Opinie o Baltic Trade Danuta Plewa w Wyszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Baltic Trade Danuta Plewa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Baltic Trade Danuta Plewa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baltic Trade Danuta Plewa w Wyszków

Irek

@Praca a ile trwa ten okres próbny?

@Irek

Jak się nje będziesz upominał to i ze 2 lata będą ci zlecenie przedłużać.. ????????????????

Czy Baltic Trade Danuta Plewa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Praca

Na samym początku jest umowa zlecenie na okres próbny, a później możliwość przejścia na umowę o prace

Jaka firma tacy pracownicy

Płacone terminowo, bez większej tragedi szefowa specyficzna ale pogadać się czasami da. Przesadzone opinie moim zdaniem. Praca dosyć ciężka ale czego się spodziewać, wiadomo gdzie się idzie, jak się robić nie chce to trzeba było znaczki na poczcie lizać, atmosfera różnie, często niepotrzebna napinka pracowników między sobą bez sensu

Firma Baltic Trade Danuta Plewa prowadziła rekrutację na stanowisko Samodzielna księgowa / księgowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Słyszałem

Że zwalniaja ludzi bez podania powodu masz wypowiedzenie i nara czy to prawda?

Iwona
@Słyszałem

Niestety, ale jest to prawda.

#ciekawy#
@Iwona

Słyszałaś czy wiesz z doświadczenia? Wg kodeksu pracy pracodawca w przypadku umowy o prace na czas nieokreślony zoobowiazany jest w wypowiedzeniu podać przyczynę w innych wypadkach nie musi ale chyba zawsze można zapytać jaki jest powód?

@Słyszałem a skąd to niby słyszałeś?

Czy często w firmie Baltic Trade Danuta Plewa zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Jaka rekrutacja

Chodzi ci czy ludzie awansuja?

Szymon
@Jaka rekrutacja

Tak, pytanie na pewno dotyczyło możliwości awansu w firmie. Posiadasz informacje czy firma umożliwia pracownikom rozwój zawodowy? Będę też zobowiązany za informacje dot. wynagrodzenia i rodzaju umowy.

Johnny

Praca jak praca zimno i tyle. Wypłata na czas ale ponoć trzeba się ewakuować, bo i przedstawiciele chcą już spier...

Jolanta
@Johnny

Skąd otrzymałeś takie informacje? Nikt nie wspominał aby w firmie dochodziło do jakichś zmian. Z Twojej wypowiedzi wynika, iż praca w Baltic nie jest zła. Co więc wpływa na chęć odejścia pracowników?

Jo

Plusy kasa w miarę na czas choć mogliby dać podwyżkę Minusy brak organizacji, co Ra nowe pomysły, które nie są dobre i zamiast ułatwiać i usprawnić prace bardziej ja utrudniaja.

Szymon
@Jo

W każdej firmie są plusy i minusy. Dla mnie ważna jest atmosfera. Jak wygląda ona w Baltic Trade? Są jacyś fajni ludzie?

Johnny

Nie polecam tej firmy,skakanie po 15 punktach dzień w dzień przez 6 dni ciągły stres związany z presją czasu,po 5 dniowym szkoleniu po których ogarnęło się trasy i punkty uznali że nie zatrudnią śmiech na sali,niech szukają innego kierowcy z którego będą chcieli zrobić kreatyna.Nie pozdrawiam tej firmy.

Asas
@Johnny

Kierowcy to akurat maja najlepiej z szarych pracowników...

Jolanta
@Asas

Proszę Cię o więcej informacji na temat warunków zatrudnienia, jakie oferowane są kierowcom w Baltic Trade. Jaki rodzaj umowy firma z nimi podpisuje? Osoby, które planują udział w przyszłych rekrutacjach na to stanowisko, z zaciekawieniem zapoznają się z taką informacją. Dzięki temu będą wiedziały czego mogą się spodziewać.

Osas
@Jolanta

Kokosow mi ma

Jan

@Johnny na forum bardzo ważne jest dzielenie się osobistym doświadczeniem, ale nie wolno przy tym używać słów wulgarnych. Każdą opinię można wyrazić w sposób kulturalny. Proszę Cię więc, byś o tym pamiętał w Twoich przyszłych wpisach. Zostawiam również odnośnik do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Ziomek

Firma Baltic Trade nie zatrudnia kierowców w Piasecznie tylko przewoźników.

@Ziomek

A w ogłoszeniu jak szukają to szukają kierowcy a nie przewoźnika,przewoźników to Ty tam masz kilku którzy prowadzą ,,rekrutację"dla nowych kierowców więc niech nie wprowadza Pan błędu.

Jan

@Ona 098 7 a jak jest teraz? Jesteś aktualną pracownicą Baltic Trade? Jeżeli tak, to napisz proszę czy polecasz pracę w tej firmie. Jaka panuje w tej chwili atmosfera? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Wiele osób zagląda na forum, aby zorientować się jaka jest obecnie sytuacja na rynku pracy i Twoja wypowiedź może być dla nich pomocna.

Odradzam prace w tej firmie. Zarobki w porównaniu do pracy jaką się wykonuje to jakaś kpina praca pod ciągłą presją czasu 6 dni w tygodniu po minimum 10 godz dziennie szkoda zdrowia i czasu dla tej firmy omijajcie to coś z daleka

@Tomek

10godz w ciagu 2 dni sie pracuje a jak sie opierniczasz to mozesz i 15 robic

Ona 098 7
@anonymous

Wypowiedź jest z 2015 roku... Więc wtedy bylo inaczej niż teraz...

kot filemon

Witam tylko idiota tam będzie pracować albo ci co mają układy komu się chce to się płaci a kto inny wykonuje prace za darmo wstydu za grosz nie mają a po niektórzy to nosy majom aż brązowe od wchodzenia w tyłek niektórym osobą które tam siedzą i nic konkretnego nie robią , może by tak sami troszkę uczciwie popracowali . Pytanie czy mają odwagę spojrzeć w lustro i zadać sobie pytanie jakim to się jest uczciwym człowiekiem o ile wiedzą co to słowo znaczy

Kierowca

Jak ktos nie pracowal u pani Danuty to niech sie nie wypowiada bardzo mila pani mozna po zartowac co do wynagrodzenia to zawsze na czas i na te godziny pracy nie jest najgorzej

Jan

@Lublin czy mimo braku odpowiedzi ze strony użytkowników forum, zdecydowałeś się na zgłoszenie się do Baltic Trade na stanowisko kierowcy? Jeśli odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, zachęcam Cię do podzielenia się z nami Twoją opinią i doświadczeniem związanym z procesem rekrutacji i pracą. Będzie to cenna wskazówka dla innych osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Lublin

A ja chciałem tam na kierowcę iść. Opłaca się?

Jan

@Nikt, czy zdobyłbyś się na napisanie kilku słów więcej na temat tego braku proporcjonalności pomiędzy obowiązkami a wynagrodzeniem. Czego, a może jakich stanowisk i obowiązków to dotyczy? A może są jakieś inne korzyści, które kompensują te niedobory?

był i go nie ma

To co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie może czas wielki ujawnić prawdę napisać do sanepidu pokazać zdjęcia jak cuda się tam dzieją to minuta pięć i wszystko pozamykane nie szanują ludzi nie szanują klientów mają wszystko w du............ pytanie co by Danusia zrobiła jak by zobaczyła zdjęcia z mięsem które się zamraża a potem odmraża i sprzedaje się to ludziom wstydu nie mają ale kij ma dwa końce ktoś się wkurzy i je wprowadzi do obiegu może to ich czegoś nauczy

Zostaw merytoryczną opinię o Baltic Trade Danuta Plewa - Wyszków

• Jak się pracuje w Baltic Trade Danuta Plewa?

Zobacz opinie na temat firmy Baltic Trade Danuta Plewa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Baltic Trade Danuta Plewa?

Baltic Trade Danuta Plewa
2.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Świętojańska 183
    07-202 Wyszków