HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

Opinie o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.

sylwia09888

Czy wybiera się ktoś może do Veghel do fabryki sosów? jako pracownik produkcji?

samix

Nie wiem czy wiecie ale pracując w Polsce na pewno nie byłoby takich zarobków. Może najwyższa pora trochę docenić to co się ma, bo HOBIJ według mnie wcale złych warunków nie proponuje. Dajcie znać czy w najbliszym czasie będzie prowadzona jakaś rekrutacja na stanowiska bo chciałbym się gdzieś zaczepić.

sax
@samix

poszukaj sobie w necie takich rzeczy

Justa

Zgadzam się z wypowiedzią w 100%. Trafiłam do Docdata i z godzinami to porażka. Można zarobić w tygodniu 13 euro!!! Hobaj daje rowery w tak opłakanym stanie że lepiej ich nie brać! Jak pójdziesz pytać się co z godzinami, to zbywają tekstem: "W następnym tygodniu już się zaczyna wysoki sezon" I tak drugi miesiąc! Generalnie Hobij zarabia na wynajmowaniu przyczep kempingowych. Pilnują tylko żebyśmy mieli tyle godzin, aby wystarczyło na opłaty mieszkania, czyli 12 godzin w tygodniu. Radze unikać tej firmy jak ognia! Można wegetować tylko!!!

JANINA

MARIUSZ, bez znajomych najlepszym sposobem wydaje się zgłoszenie się do agencji i przeglądanie ogłoszeń. W jakiej okolicy szukasz pracy?

dejvv91

Witam , znajomy pojechal przez ta agencje na wozek na magazyn spozywczy (4-6°C) i chce mnie sciagnac . Napisal ze tygodniówki 300 euro ale warunki mieszkaniowe nie zbyt fajne . Ktos cos wiecej a tej pracy? Niestety nie znam miejscowosc ani nazwy firmy.

adam85

co za bzdura. ale tak to chyba wlasnie jest jak na wozku jezdzic nie umiesz ablo faktycznie jestes za wolny??? chyba spoko ze mimo wszystko cos innego masz zaproponowane, a nie wywalaja na zbity .... ja pracuje na wozku, tez mialem oczywiscie test. nikt na slowo w Holandii ci nie uwierzy ze na wozku jezdzic umiesz.pozdro

mala

witam :) dostalam oferte pracy na wakacje do pakowania ketchupow w Wijchen.Wyjazd mam 12 lipca ,czy ktos mozetam pracuje i moze mi cokolwiek powiedziec na temat pracy i dojazdu do pracy, o warunkach mieszkaniowych itd .Z gory dziekuje :)

konewka

nowy766 to tak jak ja:) a gdzie wyjeżdzasz? jak Twój stosunek do zapisu o płatności kary za ewentualną rezygnację?

nowy766

Jakies nowe opinie o HOBIJ ?? Mam wyjechac w tym tygodniu na magazyn ,a czytajac te wpisy troche sie boje...

pam24

Zaczyna ktoś jutro pracę w Hessing w Uden przy salatkach?

hortencsja
@pam24

~pam24 a Ty zaczynasz? jesteś w NL juz? daj znać jak jest :)

mloody
@hortencsja

hej , jak tam zaczełaś prace już na sałatkach ? jak robota ? wypłacalni ? jak z mieszkaniami w tamtych rejonach ??

aga

mam pracowac przy pakowaniu ketchupu ale po tych wszystkich opiniach waham sie podejmowac prace w tym biurze

Simek

Jest ktoś może na magazynie w amsterdamie przy zbieraniu zamówień itp? Albo jedzie tam?

karol

Pracuje ktoś w Hessing w Helmond? jak wrażenia? sa godziny?

miśka
@karol

pracowałam na hessingu w helmond i wróciłam do domu, bo nie było pracy

paat

Hej , jutro jaden na rozmowe do biura do pracy w Uden, mysle ze od poniedzialku zaczne. Podobno firma pracuje 7 dni w tyg na 3 zmiany, ale nie mam pojecia czy godziny bd, mam nadzieje, ze tak :). Pozdrawiam

aga

Witam. Mamy z koleżanką propozycje pracy przy produkcji sałatek w miejscowości Uden w Hessing. Wyjazd 14.06.15r. Czy ktoś moze sie tam wybiera albo jest i by podzielil się opiniami zwiazanymi z tą pracą. Piszcie na maila xpaauulaa@o2.pl

JANINA

hej. Dostałam ofertę do Uden na Hessing. Jest ktoś z Was może na miejscu? jak wrażenia? jakie macie opinie? a może się ktoś tam na dniach wybiera?

Mariusz
@JANINA

Mam naimie Mariusz, jestem z woj. Lubuskiego, mam pytanie czy jest możliwosć załatwienia pracy , odwdzięcze się z nawiąska. Mam dosyć pracy w polsce za marne pieniądze. Mam kuzynki w holandi i nie można sie doprosić aby coś pomogli.Pozdrawiam gorąco. (usunięte przez administratora)

Bartek

Ja pracuje w Sligro i na godziny ani na tyodniówki nie narzekam.

pavvvel

Mam przed sobą umowę do podpisania w Waalwijk na magazyn internetowy. Wyjazd we wtorek. Nie wiem czy podpisać czy nie. Nie widzę negatywnych wypowiedzi na temat pracy tam. Ktoś był? Przeraża mnie zakwaterowanie w Droomgard, ale pytałem i powiedziano mi, że można ewentualnie zamieszkać w jakimś starym opuszczonym klasztorze :) Najważniejsze to czy jest dużo pracy i godzin w tym magazynie z towarami zamawianymi przez net.... ktoś cooś wie?

alex
@pavvvel

Hej. Ja pracowałam w Waalwijk w firmie DocData magazyn internetowy. Sama praca lekka, pikujesz skanere, kody kreskowe ciuchów, zabawek, kosmetyków itp w ten sposób zbierasz do wózka zamówienie.. Minusem są godziny, jak Ci dadzą 2 lub 3 dni w tygodniu to wszystko no chyba, że trafisz na "aktie" tzw promocje w Holandii masz nawet nadgodziny ale promocja jest 2 razy w roku kwiecien-maj i listopad-grudzien. Droomgard OMG...brud, smród i ubóstwo, pijacy, narkomani jednym słowem margines społeczny..drzwi do pokoju nie zamykane na klucz więc zabierz sobie jakąś kłudkę i zamontuj bo laptop np strach zostawić..

alex

pavvvel

Dzięki, dzięki :)

smutna prawda biur pracy
@alex

Pracowałem w Docdacie i nie polecam, ale przez biuro Otto. Wypłaty poniżej 500E mies! Sama praca.. niespecjalna. Rzucają cię na różne oddziały, atmosfera nieprzyjemna, totalnie stała kontrola twojej osoby. Bez angielskiego lipa. Praca w weekend generalnie tylko gdy jesteś pickerem, albo jeździsz reachem, ale to też nie zawsze. Na inboundzie najbardziej licho, a właśnie tutaj największe prawdopodobieństwo, że Cię tu przydzielą. Lepiej już wbijaj do Xenos, firma nieopodal docdaty.

Madzik
@pavvvel

Czy dużo korzystasz z angielskiego w pracy

anna
@alex

Hej Alex a bo mam z mężem jechać teraz do Docdaty i mam pytanie jak jest teraz z godzinami? Pozdrawiam

Pasternak

Szukałem opinii o hobij i jak czytam to tak jak bym czytał o agencji TNS przez którą kiedyś byłem. Obozowisko, koło Waalwijk.. czyli chodzi o miejsce co się zwie droomgard? Ogród marzeń? ;)

angelson

Niedługo zaczynam prace w firmie doc data w Waalwijk. Czy ktoś z was tam pracował i może podzielić się opinią? Koordynatorka p. Ania nie wydaje się być zbyt miła...

Zostaw merytoryczną opinię o HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOBIJ International Work Force Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.