Opinie o Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin w Morawica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin w Morawica

Administrator Nowy wpis

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko projektant prowadzona przez firmę Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Piotrek NH Nowy wpis

Powiem tak, że śmieszą mnie niektóre wpisy. Pracowałem tam trochę i wiem, że zawsze można było się ze wszystkim dogadać. Nikt nie daje pieniędzy za darmo, więc oczywiście trzeba pracować, ale jak robi się swoje nikt się nie czepia. Jeśli tylko komuś chce się pracować na bank nie spotka go tam żadna krzywda. Pieniądze generalnie zawsze na czas i według ustalonej stawki. Kierownictwo cały czas to samo więc nie mogło się tam nic zmienić. Polecam każdemu. Oczywiście są rzeczy które można by poprawić ale plusem tej firmy jest to że są bardzo elastyczni i że wszystkim można się dogadać.

Leonardo da Vinci Nowy wpis

Opinie z natury są subiektywne, więc analizowanie obiektywne na podstawie uśrednionej wartości subiektywnych wartości da wynik błędny, bo nie oparty na tożsamych założeniach. Więc istota samego wyrażania tych opinii jest kompletnie pozbawiona sensu. Trochę matematyki. Niech każdy narzekający na wypłaty, przelewy, warunki, rozliczenia pomnoży powiedzmy średnia pensje ... No np. 3 tysie razy liczbę pracowników... Np jest ich 35. Daje to jakby sumę 105 tysięcy. Tyle trzeba ukręcić co miesiąc aby zapłacić ludziom... Co miesiąc... Czyli 20 dni roboczych... Daje to ponad 5 tysi dziennie. Tyle kasy dziennie trzeba teoretycznie odłożyć codziennie żeby było na wypłaty. No a do tego cała reszta... Materiały... Narzędzia, maszyny, leasingu itd itd itd... Zasady gry... No ktoś tu wspominał... No tak... A czy dzisiejszy świat ma jakieś stałe zasady gry? Co tydzień są inne więc trudno oczekiwać że w pracy będzie słodko i cieplutko.... Życie (usunięte przez administratora) to nie bajka... Więc przecie jeśli komu nie pasuje to idzie dalej. Poprostu tutaj trzeba pracować a czasem (usunięte przez administratora) bo szefowie sami też nie leżą i każdy robi swoje. Więc jeśli ktoś chce odpoczywać no to raczej będzie miał poczucie krzywdy i będzie cierpiał, sapał i szukał pocieszenia w narzekaniu. Firma cały czas się rozwija, próbuje różnych rzeczy, więc nie ma tu stagnacji i poczucia codziennej spokojnej rutyny. Jednym pasuje innym nie. Szkoda czasu na te dywagacje tu na forum, weźcie się do roboty.

Pracownik biurowy Nowy wpis

Pozwolę się odnieść do opinii, które już zostały wystawione. Ciężko mi znaleźć źdźbło prawdy w niektórych negatywnych opiniach. Jestem pracownikiem firmy od ponad dwóch lat, warunki pracy, były jasno określone. Uważam, że z wszystkim idzie się dogadać, jeśli tylko jest się zaangażowanym pracownikiem. Maile wysyłane w późnych godzinach się zdążają, pewnie, normalna sprawa, zarówno od kontrahentów jak i przełożonych, ale od tego jest właśnie mail służbowy żeby odczytać to na spokojnie rano w pracy. Praca jest rozwojowa, firma w okresie mojego zatrudnienia przyjmowała coraz większe lub bardziej wymagające zlecenia, można wiele się nauczyć, przyjemnie jest tworzyć cały czas coś nowego, nietypowego. Jeśli chodzi o atmosferę w pracy, jest ona rodzinna, bardzo na luzie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin na stanowisko Operator CNC? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ehh

@Pracownik serio aż takie problemy z otrzymaniem kasy?

Wszystko ok ... no tak nie do końca. Zasady na jakich pracujesz zmieniają się od widzimisię - w trakcie gry. Ogromne problemy z rozliczeniem za wykonaną pracę. Najpierw musisz się naprosić o rozliczenie później błagać o przelew. Trzeba mieć naprawdę grubą skórę aby nie dotykały Cie personalne wycieczki i wieczorne ( nocne/) maile od przełożonego jaki to jesteś ... nie taki jakby on chciał. Praca sama w sobie fajna - jeśli chcesz mieć pracę - polecam jak najbardziej. Jeśli chcesz zarabiać - zapisz każdą złotówkę na papierze - nie, jakoś to będzie - bo nie będzie.

Młody

Pracuję w firmie Strumin parę lat. Przez ten czas firma bardzo się rozwinęła, warunki pracy jak i wynagrodzenie są ok. Pracodawcy doceniają osoby które sumiennie wykonują swoje obowiązki.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Strumin Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kamil Strumiński?

Karol

W czym ? w siedzibie ? to jakaś buda jest a nie siedziba

Krzysztof
@Karol

Znasz firmę Strumin od środka i możesz mi powiedzieć czy pracownicy mogą tu liczyć na jakieś szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje? Zależy mi na tej informacji, mam nadzieję że niedługo mi odpowiesz.

byly pracownik

hahaha

Pracuje w firmie Strumin od 2 ponad lat jako spawacz i nie narzekam. Warunki pracy są w porządku a kierownictwo wyrozumiałe. Wypłaty są terminowe i można się dogadać w sprawie zaliczki jak sie potrzebuje. W poprzednich firmach takiej mozliwosci nie miałem. Jak ktoś chce pracować i zarabiać to ma taką możliwosć i bedzie zadowolony. Wszędzie są ludzie co potrafią narzekać na wszystko byle by marudzić od samego rana i nie pracować.

Adrian

@Flynn, czy możesz udzielić nam odpowiedzi jak miała się atmosfera pracy w firmie Strumin Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe? Po stażu zaproponowano Ci stałą umowę? Jeśli tak, proszę opisz jakie dodatki do płacy otrzymałaś. Twoja opinia będzie niezwykle pomocna na forum.

Flynn
@Adrian

Staż odbyłam w dziale Projektowym i po stażu zostałam pracownikiem na stanowisku Konstruktor na umowę o pracę i jestem zadowolona. Kwestia dodatków to indywidualna sprawa.

Flynn

Firma prowadzi staż w biurze projektowym i jestem bardzo zadowolona, że miała możliwość konfrontacji wiedzy z odbyciem praktyczego stażu. Panuje miła atmosfera, a pracownicy sa bardzo zaangażowani w swoją pracę.

byly pracownik

Mam takie samo zdanie o tej firmie PORAZKA

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin - Morawica

• Jak się pracuje w Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin?

Zobacz opinie na temat firmy Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin?

Kamil Strumiński Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Strumin
4.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • 191
    32-084 Morawica