HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

erft

no nie nic od jakiegoś czasu się nie pokazalo ale może to jest spowodowane tym ze oni chyba szukali pracowników na miesiące wakacyjne dlatego ze ostatnie oferty jakie się od nich pokazaly były wlasnie w maju

kolega

Stanowczo odradzam te biuro ! wraz z dziewczyną wyjechaliśmy na okres 2 miesięcy albo inaczej, tak planowaliśmy. W Polsce umowy podpisane wszystko przygotowane na 8 rano w piątek trzeba być w biurze, Wszystko na miejscu sofi załatwione Po całym dniu siedzeniu w biurze w Veghel koło godziny 19 podchodzi do nas osoba z biura i mówi że, niestety nie mam dla państwa żadnych ofert pracy, możecie państwo wracać do Polski. (usunięte przez administratora), podróż tak sobie zrobiłem żeby tylko posiedzieć w biurze cały dzień. (usunięte przez administratora). W biurze wszyscy sie uśmiechają sztucznie robią sobie kawke wyciskaja soczki i to wszystko co wydaje mi się robią przez cały dzień a po wszystkim mogą powiedzieć że masz wracać do Polski (usunięte przez administratora)odradzam.

hey

Widocznie nie pokazało się żadne ogłoszenie @kali, bo każdemu odpowiadają warunki w firmie jak i atmosfera, o którą dbają wszyscy pracownicy. Zastanawiam się jednak czy na jakieś benefity socjalne można liczyć.

gość

Hej, a wiecie jaka teraz panuje atmosfera u nich? Dzięki

ewraa

Czy jedzie ktoś w ten weekend do Waalwijk do firmy DocData? Proszę o kontakt na email,zawsze to raźniej :) ewraa@op.pl

kali

@Wiesio a skąd masz informacje na temat tej rekrutacji i wymogów? Przyznam, że ja tego ogłoszenia o pracę nie widzę, ale jeśli to prawda, to wydaje się być interesujące.

Wiesio

HOBIJ International Work Force BV Holandia poszukuje do pracy przy zbieraniu zamówień czy produkcji, nie trzeba mieć doświadczenia, wysyłajcie do nich CV

ciekawy

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji z językiem angielskim jest potrzebny, żeby weryfikowac znajomośc języka już podczas rozmowy.

hanula

widaomo ponawiam uaga na (usunięte przez administratora)

hanula

dziekuje wszystkim za pomoc. już znalazłam długo trwalo gdyż wiek się nie zgadzal dzięki za wszystkie wiadomosci

hanula

mam ogromna prośbe czy ktoś z was pracował w hoorn i zna niejaką jolante lat 23 ona tam długo pracowała może nadal pracuje. Teraz chyba mieszka w zwaag. jeśli ktoś może mi pmoc proszę o info tutaj lub na sonia252@wp.pl dziekuje

martin

Witam,dostałem propozycję wyjazdu na magazyn w Waalwijk ,jako order picker.Będę wdzięczny za info dot.tej pracy-chodzi mi o godziny,zakwaterowanie,dojazd do pracy itd.

wiemocb

Powiem tak.. Również byłam, widziałam i w sumie dobrze wspominam pobyt przez to biuro, byłam na sałatkach i było spoko. Owszem ludzie narzekali ale ogólnie firma wypłacalna i wszystko w tym temacie się zgadzało. Natomiast jesli jedziecie na czekoladki przez Hobij to współczuję, również pracowałam u tego pracodawcy, przez nieco inną firmę ale dziewczyny z Hobij też tam robiły. Szef holender powinien brać jakieś środki na uspokojenie, nikomu nie życzę pracy tam.

Mary

Na ketchupach jest bardzo ciezko, szybkie tempo (usunięte przez administratora)

Nie jest źle

Wszystko zależy jak trafisz. Nie narzekam, pracuję 1,5 roku i jest wiele osób, które mają podobny staż, dalej pracują, godziny są. Jasne, zawsze znajdziemy powód do narzekania a to za dużo godzin- tak, bywa właśnie i tak- czasami pracujemy po 60 kilka, a to znów za mało- 20 kilka. Pewnie, że agencja w pewnych kwestiach robi nas w (usunięte przez administratora) ale tygodniówki mniej więcej po 300-400 euro mam, mam stałą pracę, wyrobiłem sobie opinie u pracodawcy i na godziny i mogę narzekać. Ale początki były trudne, telefon o 6 rano czy za 20 minut będę gotowy wyjść do pracy, czasami 2 dni pracy w tygodniu. Zaryzykowałem, przetrwałem tak z 2 miesiące i teraz jest dobrze. Mieszkań na prywatnym mieszkaniu i z godzinami nie jest kiepsko. Pewanie że są osoby, które zawijają się po 2 tygodniach bo chodziły do pracy przez ten czas może przez 3 dni. Przujechałem z planem, że zostanę tu 3 mce a jestem juz dużo dłużej. Jak widavć po opiniach są zadowoleni jak i niezadowoleni. Tych drugich więcej się wypowiada, wiadomo żółç łatwiej wylać, a ci, którzy mają robotę i jakoś im się wiedzie rzadziej zaglądają na takie fora, tak mię się wydaje. Powodzenia!

tomek

no i jak wygląda u nich teraz praca? bo widze jest nowe stanowisko jako Recruiter Food Production and Warehousing, tylko, ze nie wiem czy na pewno dobrze się u nich zarobi.

Imigrantka

hej mam pytanko co tam sie dzieje w wijchen bo non stop rekrutują na ketchupy co miesiąć może częściej wpada ogłoszenie prawie na wszystkie portale czy ktoś sie może wypowiedzieć o sytuacji tam panującej (warunki pracy, tygodniówki , zakwaterowanie?) zastanawiam sie nad wyjazdem i proszę o opinie.

norg

łukasz, może tylko tobie tak się nie poszczęściło ... Według mnie mają sporo nawet ciekawych ofert wyjazdowych. Inna sprawa, że teraz trzeba sporo samozaparcia aby pojechać do Holandii.

MoZaK
@norg

mieszkałeś może na hotelu w "Heeswijk-Dinther ?

Łukasz

Na Hessingu w Zwagdijk mało godzin pracuje 3 mies i maks 4 dni było. Drogi hotel 93 euro tyg i słabe warunki mieszkaniowe. Praca nie za lekka a zarobki słabiutkie nie polecam szkoda czasu duza rotacja.

cancer

Siemanko, wiecie od kiedy jest tak zwany "sezon" w zakladzie Hessing? Mogę zacząć prace od 21.03 ale jak mam robić po 20h w tygodniu to pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.