HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami. Oczywiście, posiadamy wiele ofert pracy, gdzie doświadczenie nie jest wymagane. Zachęcamy do przesłania do nas swojej aplikacji na adres: praca@hobij.pl . W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Jaa

Nie no co ty..mosisz mieć kwalifikacje i to jakie

Zła

Witam, pracowałam na salatkach w Helmond, praca ok,i tylko tyle.brak godzin,po 2dni wolnego, bungalowy małe, brak wi-fi, pranie płatne 5,50euro. Kaucja za rower 150euro, bezzwrotna.Nie otrzymałam Solarisa za co mi potracili, co tydzień wszystko mi potracali, nawet przy małych wyplatach,a teraz Pani w biurze mówi mi że za mieszkanie itd.Brak Solarisa, brak odpowiedzi na maile. Szkoda słów, Nie bierzcie od nich rowerów, bo zaplacicie 150euro i już nie odzyskacie

Rower
@Zła

Nie mają prawo brać za transport od 2017 musi być darmowy. Znam kogoś komu zabrali 150 kaucji i 150 bo rudy koordynator twierdził że nie dostał kluczyków ani roweru. A podpisał zwrot roweru i dostał kluczyki to normalne w hobij za 60 h powiedzą że 245 euro to ok bo chata transport rower i inne ściemy

@Zła

Dziękujemy za wszelkie uwagi i komentarze. Opłata za rower to kaucja( a nie kwota bezzwrotna). Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, bardzo prosimy o kontakt z naszym holenderskim biurem pod adresem frontoffice@hobij.nl lub uren@hobij.nl, tak abyśmy mogli pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Dagmara
@HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Podany przez Państwa adres e-mail;uren@hobij.nl wydaje mi się że to jest adres e-mail do biura w Holandii a uren oznacza godziny wiec nie wiem czy jest poprawnym adresem

@Dagmara

Dzień dobry, Zgadza się, podany adres jest adresem holenderskim. Siedziba biura w Holandii zajmuje się wszelkimi rozliczeniami oraz kwestiami finansowymi, stad tez taki adres mailowy:) W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Magdalena

Hej Wszystkim, Czy wyjeżdża ktoś może 20.02.2020 do pracy przez firmę Hobbaj do Hessinga?

lolo

wymagają wideorekrutacji do pracy za 9e brutto na godzinę na produkcji, ostatnio spotkałem się z czymś takim w warszawie przy pracy jako zdalny programista za 12 tys. zł brutto. Czy warto, odpowiedzcie sobie sami :)

Terminator

Firma Edco w Durnne I Edichoven to dwa magazyny logistyczne I sam rozwalasz kontenery nikt ci nie pomoże do 30 min kręgosłupie wychodzi w (usunięte przez administratora) po 8 godzinach pracy jak byś z krzyża wstał

Ruda

Zostałam wysłana przez agencje MARVEL przy sprzątaniu hoteli w Amsterdamie. Okazało się, że jesteśmy (ja i mój chłopak) zatrudnieni w firmie HOBIJ. Mieszkaliśmy w Monnikendam w hotelu pracowniczym. Warunki pokoju okej ale kuchnia była wspólna na dole(usunięte przez administratora) pracowalismy w hotelu i praca była w porządku, pracowalismy raz po 8 godzin, raz po 10, zależało od ilości pokoi. Praca była w porządku, ale płaca to jakaś KPINA. Mieliśmy niby stawkę (usunięte przez administratora) a na solarisie co tydzień było (usunięte przez administratora) i tłumaczyli to wprowadzeniem w błąd przez firmę MARVEL. O(usunięte przez administratora)Obiecywali tydzień w tydzień korekty a wypłaty było po 150 euro, max 200. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!!!

yy

Na początku wszystko ładnie, pani rekruterka bardzo miła, wszystko wyjaśniła, ale na miejscu okazało się, że zostaliśmy błędnie poinformowani na temat godzin pracy. Trafiliśmy do firmy, w której pracuję się ok. 10,11 godzin dziennie, dodatkowo prawie codziennie zaczyna sie i konczy o innej godzinie. Pani rekruterka powiedziała nam, że praca w wymiarze godzin 8,9 dziennie i grafik stały (bardzo nam na tym zależało o czym owa pani doskonale wiedziała). Kiedy zglosilismy do holenderskiego oddzialu, ze zostalismy wprowadzeni w blad i poprosilismy o zmianę pracy nikt nie zrobił problemu i nawet zostalismy przeproszeni za oddzial w Polsce. Poproszono nas o poczekanie przez kilka dni i ze na pewno bedzie dla nas oferta. Czekaliśmy cały tydzień po czym w piątek (kiedy praktycznie nie ma juz mozliwosci zalatwienia innej pracy) zostalismy poinformowani droga mailowa, przez opiekuna lokacji, ze mamy sie wyprowadzic, bo nie pracujemy juz w Hobij. Biuro nawet nie pofatygowalo sie, zeby poinformować nas o braku ofert, a co za tym idzie zakonczeniu naszej wspolpracy. Warunki mieszkaniowe nie byly najgorsze. Natomiast sposób postepowania pozostawia wiele do życzenia stąd tez moja zla opinia na temat tego biura.

Pan Tadeusz (tak, ta Wódka)

Zastanawiałem się nad wysłaniem CV do waszej agencji, ale już po spamowaniu opinii waszymi ofertami widzę, że nie jesteście poważną firmą.

Twój stary

Witam jeśli chcesz stracić swój czas nerwy pieniądze i godność zatrudnij się w Hobij polecam ta agencje nie dość że oszukują na wyplatach kaucja za rower 150euro której nie oddają.. mieszkania tragiczne suf smrut i ubóstwo Rumunowo... w biurze pracują nie kompetentne osoby..a prace ktore oferują sa żenujące nie opłacalne i wg brak słów.. moim zdaniem takie agencje powinni zamykać.. jeśli mi nie wierzycie spróbujcie podjąć z nimi współpracę to zobaczycie..pozdroo

adrian
@Twój stary

Zależy jak się trafi Ja pracowałem w przynajmniej 5 agencjach i h Hobij był najbardziej solidny zaraz po nim pran. Zero problemów. Mieszkania są jakie są, zawsze możesz sam sobie wynająć. Ale mieszkania to problem w całej Holandii.

Rafał

Cześć! Wiesz może, czy istnieje możliwość znalezienia sobie zakwaterowania na własną rękę?

Gusion

Miałem jechać do pracy przy składaniu rowerów, a trafiłem do innego miejsca i do innej pracy przy sałatkach. Tydzień czekania na pierwszy dzień w pracy i dalej słyszałem od koordynatora hasło "jutro"... Trzeba było szybko zamówić busa i uciekać do Polski, tak firma Hobij zajmuje się organizacją pracy. Jak każda inna, podpisz umowę i mamy kasę za Ciebie... A warunki mieszkalne? (usunięte przez administratora) straciłem pieniądze, czas i zdrowie...

Irena
@Gusion

Dziękuję za Twoją opinię. Czy próbowałeś wyjaśnić zaistniałą sytuację z firmą HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.? Dlaczego trafiłeś do zupełnie innej pracy niż miałeś? Czy jest szansa, że z powodu warunków, które opisujesz odzyskasz jakieś pieniądze?

@Irena

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy iż agencja HOBIJ International Work Force nie posiada i nie posiadała w swojej ofercie pracy przy "składaniu rowerów" . Dziękujemy natomiast za wszelkie uwagi i komentarze. Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, prosimy o kontakt z naszym holenderskim biurem pod adresem frontoffice@hobij.nl lub uren@hobij.nl, tak abyśmy mogli pomóc. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Orzeł

Kto zna dobra Agencje Pracy doHolandii

Łukasz
@Orzeł

Piszesz w wątku dotyczącym HOBIJ International Work Force, może warto w takim razie poszukać czegoś interesującego wśród ofert tej firmy pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/praca/hobij-international-work-force-sp.-z-o.o.;pr Daj znać czy znalazłeś coś ciekawego dla siebie.

dejw

Pracował ktoś w miejscowości Oosterhout na beczkach? Jak z warunkami mieszkalnymi?

Talos
@dejw

Praca w Janus Vaten B.V jest najczęściej pracą wymagającą fizycznie, więc nie polecam dla osób słabszych lub starszych. Co do warunków mieszkalnych to w moim przypadku mieszkam w Hoeven (Villapark Panjevaart) w domku 6 osobowym.

Łukasz
@Talos

Wiesz może, czy do pracy, którą opisałeś, przyjmowane są osoby bez doświadczenia zawodowego? Chciałbym zweryfikować, czy pracodawca wymaga, aby potencjalny kandydat legitymował się doświadczeniem w podobnej pracy. Proszę, abyś napisał, jak to wygląda.

Antykorpo

Witam. Proszę o dodanie zdjęć zakwaterowania w Państwa ogłoszeniach. Rzecz jasna jeśli nie macie niczego do ukrycia i jesteście tak profesjonalni jak tutaj udajecie. Skoro pobieracie kase za zakwaterowanie to jest to chyba minimum przyzwoitości.

Mon

Najgorsza agencja w jakiej byłam zawsze myślałam ze taka duża to spoko a tu lipa :/ nie polecam jedziesz do biura do Veghel czekasz tam cały dzień żeby podpisać umowę cyfrowo jakaś paranoja za chwile okazuje się ze nie ma pracy tam gdzie masz iść wiec proponują ci oczywiście sałatki bo nic więcej nie maja PORAŻKA !!!!

Jol

Nie polecam pracy w Edco porażka mało kasy praca ciężka Obiecują co innego a mieszkania w papierowym domku w lesie w 8 osób z mała kuchnia wszystko trzeszczy skrzypi jeden drugiego budzi porażka salon tak mały ze trzeba jeść na raty bo max 4 osoby się mieszczą

xxx

Agencja widmo ! Dzwonić możesz do usranej śmierci lub końca świata ,a i tak się nigdy nie dodzwonisz nigdzie na podany mumerek telefonu Głucho za każdym razem , głuch , nawet nie ma sygnału wywoławczego ! Zero kontaktu ! Tak samo zero pracy !

@xxx

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Niestety posiadamy obecnie problemy techniczne we wszystkich biurach, stąd taka sytuacja. Prosimy najlepiej o wiadomosc mailową na adres info@hobij.pl wówczas nasz konsultant skontaktuję sie z Panem bezposrednio. Mamy nadzieję, ze informacje te okażą się pomocne. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND.

@xxx

To po co 5 gwiazdek ......??

Paulina19.

Czy planuje ktoś wyjazd z tą agencją do pracy na magazynie w Holandii ale nie chce jechać sam? Jeśli tak napisz⬇️ (usunięte przez administratora) Z natury jestem przyjazną osobą, dlatego nie stwarzam żadnych problemów.

Niezadowolony

Nie polecam biura praca może i nawet nie najgorsza ale ciagle błędy na wypłatach nadgodzin nie liczą i non stop trzeba się upominać o swoje (usunięte przez administratora) Masakra !!! Inne agencje maja lepsze mieszkania

Czarek
@Niezadowolony

Siema jaka agencje kolego polecasz

Czy firma oferuje jakieś benefity?

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.