HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

madi

Pracuje ktoś może w zakładzie doc data ? Jak tam wyglada sytuacja i jakie są warunki na tych "campingach" ?

Przemek
@madi

dla tego warto wykorzystywać takie agencje jako darmowy hotel :) przyjeżdżasz i jak nie chcą Ci dać pracy to mieszkasz za friko a robota przez inna agencje :P znam takich co tak robią, na pohybel

konik

zgadzam się ze wszystkimi opiniami ta firma to dno mòj mąż jest spawaczem ściągnęli go i wiele innych osòb do pracy tydzień siedzieli w domku bez pracy gdzie warunki są opłakane zero kontaktu z kim kolwiek a po tygodniu kazali opuścić domek i tyle było pracy

madi

hej .mysle ze kazda agencja ma swoje czarne strony . Zamierzam wyjechac ponownie do holki tym razem z ta agencja . Teraz ogolem nie ma sezonu ale pewnie sie ruszy za jakis miesiac .Zreszta przeciez jak macie powyzej 36 h to jest wyzszy podatek wiec nie oplaca sie robic wiecej . W mojej bylej agencji tez sciagali co chwile ludzi i duzo osob siedziala na (usunięte przez administratora) ale sami sobie nagrabili bo kombinowali za duzo albo nie chcialo im sie chodzic do pracy . Jak ktos chce pracowac to pracuje .

stef

do motyl - to przyjedż i się przekonasz , dalej poszukują ludzi na sałatki a ludzie tu obecni pracują po jeden albo dwa dni w tygodniu

motyl

a ja mam wrażenie, że na tym forum wypisuje ciągle głównie jedna osoba, która czuje się skrzywdzona przez firmę Hobij, może została z pracy wyrzucona a teraz się mści w ten sposób

jolka

nawet tu nie przyjeżdżaj bo stracisz czas i pieniądze , ten pośrednik to tragedia

andre

Przyjechałam na sałatki , miała być praca .Przez trzy tygodnie pracowałam 4 dni .Tragedia , nie odpowiadają na e- maile oraz telefony .Dopłacam do całego wyjazdu .

disappointed

I'm agree with Anią in 100% before Christmas I had more hours than Christmas week and this week a have very small hours also. I working few months in Hessing. I don't know why taking many people if it only little work.

louis
@disappointed

spoko, my też znamy angielski ...

ania

czy ktoś wybiera się 4 stycznia 2015 do Vegel ?

Lokator

Mija tydzień od przyjazdu i przepracowane jest tylko 12 godzin . Mieszkania takie sobie . Pracy nie ma i nie mówią kiedy będzie. Zobaczymy jak to będzie ale nie wygląda to na normalną prace . Odnośnie pracy to jak wszędzie - trzeba robić .

OLI

SIEMA WAM,MOZE KTOŚ COŚ NAPISAĆ O FASHION WHEELS W HELMOND?DZIEKI

aktualne

AKTUALNE MIEJSCA PRACY JAKIE SA WOLNE ??? Van Oers w okolicach Rotterdamu Hessing w okolicach Hoorn lub Helmond AA Bakery w okolicach Born Doc Data w okolicach Tilburga Fashion Wheels w Helmond

oferty

praca od zaraz

Mam zamiar wyjechać do firmy HOBIJ NA PRODUKCJE 34-40 godzin tygodnio czekam na wasze opinie

InzQwas

Ja tez mam możliwosc wyjazdu 07.12.14 niedziela, tylko ze ja widziałem duzo negatywów o tej firmie o Hobij tak ze sie wacham. Kase ponoć płaca tylko ze bywa tak ze ludzie jadą a na miejsc okazuje sie ze godzin nie ma. Pomijając kiepskich koordynatorów i warunki mieszkaniowe boli mnie tylko brak godzin.

anka

hej, mam jechać 7 grudnia- dwie oferty- Zaklad pracy Van Oers – kolo Rotterdamu , Miejsce zamieszkania Rotterdam Zaklad pracy Hessing – miejscowosc Zwaagdijk . Zamieszkanie Hotel Warder kto ma jakies opinie co do tych miejsc, no i kto jedzie z Trójmiasta?pozdrawiam :)

anka

Taki jest okres w tej branży teraz. Poza tym czasem jak jest z przestojami, jak często i na ile są, nie mam pojęcia. Jak pracujesz mniej niż 3 dni w tyg wtedy nie opłacasz pełnej kwoty za mieszkanie, nie płacą postojowego. Zjechać możesz, ale na swój koszt.

adam

Co sie dzieje w takich wypadkach, kiedy pracy nie ma? Hobij płaci jakies przestojowe typu 80% stawki, nie pobiera jakiś opłat, czy proponuje zjazd do Polski na ich koszt? Czy tez mają pracowników wiadomo gdzie, bo to nie ich wina? Takie sytuacje w ogóle zdarzają się częściej, w sensie przestoje? Pzodrawiam

anka

Teraz w Ridderker pracy jest bardzo mało. Bywa, że tylko kilkanaście godzin tygodniowo uda się przepracować, coś ma się zmzienić za jakieś 3 tygodnie podobno.

obywatel_świata

czytając niezliczone opinie na temat tej jak i wielu innych agencji dam dobrą radę wszystkim wyjeżdżającym do WiatrakLandii. Mianowicie: Nie zrażajcie sie wywodami pana X czy pani Y tylko próbujcie, nie ma agencji tudzież pośrednika doskonałego, jedni maja dobrą pracę i opłacalne wypłaty, natomiast zarabiają na transporcie i domach, z mojego kilku juz letniego doświadczenia moge napisać że, warto sie przemęczyć tych kilka dni tj. 3-4tyg, coś postarać się odłożyć i na miejscu szukać czego lepszego, Stanowczo odradzam wojaże z pośrednikami oferującymi cuda wianki na patyku bo to zwyczajne kłamstwo, najlepszymi agencjami z jakimi miałem tą przyjemność/nieprzyjemność* (*-niepotrzebne skreślić) nie posiadały swoich punktów rekrutacyjnych w polsce a kontakt tylko i wyłącznie na numery +31......., z drugiej zaś strony można próbować szczęścia i jechać na chybił trafił, może nóż widelec sie uda, odłożyć trochę euro, nauczyć się języka holenderskiego, wynając jakieś skromne lokum i na własną rękę szukać pracy, a nie wracać z płaczem do Polski i pisać na każdym forum jaka to ta czy inna firma jest zła. W Holandii jest wiele instytucji pomagających poszkodowanym przez pośredników emigrantom które chętnie zwalczają nieuczciwości w tym sektorze, pozdrawiam wszystkich wytrwałych, nie dajcie sie tak łatwo robić w konia

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.