Opinie o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

CNC Nowy wpis

Na P-2 przyjmują na tokarkę cnc, nawet lepsze zarobki niż tutaj. Nawet bez doświadczenia. Ukraińców również.

Aneta Nowy wpis
@CNC

No i uważasz to za jakąś zaletę, że z łapanki biorą?

Cnc Nowy wpis
@Aneta

Nie z łapanki tylko po szkole do przyuczenia.Gdzieś trzeba to doświadczenie zdobyć. Taki młody absolwent skąd ma wziąć doświadczenie?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na Pracuj.pl.

Piku Piku

Lepiej aplikuj do Pesy bo podobno ze Skraw Mechu mają wyrzucić połowę maszyn.

Sebastian
@Piku Piku

Skąd masz takie info o tych maszynach?

Reorganizacja takie chodzą słuchy

@Sebastian

Także kolego, proponuję przenieść się na inny dział bo tutaj będzie lipa.

Aneta Nowy wpis
@Piku Piku

A powody znane? Ciekawe co im z tego wyjdzie

Podobno do Pesy na P-2 potrzebują operatora CNC.

Emilia

Skąd to wiesz? Jakieś ogłoszenia gdzieś są?

@Emilia

Są na stronie Pesy i na olx.

Byly

Niektórzy brygadzisci w firmie robia ci chcą cwaniactwo.sciema totalna. chyba przyzwolenie mają od góry. Nikt się tym za bardzo nie interesuja.

Bartosz
@Byly

Nocnywyspiarz dał dokładny wpis o warunkach w firmie w sierpniu zeszłego roku. Kurcze myślałem, że coś lepiej. Zarobki podobno niskie i dużo tam osób, które pozorują pracę. Podobno dużo też pretensji i ciągle tylko szybko, szybko? Jedyny plus, że można za free nauczyć się na obrabiarce CNC, a wtedy w drogę? Jaki był powód, że dałeś sobie ze Skraw-Mechem spokój?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko DAM PRACE
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mich

Witam! Firma Skraw-Mech promuje pracowników ze wschodu, niedawno Ukrainiec nie dokończył pracy bo uważał, że jest skończona. Polakowi kazano dokończyć sztuki, polecenie służbowe, po odmowie dostał "pisemną naganę", a następnie zatroszczono się o zwolnienie dyscyplinarne. Tylko Skraw-Mech nie ma lepszej firmy.

Sebastian
@Mich

Hej, pracujesz w Skraw-Mechu, powiedz mi w takim razie jak wygląda kwestia wynagrodzeń? Ile może zarobić nowy pracownik w tej firmie i jakie są potem perspektywy na podwyżki?

@Sebastian

Jakie stanowisko Cię interesuje?

@Adam

A jakie obecnie wakaty są wolne? Napiszesz czy wypłaty są w miarę konkurencyjne w porównaniu do innych firm z tej branży? Płacą więcej, czy nie można się spodziewać kokosów?

Riki
@Paweł

Nie spodziewaj sie wiele. Nie wiem ile płaca u konkurencji bo nie sprawdzałam ale tu raczej średnia kasa.

Dominika
@Riki

Widzę że jesteś kobietą, na jakim stanowisku pracujesz? Mnie by nawet ta minimalna usatysfakcjonowała.

Chciałbym złożyć cv na stanowisko wydawca magazynowy i mam pytanie do osób pracujących na magazynie. Wiecie może jakie sa tam zarobki i ile zmian? I jaka jest atmosfera?

@Tomek

Cześć Tomek, czy złożyłeś już może swoje CV na takie stanowisko w Skraw-Mechu? :) Jestem ciekawa jak przebiega rekrutacja i jakie oferowane są warunki zatrudnienia. Wiesz coś już na ten temat? Jeśli tak to byłabym wdzięczna za informacje - Z czego składa się proces rekrutacyjny? Jakich zarobków można się spodziewać?

To zależy jak się finansowi postarają.

Krzysztof
@ja

Jacy finansowi? I w czym mają się postarać? Wyjaśnij o co chodzi, bo tak to taki wpis nic mi nie mówi.

On
@ja

No tak znowu Ci finansowi...

@On

To pracownicy z działu finansowego decydują w jakiej wysokości są premie? Chodzi o zysk firmy? Warto żebyś napisał, bo myślę o złożeniu CV i temat wypłat bardzo mnie interesuje.

1 godzinka - to sporo hajsu

Tyle tych ukrainców, że już nie do wytrzymania. Niektórzy po 14 godz minimum sieszą w pracy.

@1 godzinka - to sporo hajsu

No, jak polak leniuch, to ktoś musi na niego zarabiać.

Tołdi

Siedzi i gra w tanki... To jest praca?

Nocnywyspiarz

Pracowałem kilka lat w tej firmie i nie polecam bardzo !!!! No chyba że chcesz się nauczyć obsługi maszyn cnc za FREE bo non stop braki maja a potem w długą... 1) Większość normalnych pracowników się zwolniła bo miała dosyć poniżających wynagrodzeń... a ci co zostali (normalnych, pracowitych) około 20 % to muszą (usunięte przez administratora) za 5 bo są braki personalne i muszą też (usunięte przez administratora) za nie robów... (nie robów nie zwalniaj bo coś tam robią a i tak braki są wiec są przydatni) HAHAHAHA 2) Prędzej firma zatrudni cię przez pośrednika... wtedy łatwiej cię (usunięte przez administratora) bo z dnia na dzień 3) Wszystko w firmie PILNE, NA WCZORAJ, MNÓSTWO TELEFONÓW (na prywatny bo firmowego nie dostaniesz) i ogólny rozpierdol w całej firmie 4) Kierownictwo .... wyrwane z kosmosu np.. MAGAZYN - kierownik bez uprawnień na wózki widłowe i suwnicę, a mówi ci co masz robić i jak ... jak wyjdzie z biura bo siedzi w nim prawie 8h przed komputerem... HAHAHAHA. DZIAŁ LASERY ( WYKRAWARKI LASEROWE, PLAZMA, KRAWĘDZIARKA...) koleś nawet nie wie gdzie uruchomić maszynę bo w życiu takich maszyn nie obsługiwał. 5) Pilnuj się co robisz bo dosłownie za wszystko możesz dostać tak zwane dochodzenie .... i ZAWSZE MASZ PO PREMII 6) Dział kontrola jakości... dział od kilku lat bez kierownika... firma wykorzystuje starego pracownika stażem by pilnował działu za śmieszną stawkę i z niewiadomego powodu nie chcą go zrobić kierownikiem.... a jak jest ogień to non stop telefony do niego 7) Mimo działu kontroli jakości to niestety w firmie no stop reklamacje.... tych samych rzeczy... 8) Magazyn jest podzielony na 2 magazyny w jednym (mały) na 5 osób 1 tylko (usunięte przez administratora) reszta ma (usunięte przez administratora) Drugi (duży) powinno być tam minimum 5 magazynierów jest 3 z tego tylko jeden jest pracowity robi z 5 osób tyle na głowie ma drugi non stop przy kompie siedzi ( brat kierownika ) a trzeci ma (usunięte przez administratora) po całości.... Jak na coś jeszcze wpadnę to dopiszę ....

UA

Nic się nie zmienia od kilku lat. Dyrektorzy i Prezesi przychodzą i odchodzą... Spółka w tym samym miejscu. Szkoda.

Kłamca
@UA

Grubas chodzi z rękami w kieszeniach i tylko kombinuje jak się nachapac

Dyrektor
@UA

Panie dyrektorze dlaczego toleruje Pan na pracę bez uprawnień na suwnice?

@UA

Hmm.. a jaki jest powód tego, że dyrektorzy i prezesi przychodzą i odchodzą? I jak to wpływa na pracowników SKRAW-MECHu?

Rudy
@Anna

Jak można powierzyć taką funkcję osobie która już raz nakradła tyle pieniędzy. Albo się dzieli albo ktoś jest ślepy. Skończy się to kryminałem

Motywacja
@Anna

Pracownicy są zadowoleni że zarządzają nimi kompetentni i uczciwi.

Ile jest zmian w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Sergiej

3 zmiany ale planiwali 4 brygady

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Agencja

80% ludzi pracuje przez agencje z tego połowa na zlecenie. Firma ma zysk bo liczy za to koszty.

PrL
@Agencja

Bardzo zacofany zakład. Niby prace ludzi bardzo dokładnie nadzoruje program komputerowy. A w rzeczywistości firma tonie w papierach. Nie do pomyślenia aby na jedno zlecenie szło 5 dokumentów z magazynu. Pod latarnia najciemniej. Jak jest inwentaryzacja to pomimo tej dokumentacji oraz programu w komputerze to materiału brakije

Jaka atmosfera jest między działami w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Rudy

Mnustwo ukraincow zatrudnionych przez agencje i pracują po 12

4 brygady

Napiszcie od kiedy straszą tymi 4 brygadami

Urszula
@4 brygady

Ja niestety tego nie wiem. Ale słyszałam, że w Zakładzie SKRAW-MECH szukają osób gotowych na współpracę z innymi przy realizacji celów; otwartych na potrzeby współpracowników oraz klientów; elastycznych w działaniu i gotowych, by uczyć się i zdobywać nowe umiejętności. A wiesz co z doświadczeniem? Wymagają go?

Kłamca
@Urszula

Co to ma być za odpowiedz

OMG
@Urszula

Pani moderator z go worka do zwolnienia. Dramat

Urszula

Jak pracuje się Wam w zakładzie mechanicznym Skraw-Mech podczas pandemii? Jakie środki bezpieczeństwa podjął pracodawca i jak oceniacie ich uciążliwość? Ostatni rok sporo zmienił, jeśli chodzi o warunki pracy w wielu przedsiębiorstwach, jestem bardzo ciekawa, jak ta kwestia przedstawia się w tej firmie.

Rambo

No i się zaczęły zwolnienia w skraw-mech , trzeba pomóc firmie pesa .

Panda panda
@Rambo

Dlaczego są zwolnienia?

CNC
@Rambo

Ktoś już to napisał więc tylko powtórzę- trzymać się z daleka od tej firmy.

Pra

Zróbcie coś z tym nieudolnym spawalnikiem Maciejem Rormocińskim bo się nudzi i wymyśla zabawy "najpierw każę zrobić im coś źle, doniosę gdzie trzeba, że zrobili źle, a nie kazałem im zrobić to w ten sposób "

@Pra

Widać że, tobie też się nudzi skoro swoje żale wylewasz na jakimś forum. Bądź dorosłym i załatwcie to między sobą. To poważna firma, a nie przedszkole.

Nieudolny spawalnik
@Pra

Mógłbyś nie przekręcić mojego nazwiska? Chyba że to dla Ciebie zbyt duże wyzwanie?

MistrzSzu
@ja

A ja wiem że za krótko pracujesz żeby wiedzieć czy to poważna firma czy nie przedszkole przypadkiem

Bożena
@MistrzSzu

Witam, czy jest szansa przyjęcia do firmy bez doświadczenia? Jakie wtedy jest wynagrodzenie?

ktoś stamtąd
@ja

Z tą poważną firmą to bym nie przesadzał. Tak chorej organizacyjnie firmy to ze świecą szukać.

Przyjęcie z rybą i ciastem nadal nie dla pracowników produkcji.

Jon
@Zainteresowany

Mozesz

OJTAM
@Zainteresowany

Tego co robił takie imprezki już nie ma. Myślenie rodem z mostostalu mu nie pomogło he, he.

Czy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

???

zależy na jakie stanowisko ???

Max max
@???

Mistrz produkcji?

rambo

Co taka cisza na forum tyle zmian na lepsze , wracają stare gwiazdy . a wy nic nie piszecie -:)

@rambo

Jakie zmiany na lepsze masz na myśli. Czy chodzi o podwyżki lub dodatkowe premie? Informacje na temat wysokości wynagrodzenia są bardzo istotne, więc liczę, że je dodasz.

Rozbawiony gość
@Paweł

Nooo... Zmiany mistrzów produkcji :) nie żartuj Paweł, że tutaj się dowiedziałeś... XD

Wozkowy

Ile na wózkach płacą bo widzę że potrzebują

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 640 ocen.

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.