HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Iwona

Witam para na juz poszukuje pracy

@Iwona

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt oraz zainteresowanie naszą ofertą! Posiadamy oferty pracy na magazynie oraz produkcji. Bardzo prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres praca@hobij.pl ; wówczas nasz konsultant się z Panią skontaktuje i udzieli wszelkich szczegółów. Pozdrawiamy, HOBIJ Poland

Sylwester

Witam jak dla mnie współpraca jest spoko. Wypłata na czas. Praca jak każda bywa ciężka ale tak jest wszędzie.Zakwaterowanie spoko. Polecam pracę dla Hobij.

Halina
@Sylwester

Piszesz o zmywaku? Ile można zarobić, pojechałabym, ale nie w ciemno :)

Krystyna
@Sylwester

jak długo czekałeś na to aż znajdą Ci pracę? to Twoja pierwsza tak fajna praca, czy wcześniej już coś miałeś ale np. Ci się nie spodobało i poprosiłeś o zmianę?

Nie życzę nikomu tu trafić

Nie polecam nikomu. Zadzwoniliśmy jakiś czas temu wszystko fajnie pięknie praca jest i wgl. Jak się później okazało trafiliśmy na lokacje na jakimś wypizdowie w budkach z dykty gdzie jedyne ogrzewanie to piecyk gazowy jak można się domyślić daje ciepło tylko w obrębie jednego pokoju i to w dodatku nie całego. Mało tego do najblizeszego sklepu jest 5km i żadnej iniciatywy ze strony agencji tak wiec przy temperaturze 0 stopni w zimę w jedynym dniu wolnym musimy (usunięte przez administratora) do sklepu zazwyczaj w deszczu( Cała trasa w obie strony zajmuje 2h). Łatwo można się domyślić ze to wystarczyło w zupełności plus temperatura w domku żebyśmy na następny dzień byli totalnie rozłożeni i nie zdolni do pracy. Sama organizacją to jest poprostu jakieś nieporozumienie. Do pracy jedzie się 1.5h nikt nas oczywiście o niczym takim wcześniej nie poinformował bo po co. Szczyt wszystkiego to gdy moja dziewczyna została zaplanowana do pracy o godz 6.23 (gdzie na planie miała dzień wolny) na godzinę 9 . Czas w jakim musiała by się zebrać co było oczywiście niemożliwe bbo spala niczego nie świadoma to ok 15min. Nie trzeba było długo czekać żeby z pretensjami zadzwonili oburzeni koordynatorzy z pytaniami dlaeczo nie było jej w pracy o tym że to nie są polscy koordynatorzy a my nie znamy zupełnie języka i informowaliśmy o tym biuro już nie wspomnę. Tak więc nie jesteśmy czasami nawet w stanie się wytłumaczyć a już nie mówiąc o załatwieniu czegoś. Ludzie omijajcie szerokim łukiem pracowałem nie jednokrotnie w holandii przez Otto enea itp ale takiego (usunięte przez administratora) nie widziałem nigdzie . Dziękuję za uwagę

XX

Ludzie uważajcie nie dajcie sie naciągać,firma hobij i praca na sałatkach w Helmond to totalna porażka.Nie ma godzin ,dziennie przepracujecie 6 max 7 h, raz w tygodniu dostaniecie wolne tzw.rezerwowe a w sobote przyjdziecie do pracy na 5 godzin za zwykłą stawke.Prośby i rozmowy z biurem nic nie pomogą.Tam nowymi zapychają tzw.dziury.Nie dajcie się oszukac tak jak Ja.

XX
@XX

A może poprostu byłeś aż takim dobrym pracownikiem że nie byłeś tam potrzebny , i woleli planować nowych pracowników

Optimus28

Kto chce jechać zemną do pracy do Holandii praca na produkcji ja z około Siechnic szukam kumpla który chciałby zemną wyjechać wiecej info. Na mojego e-maila- optimusprim31@wp.pl

Weronika

Czy ktoś planuje wyjechać we wrześniu? Planuje wyjazd pierwszy raz, jeżeli ktoś chętny do wspólnego wyjazdu proszę pisać sucha1801@gmail.com

Witam. Czy ktoś byłby chętny na wyjazd? Jestem sam, a fajnie byłoby jechać z kimś. zostawiam w razie czego mój email:) 20darek00@o2.pl 29 lat Woj. śląskie

Czy ktoś w najbliższym czasie planuje wyjechać przez tą agencję?

Weronika

Ja planuje ;)

Tak

Koperek

Witam pracowalem rok w hobaju i jedynie do czego moge sie doczepic to to ze koordynatorzy z np. (usunięte przez administratora) nie sa kompetentnymi ludzmi bo zamiast pomoc czlowiekowi to jeszcze mu na brudza "wspollokator potrzebowal zalatwic jedna zecz w banku a za bardzo nie potrafil angielskiego to pani koordynator powiedziala (cyt. to sie ku..a naucz ) i biedak bez karty siedzial 4 dni az jego kobieta nie przyjedzie i pomoze"

Niekompetentna firma byłam umówiona na wyjazd 10czerwca do dziś brak odzewu nie odbierają omijajcie szerokim łukiem tą pseudo firmę

@Kasia

Dziękujemy za wszelkie uwagi i komentarze. Czy były dopełnione z Panią wszystkie formalności przed planowana data wyjazdu? Jeśli istnieją kwestie, które budzą wątpliwości i nie zostały wyjaśnione, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio na info@hobij.pl W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy HOBIJ POLAND

Dominik

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Dominik

Mam auto i szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

ktoś coś wie aktualnie na temat pracy w inagram micro na chwilę obecną jak to tam wygląda ?

Agent Tomek

Tylko musicie wiedzieć zanim przyjedziecie, że tu wychodzi 50 euro dziennie. Masz 4 dni pracy dostaniesz 200€ wypaty. Z niedzielą. 220€. Więc przyjeżdżajcie dalej ha, ha

Agent Tomek

Pracuje przez Hobij od ponad miesiąca na magazynie i firma stara się żebym miał godziny i nie narzekam.

słabo

Niestety praca po 3-4 dni to norma, chyba wszyscy po tyle pracują, a na pewno większość. Przez to wypłaty śmiesznie niskie. Tylko dlaczego ciągle przyjmują nowych ludzi?

Tommy
@słabo

Muszą mieć jakąś kase od (usunięte przez administratora)za głowę. Nie wiem jak to działa, ale zatrudnianie i ściąganie co tydzień nowych ludzi musi im się opłacać. Inne agencje chociaż dawały mi zarobić nawet szło się w sobotę lub niedziele a tu czytam, że tylko zarabiasz na hotel i utrzymanie biura hobij

Tommy
@słabo

Ale w którym zakładzie? (usunięte przez administratora). Wszędzie tak jest poza sezonem

Boczki Haarlem
@słabo

Jak przepracujesz 4 dni to znaczy, że jesteś szczęściarzem lub nie masz obywatelstwa polskiego. Każdy na lokacji zauważył, że Polacy chodzą rzadziej do pracy niż np. Litwini. Znałem osoby, które przyjechały i dwa tygodnie czekały z nadzieją na to, że pójdą do pracy, po czym rezygnowali. Sporo osób odchodziło już po tygodniu. Zero zainteresowania ze strony agencji Hobij. Przyjmują non stop nowych, ponieważ ciągle ktoś odchodzi a oni też Ja przepracowałem niecały miesiąc bo o nic nie można się doprosić. Zwrot za kilometry za dojazd swoim samochodem nie istnieje. Znajomemu po miesiącu oddali kasę za tydzień dojazdów do pracy, ale pobrali chłopakowi, który dojeżdżał z nim do pracy. PRYWATNYM samochodem NIE FIRMÓWKĄ? Ja nie mam zamiaru dobijać samochodu dla firmy, która ma gdzieś swojego pracownika. "Koordynatorka" Monik ma totalnie wywalone na pracowników. Jeszcze jedno od jakiegoś czasu robią testy na covid-19. Coraz częściej wychodzą wyniki pozytywne. Rano przychodzisz do pracy i się dowiadujesz, że masz pozytywny wynik i cię odsyłają do domu.

słabo
@Tommy

Bol.com w Waalwijk. 3-4 dni w tygodniu ze stawką 10.20 to naprawdę słabo wychodzi, a po tyle się pracuje. Dużo osób odchodzi i dużo nowych przychodzi, stąd też ostatnio dużo błędów z racji niedoświadczonych osób.

Zenek

To jest chyba firma widmo, nie odpowiadają na maile....

@Zenek

Szanowny Panie, staramy się odpowiadać na wszystkie emalia oraz wiadomości przesyłane do nas. Jeżeli jednak faktycznie taka sytuacja miała miejsce, to bardzo przepraszamy. Prosimy o ponowny kontakt na info@hobij.pl . Pozdrawiamy HOBIJ Polska.

Zenek
@HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Napisałem 4-5 maili, po co pisać kolejny skoro i tak boicie się odpowiadać na podstawowe pytania o szczegóły pracy?

@Zenek

jak nie maja pracy to nie odpowiadaja jak kolega wyzej napisal... czy ta firma nie ma czasem cos wspolnego z work force ...?

wolna Polska
@HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Raczej nie bo jak pisałem czemu na solarisie nie ma wyszczególnionych ile procent jakie godzinny liczone

Łukasz

Nie mam pojęcia skąd te 4 gwiazdki sami chyba wystwiają sobie opinię. To jest tragedia, ostrzegam wszystkich złe opinie o tej agencji nie są przesadzone traktują Polaków jak śmieci. Obiecują nadgodziny a pracujesz po 3 dni. Nie nabierajcie się na słodkie słowa bab z biur w polsce tutaj na miejscu nic nie jest tak jak wam obiecują

@Łukasz

jak wiekszosc opinii o agencjach...

@Łukasz

Mogę niestety tylko potwierdzić :( Oni sobie chyba nie zdają sprawy, że ludzie mają rodziny na utrzymaniu.

Niezadowolony klient

Ludzie omijajcie to miejsce siedzieć czekać w biurze 7 godzin aż Cię łaskawie zawioza.PoraKa jedna wielka

odbytnica
@Niezadowolony klient

ludzie czekają po 8 dni na domku bez pracy.

@odbytnica

tyle agencji tyle pracy tylko teraz pytanie ktore dobre te agencje, przegladam oferty pracy, opinie agencji i co jedna to z lepsza historia...

OK
@odbytnica

Znam osoby co prawie 2 tygodnie siedzą bez pracy. Większość zrezygnowała. Ta firma to jakaś porażka. Jak macie rodziny na utrzymaniu to szukajcie gdzie indziej bo przy nich rodziny nie wykarmisz.

Wolna Polska
@OK

Dokładnie siedzę już drugi dzień nie ma godzin zal

Boczki Haarlem

Nawet dłużej !!!

Agent Tomek

Jedzie ktoś jutro do Veghel?

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.