Opinie o Cinema City Częstochowa Kino w Częstochowa al. Wojska Polskiego 207

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cinema City Częstochowa Kino. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cinema City Częstochowa Kino o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cinema City Częstochowa Kino w Częstochowa al. Wojska Polskiego 207

Bozena Nowy wpis

Trzeba to powiedzieć , bardzo czysto w kinach w Częstochowie mimo tego , ze widzowie zostawiają naprawdę straszny bałagan . Ekipa sprzątająca jak widać jest niezawodna i zawsze staje na wysokości zadania i dzięki temu mozna mieć tylko powód do dumy. Bravo dla Was

M

Witam, Pracowałam w CC Galeria Jurajska rok temu w okresie wakacji. Podstawową wadą tej pracy jest oczywiście wynagrodzenie. Ok. 5 zł za h jest naprawdę śmieszną stawką więc nie ma się czemu dziwić, że nie ma zbyt wielu chętnych. Poza tym (przynajmniej jak dla mnie) cała reszta była bardzo ok. Praca podzielona jest na 4 stanowiska (kasy, bar, obsługa widza i nescafe) i na szczeście jest się przydzielonym tylko do jednego (a nie tak jak np. w multikinie gdzie jest pełna rotacja). Różnią sie one wynagrodzeniem (jeżeli macie książeczkę sanepidowską to idźcie na nescafe - tam płaca najwięcej). Jak dla mnie kierownictwo (w większości) ok. Właściwie nie ma się z nimi zbyt dużego kontaktu podczas przeciętnego dnia pracy więc nawet jak ktoś nie jest specjalnie sympatyczny to można to przezyć ;) Ogólna atmosfera między pracownikami jest [usunięte przez moderatora]. Prawie wszyscy się znają, można liczyć na pomoc. Organizowanych jest sporo imprez pracowniczych na których spooooro się dzieje także jest naprawdę spoko ;) Z dodatkowych bonusów to oczywiście darmowe wejścia na filmy. Niestety tylko od pon do czw ale i tak naoglądacie się filmów za wszystkie czasy ;D Oprócz tego można zostać pracownikiem miesiąca (za to dodatkowe vouchery na filmy) i wyrgać w różnych konkursach. Gdyby nie płaca o której pisałam na początku to na serio nie można byłoby się do niczego przyczepić ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Cinema City Częstochowa Kino - Częstochowa

Cinema City Częstochowa Kino