Opinie o Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j. w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j. w Gniezno

ReniaM Nowy wpis

Bardzo fajna firma, pozytywni ludzie. Dobrze się pracowało.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j.?

Jagiello Nowy wpis

Firma kreuje się na wielką korpo, a jest jednym wielkim przekrętem. Sklep na ul. Warszawskiej polecam do sprawdzenia odpowiednim służbom. Towar sprzedawany bez faktur, spod lady. Wszystko w tej firmie szyte grubymi nimi, choć na pierwszy rzut oka wydaje się inaczej. Pracownicy traktowani jak (usunięte przez administratora) nie mają nic do powiedzenia. Wymyślanie odpowiedzialności finansowej z księżyca. Wszystko jest udokumentowane, ale i tak trzeba za coś płacić kary, bo pana szefa to nic nie obchodzi. Z wierzchu wszystko wygładzone, a jak się jest w firmie, to dopiero wychodzą kwiatki. Szefostwo fałszywe, nie mówią nic prosto w oczy, tylko kombinują za plecami. Nie liczą się z pracownikiem, bo mają swoje wyimaginowane wizje. Wysyłają na przeszpiegi całą swoją rodzinę i znajomych. Polecam omijać tę ,,firmę,, szerokim łukiem!

były

nie polecam szefostwo nie liczy się z nikim potrafi zniszczyć każdego wiem o czym piszę

Jagiełło Nowy wpis
@były

Dokładnie tak. Na początku jak przyjmują do pracy, to ochy i achy, a za chwilę dostają wizję jakąś z księżyca i wręczają wypowiedzenie, nie podając powodu. Szefostwo fałszywe do granic możliwości, w dodatku chowają się przed pracownikami jak szczury. Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Helena

Ktoś wie, czy jeśli wyślę swoje cv na niżej podany e-mail (chodzi mi o prace na magazynie) to dostanę odpowiedź? Ogloszenie bylo wstawiane tutaj jakis czas temu, nie wiem czy to nadal aktualne? Może warto spróbowac? Jaka tam jest rotacja?

Dorota

@Nina komentujmy z poszanowaniem innych, oraz nie używajmy inwektyw. Takie wypowiedzi jak Twoja mogą zostać usunięte przez administratora strony. Każda opinia zawierająca merytoryczną treść jest na wagę złota, pamiętajmy o tym komentując wątek poświęcony firmie Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja.

Wredna
@Dorota

Znalazła się obrończyni.... Napisz jeszcze w 20 językach, prztlumacz w Google :)

Myszka

Pracuję w firmie od jakiegoś czasu, jestem bardzo zadowolona. Praca jak wszędzie, wymagająca, ale za to wiem że wynagrodzenie dostanę na czas. Ludzie w porządku, w większości młoda kadra. Jeśli ktoś nie boi się pracy i chce dobrze i pewnie zarobić, to ja osobiście polecam.

Serio
@Myszka

Na prawdę atutem jest to ze dostanie się wypłatę na czas. To nie lata 90

Dawid
@Serio

Dokładnie, wynagrodzenie na czas to bardziej obowiązek pracodawcy a nie przywilej pracownika :D Chyba tutaj pracujesz, podpowiesz jak wyglądają warunki finansowe? Może podasz przedział, wspomnisz o dodatkach, premii? :)

Tomas

Coraz więcej pracowników opuszcza firmę po kilku, a nawet kilkunastu latach pracy. Atmosfera w firmie jest nerwowa. Na magazynie panuje niska temperatura, ale można zapomnieć o chorobowym. Są za to kary finansowe. Takie traktowanie pracowników zle świadczy o firmie. Odradzam te firme.

Robert

(usunięte przez administratora)Nie polecam...

Zenek

Firma ma dobrą opinię w internecie. Podpowiedzcie czy potrzebujecie ludzi, warto starać się?

Jura

Ruś Kijowska Ruś Kijowska (st.rus. Рѹсь / Rus’, рѹсьскаѧ землѧ / ruskaja ziemlja, gr. Ῥωσία / Rhossía, łac. Russia, od XII wieku także Ruthenia[1][2], st.nord. Garðaríki) – średniowieczne państwo feudalne w Europie Wschodniej, rządzone przez dynastię Rurykowiczów pochodzenia wareskiego[3]. Najstarsze źródło do historii Rusi Kijowskiej Powieść minionych lat wiąże początki państwa z rokiem 862, w którym wódz Waregów Ruryk przybył do Nowogrodu Wielkiego w celu zażegnania sporów pomiędzy plemionami wschodniosłowiańskimi i fińskimi[4]. Centrum państwa ruskiego zostało w roku 882 przeniesione z Nowogrodu do Kijowa, gdzie znajdowało się w czasie jego największego rozkwitu[5]. To początki firmy Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j.

zainteresowany praca

Jakie są zarobki na stanowisku kierowca lub pracownik magazynu?

Grzegorz

Kariera Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: 1. PRACOWNIK MAGAZYNU W DZIALE MIĘSO Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie o gruntowanej pozycji na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie - umowę na pełen etat - po okresie próbnym na czas nieokreślony - pracę w młodym i dynamicznym zespole - rodzinną atmosferę Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy: - wykształcenia w zawodzie rzeźnik lub udokumentowanego doświadczenia na stanowisku rzeźnik (warunek konieczny) - aktualnych badań do celów sanitarno-epidemiologicznych - prawa jazdy kategorii "B" - odporności na stres - umiejętności pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole - niekaralności (oświadczenie) Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny należy przesyłać na adres: biuro@chlodex.pl Dokumenty powinny być opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Do dokumentów należy dołączyć klauzulę informacyjną dla osób biorących udział w procesie rekrutacji. Treść klauzuli znajduję się pod adresem: https://chlodex.pl/content/9-klauzula-rekrutacja Brak powyższych klauzul uniemożliwi nam rozpatrzenie oferty i rozpoczęcie procesu rekrutacji. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 797 301 797

@Grzegorz

Jesteś obecnie pracownikiem firmy Chłodex? Dobrze, że podzieliłeś się z nami informacją na temat wolnego wakatu. Sprawdziłam to i rzeczywiście ogłoszenie znajduję się na oficjalnej stronie firmy. Dla pozostałych zainteresowanych podaję link: https://chlodex.pl/content/6-kariera

Dorota

@anonymous Are you looking for a job in Chłodex? What job are you interested in? I know that the company is currently looking for new employees, check here https://chlodex.pl/content/6-kariera Please, let us know what you have decided.

Ro

Ludzie zastanówcie się gdzie składanie papiery ta firma to totalne dno!!!

Malinnn

Nie polecam tej firmy omijajcie ja szerokim łukiem to (usunięte przez administratora)!!!

Anomim

Kolega ma rację. Wystarczy,że człowiek siedzi 5 minut na kiblu to już go szukają po całej firmie i wielka afera!! . Są podpier..alacze wśrodę kierowców. O zastępcy kierownika juz nie wspomnę. Ten to kończył szkołę na powstańców. Jest wulgarny, wysługuje się innymi pracownikami, strzela z ucha konfident! ! Od nadmiaru mięsa już mu mózg się lasuje.

Robbo

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Praca średnio po 250 godzin! w miesiącu co daje 1,5 etatu zamiast 1. Na liście obecności wpisujesz 8 godzin pracy a pracujesz minimum 10 godzin!!! i tak codziennie jesteś oszukiwany na 2 godzinach. Atmosfera w tej firmie bardzo nerwowa,wieczna gonitwa. Pseudo kierownik z charakterystycznym wąsikiem ma szacunek tylko do kilku swoich kolegów no i wiadomo do szefa. Wszystkich innych traktuje jak kmiotów! Zachowuje się jakby skończył ledwo podstawówkę. C.D.N

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j. - Gniezno

• Jak się pracuje w Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j.?

Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j.
  • Gdańska 118
    62-200 Gniezno

Chłodex Małgorzata I Piotr Nalewaja sp.j.