Opinie o Grzegorz Pałkowski Elektro Med w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Pałkowski Elektro Med. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grzegorz Pałkowski Elektro Med o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Pałkowski Elektro Med w Niepołomice

aninom

Byłem na rozmowie przypadkiem. Firma ma może z 10 osób. Szef to jakiś egocentryk z manią wielkości. Firma g... warta. Szkoda jechać na rozmowę. Wróciłem się po kurtkę i podsłyszałem jak mówił "orał bym nim jak ..." Jw jeśli cię interesuje branża laboratoryjne omijaj. Firma znajduje się w domu prywatnym. Podejrzewam że na 2 tyś netto nie ma co nawet liczyć.

Bacha
@Elementy

Szef to jakiś megaloman. W (usunięte przez administratora) mu się poprzewracało bo wszyscy koło niego skaczą albo się boją. Trzeba spiąć się i skończyć z tym najpierw poprzez nasłanie odpowiednich kontroli z zewnątrz , następnie pozwy o odszkodowania za (usunięte przez administratora). Niech sobie na obiadek jedzie wtedy przynajmniej można normalnie popracować a połowa kadry nie biega do niego z donosami tylko robotą się zajmują.

GP

Jako właściciel firmy chciałbym dla wszystkich zainteresowanych wyjaśnić kilka kwestii poruszonych przez byłych pracowników takich jak np.: Pan aninom pisze ja pozwolę sobie na kilka słów wyjaśnienia Faktycznie jak biuro mamy w pomieszczenia, które kiedyś było domem mieszkalnym, ale jakie to ma znaczenie dla ludzi szukających PRACY a niechodzących na rozmowy kwalifikacyjne z "przypadku" Pan coś usłyszał wyrwane z kontekstu i od razu wie, o co chodziło a tak naprawdę chodziło, że był młody bez doświadczenia zaraz po studiach i żeby był dla firmy wartościowym pracownikiem, któremu można bez obaw powierzyć naprawę urządzeń przeznaczonych do diagnostyki onkologicznej to należało przejść intensywne szkolenie w praktyce, aby zdobyć doświadczenie. Poza tym Pan, który mając ze mną kilkunastu minutowe spotkanie nie będąc psychologiem od razu wydał ocenę moje osobowości a także mojej firmy w tym ludzi już tam pracujących w tym czasie, czyli ok. 15 osób to naprawdę powinien szukać pracy w innym zawodzie, bo jest po prosu najlepszy na świecie. Opinia Pana MaGiK 2017-01-29 14:54:25 No cóż, faktycznie jak ktoś nie może sprostać wymaganiom to później opisuje to czy tamto. Jako magazynier powinien wiedzieć, że jest odpowiedzialny prawidłowe przejęcie towaru na magazynie właściwe przechowywanie i wysyłkę do klientów? I nie wiem jak, dla kogo ale dla mnie braki na magazynie na kwotę kilku dziesięciu tysięcy złotych, które powstawały na przestrzeni kilku miesięcy nie nastrajały pozytywnie, wiec możne czasem i człowiek żyjąc w ciągłym stresie coś tam głośniej powie, co myśli o takiej pracy. Ale jakby komuś ktoś wyjął z portfela 20 % wypłaty to nie zdenerwowałby się. Trzeb tez mieć świadomość, że, źle wykonana praca to nie tylko w tym przypadku starta finansowa, ale też np. opóźnienia po stronie naszych klientów w diagnostyce, a to w konsekwencji oznacza dla ciężko chorych pacje

@GP

Masakra i tłumaczenie się tego szefa dramat po prostu … byle by najlepszy ale nie jest a szczególnie jak chce gonić pracowników wkoło budynku ????

Jakie wartości są cenione w Grzegorz Pałkowski Elektro Med?

@Helmut

A co ty opowiadasz w ogóle człowieku … a w rodzinie bo w rodzinie pracuje ???? a koło budynku reszcie pracowników kazał gonić ???????? bo on tak chce .. wiesz gdzie się to nadaje do pip !! Gonić to on może a nie ludzi a co najlepsze wszyscy do dziś siedzą i nie mówią nic ale po wpisie jednego pracownika ciekawy jestem kto to , do kadr zbierał wpisy papierowe ze to nie ty powiedziałeś

Xyzabc Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Witam czy w firmie obecnie są przyjęcia na programistę/technologa cnc ? Jakim parkiem maszynowym oraz oprogramowaniem dysponuje firma?

Beti Nowy wpis

W ogłoszeniu dla pomocnika do magazynu jest napisane, że chłopak aktualnie zarobiłby do 6000 zł. na ile prace tam uważacie za adekwatna do takich zarobków? warto się kontaktować w sprawie zatrudnienia?

Kasiek

Firma mała a rotacja ludzi jak w jakimś korpo. Cały czas ogłoszenia ludzie odchodzę. Co się dzieje z tą firmą!

normalny Nowy wpis
@Kasiek

ogłoszenia nie świadczą o rotacji ale rozwoju firmy

Kasiek Nowy wpis
@normalny

Serio to strasznie się rozwija firma głównie w obszarze IT, Serwisu i Księgowości. Tam ogłoszenia co 2 tygodnie :D no chyba że dodatkowo zaczynamy pisać software i będziemy go sprzedawać na zewnątrz, serwisantów więcej niż maszyn (patrz 1 serwisant na 1 maszynę) hehe a co do księgowości to chyba dodatkowo biuro rachunkowe otwieramy i będziemy obsługiwać okoliczne firmy! Taki to szalony rozwój firmy!

Czy pomocnik do prac na magazynie ma jakoś ciężko podczas wykonywania swoich zadań? Opis zakresu zadań jest dość krótki a zastanawiam się czy przy tym całym rozładunku człowiek jakoś specjalnie się nadźwiga? Oferta i tak mi wygasła ale może na lato też będą szukać?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grzegorz Pałkowski Elektro Med? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Technik serwisu / Inżynier ds. serwisu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Aleksandra

Czy specjalista ds. analizy rynku były w ogóle jeszcze potrzebny? Wolę właśnie przeglądam i pokazała mi się taka dawniejsza oferta od Pana. Tutaj w komentarzach nie widzę bezpośredniego nawiązania do tego stanowiska, a po przeczytaniu wymogów i zakresu obowiązków myślę, że praca by mi odpowiadała. Jeśli jest możliwa to za jaka stawkę?

Kossak

Praca i firma dramat. Na zewnątrz nawet to wygląda ale jak wejdziesz w struktury zaczniesz funkcjonować w firmie to jest dramat. Plotkowanie na porządku dziennym zamiast zająć się pracą ludzie cały czas szukają sensacji, ale to w sumie świadczy o ludziach w tej firmie nie widzieli nic na zewnątrz nigdy bo po znajomościach są tutaj od zawsze i myślą że tak to wygląda wszędzie. Wydaje się że środowisko hermetyczne i tak jest. Siedzą w tym swoim kotle (usunięte przez administratora) i mieszają. I wielki BOSS zwany Szefem. Jak szukałem pracy coś mnie tknęło że jadą po nim na gowork-u strasznie ale sobie myślę pewnie jakiś jeden sfrustrowany gostek to pisze, ale niestety wiele prawdy w tym jest co tutaj się pisze. No nic trzeba zwijać żagle naszczęście jak ktoś ma kompetencje i zna swoją wartośc szybko stąd odejdzie. A niedobitki pozostaną szczególnie takie błazny jak wielcy PH! Żałosne.

Bartek R.
@Kossak

Ja tam miło wspominam Firmę. Choć krótko i parę lat temu miałem przyjemność. Fajni i normalni ludzie. Szef w porządku i uczciwy. Jakieś minusy pewnie się znajdzie ale to chyba normalne. Super miejsce aby zacząć przygodę w sektorze medycznym i czegoś się nauczyć. Firma na pewno daje stabilizację, uczciwe warunki pracy i możliwość rozwoju. Przerobiłem klika firmy ta pozycjonuje bardzo wysoko ( podobnie jak moją obecną ???? ). Wszystkiego dobrego!

Dzień dobry ile zarabia technik serwisu i jak często ktoś taki jest potrzebny? mój partner pracuje na podobnym stanowisku w innej firmie a ja właśnie widziałam, że kiedyś była publikowana taka oferta na pewien portal. chce się wstępnie dowiedzieć z ciekawości na co mógłby liczyć. Zarobki są uznane za rynkowe?

Kama

Widzę że znowu szukają księgowej; chyba średnio co pół roku jest ogłoszenie że szukają kogoś do księgowości. O co chodzi że na tym stanowisku jest taka częsta rotacja? Dużo dokumentów , jakieś ciężkie zagadnienia czy jednak szef bo widzę po opiniach że strasznie się ludzie go czepiają?!

@Kama

dla zainteresowanych powody rekrutacji: 1. Na ponad 40 osób zatrudnionych około 10% rocznie to nasz wkład w społeczeństwo, rodzinę aby nas było więcej, którego nie można przewidzieć a trzeba uzupełnić 2. Nie dotrzymywanie umów przez kandydatów na pracowników którzy nie przychodzą do pracy nawet po podpisaniu umowy przedwstępnej. 3. Pomimo ogólnie trudnej sytuacji ciągle i szybko się rozwijamy, dlatego potrzebujemy pracowników do nowych innowacyjnych rozwiązań którzy nie boją się pracy, nauki

@GP

Jeśli o ten wspomniany rozwój chodzi to ofert na jakie stanowiska można się spodziewać w kolejnym roku? mam na myśli nabory związane z rozwojem, jakie są planowane? I czy w ostatnim czasie powstało jakieś nowe stanowisko?

Master

Co to za szrot ta firma. Wole pracować na magazynie w jakiejś dużej firmie w strefie niż niby w wielkim elektromedzie w biurze. Ludzie pół na pół jest część spoko druga połowa zje.... od szefa , a szef to ja nie wiem chłop z(usunięte przez administratora)się wyrwał prowadzi firmę jak w latach 80 i te obiadki. Co za dramat. Pan Manager hahaha

@Master

Faktycznie tak byś wolał? Ogólnie to z jakich wszystkich działów oraz stanowisk firma się składa? Chciałem popatrzeć za ofertami na portalach, które obserwuje lecz jest pusto. Ilu ludzi teraz trzeba? jak stoicie z rozwojem? Wiem, że kiedyś z 10 osób robiło, a teraz?

@Master

Jeśli prawdą jest co piszesz, i jesteś moim pracownikiem, to czemu nie przeszedłeś do mnie z prośba o przesunięcie na magazyn z pracy biurowej. Firmę tworzą ludzie w niej zatrudnieni, a zatem brak merytorycznych uwag a jedynie obrażanie innych współpracowników i to publicznie świadczy jedynie o tobie Master. A nie o mojej firmie lecz o osobie która w zasadzie nie mając odwagi wyrazić swoich poglądów osobiście, a robi to jak tchórz, publicznie. To jak prowadzę firmę, czy to jest jak w latach 80 (tego nie wiem jak w tedy to wyglądało, bo wtedy to się jeszcze uczyłem w szkole), ale robię to od 25 lat, i oceniam, że dobrze bo dziś to ponad 40 pracowników, gdzie aktualnie średnia pensja jest na poziomie średniej krajowej w sektorze przedsiębiorstw. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju, posiadamy przedstawicielstwa regionalne. Uruchomiliśmy produkcje, posiadamy własny dział B+R, i mamy plany na przyszłość, i wielu utalentowanych i zaangażowanych ludzi. A na koniec zapraszam do mnie do biura pewnie wiesz gdzie jest na pewno znajdziemy sposób abyś mógł się przenieść się na magazyn w dużej firmie na strefie.

Ida

Chyba ostatnie ogłoszenia o pracę były w maju i przyznaję, że stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych, które mnie akurat interesuje, było dwa razy, w kwietniu też, tylko połączone z radcą prawnym. O co biega? Za mało płacą? Tak tu czytam, ale opinia jest sprzed dekady, więc...

aninom

Elementy
@aninom

Tak parę razy o tej orce słyszałam

Bacha
@Elementy

Jak jest z pakietem medycznym w Grzegorz Pałkowski Elektro Med? Można dołączyć rodzinę?

Wika

Ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych pojawiło się w kwietniu, a następnie w maju. Przy tym nie mam wrażenia, że kadry firmy wrzucają ogłoszenia jak popadnie. Czy to by wskazywało, że ktoś odszedł ledwie rozpoczął i że sytuacja może się powtórzyć? Jakie płace są przewidziane na to stanowisko? Firma honoruje doświadczenie w koordynacji przetargów w branżach innych niż medyczna?

@GP

Jakie wartości są cenione w Grzegorz Pałkowski Elektro Med?

Poplotkować każdy trochę lubi :) Ale mój odbiór jest zgoła inny. Atmosfera rodzinna a jednocześnie większość wie co ma robić. Nikt nad głową nie stoi i z przyjemnością chodzę do roboty. Pracy sporo ale w dzisiejszych czasach to dobrze, że mamy co robić. Dział handlowy bardzo fajni i pomocni ludzie. Kierowniczka tego działu super kobitka ...miła, kulturalna i życzliwa. A Szef. Normalny facet. Konkretny i rzeczowy, Ja osobiście wolę jak ktoś jest konkretny a nie tylko ładnie mówi. Zamiast wylewać żale może warto by docenić, że pracujemy w fajnej firmie.

Helmut

Dobra firma. Spoko szef. Może być profesjonalnie i jak w rodzinie. Najlepiej zaaplikować i przekonać się samemu. Ja osobiście polecam.

@pracownik

Wypowiedział się Mariusz z magazynu ale prawdy nie powie … rodzinnie to jest bo rodzine zatrudnia bo nikt nie chce przyjść a jak przyjdzie to widzi co się dzieje ????????

@Helmut

W Grzegorz Pałkowski Elektro Med prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Radca Prawny. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Wiktor

@młoda jaka tam jest atmosfera między pracownikami?

Anka
@Wiktor

Delikatnie rzecz ujmując napięta , klanem steruje locha

Halina
@Anka

Nie no ale, żeby aż tak niemiło o kimś publicznie pisać? :( Czemu takie mocne nastawienie?

Czy zdarzają się nadgodziny w Grzegorz Pałkowski Elektro Med?

No słabo z atmosferą się zrobiło . Rozumiem nerwy ale mówić że jak każe chodzić koło budynku to mamy to robić. Słabe. Niedługo wróci rynek pracownika. Ludzi trzeba szanować.

GP właściciel

Jeśli ktoś chce zaszkodzić firmie z sobie znanych powodów, nawet nie będą jej częścią, to akurat miejsce znalazł dobre. Więc odpowiem krótko w kilku punktach. Firm a działa od ponad 22 lat z czego od 20 lat aktywnie uczestniczymy w zamówieniach publicznych (około 350-450 rocznie), gdzie trzeba mieć zaświadczenia z US i ZUS o nie zaleganiu z podatkami (zaświadczenie ważne 3 miesiące). Przeszliśmy wiele kontroli z rożnych urządów z wynikami dobrymi. Posiadamy certyfikat AEO od prawie 5 lat wydawany przez Urząd Celny po półrocznym całościowym audycie firmy,także przeszliśmy audyty re-certyfikujące w latach późniejszych. A więc uważam że wydawanie złych opinii o mojej firmie, jest nie tylko szkodzeniem dobremu imieniu firmy, ale także przede wszystkim pracowników mojej firmy którzy z zaangażowaniem pracują na jej dobre imię.

xxx
@GP właściciel

Jak się wszystko zgadza tym bardziej nie ma się czego bać ????

Abcd

Piękna i pracowita jesień się szykuje ! ????

Robert B.

Pracowałem tam tylko miesiąc na umowie zleceniu i żałuję, że nie mogłem ze względów zdrowotnych zostać w tej firmie na stałe. Atmosfera jak w rodzinie, świetni ludzie, profesjonaliści wiedzący jakie są ich zadania. Krytykować zawsze można, zawsze znajdą się minusy, lecz w tym przypadku pozytywy znacznie przewyższają negatywy. Polecam tę firmę kontrahentom. Warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Pałkowski Elektro Med - Niepołomice

• Jak się pracuje w Grzegorz Pałkowski Elektro Med?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Pałkowski Elektro Med tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Pałkowski Elektro Med?

Grzegorz Pałkowski Elektro Med
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zabierzowska 11
    32-005 Niepołomice