Opinie o Tax Care S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tax Care S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tax Care S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tax Care S.A. w Warszawa

Ksi

To co teraz sie dzieje w oddzialach TC to masakra. Odchodzi tyle księgowych że szkoda słów. Ja sie nie dziwię ile mozna pracowac za tak smieszne stawki. Wynagrodzenie to po prostu kpina.

nick

Jest to najgorsza praca jaka moze byc. To sa (usunięte przez administratora) Oszukuja najpierw klientów, pozniej pracownikow. Kradna pieniadze, nie wyplacaja pensji, nie wyplacaja prowzji. a jak wyplaca to kaza zwracac, jesli klient zrezygnuje, bo np. rozmysli sie. Dyrektor tego wszystkiego, urzedujacy w Warszawie jest po prostu tepy a jedynym jego zadaniem jest pisanie glupich maili do pracownikow, z ktorych wszyscy sie smieja. Przeczytal jedna ksiazke na temat sprzedazy i cytuje teksty z ksiazek. Zabiera pracownikom pieniadze, nie odpowiada na maile. Od znajomych, ktorzy tu pracowali slyszalem o mailach, w ktorych szantazują pracownikow, że jesli nie zrobia planu to w ogole nie dostana pensji( a tego nawet umowa nie przewiduje). Ogolnie szantażują, straszą, pracownicy administracji, pracownikom, np. ekspertom biznesowym odpisuja w sposob bezczelny , gdy ci probuja uzyskac jakas informację, cytuje " Bez dyskusji". Najgorszy jest dyrektor makroregionalny, ktory jest zwykla ciotą i rozmowy z pracownikami przeprowadza w sposob " psychologiczny "jego zdaniem, a w rzeczywistosci sa to uwłaczajace godnosci wyzwiska. Nie mam zadnych pozytywow na ta firme. Stanowisko eksperta biznesowego brzmi mega powaznie, a w rzeczywistosci nie jest to nic innego jak call center. Ogolnie dno dno dno dno dno. Uciekajcie poki mozecie. Ja zaluje, ze bylem tam tak dlugo.

mikry
@nick

nikt mnie nigdy nie szantażował

@nick

strasznie dużo kwasu zapewne nie realizowałeś planów i wszyscy są winni za wyjątkiem Ciebie. Strasznie mi Ciebie szkoda.

nick

Najgorsza praca jaka moze byc. mowie o pracy jako ekspert biznesowy.

Niki

A ktoś z księgowych? Jak się pracuje? Myślę nad złożeniem papierow po nowym roku.

Księgowa

Typowa rozmowa o pracę. Najpier pare pytań, potem test .

Pytania typu: czemu zmieniasz prace, co robiłaś dotychczas, co wiesz o naszej firmie, ile chcialabys zarabiac, kilka pytań podatkowo-księgowych. Po pytaniach test pytania zamknięte i otwarte.

Nicki

W takiej pracy zawsze jest jakiś plan do realizacji. Jednym się udaje lepiej (ja tych kozaków z topu podziwiam...), innym słabiej, jednak nadal daleko stąd do biedronki moim zdaniem.

Zimny

Od razu mówię że pracowałem jako "Ekspert Biznesowy" z korpo na polski po prostu jako sprzedawca. Jeśli: 1. Lubisz całymi dniami siedzieć na telefonie i raportować każdy wykonany telefon 2. Być na samozatrudnieniu czyli działać jako jdg - bez urlopów, zwolnień chorobowych, a także mieć możliwość być zwolnionym z dnia na dzień bez wypowiedzenia i kasy za okres wypowiedzenia - widziałem takie przypadki 3. Pracować w banku i nie sprzedawać kredytów (większość sprzedawcow jest oddelegowanych do Idea Banku). 4. Być ocenianym tylko w perspektywie realizacji planu, który robi kilka a w porywach kilkunastu ludzi w Polsce To ta robota jest dla Ciebie :) Dobre miejsce na początek żeby zrobić pierwszy krok w branży finansowej, przynajmniej kiedyś takie bylo. Jeśli ktos nie ma innej opcji i jest mocno zdesperowany to może spróbować, w każdym innym przypadku nie polecam. Lepiej iść do Biedronki kasa podobna a stresu mniej ;)

Onek

Oj, chyba ci trochę nie poszło... ;)

kar

dziekuje za informacje, napisze

Astor
@kar

Witam Może ktoś napisać jakie są zarobki jako specjalista ds. kadr i płac w Katowicach bo nie wiem czy aplikowac

EwKa
@Astor

Aplikować zawsze warto moim zdaniem. Przecież jak Ci powiedzą na rozmowie kwotę, to możesz ponegocjować. ;)

Xxx
@Astor

Nie warto , najniższa krajoea, dno

Cotton

O finansach to się tak głośno nie dyskutuje, ale źle nie jest jak na start. ;)

chris123
@Cotton

Hej, podaję swojego maila betrayedheart@o2.pl, jakbyś mógł się odezwać to tam byśmy się wymienili info.

christ123

Dzień dobry, prośba do osób pracujących na stanowisku Doradca ds. Kredytów Online. Na jakie pieniądze można liczyć na start i po okresie próbnym? Jest normalna umowa o pracę?

Robert

No trochę osób do nas trafia po stażach, więc chyba jednak warto. ;) Dawaj, dawaj nic nie tracisz, a na pewno się sporo nauczysz.

Panama

Wracając do stażu jednak... Waszym zdaniem warto? Kusi mnie żeby na taki staż iść.

Ryba

Ja szczerze mówiąc też nie, a siedzę już ze dwa lata. Nie jest źle. ;)

Jarek

Tematy do wyjaśnienia zdarzają się wszędzie - czy to będzie Tax Care czy Kowalski i spółka. Pomijając jednak tę sytuację, ja na firmę nie narzekam i pracuje mi się dobrze.

Mikołaj

@Kaja ja miałem kiedyś podobną sytuację. Poszedłem, porozmawiałem i szybko udało się wyjaśnić. Na pewno nie jest tak, że nie powiedzą dlaczego. Masz pełne prawo do takiej informacji i nikt Ci go nie odmówi.

Monte

@Kaja, a jakiś konkretny powód podają? Przecież to kwestia do wyjaśnienia jest, raczej bez powodu by się tak nie stało.. Życzę szybkiego odzyskania kasy!

Kaja

Nie wyplacili mi pensji jeszcze za lipiec a jest już 20. 10.2016 r. I sciemniaja dalej że jest ok. Teraz będą roZmawiać z moim prawnikiem. Nie polecam.

@Kaja

jak uzyskalas pensje?ja mam problem, zablokowali mi platnosci.

Miła
@nick

No ale chyba podali ci jakiś powód? Tak o nie blokują przecie, nie martw się, na pewno się wyjaśni...

@Miła

To nie jest pisane z autopsji a z obserwacji. Pracowałem tam trzy miesiące i Zdążyłem się nasluchać i zaobserwować co się dzieje. Koledze z pracy zablokowali pensje twierdząc, że kończąc prace nie dotarł jego sprzęt. Ja na Szczęście nie miałem takich akcji. Dla mnie na nie. Wydaje mi się ze słaba organizacja.

@nick

zdecydowanie popieram to co napisałeś, dodam tylko że pracowałem też 3 miesiące i tyle co się tam nasłuchałem różnych rozmów i widziałem to pozostawie to bez komentarza, nie polecam

PozzMan

Nie napisałem, że cudowna kolego - napisałem, że bardzo ok, bo mnie ta atmosfera w firmie odpowiada. O rekrutację to już byś musiał szefostwo podpytać. Ja na polityce się nie znam, to nie będę się wymądrzał na ten temat. Rotacja jak rotacja. Jedni przychodzą, drudzy odchodzą - jak wszędzie. ;)

PozzMan

@Magiusa atmosfera i relacje w zespole zależą zawsze od ludzi. U nas w Pozz jest pod tym względem bardzo ok. Zapraszamy. :)

Magiusa

Czesc. Czy Ktos pracuje w tax care w Poznaniu? Bardzo zalezy mi na szczwrym kontakcie. To moj email: magiusa9@o2.pl Mam mozliwosc podjecia stazu lub innej realnej pracy ( mniej intersujacej). I sama nje wiem czy ryzykowac. Bardzo chcialabym zdobyc doswiadczenie w ksiegowosci i ich staz wydaje mi sie ciekawy ale jednoczesnie obawiam sie by nie ograniczyl sie do kserowania dok.etc. a takze obawiam sie czy faktycznie sa realne szanse na zateudnienie po czy to tylko haslo zachecajace

Zostaw merytoryczną opinię o Tax Care S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tax Care S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tax Care S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tax Care S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tax Care S.A.?

Kandydaci do pracy w Tax Care S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tax Care S.A.