Opinie o KDC Pomorzanka Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KDC Pomorzanka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KDC Pomorzanka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KDC Pomorzanka Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Kandydat Nowy wpis

Witam mam pytanie jak pracują kadry w pomorzance? nigdzie nie ma informacji

Jaka umowa obowiązuje w KDC Pomorzanka Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pomorzanka ma tylko umowy o pracę. Na okres próbny pewnie między 1mc-a 3mc.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w KDC Pomorzanka Sp. z o.o.?

Anonim Nowy wpis

Umowę na stałe zazwyczaj po wykorzystaniu 33 miesięcy na czas określony. Chyba że będzie jakiś super i wogóle to pewnie i szybciej.

brak odp odnośnie pytania o orzeczenie oznacza, że nie przyjmują z nim czy o co chodzi? Pracował tu ktoś kiedyś na zastępstwie? Pytam, bo szukają młodszego speca do marketingu właśnie w takim kontekście. Myślicie, że byłaby potem na pewno szansa na jakiś inny wakat? I jak tu ze szkoleniami stoją, organizują cokolwiek większego?

@Ewa

Pomorzanka nie jest już jakiś czas zakładem pracy chronionej, więc już nie przyjmują z orzeczeniem. A gdzie znalazłaś ogłoszenie na młodszego specj. d.s markietingu?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KDC Pomorzanka Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ŚLUSARZ MECHANIK? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
P.

Czy jeśli nie mam orzeczenia czy mam jakąkolwiek szansę na zatrudnienie?

Alicja

Powiedzcie coś o zatrudnieniu w KDC. Zatrudniają głównie przez firmę, czy raczej przez agencję? Wie ktoś coś na ten temat?

b
@Alicja

Pomorzanka zatrudnia głównie przez HR, na zlecenie,wyjątkiem kuchnia na umowę o pracę

Janna
@b

A jakie zarobki na kuchni?

Aga
@Alicja

Przez agencja

Alicja
@Aga

Rozumiem już. Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Szkoda w takim razie, że firma KDC Pomorzanka nie zatrudnia w sposób bezpośredni. A co z ubezpieczeniem? Czy pracodawca je zapewnia?

L

Kiedy pracodawcy zabezpieczą ludzi w maski lub wyślą na wolne ? Pracować w Pandemi jest niebezpieczne .

Ol

Nic nie warty ten zakład .

Jakie są mocne strony pracodawcy KDC Pomorzanka Sp. z o.o.?

basior

duża ilość oleju palmowego to są obecnie mocne strony Pomorzanki

Ktoś

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy tam? czy się opłaca iść przez agencję?

Jeśli ktos ma chęci do pracy to z pewnością warto się tu dostać!!

Kiki

Witam pracuje ktoś jeszcze tam? Co możecie powiedzieć na temat pomorzanka opłaca się tam iść? Jaka płaca i ile godzin się robi?

Kamil

Czy jest jakiś powód, że przestaliście korzystać z tego forum?

Mania

To jest jakis jeden wielki zart. Pracowalam na kilku produkcjach ale takiego syfu nie widzialam nigdzie. To co spadnie na podloge trafia ponownie do kartonikow, a pozniej do sprzedazy i konsumpcji przez np dzieci. Brygadzistki chodza i dra japy jakby byly conajmniej opetane. Praca jest na akord a niby na godziny. Musisz zapieprzac jak motorek a jak nie to zyebka od brygadzistki. Hr to juz w ogole przegiecie-na nocki za dobra stawke Ukraińcy, Polacy natomiast obowiazkowo 1 i 2 zmiana bo na nockach dla nas miejsca nie ma. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienic brygadzistki na mlodsze milsze i bardziej ogarniete.

Xxxx
@Mania

Popieram

Kaja
@Xxxx

Tak zgadzam się

Jerzy
@Kaja

Również pracujesz obecnie w firmie KDC Pomorzanka? Mogłabyś napisać coś na temat warunków zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Wiem już, że praca jest na dwie zmiany, jednak nie zostało napisane, jak wygląda wynagrodzenie, które oferuje pracodawca? Wynagrodzenie składa się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Proszę o przedstawienie, jak to wygląda.

Ciekawa
@Mania

Może Pani powiedzieć jak wyglądają godziny pracy? Serio jest aż tak źle? :/

nnnu7

Nic nie warta jak cała Polska.

Zostaw merytoryczną opinię o KDC Pomorzanka Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w KDC Pomorzanka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KDC Pomorzanka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KDC Pomorzanka Sp. z o.o.