Opinie o Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej w Chrzanów

Lola Nowy wpis

Widzę, że samą przychodnie właściciele pupili polecają, a co z pracą tam? Szukam czegoś albo na recepcji albo w roli technologa, bo mam taki tytuł. Nie szukają może? Proszę o informację jakby coś, jak tam się pracuje i czy można się nauczyć zawodu i zdobyć doświadczenie.

Robert

Czy polecacie leczenie zwierzaka w tej przychodni weterynaryjnej? Jak oceniacie wiedzę lekarzy?

Mags Nowy wpis
@Robert

Tak, bordzo polecam

Dramat

Moja świnka morska przestała jeść Pan weterynarz zbadał ją i powiedział mi ze nic jej nie dolega a następnego dnia ona odeszła ! Brak słów żeby to opisać.

Teresa Nowy wpis
@Dramat

Nie pierwszy taki przypadek. Jakieś podejrzane to miejsce :( Dużo ludzi piszę że doktor zbagatelizowała objawy u zwierząt a one później odeszły... to skandal.

Nie polecam !

Po trzech latach jestem w stanie się tym podzielić. Moja suczka ostała antybiotyk „na wszelki wypadek ale nic jej nie jest” wymiotowała po nim Pani doktor wyśmiała mnie prosto w twarz że przesadzam dała jej inny a ona od 22:00 do 7:45 wymiotowała piszczała i dostała ataku w święta z rodziną nie potrafiliśmy jej pomoc. Ja depresja. Pies nie zasłużył na takie cierpienie, po słowach weterynarz nic jej nie dolega.

Teresa Nowy wpis
@Nie polecam !

Ogromne współczucia.... wiem co to znaczy stracić przyjaciela. Serce nigdy nie zapomni :( Wielka szkoda że pieska nie udało się odratować. Jestem ciekawa czy po takim zdarzeniu można pociągnąć lekarza do odpowiedzialności.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wtorkiewicz Krystyna

JA JESTEM BARDZO BARDZO ZADOWOLONA Z POMYŚNEJ STERYLIZACJI MOJEJ SUCZKI YORKA. Właśnie zrezygnowałam z leczenia jej u weterynarza na PARKOWEJ. Nie chcę podawać powodu, każdy musi się przekonać i ocenić sam. Powód był istotny. O przychodni na Mydlanej słyszałam od właścicieli piesków na osiedlu same dobre opinie, przyszłam więc do nich z polecenia. Faktycznie , odniosłam jak najlepsze wrażenie- profesjonalizm, podejście do małego pacjenta, wrażliwość. Przekonałam się. Dlatego teraz chciałam podziękować, jestem zadowolona i polecam

Kacper

Czy przychodnia zapewnia umowy o prace ?

Załamana.

Zdecydowanie, nie polecam młodej Pani doktór, brak doświadczenia w pobieraniu krwi (20 wkłuć). W trakcie dwóch wizyt. Mój piesek odszedł przez twoje niedoświadczenie.????

Czy w tej przychodni zatrudniają asystentów do pomocy?

iksr

Mogę z pełną świadomością tego co piszę stwierdzić, że ta lecznica to jedna wielka porażka. A największą jest facet - chyba Zieliński. Oni się tak znają na leczeniu zwierząt jak większość ludzi na teorii względności. Moja opinia nie dotyczy młodej lekarki, która pracuje tam od niedawna. Sprawia wrażenie mądrej i wrażliwej. Reszta - stanowczo odradzam i proponuję poszukania czegoś innego.

Andi
@iksr

Pisząc takie bzdury , miałeś gorszy dzień.

@Andi

Jeżeli nie zgadzasz się z opinią użytkownika, warto, abyś przekazał nam swój punkt widzenia. Dzięki temu istnieje szansa, by wywiązała się merytoryczna dyskusja, a nie nerwowa wymiana zdań. Co do którego fragmentu wypowiedzi Twojego rozmówcy masz wątpliwości? Jesteś pracownikiem firmy? Może powiesz nam, jaka atmosfera panuje w lecznicy weterynaryjnej Na Mydlanej?

K. W.
@iksr

Jestem oburzona tym, co zostało tu napisane! Jaka porażka i czego konkretnie dotyczy? Pan doktor (a nie facet), uratował życie mojemu kotu! Jest wielki, brawo!

Aleksandra

W Przychodni Weterynaryjnej w Chrzanowie ul. Mydlana leczymy naszą suczkę bokserkę od kilku lat, Z opieki lekarzy jesteśmy bardzo zadowoleni. To wspaniali i oddani swojej pracy lekarze. Uratowali życie naszej pupilce. Dziękujemy,polecamy i pozdrawiamy wszystkich pracowników Przychodni.

Agnieszka

Cześć, jak się pracuje w firmie? Jak atmosfera ?

Wszelkie uwagi do firmy należy kierować na adres firmy a tu jest forum pracownicze!

Rozczarowana

PORAZKA!!! Mój pies przez dwa tyg był leczony na co innego niż mu dolegalo... Pies coraz gorzej się czuł, wyniki coraz gorsze. Wkoncu zabrałam go do innej lecznicy... Tam lekarz po wynikach i obserwacji zaraz stwierdził, że pies napewno nie jest leczony na to co mu dolega!!! Zła jestem na siebie, że wcześniej nie zmieniłam lekarza, mój pies przez ten czas bardzo cierpial????????????Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, ale nie wiem jak by to było gdybym kontynuowala leczenie na mydlanej.... Antybiotyki i sterydy które przyjmował też dały skutki uboczne... PORAZKA!!!

admin

Masz newsy z firmy Na Mydlanej S.C. Lecznica Weterynaryjna? Czekamy na aktualne informacje, dodaj swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej - Chrzanów

Przychodnia Weterynaryjna s.c. Na Mydlanej
  • Mydlana 51