Opinie o Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski w Suwałki

Administrator Nowy wpis

Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Sprzedawca w Suwałki. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Ktoś Nowy wpis

Jest oferta pracy ktoś składa CV a królestwo z janzy nawet się nie odezwa gdzie za tydzień dwa znów ta sama oferta ..........

Co wchodzi w socjal Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski?

Henryk Nowy wpis

Jaki socjal ? nie ma socjalu ani urlopów nawet Umowa Zlecenie już czas odpuścić prace w tym kraju , ponieważ praca w tym kraju przy cenach życia opłat nie opłaca się a do tego nie jest lekko w pracy psychicznie wykończyć mogą człowieka może prędzej jaka rentę na głowę dostanę niż zapracuje w tym kraju praca dawno straciła sens nie (usunięte przez administratora) się przy cenach jakie są i zarobku nie ma sensu pracować

Henkwk

To porażka co tam się dzieje rotacja co tydz inni praca 6 dni w tyg zero życia prywatnego po czym płaca na 2 raty wyzywają ludzi poniżają a jak ktoś się postawi to tak zrobią by się sam zwolnił

Mr.Schmidt

Przepracowałem w tej firmie 8 dni — i mam dość. Praca 6 dni w tygodniu oraz jeden dzień wolnego. Na razie złożyłem skargę do PIP, ponieważ Kodeks Pracy w tej firmie mają gdzieś. Jak dostanę odpowiedź — odpiszę tu.

Łucja
@Mr.Schmidt

A w jakim trybie jest praca, ciągłym? Bo w branżach gdzie taki obowiązuje możesz do dziesięciu normalnie pracować i sześć dni to nie jest nie wiadomo jaki wynik. No ale daj znać, co odpisali

Mr.Schmidt
@Łucja

Jedna zmiana: 5-30 - 13-30( ale bywa i więcej godzin). 6 dni po ponad 8 godzin i jeden dzień wolny to normalnie? Kodeks Pracy widać w tym kraju nie działa.

Dominika
@Mr.Schmidt

Jest opcja by się dogadać żeby np robić od 6-14 czy nie ma takiej opcji? Skoro się robi ponad 8 h, to płacą jakoś więcej za nadgodziny?

Firma Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski prowadziła rekrutację na stanowisko SPRZEDAWCA WYROBÓW SPOŻYWCZYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Suwałki
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
Justyna

W związku z wiszącym ogłoszeniem na technologa żywienia chciałam się zorientować jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie. Ktoś kiedyś pisał o jakimś płaceniu na raty i obrażaniu pracowników. To prawda? Aktualnie też tak jest?

Artur

Czy podejście pracodawcy do pracownika jest nadal takie jak opisuje beza w opinii? W firmie panuje książka skarg i zażaleń??? Co ona ma na celu osiągnąć?

MilyPan
@Artur

Pracodawca nie ma pieniędzy dla pracowników płaci kiedy chce i w tylu ratach ile chce się obraża ze ludzie pytają o wypłaty a Dyrektor tak samo już się nauczył plus kłamie w zywe oczy

Nieznajoma

Nie polecam pieczywa z tej piekarni. Chleb kupiony w sobotę świeży niby a wieczorem nie nadaję się do jedzenia bo jest splesnialy to jest jakieś chore.... Coś okropnego nie pierwszy raz mnie to spotkało.... Nie radzę kupować pieczywa z tej piekarni

kriso
@Nieznajoma

Pewnie sklep trzymał ten chelb nie wiadomo ile czasu. Zapomniałaś dodać jaka była data ważności...

Apetor

Nie polecam tej firmy, pieczywo wadliwe. Poza tym pracodawca to cham i gbur, podczas rozmowy telefonicznej zachował prostacko, brakuje mu kultury i ogłady, z obcą osobą, którą w ogóle nie zna, rozmawia po imieniu, co wskazuje na braki w wychowaniu, chwali się, że jest pedagogiem, ten pan nigdy nic wspólnego nie miał z pedagogią, żart chyba jakiś. Nie dziwie się, że ta pierkarnia ma negatywne opinie. Naucz się panie kultury i manier. Nie składajcie tam CV.

beza

Nie polecam pracy w tej firmie. Jest ogromna rotacja pracowników co źle swiadczy o pracodawcy. W firmie panuje donosicielstwo, jest książka skarg i zażaleń w której pracownicy mają obowiązek donosić na siebie. Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski - Suwałki

• Jak się pracuje w Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski?

Zobacz opinie na temat firmy Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski?

Janza Firma Piekarniczo-Cukiernicza Jan Zaworski
  • Młynarska 1A