Opinie o Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet w Orzesze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet w Orzesze

Czy pracownicy w Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet dogadują się między sobą?

Agnieszka

Super ekipa fajnych ludzi.

Mateusz

Dzięki nim mój pies żyje i to jest najważniejsze! Nigdy nie odmówią wizyty, w nagłej sytuacji tak zorganizują zespół żeby pomóc. Gratuluje tego jacy jesteście i jak podchodzicie do swojej pracy. Dziękuję za uratowanie mojego przyjaciela!

Żaneta Nowy wpis

Najlepszy weterynarz w Orzeszu i okolicy! Bardzo dziękuję za wszystko co zrobiliście dla mojego 12 letniego psa żeby jego życie było lepsze. Nikt nie chciał się podjąć usunięcia zepsutych zębów u niego, tylko oni. Zbadali serce, krew, przebadali. Żałuję że wcześniej tutaj nie trafiłam. Polecam wszystkim którym zależy na ich zwierzętach.

Mateusz Nowy wpis

Joanna

Bardzo dobrze, to niesamowici ludzie. Mało tego, dogadują się też z praktykantami :)

Agnieszka Nowy wpis

Super ekipa fajnych ludzi.

KXX Nowy wpis

Byłam na kilku dniach próbnych. Szkolenie BHP ( nawet dla praktykantów), jasne zasady, dni próbne płatne, przyjacielska atmosfera, zwierzęta traktowane z troską i szacunkiem. Mogę tak wymieniać i wymieniać. Niestety finalnie na moje miejsce wybrano kogoś innego, ale ze względu na szacunek jakim odznacza się ta firma na tle konkurencji na terenie Śląska, uważam że zasługują żeby to opisać. Jestem zadowolona w miejscu, w którym pracuję teraz, ale zrobiliście na mnie bardzo dobre wrażenie. Polecam każdemu, czy to praktykant, kandydat na pracownika czy klieny.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ola

Gdyby nie to, że w monencie, w którym szukałam pracy jako lekarz weterynarii nie było wolnych wakatów, bez zastanowienia chciałabym z nimi pracować! Odbywalam tu praktyki w czasie studiów, bardzo zgrany zespół pozytywnych, dobrych ludzi. Rozmawiają ze swoimi pacjentami, śpiewają żeby rozweselić podczas pobytu w szpitalu. Okrywają kocykami, dbają jak o swoje. Nigdzie nie widziałam tyle miłości i zaangażowania co tam, a pracy mają ogrom! A lekarze, lekarze są niesamowici, oni ciągle się szkolą, spotykają się w gsbinetach i konsultują przypadki. Aktualnie pracuje gdzie indziej, w innym województwie. Ale jak wrócę do siebie, znowu aplikuję. Pozdrawiam, Ola Kania

Kamila

Bardzo profesjonalne miejsce, bogate wyposażenie i bardzo kompetentną obsługa począwszy od rejestracji po gabinet. Nasze zwierzęta są dla nas jak członkowie rodziny dlatego ważne jest dla nas dobre podejście u weterynarza. Tutaj Dora i Kacper są traktowani jakby byli u siebie. Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni tak ciepłym podejściem. Dziękujemy za to że jesteście i bardzo polecamy wszystkim kochającym swoje zwierzaki.

Dagmara

Polecam, chodzimy tutaj od ponad 10 lat bo tyle ma nasza labradorka Kaja. Niedawno adoptowalismy drugiego psa i też jesteśmy już po pierwszych wizytach. Lekarze bardzo cierpliwi, odpowiadają na kazdd pytanie. Panie w poczekalni też bardzo sympatyczne i pomocne. Kaja uwielbia przychodzić bo zawsze może liczyć na jakiś smakołyk od miłych pań.

Bożena

Nie polecam omijać szerokim łukiem dziś rano dzwoniłam I prosiłam o pomoc przy chorym (usunięte przez administratora) pani przez telefon powiedziała żebym przyjechała bo nie da rady w domu nic zrobić powiedziałam że to nowofurand i niedam rady z nim przyjechać wtedy pani powiedziała że trzeba było nie kupować takiego psa masakra ta kobieta powinna dostać medal że tam pracuje moja nogą nigdy tam nie przekroczroczy progu Może pani mi będzie doradzać jakiego psa mam kupić zanim coś powie niech się walnie w ten pusty łeb.Nie pozdrawiam.

Czy przychodnia działa także w pandemie?

em00
@Kasia

Tak,działa

Kamila
@em00

wciąż te same godziny czy wprowadzili jakieś ograniczenia?

Jonasz

Bardzo dobra firma i to pod każdym względem, stąd ludzie zadowoleni z pracy a klienci z przychodni!!

Joanna

Fantastyczna załoga, fantastyczne podejście do zwierząt. Tyle fajnych osób w jednym miejscu?! To aż niemozliwe. Obserwowałam ich podczas swoich praktyk, uczę się w Lublinie. Mam nadzieję, że kiedyś też trafię na takie miejsce, które kocha zwierzęta, a nie traktuje tylko jak źródło zarobku. Dla porównania moja koleżanka z roku trafiła na praktyki do kliniki Teodorowskich. Tam liczy się tylko pieniądz(usunięte przez administratora)

Czy przyjmują stażystów?

Pati

Jakieś podpowiedzi jak wygląda rekrutacja? Na co zwracają uwagę?

A.

Umowa o pracę, dobre wynagrodzenie na czas, szkolenia, mozliwosc rozwoju i przede wszystkim dobra atmosfera, bo to zgrana ekipa Polecam to miejsce dla lekarzy, którzy szukają pracy jak i klientów. Mnie z powodu wyjazdu tak fajne miejsce pracy przeszło koło nosa, moja przygoda w Omniwecie trwała tylko kilka miesięcy. Ale kolezankom i kolegom po fachu polecam. No i podejście do pacjenta, jestem pod wrażeniem, że tam traktują zwierzęta jakby każde było swoje. Tego brakuje mi w moim obecnym miejscu pracy, nie czuje się tego zaangazowania i czulosci. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócę i Pan Tabacki mnie przyjmie. A póki co mogę tylko polecić następnym lekarzom!

Bartosz

Pasje człowieka pomogła w stworzeniu bardzo dobrej lecznicy!!

Karolina Wrocław

Miałam tam praktyki z uczelni. Obserwowałam podejście doktora Tabackiego do personelu, także do mnie i jestem pod ogromnym wrażeniem jego kultury osobistej i bycia wporządku do pracownika. Szkoda że jestem z innego województwa i nie chciałabym się przeprowadzać, ale ma nadzieję że mój szef w przyszłości też taki będzie jak Doktor Tabacki. A jeśli nie będzie to się przeprowadze i będę pracować w Omniwecie. Bardzo polecam!

Terefere nieważne

Doktor Tabacki to bardzo dobry człowiek, każdemu życzę takiego pracodawcy, który traktuje człowieka z szacunkiem.

Jane Doe

Polecam pod każdym względem, przede wszystkim pod względem podejścia do pracownika. Zarobki bardzo dobre, warunki pracy idealne, umowa o pracę, urlopy itd. itp. Polecam, polecam, polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet - Orzesze

• Jak się pracuje w Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet?

Zobacz opinie na temat firmy Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tabacki Aleksander Przychodnia Weterynaryjna Omniwet
  • Św. Wawrzyńca 12a