Opinie o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Schollglas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Schollglas o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schollglas w Sandomierz Nowa 23

makler

ludzie wy kuwa naprawde macie nasrane w głowach napierdalacie jeden na drugiego jak to czytam to komedia za darmo całe 6 stron to obelgi wyzwiska i nic wiecej na wszystkich zmianach to samo miałem złozyc papery do tej roboty ale widze ze sama banda ...

gosc

ja jestem pracownikiem zm d i wierzcie gorsze cuda sie dzieją

a oprawiły sie zarobki?

gosc

racja!!!! życie prywatne nikogo nie powinno obchodzić. ale życie prywatne jest poza bramą a nie folwark w pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Schollglas? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
qqq

ha ha ha a na której zmianie on nie był zajęty... tylko BABAMI. Tylko tamte mądrzejsze od obecnej. Obecna robi pod górę swoim długim jęzorem, bardzo długim i świetlikami w ślepiach. Z moich obserwacji i co ludzie mówią to wodzem zm c jest pani prezes i koleżanki i wymknęła się zmiana c z pod jakiejkolwiek kontroli.

gosc

miałem okazje pracowac z nim i niemam nic do człowieka wielokrotnie ratował dupy ludziom jako przełozony a jego zycie prywatne nie powinno nikogo obchodzic ale tak jest ze jak sie miekkie serce to trzeba miec twarda dupe bo cie kopia

gosc

ale z tego co sie orietuje to chyba jest zajety

gość

przełożony wielokrotnie przełożony na każdej zmianie chyba ;)

jaki wódz hehehe

o kim mowa?

gość

Czemu dać spokój c zmianie niech ludzie wiedzą co się tam wyprawia a przede wszystkim mężowie co niektórych pań.Z czystym sumieniem stwierdzam kupa ku..... a nie zmiana. Jaki wódz taka zmiana nawet kozie by nie odpuścił.

bezrobotny

Byłem,zobaczyłem oceniłem...cv nie złożyłem bo szkoda czasu i nerwów.Ogólnie kibel nie firma.

ASD

Wiecie czemu ten zakład nie stoi w Niemczech? Bo nikt tam nie chce pracować za taką kasę. Czy to prac fiz. czy ludzie nad nim. Polskie psy się żrą a niemiecki pan patrzy. Skutecznie udało wam się mnie zniechęcić do składania tam CV tymi komentarzami.

Gosc

własnie niech każdy zajmie sie swoją pracą problemami i swoim zyciem

długi

atmosfera nie jest najgorsza da się wytrzymać a pomagierów bosa lekceważyć rozmowy kwalifikacyjne to kit a roszady są cały czas więc zostaw podanie i czekaj w ciągu miesiąca powinieneś zostać przyjęty a resztę zobaczysz sam

gosc

dajcie juz spój tej c zmianie

gość

A co do zmiany "C" to można dużo pisać. Kiedyś najlepsza zmiana, do ostatniej roszady brygadzistów. Teraz na tej zmianie najważniejsze jest tworzenie się par oczywiście za przyzwoleniem brygadzisty (wielokrotnie przełożony przez swoje podwładne na każdej zmianie), który sam nie jest święty, a nad tym wszystkim czuwa mistrz do spraw hartowania. Ogólnie to jest PARODIA!!! A na czele p. brygadzistka zmiany "C" i jej "koleżanki" to dopiero ŻENADA!!!!!

axm

dlugi to czlowiek ktory zlicytował swój mózg na aukcji internetowej i zapewne liże rowek parszywemu zębatkowi (usunięte przez administratora) szkła fałszywcowi kiedyś rudemu obecnie siwemu...amen

Dobrze obeznany

Długi sam jesteś cwaniaczek chcesz się spotkać to śmiało Ja chętnie się z Tobą zobaczę. Jeste (usunięte przez administratora) i nic więcej. Jak masz na tyle odwagi to mów kiedy i gdzie.

@Dobrze obeznany

odwagi cwaniaczku to mi nie brakuje ale nie mogę się ujawnić bo tacy sprzedawczyki jak ty dowiedzieli by się kim jestem i już bym był historią tej firmy zostaw numer telefonu na tablicy ogłoszeniowej to cię znajdę a kiedy mnie poznasz to ze strachu nie uciekaj i nie chowaj się za innych nic ci nie zrobię

Dobrze obeznany

długi

chyba się zachłysnąłeś ale jak chcesz to możemy się spotkać i wtedy zobaczymy czy jesteś taki mocny takich cwaniaczków w wojsku pożeraliśmy na śniadanie

Zostaw merytoryczną opinię o Schollglas - Sandomierz

• Jak się pracuje w Schollglas?

Zobacz opinie na temat firmy Schollglas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Schollglas