Opinie o Aga Piekarnia Anna Wójcik w Mietków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aga Piekarnia Anna Wójcik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aga Piekarnia Anna Wójcik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aga Piekarnia Anna Wójcik w Mietków

Lila

Pracowałam tam rok i 4miesiace, gdybym nie wyjeżdżała na pewno bym nie rezygnowała, dobra atmosfera w pracy, fajni ludzie-z każdym się można dogadać, zamiany itd. Elastyczne godziny pracy i dobra kasa. Pozdrawiam

Weronika

Witam, ja nigdy tam nie pracowałam ale jestem klientem od wielu lat i mogę powiedzieć ze pieczywo jest smaczne świeże i w dobrych cenach. Regularnie zamawiamy torty na różne okazje rodzinne i są na prawdę godne polecenia.

Maro

Pracuje w piekarni 8miesiac i to co czytam w 90% to ściemy, ktoś celowo to robi albo konkurencja albo jakiś somsiad. Najlepiej samemu sprawdzić daną firmę bo możliwości jest tu wiele. Moza się dogadać co do obowiązków, kasy, ilości godzin pracy. Pracuje tu ponad 20/25 osób od dłuższego czasu wiec chyba nikt by na kiepskie warunki nie przystawał. Osobiście polecam, pzdr

Hary
@Maro

O obywatelach UA pisesz ? Im wsio ryba czy jest umowa, czy jej nie ma, oraz co jest w niej zapisane. Chcesz to sobie tam pracuj nawet i 8 lat... jeśli lubisz być czyimś parobkiem

harry

Miałem krótki epizod w swoim życiu w tej firmie, i nie wspominam go najlepiej. Zacznijmy od tego, że proponują Ci pracę kierowcy,a jednocześnie jesteś 1.magazynierem, ładowaczem - przyjedź, zapakuj, skompletuj towar zgodnie z zamówieniami. 2.fakturzystą - rozliczanie się z gotówki, wystawianie druków KP, rozliczanie zwrotów , 3.przedstawicielem handlowym - wciskaj sklepom wyroby cukiernicze 4. ochroniarzem - użeraj się i szarp z kierowcami innych piekarni, którzy kradną koszyki na pieczywo, bądź też polskimi rekinami biznesu, którzy je przytrzymują. PONADTO: 1. Czas pracy jest nienormowany, bo w zależności od ilości punktów na trasie i odległości, jeden kierowca może kończyć pracę po 8 a drugi po 10 godzinach - za nadgodziny nikt Ci nie zapłaci 2. Pracujesz 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty, od 2 do 10 - o dodatku za pracę w porze nocnej zapomnij. 3. Pracujesz oficjalnie za najniższą krajową, a resztę dostajesz pod stołem, ponadto umowy nie dostaniesz od razu, trzeba się o nią wyprosić, szefostwu się nie spieszy. Ja po kilku tygodniach dałem sobie spokój i poszedłem do innej pracy.

Natka
@harry

1. Czyli ktoś ma jaśnie panu skompletować towar załadować na autko i moze jeszcze wcześniej odpalić aby się nagrzał?? 2.skoro za dostarczony towar pobiera się gotówkę to jak się z niej nie rozliczać? Druk kp rozumiem to jakaś filozofia? 3. Oferujesz, sprzedajesz, zarabiasz, jak w każdej innej firmie. 4 ktoś powierza ci sprzęt (kosze,auto) to jak masz tego nie pilnować ? Chore. Warunki są znane od początku. Jak komuś nie odpowiada to się nie podejmuje. Praca może trwać 7 lub 10h w zależności kto jak sprawnie wykona swoje zadanie. Jak jest kawka i fajka co 15min to się czas wydłuża. Pozdrawiam

Harry
@harry

Natka w XXI wieku są przelewy wyobraź sobie, nie trzeba się szarpać o 6, czy 7 rano ze sklepową, która ma pustą kasę o te kilkadziesiat złotych. A jaki masz wpływ na to, co z tymi koszami się stanie ? TY je zostawiasz na sklepie i jedziesz dalej. Mam nadajnik gps w każdym z nich zamontować by nikt go nie zabrał ? Nie mówię nic o załadunku, bo to standard... ale towar powinien być skompletowany. Ty myślisz, że kierowca ma być odpowiedzialny za to, czy w zamówieniu są 2 czy 3 chleby ? On ma dowieźć towar. A z resztą... o czym rozmawiać. Idź na kilka rozmów o pracę, usłyszysz jakie warunki są standardem w powiecie wrocławskim, to się dowiesz w jakim bagnie siedzisz.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Aga Piekarnia Anna Wójcik, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Natka

Weszłam tu z ciekawości gdyż pracuje w piekarni od 2014 i dziwi mnie to co czytam. Jest to mała rodzinna firma, ludzie są normalni z którymi idzie się dogadać z szefostwem również. Polecam każdemu samemu spróbować i wyciągnąć wnioski bo niektóre opinie widzę kompletnie jakby ktoś celowo pisał kto z firma nie miał kontaktu. Pozdrawiam N.

Aleksandra

Czy posiadacie informacje jak obecnie prezentuje się sytuacja firmy Aga Piekarnia Anna Wójcik? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianom? Jak aktualnie wygląda atmosfera panująca w pracy? Czy kontakty między pracownikami sprzyjają pracy zespołowej?

Pracowałem w tej firmie krótko, na koniec zostałem rozliczony według przedziwnego systemu wynagradzania znanemu tylko szefowej. Z obiecanej pensji dostałem może z (usunięte przez administratora), podobno z racji mojego odejścia nie należała mi się "premia". Byłem tam przelotem i czekała na mnie dużo lepsza praca dlatego olałem to i chciałem poprostu jak najszybciej opuścić to miejsce. (usunięte przez administratora)

Aleksandra

@Kris, a czy możesz udzielić nam odpowiedzi jak wyglądała atmosfera podczas pracy? Zawsze było bez stresów? Chętnie poznamy również ilu godzinny system pracy panuję w firmie Aga Piekarnia Anna Wójcik. Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku!

@Aleksandra

Stes był, bo tak naprawdę nigdy nie wiesz kiedy skończysz pracę. Pracę zaczynasz około 2 w nocy, kończysz jak zrobisz co masz zrobić i łaskawie Cię szefowa rozliczy. System pracy 6 dni w tygodniu, pieniądze bardzo słabe, ale na szczęście PIP ma się tym zająć. Oraz ustaleniem mojego stosunku pracy i wypłatą należnych mi pieniędzy

Aleksandra

@Kris widzę, że nie masz najlepszej opinii o tej firmie, czy mógłbyś w kilku zdaniach rozwinąć swą wypowiedź? Na ten moment niewiele z tego wynika, pamiętajmy, by dodawać wpisy zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , zawierające merytoryczną treść.

@Aleksandra

Proszę bardzo. Pracowałem tam niedługo w ubiegłym roku. Podziękowałem jak szef zwlekał z podpisaniem umowy i musiałem pracować na czarno. Na moje zapytanie co z pracującymi sobotami, czy dostanę dzień wolny czy mi dodatkowo za nie zapłaci, stwierdził że tu obowiązuje 6 dniowy system pracy. Żenada...

Kris

Paskudne warunki zatrudnienia tak jak paskudne wypieki z tej piekarnii

Aneta

Jeden z najgorszych pracodawców w okolicy.

Cezary

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Jurij

Dziadostwo bije na kilometr. Nie polecam nikomu.

Nie popadajmy w histerię, po kilku latach wzorowej pracy ponoć można dostać umowę na najniższą krajową ale na cały etat a nie na pół:) Zawsze to coś dla przeciętnego pracownika:) Trzeba tylko dużo cierpliwości i samodyscypliny:)

Aga
@anonymous

No to rewelacja ! Super warunki ! Nic, tylko szefa w ręke pocałować, że łaskawie wypisze umowę zgodną z realiami. W normalnych firmach jest to standardem a nie wielką łaską.

Gosia

pracuje w jednym sklepie , ktoremu pieczywo dowozi piekarnia z mietkowa.... to co opowiadali mi kierowcy, ktorzy co chwile sie zmieniaja to masakra.. umowa na najniższą, albo i jeszcze mniej... brak dodatku za prace w nocy, niepłatne nadgodziny... i PRACA 6 DNI W TYGODNIU. Śmiech na sali... w biedronce już płacą lepiej i socjal lepszy.

Harrykapuś

(usunięte przez administratora) Reszta tyra od świtu do nocy za marne grosze przez 6 dni w tygodniu. Wypłata fajna tylko z pozoru. Jak się policzy prace w porze nocnej i liczbę godzin, to wychodzi taka stawka, że emeryci na ochronie mają więcej. (usunięte przez administratora)

bartek

sanepid powinien się tą budą zająć. smród i brud. umowa kombinowana lub jej brak. szefa stać na nowy samochód ale na uczciwe umowy dla pracowników już nie

boris

kasa dobra, szefostwo umie docenić jak ktoś ma wkład w pracę i osobiście pozytywni jak dla mnie.. praca w stresie ale nikt nie obiecywał... :] jak ktoś wytrwały,pracowity i normalny to narzekać nie będzie. kary ? tylko za niedopilnowanie obowiązków i to nieduże.. w poprzednie pracy miałem po 200 -300 zł kary jak inni pracownicy za kradzieże.. kradnie 1 osoba a odpowiadają wszyscy..a tu tak nie jest. Polecam kierowca

Michałmos

Można zarobić ale praca nie lekka

Kierowca

Pracuje kilka lat jako kierowca, wypłata na czas możliwe zaliczki od 10 jestem po robocie a jak sie wyrobie to mi 6 godzin pracy wyjdzie i można wcześniej skończyć. Soboty pracujące trochę lipa reszta spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Aga Piekarnia Anna Wójcik - Mietków

• Jak się pracuje w Aga Piekarnia Anna Wójcik?

Zobacz opinie na temat firmy Aga Piekarnia Anna Wójcik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aga Piekarnia Anna Wójcik?

Aga Piekarnia Anna Wójcik