośrednictwie pacy to polecam - tutaj jest istna samowolka.

Wredny

Nie polecam pracy w tej firmie a szczegolnie na Tesco Gliwice. Lider jest z jednej zmian dodam ze mezszczyzna mimo ze praca ma byc dzienie tak nie jest lider wybiera sobie osoby (ulubiencow) ktore chodza dzienie a reszta chodzi jak jest dobrze 3 razy tylko w tygodniu przez co nie da sie zarobic zarobki sa niskie jest to praca na norme jesli sie ma najnizsza norme czyli 100 na godzine lider jest niee zadowolony i zwraca tylko uwage. ODRADZAM PRACE W FIRMIE fAST SERVICE MOZNA POWIEDZIEC (usunięte przez administratora) NIC WIECEJ SA POSREDNIAKI KTORE WYWIAZUJA SIE Z UMOW JEDNAK NIE TEN POSREDNIAK NIE BADZCIE LUDZIE GLUPI

@Wredny

Lider D..... to jest jakieś nieporozumienie !!!! Odradzam pracy z tym cwaniakiem, on nienawidzi wszystkich, sam uważa się za najlepszego i podkłada kłody innym !!! Odradzam pracy w tej firmie, czemu on jeszcze pracuje już go dawno kierownicy chcieli wyrzucić.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

trew

To zależy czy robisz dobrze śmigło.

Oszukany

Banda oszustów, a nie agencja pracy czasowej. Jeśli ktoś ma ochotę pracować za pół darmo, to gorąco polecam. Za 5 dni(31 godzin) pracy zapłacili mi 91,14 zł, co daje stawkę 2,94 zł za godzinę, co chyba mówi samo za siebie. Jak do nich zadzwonię, będą się na pewno tłumaczyć, że potrącili kwotę za kurs na wózki jezdniowe, ale tak się składa, że żadnego kursu nie było, bo jak 5 minutowy test umiejętności posługiwania się "paleciakiem elektrycznym"(na którego de facto potrzebne są jedynie uprawnienia wewnętrzne na terenie zakładu)można nazwać kursem i żądać za to pieniędzy. Ludzie nie dajcie się nabrać tym oszustom, najlepiej omijajcie Fast-Service w Gliwicach szerokim łukiem.

mon

Ludzie doczekalismy czasow ze jestesmy niewolnikami we wlasnym kraju,a ci koordynatorzy do odstrzalu cwoki mendy .

Fast Service-nazwa zobowiazuje ;D

Praca szybko sie znalazla-tak szybko ze pomineli BHP i badanie lekarskie na prace na magazynie(!). Praca w EuroCash Błonie. Kierownictwo zaleznie od humoru zleca ci prace na czyims skanerze jako 'szkolenie' lub prace na sprzataniu w celu 'nauki pracy na skanerze' ;D Po pracy na czyims skanerze(dwie lub trzy osoby zaleznie jak im sie widzi przydzielac) potrafia okreslic norme kazdego oddzielnie. Malo tego oceniaja na podstawie chodu-jak zbyt wolno chodzisz to znaczy ze sie nie nadajesz. Koordynatorka takze karci marsz-powinienies przeciez biegac(na magazynie!). Do tego potrafia wyrzucic za nazwisko(jesli juz nie bedziesz mial wyjscia i pojdziesz do nich pracowac na pytanie 'jestes z nim rodzina?' odpowiadaj zawsze 'kto? nie, nie znam'. Lepiej nie ryzykowac utraty 'pracy'. Podczas tlumaczenia przez kogokolwiek najlepiej tancz lub biegaj. Za stanie posadza cie o olewanie pracy. Najlepiej dotykaj wszystkiego i rob cokolwiek tylko nie stoj w miejscu nawet jak musisz czekac 15 minut na brak towaru majac ostatnia pozycje w zleceniu, ktorego przez to nie masz jak zamknac aby wziac nastepne. I oczywiscie liz tylek koordynatorce. Jesli to zrobisz masz prace na dlugo, jesli nie wyrzuci cie za 'nie wyrabianie norm'(czyli praktycznie za cokolwiek-jest to uniwersalny tekst by nie przyznac sie ze to jej 'widzi-mi-sie'). Chociaz jesli bedziesz po zwolnieniu klocil sie, wreszcie nie wytrzyma i pusci pare z ust mowiac prawde za co zostalo sie zwolnionym. Tak bylo w moim przypadku. Nie posiadaj takze wlasnego zdania-za skrytykowanie lub nawet spytanie sie 'dlaczego tak jest?' mozesz zostac na czarnej liscie Elzbiety(koordynatorka), a wiadomo co za tym idzie. Nie mow jej takze niczego-czy sprawy prywatne czy luzna rozmowa na temat pogladow politycznych, wszystko to wykorzysta przeciw tobie jesli bedzie miala inne zdanie. Jeszcze bardziej uwazaj na siebie gdy przychodzisz jako nowy z wieksza iloscia osob-zawsze ponad polowa wyleci(pytanie tylko jak dlugo ta druga polowa popracuje ;p) a to kwesta gustu Elzbiety kto kim bedzie. Jest strasznie dwulicowa osoba wiec nie wierz jej gdy przy tobie bedzie sluzyla 'dobra rada i milymi slowami'. I tak kierownictwu powie wszystko(nawet jak cie lubi). Kwestia tego czy dokoloruje sobie i negatywnie oceni twoje predyspozycje do pracy czy zacznie zachwalac. Mimo iz dobrze wykonujesz swoja prace na 'szkoleniu'(z kilkoma roznymi osobami) i 'szkolacy' oceniaja twoja prace dobrze, ze nadajesz sie. Ona powie ci ze sie nadajesz i ze sie nie nadajesz jednego dnia. W zlaeznosci ktora godzina bedzie. Jesli chociaz raz uslyszales ze slabo cie widzi-lepiej rozgladaj sie za nowa praca. Tzn. agencja gdyz dziewczyny z biura takze oceniaja kogos z 'widzialam na miescie...' i innych plotek. Nie potrafia rozmawiac, zachowujac sie jak przekupki na rynku. Im glosniej i wiecej slow poleci z ich ust tym maja wieksza racje. Szkoda tylko ze nic konkretnego nie krzycza. Kazda takze ma inne zdanie, ale jesli walczysz o swoje to ta ktora moze najwiecej zyskac dla siebie przekrzyczy nawet 'kolezanke z pracy' ktora chce normalnie porozmawiac i wyjasnic sprawe. Byleby dla siebie. Nie interesuja sie niesprawiedliwym wyrzuceniem z pracy tylko tym by kase na tobie zarobic. Nie ten magazyn to inny, wazne ze w ich agencji. O wszytko na papierze tez trzeba sie prosic, bo oni 'nie oszukaja, oni nie sa z takich i wyplaca pensje'. Za przepracowane dwa dni nie zaplaca jesli zrezygnujesz-tak jest w umowie napisane. Oczywiscie umowe dostaniesz jak wyprosisz a i bez zadnego sprecyzowania w niej 'zrezygnujesz' rowniez oznacza 'wyleja cie'. Dwa dni okreslone jako 16 godzin(czesto nadgodziny wiec raczej zawsze przekracza sie ten limit). Pytanie tylko czy w zeszycie o godzinach pracy sa prawdziwe godziny wpisane-podpisuje sie koordynatorka twoim nazwiskiem. Bus jezdzacy z Sochaczewa jest przepelniony, zawsze pare osob stoi(nie dosc ze sie nabiegasz 10 godzin to i jeszcze dodatkowo pol godziny stoj). Nie dbaja o bezpieczenstwo, ale jak zwrocisz uwage to mozesz na pieszo wracac. Twoja kwestia czy chcesz ryzykowac i byc moze zginac czy ryzykowac i stracic prace a zyskac kilka ladnych kilometrow chodu. Ogolnie lepiej nie ufac tam nikomu, z nikim nie rozmawiac na prywatne sprawy tym bardziej opinii o kimkolwiek czy to kolega czy kierownik, wazne zebyc nic nie krytykowac. Sytuacja chociazby w autobusie, za zwrocenie uwagi na ilosc osob caly autobus 'wyznawcow Elzbiety' nakrzyczy na ciebie 'zebys ty na pieszo nie szedl, ty chamie'. Cham bo dba o swoje bezpieczenstwo? No ale coz sie dziwic, jaka agencja tacy pracownicy. Bez roznicy co myslisz, masz mowic i robic by Elka pochwalala to. Albo jestes 'prosty' oraz glupi i masz prace, albo jestes madry bezrobotny. Nie mowiac juz o bezpieczenstwie na magazynie-albo pracujesz wolno(utrata pracy) albo szybko ale ryzykujac zdrowie(wystarczy powiedziec ze masz uprawnienia na wozki-wmowisz bajke ze zgubiles i po problemie, nie musisz placic im 250 zl za 'kurs na wozki widlowe zakonczony egzaminem'-czyli kar

Mirek
@Fast Service-nazwa zobowiazuje ;D

Podajcie mi kontakt do osoby która tanio sprzedaje paliwo w Fast Service

larry

Wrzoda usunac i po sprawie:-) :-) :-)

ziutek

Wiem o kim piszesz sam sie opieprza tylko na fajeczki ,z kordynatorka a szuka frajera ,zeby za niego robil!!!Takie towarzystwo psuje opinie Fast Serwice.Slyszalem jak wrzeszczal na swiezego pracownika agencji.Karygodne !!!!!!

grubson

Jak widac koordynatorzy czy Gliwice czy Kozuszki Parcel Mars do kitu plus pracownik agencji M.N zielona flowpack wsiok!!!!!!!!debil ktory uczyl sie 3 miesiace he,he he ha ha ha ha ha ???!!!!!

Raf

Pracowalem w TESCO DYSTR. Gliwice , jak najgorsze zdanie. Praca dla wybranych, a jak chce sie wolne to niestey jedziesz za kare na stawce najnizej. I potem brak zlcen. Koordynartorka sie obraza.

grubson

Mialem przyjemnosc z Tymi Czubami Wsiokami pracowac zM.N i koordynatorka jak piszecie Zenua banda idiotow

mario

Zgadzam sie z toba agencja wporzadku tylko te ludzie do bani o ktorych piszesz

elwira

Fast serwice sochaczew w porzadku,tylko maja do bani koordynatorke,ktora trzyma tylko ze swoimi pupilami.Jest to babsko niesprawiedliwe,wredne zielona zmiana flowpack K.I takie osoby jak ona psuja opinie Fasta

elwira

Wyrzucic kordynatorke katarzyne i tego marcinka jelopa z zielonej z flowpacka jej pupila

Iwona200

Witam wszystkich. Moje zdanie o firmie Fast Service jest pozytywne. Przez tą agencje pracuje już 7 miesiecy i nie narzekam. Pan Waldek z tej Agencji jest bardzo miłym gościem zawsze da się z nim dogadać kiedy trzeba to da wolne itd. Bardzo polecam tą agencje. Z wypłatami nie oszukują zawsze są na czas i co do grosza. Do pracy chodze codziennie żadnych odwołań nie ma. Zdarza się czasami że kończymy wcześniej bo jest mniej roboty, a czasami zostajemy dłużej... Ogólnie pracuje w EuroCashu- dawnym Tradisie Błonie. Jedyne do czego moge się przyczepić to tylko do naszej pani koordynator która sieje ferment i włazi w tyłek kierownikom a za nami się nie wstawia

Roman
@Iwona200

A posuwa cie ten waldek?

Życzliwy
@Roman

Raczej poniża sie przed Elka ;p

Iwona200

Pruszcz Gd. - DHL - szkoda słów, szkoda czasu, szkoda nerwów -nic dodać, nic ująć (...)

Zbych

A gdzie trafiłeś? Miejscowość?

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Service Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Fast Service Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Service Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Service Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Service Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fast Service Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Service Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 792 ocen.

Fast Service Sp. z o. o.