Opinie o Unifreeze Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Unifreeze Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unifreeze Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unifreeze Sp. z o.o. w Płock

miesiaczkowo

bylem tam pracownikiem(żaluje),zadnych milych wspomnien,rozwoj techniczny w tej firmie żalosny zaczynając od "najnowszego" modelu mieszadła do mieszanek warzywnych, zwykła lopata plastikowa i wanna nad ktora pracownik podczas mieszania wylewa swoje poty...smacznego....wspolpracownicy(zalezy na kogo sie trafi) dobrze jak znajdzie sie ktos zyczliwy i podpowie lub pomoze, bo kierownictwo z laborantami w tym czasie albo pija kawe i zajadaja sie ciastem albo sa gdzies w terenie na tzw plotkach(nocna zmiana to dla nich raj).płaca smieszna a godzin przepracowanych bez komentarza za moich czasow przypominam sobie (usunięte przez administratora)listy na weekend (cos dla inspekcji pracy).Dyrektor zanim sie wypowie to konczy sie sezon szpinakowy,klasyfikuje ludzi, wymysla sam swoje zasady(jedni moga wszystko np.dzial techniczny wywozic złom i pieniazki dla siebie,a drugi za palety rozwalone na opal musi juz placic tylko dlatego ze jest pracownikiem fizycznym albo poprostu sie nie podoba lub paluszka (usunięte przez administratora) prosciutko nie trzyma z jakis wzgledow, palisz papierosa nie jedziesz na wycieczke bo zatrzymasz autobus na postoj.socjal prawie nie istnieje trzeba rok bez choroby przepracowac zeby premie otrzymac.moglbym tak pisac i pisac, ogolnie nie polecam,chyba ze najgorszemu wrogowi

W ofercie dla dostawcy było napisane, że mile widziane jest świadectwo kwalifikacji. Nawet jeśli kandydat go nie ma to będą chcieli żeby później je dostarczyć czy jak? i generalnie to może wpłynąć na warunki jakie zaproponują?

Pracownik Nowy wpis

Jeśli uwielbiacie pracować w napiętej atmosferze przy gryzącym aromacie krojonej cebuli za najniższą krajową i być przy tym traktowanym przez innych pracowników jak męską szmatę, to ta praca jest idealne dla was. Nikt nie mówi ci co masz tam robić, samemu musisz się domyślić czy trzeba zamieść, czy przenieść europaletę lub okleić kartony, a jak zobaczą się stojącego przez 5s, to współpracownicy zaczną cię wyzywać od nierobów i leni. O braku BHP już nie wspomnę

miesiaczkowo Nowy wpis

Słuchajcie czy atmosfera faktycznie jest taka jak opisał niedawno jeden pracownik? Chodzi o to, że widziałem ofertę na necie, z ponad tydzień temu została wrzucona. chodzi o obsługę instalacji chłodniczej. Także z Płocka jestem i wpasowuje się w wymagania, a co będzie w zamian? Jakie zarobki?

Czy kandydat na stanowisko MASZYNISTA w firmie Unifreeze Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Podkreślone zostało w ostatnim wątku to, że nie ma zbyt wielkich wymagań na początku, ale co potem? Mnie akurat wpadło w oko takie dawniejsze ogłoszenie dla kierowcy kat B sprzed dwóch lat. podano tam kwotę liczoną od 4130 zł, od jakiej w tym roku zatem się startuje? I czy taka praca będzie jeszcze dostępna?

Anonimowy gość

Atmosfera w pracy bardzo dobra, pracownicy są życzliwi i pomocni. Nie mogę tego powiedzieć o kierownikach, którzy nic nie robią a jak pracownik po 7h pracy na minutę usiądzie to dostaje opieprz. BHP nie ustnieje

@Anonimowy gość

Nie istnieje, bo? A co do kierowników to jeśli faktycznie jest tak jak piszesz to nie macie do kogo tego zgłosić?

@Marta

Często kable zasilające leżą w wodzie, która jest na ziemi, niektórzy pracownicy myją maszyny nie wyłączając je z prądu. Ale życzliwość i pomoc innych pracowników na prawdę pomaga podczas zmiany :)

Łucja
@Anonimowy gość

To faktycznie ryzykowne. A jak jest z przyuczeniem do pracy? Duże są wymagania na początku?

Abibuniwt gisc
@Łucja

Masz szkolenie z BHP i organizacji pracy. Wszystkiego cię nauczą. Nie potrzeba mieć żadnego doświadczenia. Nie ma duzych wymagań na początku

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Unifreeze Sp. z o.o.?

Anonimowy gość

Pracownicy są bardzo pomocni i atmosfera jest ok

Czy firma Unifreeze Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jest zakładowa kasa zapomogowo-pożyczkowa

były pracownik płock

witam pracowałem jakiś czas w tej firmie i raczej nic dobrego nie mogę powiedzieć ;p na sezon przyjmują dużo ludzi ale miną ze 4 miesiące i dowidzenia za rok,no jeżeli wogóle ktoś wytrzyma tyle bo stać 8 godzin w temperaturze minusowej to juz wyczyn,lub przerzucanie 20 kg worków cały dzień ;) łamanie wszelkich zasad bhp ,i to wszystko za minimalną krajową ;)dyrektor zamiast robić wycieczke raz na rok mógłby więcej płacić i mniej się jąkać pozdrawiam ;p

Damian piorkowski
@były pracownik płock

W unifreeze to nie polacam pracy za 12.50zl jest bardo zimno dam czeba robic ma akort goniom do pracy drom sie obgadujom ludzi kto przydzie mowy do pracy podlisujom sie do kerowniczki obgadujom ludzi do kerowniczki nie warto dam robic o byle co wywalajom z robody dnia tylko tam poczebujom na wisnie ludzi a poden wywalajon jak simieci jakis

Damian piorkowski
@były pracownik płock

Nikonu mie polecan te firny wywalajon ludz za snianie sie z kogos nawet nie mozna sie po sniac to ja sam sie mie snialen ini tesz sie snieli nie tylko ja do niego zaczynalen nie pani sie dowie kto a nie ja zostalen wywalony jak pies stalen sam przy leju szylen worki nik mi nie pomug robilen szysko samochou rozladowalen z cebulon 500kg na paleciaku z kolego nie pani kerownik sie spyta szyskich chlopakuw jaki bylen pracowniken dobryn ponagalen przy dyni jak szla po rady nie dawali sopie a tak wywalili jak sniecia i nikomu mie polecan js dam do robody

potwór

hmmm jesli pracowales na zbiorach to pracowałes w rsp firmie powiazanej no i co mozna powiedziec akord twoja sprawa to podobało ci sie zarabiac po 20 zł dziennie-hmm no bo jak sam sie nie poganiałes to tyle wyszło pewnie a na godziny zapachniało sciema za 6 czy 7 zł/h i dziwisz sie ze cie poganiali, że wulgarnie to nie popieram ale czego oczekiwac... c do pracy w unifreeze to jak zwykle + i - i tak "-" to na pewno bedziesz pracował zwłaszcza od wczesnej wiosny do poznej jesieni na okrągło razem z wekeendami a w zimie urolpy i troszke spokojniej, kolejny to warunki chłód i wilgoć, praca fizyczna wiec nie jest lekko dla faceta i kobieta to hmmm no daja rade dziewczyny zalezy jak komu zalezy na pracy,no i musisz sie liczyć z "grupą trzymająca władze" która za 200 zl wiecej pogania kazdego kto zdąży oprzec sie o maszyne-jak to w robocie ale jest sporo plusów- niby bedziesz pracował na okrągłow sezonie ale i wynagrodzenie bedzie nie najgorsze nawet do ok 2tys do ręki(i kolejny plus wszystko opodatkowane tak wiec 3tys brutto)jak dla wieluchłopakow i kobiet z okolicy to nie najgorzej w innych firmach pare stów mniej, dojazdy do pracy odpadaja bo maja swój autobus i wożą z okolicznych miejscowosci do ok 20 km, bogaty pakiet socjalny(mnóstwo wycieczek atrakcji i dodatków to bardzo ok firma pod tym kątem)no i nikt mi nie powie że nie można awansować bez znajomości-tam naprawde jest to możliwe oczywiscie nie za leżenie ale też nie za donoszenie... reasumując to praca dla pracowitych i ambitnych ludzi,tym bedzie sie tam podobało a wiecie Ci co chca zbyt wiele zazwyczaj niewiele maja do zaoferowania...

@potwór

W unifreeze nie mozna pracowac zwalnijajon ludz za byle co dron morty ma pracownikuw pokasujon sie myszy w dyni i cebuli a 7 dni w dygodniu mawet zadnego odpoczyku mie ma co chwile jakes drom morty a pani W tesz

Możemy mi ktoś udzielić informacji na temat pracy kierowcy w tej firmie? (warunki pracy i zarobki)

Zofia

@On, dlaczego piszesz, że po sezonie i tak zwalniani są pracownicy? Umowa do tej pracy podpisywana jest na jakiś okres? Czy szefostwo zakładu produkcyjnego Unifreeze nie organizuje dla swoich pracowników zadań pozasezonowych?

On

Niestety prawda co tu jest napisane , zimno ale idzie to wytrzymac , praca sezonowa , fakt nie które pani brygadzistki lepiej nie komentowac , z BHP nie ma to nic wspólnego np wyatające gwoździe z kontenerów , dziś się zwolniłem pracowałem 3 tygodnie nie uśmiecha mi się przeżucanie przez 8 godzin 7 dni w tygodniu przeżucać worków 20 kg za 11 zł na godzine co wychodzi ładńych pare ton dzennie , kolesiostwo , i te przejścia na weekendach z nocki w sobote trzeba przyjść w miedziele na drugą zmiane dobra firma by się tylko zachaczyć bo po sezonie i tak jest wypad ,

Zofia

@ja Od ostatniego wpisu na forum minęło dużo czasu. Czy nadal współpracujesz z firmą Unifreeze Sp. z o.o. i możesz napisać zainteresowanym, jak układa Ci się z tą firmą współpraca? Na jaką formę zatrudnienia można liczyć i z czym dokładnie wiąże się dyspozycja, o której napisałaś? @pracownik Czy nadal współpracujesz z firmą Unifreeze Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny? Czy przez ten czas zmieniło się coś w firmie?

praca typowo sezonowa na krotki czas, praca w ujemnych temperaturach i trzeba byc wytrzymalym na takie cos. na trzy zmiany i w weekendy to ytrzeba byc ciagle dyspozycyjnym

witam pracowalem w tej firmie 10lat i niemoge narzekac praca jak wszedzie za lezenie nikt nie placi pieniadze na czas jesli ktos sie nie nadaje do pracy fizycznej to niech siedzi u mamusi na garnuszku ja zrobilem prawajazdy na ciezarowki i odeszlem ale bardzo milo wspominam ta firme kierownictwo ok dyrektor tez wporzo

bylam tam jeden dzien doslownie i zrezygnowalam, jednak prawda co ludzie tutaj pisza

opinia

Coz moge powiedziec o tej pracy. Szczerze nikomu nie polecam, przyjmuja wtedy kiedy potrzebuja pracownika a jak jest za duzo osob to dowidzenia z dnia na dzien. Praca w zimnie, naprawde bardzo zimno, 8 a nawet 10 godzin w takich temperaturach tylko dla wytrzymalych. stawka smieszna,wypalata hmm bez komentarza nie doceniaja pracownika, ludzie pracuja po kilka dni i sami sie zwalniaja,naprawde nikomu nie polecam.

......

Ja pracuje aktualnie w tej firmie na magazynie a to co tu widze to marudzenie ludzi ktorym nie zalezy na pracy . Umowa jest normalna , wynagrodzenie ZAWSZE na czas nawet wczesniej. Pracowac trzeba jak wszedzie bo nikt Ci nie zaplaci za robienie z siebie nie moty ;)

Zawiedziony !

WITAM. NA WSTĘPIE PRAGNĘ ZAZNACZYĆ ŻE NIE MAM ZAMIARU TYM KOMENTARZEM NIKOGO OBRAŻAĆ. PRACA W FIRMIE UNIFREZE JEST JAK TO PRZYSTALO NA PRACE SEZONOWE DOSC CIEŻKA. JEZELI CHODZI O ZBIORY TO AKORDOWO MOŻNA ZAROBIĆ TYLE ILE SIE ZERWIE , NIKT NIE POGANIA I OSOBY PILNUJĄCE SĄ DOŚĆ MIŁE. SYTUACJA DIAMETRALNIE ZMIENIA SIĘ PRACUJĄC GODZINOWO. Z JEDNĄ PRZERWĄ NA ŚNIADANIE 30 MIN, NIEKIEDY W 35 STOPNIOWYM UPALE CZAS ODMIERZANY JEST Z ZEGARKIEM W RĘKU. OSOBY PILNUJACE POGANIAJĄ I SĄ PRZY TYM NIEKIEDY DOŚĆ WULGARNE. CO DO OCENY ZEBRANYCH OWOCÓW - TOTALNA SAMOWOLA. WAŻENIE OWOCÓW(usunięte przez administratora)! PIENĄDZE W MIARĘ REGULARNIE ALE NIE ZAWSZE KWOTY SĄ ZGODNE. PRACOWALEM TAM POŁOWĘ SEZONU I WOLĘ ZAMIATAĆ ULICĘ NIŻ KIEDYKOLWIEK TAM WRÓCIĆ. OCENIAM FIRME NA 3/10. POZDRAWIAM CAŁĄ(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Unifreeze Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Unifreeze Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unifreeze Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Unifreeze Sp. z o.o.
  • 110