Opinie o Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin w Świdnica

Łukasz Nowy wpis

Nie polecam !!! Jesteśmy rozczarowani współpracą z Kancelarią Adwokacką Tomasza Bokszczanina. Wydaliśmy duże pieniądze i liczyliśmy na pomoc oraz zaangażowanie w sprawę.Przeliczyliśmy się , pieniądze poszły w błoto , było dużo obiecanek , a w zasadzie nie udało się nic wskórać. Uważam,że adwokat z urzędu wykonał by taką samą pracę , a może i nawet lepszą , bardziej by się postarał. Tak jak napisane niżej adwokat zleca sprawy komu innemu, zamiast sam się zająć.Za każdym razem czy to po sprawie czy przed musieliśmy dzwonić i prosić o jakiekolwiek informacje. Negatywne opinie na temat tej Kancelarii sprawdziły się w rzeczywistości.

Lena Nowy wpis

witam serdecznie. Szukam miejsca na realizacje aplikacji w Świdnicy i Kancelaria mi się pokazała w wypisie oferowanych. W niektórych komentarzach pisano o aplikantach ale nie widzę opinii od nich samych. Czy jest tu więc ktoś kto ma je już zrealizowane i by ocenił poziom?

Adam m.

Każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii , ja jestem bardzo zadowolony z pracy pana mecenasa , z takim profesionllizmem spotkałem się pierwszy raz . Jako klient polecam

Ana Nowy wpis
@Adam m.

Hej czytałam co piszesz na temat adwokata właśnie zwielam.go do sprawy ciągle wola.kase nie wiem za co sprawa leży w prokuraturze chciałam coś więcej się dowiedzieć na jego temat

Emilia

Do (usunięte przez administratora) z nim wg nie polecam wysyła aplikantów i nic nie robią s kasę biorą nie adwokat

Adrian1235
@Emilia

Bokszczanin świdnica (usunięte przez administratora) patrzy tylko jakim autem przyjeżdża rodzina na zegarki itd (usunięte przez administratora) mnie na 25 tys moich znajomych na kolosalne stawki obiecuje tylko cały czas zmienia cenę a jak nie dasz ucieka (usunięte przez administratora)

Aleksandra Nowy wpis
@Adrian1235

25 tys? A jakim sposobem, co konkretnie się stało?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Dawid

Hej :) jak kancelaria działa w czasie pandemii?

grisza

31.X.2020 Dziękuję Panu Tomaszowi za chęć wysłuchania i jednoznaczną opinię. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdybym uprzednio nie zwróciła się do innych kancelarii, ale tam usłyszałam na wstępie cenę powalającą z nóg za jak się okazało 4 minutową rozmowę ,którą był uprzejmy wysłuchać Pan Tomasz nie domagając się taksy. Dziękuję. Gdybym miała problem skorzystałabym z usług adwokata , który okazał się człowiekiem nie tylko wyniosłym adwokatem, przed którym czapki z głów. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Dziękuję . H. S

Czy to działalność jednoosobowa?

Barbara
@Adam

Z tego co się dowiedziałam to jakaś spółka czy coś takiego, nie polecam bo kasa (usunięte przez administratora). Nie wiem jak to funkcjonuje chyba żeby kroić ludzi, dużo obiecują a nie piszą na czas pism które mają bardzo ważne znaczenie. Przecież jest jakiś termin na składanie odwołania. Brak słów

Barbara

Kasuje dużo a tak naprawdę nic nie robi, faktycznie sam nie zajmuje się sprawą tylko zleca innym którzy tak samo jak Bokszczanin olewają klientów. Niczego się doprosić nie można, nie są za klientami tylko przytakują sądowi a po to płacimy by pomagali na rozprawach. NIE POLECAM!

Majki

Bez komentarza!!! Kase wziol i guzik zrobil, stawki z kosmosu oczywiscie na paragonie tylko minimum reszta do kieszeni, bo po co placic VAT. Nie polecam, ciagnie kase ile sie tylko da, zero etyki zawodowej!!

Waldi
@Majki

Za wat tez kasuje i co najdziwniwjsze paragonu nie daje.

Zenon

Nie polecam Pelnomocnictwo 20tys nie interesuje sie klientami. Wysyła na sprawy aplikantów. Skonczyl sie z10 lat temu.

Zbieg

Lekceważy klienta. Liczy się jedynie kasa. I straszenie klienta jakie to moze poniesc konsekwencje. Zero pomocy. Wzial kase i skierowal do kolegi zeby on mnie skasował.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin - Świdnica

• Jak się pracuje w Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin?

Tomasz Bokszczanin Kancelaria Adwokacka Tomasz Bokszczanin
  • Różana 1