Opinie o Casinos Poland Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Casinos Poland Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Casinos Poland Sp z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Casinos Poland Sp z o.o. w Warszawa

Wi

Jak było na tym spotkaniu, jakie są warunki pracy?

ciekawy

O jakie spotkanie chodzi i o jakie szkolenia ?

pan kracy

ja się wybieram, mało informacji dostałem przez tel. idę zobaczyć

pawel

Wybiera sie ktoś na spotkanie dotyczące szkolenia 7-go stycznia w hotelu NH Poznań? A może zna ktoś jakieś szczegóły? Na czym konkretnie polega to spotkanie?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Casinos Poland Sp z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Somebody

Krupier dostaje duzo ale raczej nie w Polandzie. Zapytaj sie ile dostaniesz na starcie punktow tipowych, a ile srednio ma kierownik lub inspektor. Jak to przeanalizujesz to zrozumiesz dlaczego nie jest to oplacalne. Pozdrawiam

ona

Czy moze ktos napisac ile dostaje krupier na reke? I czy kurs krupierski jest platny, czy wszyscy zostaja zatrudnieni po takim kursie? Bo zastanawiam sie czy warto..

Krzysztof

To zależy od wielu czynników: po pierwsze ilość gości ( z tym akurat nie jest najlepiej ) wpływa na wysokość napiwków, po drugie wynik kasyna od którego zależy premia uznaniowa ponieważ podstawa zarobków jest oprócz napiwków i premii częścią tego co jak napisałeś: "wyciągnąć na rękę", po trzecie wysokość napiwków zależy od stażu pracy i stanowiska. Na marginesie na jakim stanowisko chciałbyś startować ?

kasynowiec

@didi - ale w jakim sensie jest lepiej: możesz napisać coś więcej.

@kasynowiec

to ile wam płacą?

jest lepiej?....chyba tak

Krzysztof

Tyle ile wszędzie - teraz już nie ma zmiłuj. Zresztą powiedzmy sobie szczerze napiwki są małe, bo ruch jest słaby. Masz zamiar dalej dealować ?

Krzysztof

Odpuść sobie @maro - ciężka harówa za grosze, opodatkowane napiwki, chamscy klienci, przebywanie w zadymionych pomieszczeniach, ciągłe niewyspanie itp.

miiiiki

może dlatego, że ustawa hazardowa zabrania reklamowania się. Strona internetowa jest formą reklamy

tomasz

A co chciałbyś tam robić?

ciekawy

a tak wogole gdzie sie znajduje te wasze kasyno?

Hania

Gratulujemy zarządowi. Co dyrektor to większy burak nie mający zielonego pojęcia o zarządzaniu. Ten obecny robi wszystko, aby pozbyć się zarówno doświadczonych pracowników, jak i graczy. Z takimi gazelami biznesu proponuję otworzyć budkę z hot-dogami.

agent 008

Wygra Bęben to pewnie bedzie potrzebowal doświadczonego personelu a najbardziej doswiadczeni pracownicy kasyna w Poznaniu sa na liscie zwolnien. Widac, ze ta firma ma swoich pracownikow za nic... Zawsze bedzie mozna isc do konkurencji. Tylko nasze "biedne" kierownictwo gdzie taka druga posadke znajdzie? Nic nie robic i co miesiac zgarniac fajne sianko. Pozdro dla normalnych !!

najlepszy krupier

kierownictwo kasyna made in Poland to faktycznie [usunięte przez moderatora] . Zgadzam się całkowicie z przedmówcą.

sama pakuj walizki jak jesteś taka mądra. Umowa o pracę i akceptacja jej warunków to jedna strona medalu, a rzeczywistość z [usunięte przez moderatora] kierownictwem kasyna poznańskiego to niestety brutalna rzeczywistość.

normalna

tak, tak pakuj walizki - tam czekają z otwartymi ramionami. Tylko potraficie narzekać i obrażać się jak królewny. Podpisywaliście umowy, wiedzieliście jaka jest praca i jaka jest płaca. Więc do kogo macie pretensje? Śmiechu warte utyskiwania, jak komuś jest źle może zrezygnować - granice na świat są otwarte - powodzenia.

kasia
@normalna

Nie. Dużo ludzi rezygnuje, tam coś nie gra. Moja przyjaciółka wytrzymała, stworzone do pracy w kasynie też zrezygnowałą..nawet pensji nie chciała, trzasnęła drzwiami..nie wiem o co chodzi, bo to raczej fajna laska.

@kasia

udreczeni nie powinni sie martwic, niedlugo zamkna ta bude i znowu wszyscy beda szczesliwi:) ciekawe gdzie znajda taka robote

Fubu

Niestety kadra Casinos ma krupierow za niskokwalifikowana sile robocza i wstrzasnac nimi moze tylko step out taki jak mial miejsce w 2004 roku we Wroclawiu. Wtedy to kilkunastu krupierow zwolnilo sie w krotkim okresie czasu i wyjechalo na Wyspy.

• Jak się pracuje w Casinos Poland Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Casinos Poland Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Casinos Poland Sp z o.o.
2.9/5 Na podstawie 110 ocen.

Casinos Poland Sp z o.o.