Opinie o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fast Service Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fast Service Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fast Service Sp. z o. o. w Sochaczew

Pracowałam przez tą agencję na jednym z magazynów na Śląsku. Praca na magazynie, wiadomo, nie jest to szczyt marzeń, trochę się trzeba nadźwigać, trzeba było czasami "cichaczem" odpocząć ale jak na pracę zaraz po studiach nie było źle. Z dziewczynami z biura raczej bez problemowo można było załatwić wszystko, najpierw była umowa zlecenie, później przeszliśmy na umowę o pracę, później z górki przejście bezpośrednio pod zakład pracy. Wynagrodzenie na czas, PIT przyszedł bez problemu. Firma całkiem spoko, idzie się dogadać.

ktoś

zasady są dla bezpieczeństwa, może napiszesz swój kodeks pracy i wprowadzisz własne przepisy BHP. Będziesz wtedy jeździł na wózku bez uprawnień i kamizelki, najlepiej w sandałkach. ja dzięki przepisom czuję się bezpiecznie. jak ci tak źle to co tam robisz ? chyba że jesteś nygusem, który nic nie potrafi, a wypłatę chcesz odbierać tylko za podpisanie listy.

Wiecie czy Fast Service Group Sp. z o. o. Sp. k. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Fast Service Group zatrudniając swoich pracowników w zależności od stanowiska udostępnia niezbędny sprzęt adekwatnie do wykonywanych obowiązków. Pozdrawiamy Zespół Fast Service

Adrian

Jak tam Panowie i Panie święta w firmie? xD Żadnych bonów, paczek, wspólnej wigilii, nic. Żenada. Człowiek na nich pracuje i nic z tego nie ma oprócz marnej pensji. A umowa o pracę to śmiech na sali.- nie masz stałej pensji tylko rozpisaną godzinówkę tak jak na zleceniu, czyli ile przepracujesz tyle dostaniesz. Jak miesiąc będzie miał 19 dni kalendarzowych to dostaniesz mniej pieniędzy bo normatywu 168 h nie przerobiłeś. Pierwszy raz coś takiego widzę na umowie o pracę. (usunięte przez administratora)i tyle

devire
@Adrian

Zatrudnij sie besposrednio u pracodawcy. Zarobisz o niebo wiecej i na swieta cvos dostaniesz. To nie problem CV napisac i wyslac .

Kolo
@devire

W CV też takie błędy ort. sadzisz? Widać, że jesteś z nieoczytanego 'kierownictwa'

@Adrian

Dzień dobry, dziękuję za opinię. Jeśli osoba była zatrudniona na umowę o pracę, trzeba tu zaznaczyć, że była to umowa o pracę na czas określony z pracownikiem tymczasowym. Poniżej linkuję opis. "...W przypadku pracy tymczasowej, podpisujesz z agencją umowę o pracę na czas określony lub na czas wykonania konkretnego zadania. Zatem jest to przeciwieństwo tzw. umów śmieciowych: nabywasz prawo do płatnego urlopu (w wymiarze do 2 dni za każdy miesiąc pracy). Twój pracodawca odprowadza składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe, a czas trwania tej umowy jest zaliczany do stażu pracy. Ponadto obowiązuje okres wypowiedzenia: 3 dni, gdy umowa została zawarta na okres do 2 tygodni lub tydzień, jeśli podpisano ją na okres dłuższy niż dwa tygodnie. Na zakończenie otrzymasz też świadectwo pracy." (https://kadry.infor.pl/kadry/inne_formy_zatrudnienia/praca_tymczasowa/726905,Umowa-o-prace-tymczasowa-to-umowa-o-prace.html). Prawdą jest jeśli miesiąc miał 19 dni to normą było 152h i za taką ilość godzin pracownik był rozliczony. Nasza firma aktualnie nie posiada zakładowego funduszu świadczeń socjalnych i dlatego nie są przewidziane dodatki poza premiami dla pracowników. W razie dodatkowych pytań zapraszam również do kontaktu mailowego: biuro@fast-service.com.pl Pozdrawiam Angelika W. Fast Service

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
P.k.

Chwila spokoju w Brzesku bo sezon piwny rozpoczęty. Za kilka miesięcy od nowa rozliczanie, upominanie, obserwowanie kamer i zwolnienia. Zatrudnij się już teraz - ludzi brakuje.

@P.k.

Dzień dobry, dziękuję za opinię. W naszym interesie leży jak najdłuższa współpraca ze zleceniobiorcami. Każda osoba zatrudniona jest rozliczana z czasu jak i jakości pracy w całym okresie zatrudnienia. Kamery na obiekcie służą między innymi poprawie bezpieczeństwa, ale także nadzoru. W razie dodatkowych pytań zapraszam również do kontaktu mailowego: biuro@fast-service.com.pl Pozdrawiam Angelika W. Fast Service

MarekZegarek

Oddział Brzesko... Umowy śmieciowe. Kary za nic, premii zero. Nie dziwię się, że nikt z mieszkańców Brzeska nie chce tam pracować. Jedynie niepoinformowani pozamiastowi (usunięte przez administratora) lub ukraincy jeszcze się tam pchają ale na krótko :). Opinia o tej firmie i całym Browarze jest powszechnie znana. Podziękuję(usunięte przez administratora)

@MarekZegarek

Dzień dobry, Dziękuję za opinię. Wszystkie osoby chcące podjąć pracę są informowane o formie i warunkach zatrudnienia, w tym o systemie premiowym i potrąceń. Może zdarzyć się, że nałożenie potrącenia zleceniobiorcy wynika z naruszenia organizacji pracy czy też przepisów BHP. Premie zależne są od wykonywanego stanowiska i wyników całego zespołu w określonym czasie. W razie dodatkowych pytań zapraszam również do kontaktu mailowego: biuro@fast-service.com.pl Pozdrawiam Angelika W. Fast Service

bobr

Na oddziale w Brzesku nie ma umowy o prace tylko śmieciówki a po sezonie jesteś im niepotrzebny i jak zawsze znajdą coś żeby się ciebie pozbyć albo sam odejdziesz jak nie będziesz w stanie zarobić z ograniczoną liczbą zleceń. dla nich jesteś tylko kolejnym numerkiem na fakturze a nie człowiekiem.

@bobr

Dzień dobry, dziękuję za opinię. Na oddziale Brzesko są dwie formy zatrudnienia. Jedną z nich jest pełnoskładkowa umowa zlecenie. Z każdą zatrudnioną osobą chcemy wiązać się na długą współpracę. Ilość wypracowanych godzin może wynikać z ilości zleceń w danym miesiącu czy nawet pory roku. Cenimy wyszkolonych zleceniobiorców z doświadczeniem i zależy nam na długoterminowej współpracy. Jeśli jednak zleceniobiorcy zostaje skrócona umowa, najczęściej powodem może być niska wydajność, częste absencje czy np. rażące zaniedbania obowiązków wynikających z umowy. Jeśli Pan/Pani miałby/miałaby dodatkowe pytania, zapraszam również do kontaktu mailowego: biuro@fast-service.com.pl Pozdrawiam Angelika W. Fast Service

Natalia

@Mała piszesz, że jesteś zadowolona z Fast Service, mogłabyś napisać coś więcej? Chodzi o zarobki, dobry kontakt z agencją? Jaki rodzaj pracy podjęłaś we współpracy z firmą, to Twój pierwszy kontakt z nimi? Każda taka szczera, merytoryczna opinia bardzo pomaga osobom poszukującym tu pracy, warto dzielić się dokładnie swoimi spostrzeżeniami.

Koszmar
@Natalia

To jest prawda w Bloniu miesza taka (usunięte przez administratora) stosuje Mobing zastrasza ludzi (usunięte przez administratora)brak słów ale trzeba powiadomić szefa to zrobi z nią pozadek

Na oddziale Brzesko tą firme można opisac dwoma słowami : MOBBING i STALKING. (Zacytuje wikipedie i kodeks karny dla jednej pani: Mobbing - okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką. Stalking - uporczywe nękanie powodujące uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotne naruszenie prywatności)

Ale masz problem, jest ci źle to się zwolnij, nikt cię na siłę nie trzyma. Szukaj sobie roboty gdzieś indziej i nie nap..r...laj bo jak ci niewyjdzie to będziesz na kolanach błagał żeby cię wzięli spowrotem. Będziesz musiał tej pani dokładnie wylizać. Ona też nie jest Happy, też ma rodzinę i też nerwy. Idę o zakład że w pierwszym rzędzie w kościele siedzisz i najgłosniej ryczysz (śpiewasz) owieczko wielebnemu. Zapewne jest ci pisane być dzieckiem browaru i jako dziadek na nim kipnąć.

Ukraina rzadzi
@anonymous

Ma rodzine a sprzedala sie w 100% i zabiera pieniazki innym za 'widzi mi sie' tylko po to by podlizac sie szefostwu. Fajnie tak sobie rozdzielac premie miedzy soba w ciasnej grupie. Czasem(usunięte przez administratora)to tez dostanie.

Oleksii

Postaraj się o pracę bez agencji. Co cię powstrzymuje? Wspaniale jest czytać komentarze. Tyle pracy. I masz czas, aby usiąść w Internecie.

Natalia

@Pracownik widzę, że znasz firmę Fast Service, Agencja Pracy Tymczasowej od środka, czy mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Twoja opinia nie jest pozytywna, ale może znalazłeś jakieś pozytywy tej pracy? Jak traktowani są tam pracownicy? Potencjalni pracownicy na pewno docenią szczerą opinię osób, które znają pracę w tej firmie.

Jacek

Idealnych firm nie ma. Może ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie?

Obserwator

Zgniłą atmosferę czuć na kilometr. A wszystko za sprawą jednej pani, która najpier wszystkich sprzedała by się utrzymać i wybić a teraz sprzedaje nas. Chcecie się przekonać? No to serdecznie zapraszamy na pranie mózgu na oddział Brzesko.

Szymon

Cześć Ja śmigam w Szczecinie, doszły do nas wieści z Brzeska, i cały nasz browar z was się śmieje - podobno jeździ u was stara babcia na wózku, wszyscy ją kochacie, sieje terror, ślepe już, a i tak jeździ lepiej od was

ziuta
@Szymon

To ja ziuta

Na jakie roboty można liczyć w agencji? Wiecie coś?

Cezary

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Mała
@Cezary

Ja jestem zadowolona ????

Cezary

Może stok podpowie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

bur

Do jefnego lidera z brzeska, Czesz się że cie nie ma z mani bo byś dostał klepanie.

Natalia

Czy ktoś na forum jest może pracownikiem tej firmy? Czy uważacie że warto tam aplikować? @damian czy planujesz zatrudnienie w firmie o której pisałeś? Jesteś zadowolony z usług świadczonych przez agencje Fast Service? @Cezary, nie sposób zaprzeczyć, że wszystko ma swoje minusy i plusy. Czy jesteś w stanie napisać coś pozytywnego na temat firmy?

damian

Witam, słyszałem ze sa przyjęcia w fastservice Brzesku - browar Okocim do pracy i że robią uprawnienia. Jestem z Iwkowej, chciałbym się dowiedzieć odnośnie wariantów umowy o pracę u was. Ile wynosi u was wyplata zasadnicza za 178 godzin, ile dostajecie dodatku za nadgodziny i prace na nocki, jak z urlopami i innymi świadczeniami, także jaka jest atmosfera, szef, kierownicy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Fast Service Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w Fast Service Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fast Service Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fast Service Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fast Service Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Fast Service Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fast Service Sp. z o. o.
1.4/5 Na podstawie 792 ocen.

Fast Service Sp. z o. o.