HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Agent Tomek

Jedzie ktoś jutro do Veghel?

Wolna Polska

Pracuję na sałatkach w firmie Hessingu i prawda mało godzin lipne pieniądze (usunięte przez administratora) w pracy ale to się wytnie najgorsze jest to ze nie zarobicie tutaj żal

Ex pracownik

Nie polecam tej agencji. Zabierają kase za nic. Na dniówkach przy dobrych godzinach moze zarobisz max 200€ nic więcej!! Pracujesz max 4 dni w tyg i to wszystko. Na samym poczatku po dojechaniu do biura w Holandii w Veghel czekaliamy 4h aż otworzą agencję i cały dzień siedzieliśmy w tym obsranym biurze i czekaliśmy aż ''mili" państwo nas w końcu odwiozą do miejsca zamieszkania. Na miejsce dopiero dotarliśmy ok 20 wieczorem... Do hotelu w Monnickendamie. Okolo godz 21 (usunięte przez administratora)koordynatorka śmiała nam pokazac cała firme Hessing ledwie w 10 min i już oczywiście wiesz gdzie wszystko jest. Pokoje małe i wspólna hmm obora bo kuchnią tego nie nazwę bo gotowało sie na elektrycznych podgrzewaczach... masakra. 4 razy zmienialismy miejsce zamieszkania bo Hobij miał rozne dziwne problemy z dogadywaniem sie z ludzmi. Dojazdy do pracy po 40km w jedną strone. Nie zatrudniajcie się przez tą agencję bo tylko stracicie swój cenny czas, nerwy i pieniądze. (usunięte przez administratora)

Agent Tomek

A ktoś coś mi powie o pracy w Ingram?

Wolna Polska

Oceniam narazie tą agencję negatywnie nie polecam szkoda wydać pieniądze nadal tam pracuję jeszcze

Od siebie mogę dodać, że do agencji Hobij można pisać e-maile i dzwonić w nieskończoność a problem i tak nie zostanie rozwiązany. Jak jest się kierowcą samochodu firmowego to Hobij potrąca 50 € miesięcznie (niby na podatek). Czy coś takiego w ogóle jest legalne. W innych firmach kierowcy dostają dodatkowe pieniądze za to,że dowożą ludzi do pracy. Znajomy drugi tydzień tankuje za swoje bo na firmie panuje "korona" (D.C.F. Haarlem BV) i nie może dostać karty do tankowania. Przelewu też nie dostał. Nawet jak dojeżdżasz swoim samochodem to zapomnij,że dostaniesz zwrot za kilometry. W poprzednich firmach nie miałem z tym problemu. Znam kilka osób, które zrezygnowały, ponieważ przez ponad tydzień nie byli w pracy ani jednego dnia. Inni jak nawet poszli do pracy to tylko dlatego, że brakowało im ludzi w danym miejscu. Jak miałeś szczęście to się załapałeś. Hobij przypomina sobie o tobie dopiero jak im brakuje rąk do pracy.

Hihi

Omijajcie szerokim łukiem agencja nie interesuje sie pracownikami ktorzy nie maja cztm dojeżdzac do pracy. Malo tego codziennie na hotel przyjeżdżają nowe osoby ktore siedza odplatnie na hotelu czekając az biuro laskawie zadzwoni i powie ze masz przyjechać na ogladanie firmy nie wazne jak i z kim Zero jakiej kolwiek osoby koordynatora do ktorego mozna zadzwonic dopytać sie

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

nick

ja k w wiekszosci takich firm kto sie angazuje bierze dodatkowe nadgodziny, szkoda tylko ze nie podwyzke...

Exworker

Nie polecam bardzo

@Exworker

a co polecasz zatem?

odbytnica

praca dosyć monotonna, można zarobić kokosy, agencja uczciwa i solidna, mieszkania duże i prawie tanie, rowery to cud techniki, polecam

@odbytnica

a te kokosy to w jaki sposob mozna zarobic uczciwa stawka czy godzinami nadrabiac?

adamomen35@gmail.com

firma normalna tylko ludzie potłuczeni zamiast praca to prochy

Artur

Ktoś się wypowie na temat sligro?

Monotonny

Agencja to sciema. Pracowałem w hessing przy salatkach, to zdawało mi się że jestem z każdej strony (usunięte przez administratora). Praca po 3 dni w tyg to norma mimo to za mieszkanie pobierają tyle samo, w chwili gdy przytrafi ci Się lepszy tydzień to wyciągną z ciebie brakujące pieniądze za poprzedni tydzień za mieszkanie. Jest to nie dopuszczalne bo jest to spowodowane nie twojej winy przecież. Nie polecam!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Wynagrodzenie w całości przelewane jest przez agencje HOBIJ Holenderską (wynagrodzenia są w systemie tygodniowym). Pozdrawiamy, Hobij Poland

Kierownik sałatek

Nie polecam tej agencji, praca na "Hessing" lok. Helmond wygląda tak że do biura atakujesz rowerem 9km (jeżeli ci go jeszcze nie ukradli i nie straciłeś 150€ "kaucji") docierasz do firmy podpisujesz papiery, zdajesz test BHP, zwiedzasz firmę, a na koniec w biurze mówią że o 18:00 dostaniesz planing do pracy na e-mail, po czym wracasz kolejne 9km rowerem, nastaje godzina sądu, szukasz swojego nazwiska na liście lecz go nie znajdujesz, myślisz sobie ze na następny dzień zostaniesz zaplanowany lecz tak się nie dzieje , a gdy dzwonisz do biura z pytaniem dlaczego nie jesteś planowany słyszysz odp. " W tym tyg. na pewno zostanie Pan zaplanowany, nie zdążyliśmy jeszcze wszystkich zaplanować" cały tydzień przesiadzilem na tym psełdo "hotelu" i nie zostałem zaplanowany ani razu, a w biurze zapewniali mnie że jest praca i że będą godziny, będą pieniądze, a skoro pracy nie było to nie było godzin co za tym idzie nie było pieniędzy, nie obiecujcie ludziom pracy jeżeli nie jesteś jej w stanie zagwarantować, bo wy się nie przejmujecie czy ten wasz "pracownik" bd miał za co żyć skoro do pracy nie chodzi bo wy nie zdążyliście go zaplanować, niektórzy na tym "hotelu" spędzili 2-3 tyg bez zaplanowania do pracy, no to skoro jest tak dużo tej pracy to co jest nie tak, a może poprostu tym się zajmujecie "gnojeniem" ludzi, bo "pracodawcą" nie można was nazwać bo nie dajecie tej pracy. Może zamiast nazywać się " biuro pracy HOBIJ " nazwiecie się " biuro bezpracy HOBIJ, u nas na pewno nie zarobisz" NIE POLECAM TEGO "BIURA"!!!! SZANUJCIE PRACOWNIKÓW I DOTRZYMUJCIE SŁOWA, BO Z TAKIM PODEJŚCIEM DO PRACOWNIKÓW JAK MACIE TERAZ TO NIE ZAJEDZIECIE ZA DALEKO.

Toj

Witam, macie jakieś informacje odnośnie pracy na bekonie w Haarlem? Ogłoszenia widzę już od baaardzo dawna, opinie w necie zarówno o tej pracy jak i agencji są negatywne, może ktoś tam pracuje i opowie jak to tam wygląda? jak tam wygląda nocne mycie maszyn?

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.