Opinie o Sobiech Marcin Mega Pizza w Jaworzno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sobiech Marcin Mega Pizza. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sobiech Marcin Mega Pizza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sobiech Marcin Mega Pizza w Jaworzno

Lidia Nowy wpis

firmę prowadzi rodzina, bo piszecie o mamie i synu? czy nikt spoza rodziny nie pracuje w pizzeri ? szukam dodatkowej pracy jjako kelnerka i dlatego chce informacji :)

Ktoś Nowy wpis
@Lidia

Właścicielem jest syn tych państwa, które mu pomagają, gdyby nie oni, firma już dawno by nie istniała. Ale odradzam pracę tam, z własnego doświadczenia.

Iza

Jak się pracuje, jak zarobki? Zastanawiam się dlaczego nie korzystacie z forum?

Andzej Nowy wpis
@Iza

Z roku na rok jest coraz gorżej Marcin ma to w głebokiej (usunięte przez administratora) jago mama też nachapali się .Bardzo szkoda ,to "było"dobre żarałko.zaniedbałeś .twój wieloletni kolega.Hej.

Ewa Nowy wpis

Jak wygląda kwestia rozliczania napiwków?

marka001

obrusy brzydkie, wystroj komunistyczny, dlugo czekam, jedzenie pyszne

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Sobiech Marcin Mega Pizza? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Klient

Masakra.. Pizza niby wloska wysuszona jak suchar posypana nieswieza rukola.. Megaburger smierdzacy starym tluszczem zgnieciony czyms ciezkim bulka chyba tylko odmrozona.. Frytki surowe. Nie polecam!!!!

Sławomir
@Klient

Reklamowałeś w pizzerii złą jakość jedzenia? Co oni na to? Oddali Ci kasę?

Zolza

Obiady do (usunięte przez administratora) bez smaku zimne nie polecam Istny (usunięte przez administratora) i ceny chyba z kosmosu 60 zł za 2 schabowe i 2 zupki

Dżony

Ciekawe, że większość komentarzy jest pisane jednym stylem, z tymi samymi błędami itd. Pozdrawiam pani B.

Iwona
@Dżony

Dość aktywny jesteś na forum. Jesteś w jakiś sposób pod względem zawodowym związany z tym pracodawcą? Możliwe, że tak. Jeśli się nie mylę, to może napiszesz, jaka jest Twoja opinia o pracy w Sobiech Marcin Mega Pizza? Interesują mnie kwestie takie, jak tryb pracy, widełki wynagrodzenia i tak dalej.

Jerzy

Na swoim facebook'owym fanpage'u Mega Pizza systematycznie publikuje aktualności. Jeśli jesteście ciekawi jakie jest menu dnia to zapraszam na tutaj: https://www.facebook.com/Mega-Pizza-353133901389194/ Jeżeli ktoś z pracowników pizzerii Mega Pizza zagląda na forum to proszę o wyrażenie opinii o pracy w tym miejscu.

@Jerzy

Praca uciekać z daleka szkoda zdrowia

@Kicek

Jak się komuś nie chce pracować, to zawsze znajdzie wymówke, żeby zakończyć współpracę.

@Kicek

Jak się komuś nie chce pracować, to zawsze znajdzie wymówke, żeby opuścić zakład pracy.

Maja
@Dżony

Każdy by opuścił zakład trzeba zobaczyc a nie pisać co obrońca

Nuka
@Dżony

prosze nie pisać bzdur ze nie chce się pracować w innych placówkach aż miło tylko tu nie szkodak ze się nie widzi tego co pracownice robią zwlasżyczą pani A

Widak

Szef uważa że jest najmądrzejszy a brakuje mu wiedzy o czymkolwiek. Pracownicy się zwalniają bo nie da sie pracowac za grosze. Musisz walić nadgodziny zeby minimalną pensję zarobić. Szef traktuje ludzi jak głupków czego na dluzszą metę wytrzać się nie da. Jedzenie coraz gorsze, klienci narzekają i jest ich coraz mniej, przez co od kilku miesięcy nie ma wypłat na czas. Odradzam pracę.

@Widak

Personel kuchni jest problem z nimi nie z szefem szef jak szef wcale się nie dziwię kto by wytrzymal

Osoba pracująca w lokalu

Jak dla mnie wszystko było by ok tylko wymienić pół zalogi kuchni ' kierownictwo ok szefowa wspaniała osoba uszanowanie dla pani super z pani kobieta

Nie wierzę w to co się tam wyrabia

Hmm widoczna dyskryminacja pracowników mimo tego, że się człowiek stara jak tylko może ale i tak źle. Żeby być lubianym trzeba zapierniczać jak bolid F1 i przede wszystkim palić papierosy, podkreślam palić papierosy wtedy będziecie mieć spokój, Ci co są niepalący jednym słowem będą mieli ciężko i tyle. Szkoda tylko, że starzy pracownicy uważają się za nietykalnych, a młodym chcą uprzykrzać pracę, a potem się dziwią, że młodzi pracy nie mają i jadą za granicę skoro tak jest. Myślę, że trzeba tam zmienić zespół rządzący i zarząd, a wtedy powinno być ok, bo niektórzy myślą jak tu kogoś innego udupić a na siebie nie dać nic powiedzieć.

@Nie wierzę w to co się tam wyrabia

Tak jest nie chce się żyć kończy się prace z płaczem rano nie chce się wracać wszystko zle co by nie było zrobione panie tylko pala papieroski kierownik ok nawet szefowa super babka kurierzy zależy którzy a kelnerki są takie same jak pracownice kuchni z wyjątkiem jednej kelnerki milej a pan kelnerwy złośliwy nie wie jak sałatka wygląda miesza z inna byłam swiadniem jak pracownice kuchni dreczyli kobiete z wysmiechami kelnerka kelner tez szkoda tej kobiety widać ze daje z siebie wszystko ale widziałam ja kilka razy jak plakala

@Nie wierzę w to co się tam wyrabia

Tak jest tam faktycznie

@Nala

Tam wszystkie kelnerki są miłe :)

Mea

Tak pewnie

Mike

Piłam kawę mega pizza ale wiecej nie jaka lacina pani mowila pracownica kuchni starsza kobieta szok odrazu wyjazd

Blondi72

Pracowałam. Miałam umowę. Okazało się u lekarza że nie odprowadzili mi składek. Ani jednej!!! Nie polecam!!!

@Blondi72

Ja tez tam pracowalam nie miałam umowy obiecali nie dali a nadgodziny się robilo ale szefowa spoko pracownice kuchni starę Żmije nie mają uroku ale pozdrowienia dla pani malgosi która udawala ze jest spoko dobra a tak w ogóle nosi diabla za skora fałsz bije z niej jak cholera nie dobre babsko

Frezja
@Kicek

Że kierownik nic z tym nie robi pracownice kuchni robią co chcą z nim tam parę pan zwolnić i będzie ok pani wydaje na wynos zamiast barszcz czerwony wywar gratulacje pani aniu odrazu wyjazd i zmywak

Była osoba pracująca

Odradzam pracę w tej firmie!!! Załoga nie jest zgrana, szef osiedlem wcale się nie interesuje, tylko hutą, tak jakby mu tylko zależało na jednym lokalu. Ogólnie nie idźcie tam do pracy, jeżeli nie chcecie płakać po nocach, a w pracy mieć nerwy i nie móc spokojnie pracować. Jedynie to kurierzy są naprawdę spoko, choć też nie wszyscy. Ogólnie gdybym miał polecić komuś pracę tam, mówię stanowcze nie!!!

@Była osoba pracująca

Masz racje ja mam dość kierownictwo ok szefowa super ale pracownicy kuchni okropne co się dzieje ja potrzebuje psychiatry mega pizza bory

@Była osoba pracująca

Nigdy w życiu sam fałsz i hamstwo

marcin sobiech

Jestescie firma spoko ale wykorzystujecie ludzi za pare groszy do pracy obiady sie popsuly przez to ze zmieniacie pracownikow

@marcin sobiech

Zaloga jest kuchni okropna szefowa spoko

Aneta

Witam zamówiłam pizze przed 20 czas oczekiwania 2.5 godziny to jakiś żart pizze przywieźli 2.50 min. Więcej nie zamowie pizzy z mega

rafal

mnie tez ten oszust marcin sobiech oszukal, ale w innej firmie, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Sobiech Marcin Mega Pizza - Jaworzno

Sobiech Marcin Mega Pizza