Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej w Kraśnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej w Kraśnik

Mała Nowy wpis

Niestety ale to co piszą to prawda .Pamiętam jak wlał nam do wody w której myliśmy kosze środek do czyszczenia grili.Wszyscy którzy myli te kosze poparzyli ręce nogi do tego stopnia że były rany otwarte . Osobiście wylądowałam na sor ze wstrząsem gorączką i ranami na całych rękach .Ogólnie to horror umowy na ćwierć etatu a praca po 10 godziny n Masakra po prostu.

Jak wygląda sprawa grafiku w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Ja Nowy wpis

Chyba zart. W druga strone to tak. (usunięte przez administratora). Prawo pracy tam nie istnieje, pracownicy sa wprost okradani. Powinien się tym zająć PIP może i prokurator.

Aleksandra

Co taka cisza na temat Madex tu jest, nikogo nie ma kto podzieliłby się swoją opinią? Szukam kogoś, kto mi powie jak wyglądają zarobki, czy ktoś uzyskał ostatnio jakieś informacje w Urzędzie Pracy albo bezpośrednio u pracodawcy? Na budowie są też nadgodziny, wiadomo, ale czy firma nie miga się czasami od ich płacenia?

renia
@Aleksandra

poczytaj sobie wcześiejsze opinie, poziom poniżej krytyki

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Jacek

Gdyby osoba nie mająca doświadczenia zawodowego zaaplikowała do pracy w tym przedsiębiorstwie to miałaby ona realne szanse na to, aby zatrudnienie otrzymać? Chcę właśnie teraz ustalić na co w głównej mierze uwagę zwraca ten pracodawca przy aplikacji danej osoby. Być może pożądana jest wiedza w zakresie tego, jak wygląda praca na produkcji?

Jasiek

Piekarnia jest bardzo dobrze oceniana w internecie. Może trzeba popracować nad sprawami wewnątrz firmy?

Krzysiek

Dlaczego nie zgłosicie tego zakładu pracy do PIP, przecież to nie normalne, żeby tak wykorzystywał ludzi ! To nie jest uczciwy pracodawca, nie dajcie się wykorzystywać !

Akwizytor

Pracowałem tam w 1999 i wytrzymałem 4 miesiące. Byłem konserwatorem sprzętu. Chamski wulgarny nawet jego syn nie chciał mieć z nim nic wspólnego. Najgorzej traktował kobiety pracujące tam. Wobec facetow był powsciagliwy. Chyba bał się dostać po pysku. Nie polecam. I kłopoty z płatnościami. A na fejsie fotki z zagranicznych wycieczek

misiek

Co dzieje się w tej firmie trudno opisać w kilku słowach... Można napisać książkę o pracy niewolniczej w tej firmie... Szef cham, nie szanuje nikogo, myśli że jest panem i władcą... I że każdy będzie tańczy jak on zagra... Czy masz umowę czy jej nie masz jesteś niewolnikiem zero dni wolnych... Odlicza dniówki za święta np. 3 maja czy Boże Narodzenie... Kary pieniężne za głupoty, wstrzymanie wypłat bo sklep nie zapłacił faktur.... Naprawdę obóz pracy... Przepisy są ale na potrzeby pracodawcy i dotyczą tylko w jedną stronę... Pracownik ma tylko obowiązki...Stres i strach bo nie wiadomo w którym momencie dostanie się opiernicz i co śmieszniejsze nie za siebie tylko za kogoś innego... W oczach szefa wszyscy to debile aby on pan i władca.... A mówiłem że książka by powstała... Tylu pracowników co tam było to nie wiem czy fabryka zatrudnia...

mario

Prosze, powiedzcie jak płaci za wozenie pieczywa po targach? bo z tego co tu piszą ludzie, to jest brak szacunku i wykorzystywanie pracownika? i jakim prawem kary pieniężne. ? Pozdrawiam Dziękuję

nieprawda

madex to najgorsza firma bodajże a całej lubelszczyźnie-zero poszanowania dla pracownika, którego traktuje się jak śmiecia na kzdym kroku.a [usunięte przez moderatora]?to kierownik ktory jest najgorszym [usunięte przez moderatora] w mące sezamie syf na zakładzie-latające psy i wszędobylskie muchy w cieście z ktorego wyrabiane jest pieczywo.gratulacje

Agnus
@nieprawda

Jeździłem tam jako kierowca. Byłem zatrudniony na pół etatu a pracowałem po 10 godzin dziennie. Właściciel bardzo chamski, wyzywa pracowników, wymierza kary pieniężne za nic. Ja regularnie dostawałem za brak opakowania mimo że w samochodzie miałem zawsze nadmiar koszy. Kiedy się czepił za wyciek oleju z nie mojego samochodu i kazał mi czyścić kostkę na podjeździe, miarka się przebrała. Rzuciłem kluczykami i dowodem rejestracyjnym. Co do pieczywa to pozostawię bez komentarza bo po kilku godzinach od wyjęcia z pieca to były już tylko trociny. No i oczywiście zgraja psów pekińczyków biegająca po piekarni i gryząca wszystkich po kostkach.

mario
@Agnus

jest ogłoszenia na kierowce rozwozenie pieczywa? czy waro? jaki jest pracodawca?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej - Kraśnik

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madex Stanisław Madej
  • Ceramiczna 10