Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

witam jadę na turnus od 13 sierpnia czy ktoś z kierowców może mi powiedzieć gdzie można zaparkować samochód w okolicy ośrodka Mielec z tego co widzę to jest bardzo mało miejsca na parkingu w ośrodku .Czy wolno można parkować na ulicy Pułaskiego .Dziękuje za info.

@anonymous

Parking na terenie ośrodka jest płatny,na Piłsudskiego nie mozna parkować,wiem,że kierowcy wkurzali się na opłaty parkingowe,bo jest niestrzeżony a płaci się jak za zboże

J23
@anonymous

Po drugiej stronie ulicy obok delikatesów jest reklama, ze parking po 5zl za dobę. W cieniu. A w Mielcu 155 zł za turnus. Warto spróbować.

xxx
@anonymous

Też jestem zainteresowany parkingiem. Jakieś bliższe info na temat tego parkingu za 5 zł za dobę ?

@J23

A możesz coś więcej na temat tego parkingu ZA 5 ZŁ jakiś telefon chociaż jak co to ja podaje swój możesz sms albo oddzwonię z góry dziękuje 785 006 719

J23

Tel. 513080062

witam jade do sanatorium do Mielca od 13 08 2018r moze ktos chetny mam wolne miejsca w samochodzie pozdrawiam krzysiek

Rhoni

z jakiego miasta?

@Rhoni

bytom

Mery
@anonymous

Jadę od 13-go do sanatorium Wojskowego z Warszawy. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż w sanatorium Mielec. To było najgorsze sanatorium w jakim byłam!!!

Gala

Jestem aktualnie na pobycie w Sanatorium Mielec, turnus od 13-07-2018, chcę na gorąco podzielić się swoimi odczuciami. Jedzenie bardzo smaczne, pogoda super, fajne koleżanki, ładny, czysty pokój, dobre zabiegi. Nic więcej mi nie trzeba. Mam nadzieję że tak będzie do końca. Już zazdroszczę przyszłym turnusom.

danka
@Gala

hahaha

@danka

Mnie też rozbawił ten wpis :) Tak słodko, że aż ... Żadnych minusów ? To może o innym sanatorium pisze Pani Gala? :)

RADOSNA

Witam. Otrzymałam skierowanie do tego sanatorium -we wrześniu- ale po przeczytaniu opinii boję się tam jechać :). Jak leczyć się w takim miejscu ? Wszystko bym zniosła, słabe jedzenie i brudne szklanki :), słabą bazę rehabilitacyjną, ale pokoje trzy czy czteroosobowe to w tych czasach to skandal. Jeśli ktoś chce i lubi mieszkać w takich pokojach to proszę bardzo, ale powinny też być pokoje jedno i dwuosobowe. Do tego alkohol, no po prostu jak na poligonie. Ktoś zgłaszał sprawę do NFZ ? NFZ w ogóle się interesuje ? Panie pracujące w NFZ też jeżdżą do takich ośrodków ? Jak można kogoś zmuszać do zamieszkania z obcymi ludźmi ? W którymś poście ktoś wspomniał o nie miłej pani na recepcji :)- już się poznałyśmy, było nie miło. Raczej zrezygnuje. Jak będę chciała przeżyć coś ekstremalnego to znajdę coś ciekawszego.

@RADOSNA

Byłam w tym sanatorium w maju 2018 i opinie nie są przesadzone.To było moje najgorsze sanatorium,Ja po wielu telefonach i napisaniu pisma dostałam pokój jednoosobowy w studio, mój "pokój" to klitka do spania może być ale,,,,bez drzwi,po prostu postawione są ścianki ,ten drugi pokój to 3 łóżka ustawione bardzo blisko siebie,na szczęście były dwie panie (to trzecie było wolne),poproś o studio z tym "pokojem" jednoosobowym,Może Ci się uda,I życzę dobrego humoru bo może się przydać w tym sanatorium Pozdrawiam

Mariola
@adamo

Widziała ten pokój był obok mojego. Ja też byłam w maju, na szczęście z mężem i mój pokój był super, nie mogę na to narzekać, no i czysty panie sprzątające bardzo się starają. Natomiast w tamtym pokoju nie mogłabym mieszkać ponieważ klaustrofobiczny, masakra. Trzeba to zobaczyć. Na recepcji nie spotkałam się z nieuprzejmością. Zabiegi te które otrzymałam (nie takie jak bym sobie życzyła) ale borowiny cudo, Panie niesamowicie pracowite i dokładne. Reszta zabiegów które miałam wykonywane sumiennie, ale co z tego jak przepisane zabiegi są bardzo skromne. Kąpiele czy też masaże to trzeba mieć szczęście żeby otrzymać. A mam nadzieję że brudne szklanki to już przeszłość. Jedzonko może być, szczególnie raz były pierogi, takich nie jadłam nigdzie. Pozdrawiam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Wcześniej przed przyjazdem do tego sanatorium zapoznałam się z opinią w internecie o tym sanatorium i byłam zrozpaczona. A tu takie miłe zaskoczenie. Nie wiem kto mógł takich głupot na wypisywać. położenie sanatorium jak i wyposażenie w nim jak i wyżywienie, zabiegi, obsługa jest OK. Uwierzcie warto tu przyjechać na pewno będziecie zadowoleni. A na wcześniejsze wpisy nie zwracajcie uwagi bo opisywali je sami malkontenci . Tu naprawdę nie można się do czego kol wiek przyczepić. B.T

@anonymous

Witam, tak słodko napisane, że nabieram wątpliwości czy to prawda :) I kto to pisał ?

Czy ktoś jedzie do sanatorium Mielec od 23 lipca mogę zabrać

Maja

W wątku wypowiadają się głównie kuracjusze Sanatorium Mielec i ich opinie są istotne, ale serwis gowork służy do prowadzenia dyskusji o firmach pod kątem zatrudnienia. W związku z tym, jeśli zaglądają tu pracownicy tego miejsca, bardzo ich proszę o przedstawienie swoich przemyśleń na temat warunków zatrudnienia, atmosfery w pracy i możliwości rozwoju. Opinie od zorientowanych osób są na wagę złota dla użytkowników poszukujących pracy.

Petro

Jestem w Mielcu. Położenie sanatorium jest dobre, jedzenie smaczne i jakość mi wystarcza ( mam ponad 90 kilo) wagi. Zabiegi na miejscu, pokoje czyste tak jak łazienki. Polecam!

@Petro

chyba nigdy nie byłeś w innym sanatorium skoro polecasz to miejsce,ja byłam w Gołdapi cudowne miejsce,w Kołobrzegu w "Bałtyku" też super ale Mielec to jedna wielka pomyłka i nie chodzi tu o jedzenie ale o bazę zabiegową i traktowanie pacjentów.NIE POLECAM!!!!!!

iwonick

Ja wybieram się do tego sanatorium od 13.08-03.09.2018 i powiem tak, ogólnie jakie to ma znaczenie czy jest jeden plasterek kiełbasy czy dwa. Moim zdaniem chodzi o to czy zabiegi spełnią swoja rolę i czy urlop 3 tygodniowy będzie udany? To zależy tylko od nas samych , a marudzić można zawsze i wszędzie ale czy warto? Ja chciałabym odpocząć i podreperować zdrowie i mam nadzieję że tak właśnie będzie. Jeśli będą tam fajni ludzie a tak własnie myślę to będzie super, a jeśli nie........ no cóż ludzie którzy chcą, odnajdą się w każdym otoczeniu i będą zadowoleni :) ja ogólnie mam taki plan i jak ktoś ma taki jak ja to fajnie :)

@iwonick

super,że masz sanatorium w tak fajnym terminie.Byłam tu w maju i muszę powiedzieć,że to moje najgorsze sanatorium.Nie chodzi o jedzenie,bo to najmniejszy problem,Z plusów to masz niedaleko na Górę Parkową,jest gdzie spacerować,polecam Muszynę i znajdujące się tam ogrody i ruiny zamku,my pojechałyśmy busikiem na cały dzień i było super,Jaworzyna Krynicka -najlepiej jechać samemu(też busikiem) jest taniej i można spokojnie posiedzieć na szczycie,z wycieczek byłam na spływie Dunajem i na termach w Słowacji-fajne wycieczki,plusem bedzie też dobry humor i towarzystwo.A minusy-daleko od centrum ,brak basenu(my chodziłyśmy do Continentalu prywatnie),brak jakiejkolwiek organizacji,zabiegi?ja na kręgosłup dostałam inhalacje,masaży już "nie byŁo"tak,że zabiegi średnie(borowinka super)i grafik ustawiony tak,że praktycznie masz cały dzień zawalony np 7 rano, 9 ,12 itd. codziennie na dole handel,handel,handel i to jedyna "rozrywka" organizowana w tym miejscu.Proponuję dobrze zagadać lekarza o dobre zabiegi(wiesz o co chodzi),ja wiem,że koleżanka z mojego pokoju tak zrobi,la i z 5 razy zmieniała sobie zabiegi i wszystko załatwiła.Baw się dobrze,życzę miłego pobytu,nie przejmuj się opiniami,bo są naprawdę prawdziwe ale od czego dobry humor.....

@Basia

Przykro mi że nie dostałaś zabiegów stosownych do swojego schorzenia, pewnie ja też nie dostanę ale dziękuję za informację, mam prośbę jeśli możesz to napisz jak daleko jest do centrum ile trwa przejście z ośrodka do centrum. Tak naprawdę to nie chodziło mi o jedzenie samo w sobie raczej o fakt że dla osoba która dostaje skierowanie nie ma niewielkiego wpływ na to gdzie jedzie i widząc takie opinie nie nastraja ją to pozytywnie. Możemy wszyscy pisać, mówić, ale to niczego nie zmieni jeśli NFZ się nie zmieni. Dlatego jeśli jest to o czym napisałaś w plusach to musi wystarczyć.

Beti
@iwonick

Ja też jadę w tym terminie i mam podobne nastawienie ????

@Basia

Z ośrodka idzie się do centrum ok 10-15 minut bo jest z górki,natomiast z powrotem pod górkę i zależy jakie tempo marszu,można też przejść ulicę i wejść na górę parkową i wtedy możesz iść sobie lasem ale to jest dłużej - jak się nie spieszysz to super spacerek może być.Ja chodziłam z kijkami.Pozdrawiam

iwonick
@Basia

Dzięki za info :) . Pozdrawiam i życzę udanych kolejnych wyjazdów :)

Romek

Witam czy ktoś jedzie do Mielca na turnus 2 07 23 07 z zPoznania okolic i ma wolne miejsce ??

Zofijka

Szukam współlokatorki na turnus 02.07.2018-23.07.2018 w sanatorium Mielec w wieku ok.50 lat z pozytywnym i aktywnym nastawieniem do przeżycia:)

ela
@Zofijka

Mam troszkę więcej niż 50l ale pozytywne i bardzo aktywne nastawienie do życia. Jestem otwarta. Turnus od 02.07.

Zofijka
@ela

Elu, jak możemy się skontaktować?

Romek
@Zofijka

Jadę 2 07 23 07 z Poznania czy ktoś jedzie z tego rejonu. może razem

Witam. Jadę do Krynicy - Zdrój z Ostrołęki (mazowieckie) w terminie 2 - 23.07.2018 do Sanatorium Mielec. Chętnie zabiorę się z kimś, dorzucę do paliwa. Tel. 662 117 182.

Aitan

Sanatorium położone bardzo daleko od centrum. Ktoś z uszkodzonym narządem ruchu jest odcięty od świata. Na terenie ośrodka brak kawiarni. Jest miejsce do potanczenia ale nikt nie kwapi się do zorganizowania tego. Ludzie biegają po całej Krynicy by potańczyć. Posiłki skromne. W mikroskopijnej ilości. Często zimne. Nieosolone. Bez smaku. Zupa mleczna zawsze zimna. Herbata też. Może na szybszej zmianie ciepła? Pokoje trzyosobowe,łóżka stoją jak w szpitalu. Jeden drugiemu chucha do ucha.Ludzie są różni. Ci co lubią popić to zmora dla niepijących. Dyrekcja sanatorium nie dba o to,by ci trunkowi opuścili sanatorium z wilczym biletem. Piją na umor. Nie korzystają z zabiegów,chleja i komuś bardziej potrzebującemu zajmują miejsce. Trzeba powiadomić NFZ,bo jak widać samo sanatorium się nie kwapi. W pokojach czysto. Panie mile,sprzątają często,odkurzają,ścierają kurze,myją w łazience.Zabiegi też ok.Wszyscy mili i uczynni. Panie z borowiny mają najwięcej pracy i najcięższa. Współczuję.Pielegniarki miłe. Lekarze też.Recepcja działała bez zarzutów.Zeby było miło dużo zależy od ludzi tam przebywających.A ludzie nie są fajni. Kobiety zachowują się okropnie. Piją,chodzą pijane. Zazdrosne.O faceta może druga zabić. Nie szanują się.Wulgarne. Puste. Psują opinię innym.

Witam.Czy ktoś jedzie do Sanatorium Mielec na turnus od 11.06-02.07.18.r. okolic Bydgoszczy.Lech

Witam! czy ktoś jedzie do sanatorium Mielec w Krynicy Zdrój od 11.06-2.07.2018 z Opola lub okolic.Anna

Illka

Witam, czy Ktoś w terminie 21.05.2018 do 11.06.2018 z Iławy lub okolic jedzie do sanatorium Mielec w Krynicy Zdroju.Pozdrawiam H.

Michasia
@Illka

Witam, ja również jadę w terminie 21 maja do 11 czerwca br. do sanatorium Mielec w Krynicy Zdrój, jestem z Marek k Warszawy i chętnie się z kimś zabiorę. Telefon do mnie to 661 257 008. Pozdrawiam Michasia

Illka
@Michasia

Witam.Ja jadę pociągiem z Iławy do Krakowa, a z Krakowa do Krynicy autobusem. Pozdrawiam i do zobaczenia w Krynicy Helena

An
@Michasia

Też jadę w tym terminie. Mam rodzinę w Markach. Do zobaczenia

basia
@Illka

Ja też mam ten sam termin.Jadę z Opola.

chetny
@basia

to zapraszam do artystycznej

Chetny

hej jestem w senatorium do 9 czerwca chetnie poznam pania do wspolnych przygód

Witam, jadę do sanatorium w dniach 02.07.- 23.07. 2018 z okolicy Konina. Chętnie bym się zabrała z kimś do Krynicy Zdroju. Ela mój telefon 609440798

ANNA

TERMIN SUPER ALE MIEJSCE TRAGICZNE,OKOLICA PRZEPIĘKNA

właśnie wróciłam z sanatorium Mielec-moje wrażenia-UNIKAJCIE jak możecie.Warunki mieszkaniowe bardzo średnie,obsługa na recepcji poniżej wszelkiej krytyki.Jedzenie bardzo oszczędne,nie było złe ale ilości minimalne.Lepiej być na pierwszej zmianie,bo wtedy jest szansa na ciemny chleb,Druga zmiana ani razu nie dostała ciemnego pieczywa na zasadzie co zostało to damy,,,Zero jakiejkolwiek organizacji jeżeli chodzi o czas wolny,Kawiarnia nieczynna,zero jakichkolwiek wieczorkow.Ale najgorsze to zabiegi-ja na schorzenia kręgosłupa dostałam inhalacje i kiedy poprosilam o zmianę to nie było mowy o zmianie na inny,Baza zabiegowa to głęboki PRL,Plusem może byś obsługa zabiegów,Panie mile i robią co mogą.Sanatorium nastawione na zysk a nie na leczenie pacjentów,Moje najgorsze sanatorium w jakim byłam,na szczęście pogoda dopisała i można było sporo spacerować

Niezadowolony

Byłem kuracjuszem "Mielca" w okresie od 9-30.04.20118 r. Kierownictwo nieobecne. Chęć rozmowy większości kuracjuszy z zarządzającym niemozliwa.. Dokuczliwy remont obiektu sąsiedniego na tyle uciążliwy że okna nie można było otworzyć, hałas a zarządzających brak. Dopiero po ponad dwóch tygodniach udręki moja interwencja w Straży Miejskiej poskutkowała. Prowadzący remont zaczął przestrzegać elementarne zasady. Czemu nie interweniował pan Dyrektor, wziął pewnie urlop bo nie szło wyrobić w pracy, a czy to nie on powinien dbać o to by kuracjusze odpoczywali i się regenoerowali. Atrakcje jakie sanatorium oferowało to, handel obwoźny że z windy wyjść nie było można oraz tzw. pokazy czyli próba sprzedaży lamp cudownie ozdrawiających czy garów najlepszych na świecie. I tylko do tego służyła tzw kawiarnia gdzie wisiały sztuczne girlandy od kilku lat , takie bożonarodzeniowe , które były siedliskiem moli. Nie polecam tego "przybytku". Informację prześlę także do NFZ.

Kuracjuszka
@Niezadowolony

Zgadzam się w 100% z przedmówcą. Całe szczęście, że była piękna pogoda, to praktycznie cały wolny można było spędzać poza obiektem sanatoryjnym. Dyrekcji (mimo wdrożonych oszczędności - papier toaletowych najgorszej jakości, brak wyłączników na korytarzach umożliwiających zapalenie światła, korek nieszczelny chyba od innej wanny z brakiem możliwości jego wymiany... ) sugeruję zakupienie przynajmniej mikrofonu aby personel na spotkaniu organizacyjnym nie musiał przekrzykiwać całego turnusu kuracjuszy zgromadzonego jednocześnie w małej salce... Jedzenie bardzo smaczne (z jednym małym zastrzeżeniem - codzienna zupa mleczna na śniadanie to lekka przesada ..), porcje raczej damskie, kto głodny nadganiał marmoladą....Personelowi życzę więcej uśmiechu na co dzień i powodów do tegoż uśmiechu.. A poza tym Krynica cudowna!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec