Opinie o Grzegorz Pałkowski Elektro Med w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grzegorz Pałkowski Elektro Med. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Grzegorz Pałkowski Elektro Med o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i serwis sprzętu medycznego i laboratoryjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Pałkowski Elektro Med w Niepołomice

Robert B.

Pracowałem tam tylko miesiąc na umowie zleceniu i żałuję, że nie mogłem ze względów zdrowotnych zostać w tej firmie na stałe. Atmosfera jak w rodzinie, świetni ludzie, profesjonaliści wiedzący jakie są ich zadania. Krytykować zawsze można, zawsze znajdą się minusy, lecz w tym przypadku pozytywy znacznie przewyższają negatywy. Polecam tę firmę kontrahentom. Warto.

Zawiedziona

Potwierdzam, szef nie docenia swoich pracowników których ma świetnych i zaangażowanych w swoją pracę. Po dwóch dniach miałam dosyć i na każde skrzypienie podłogi w gabinecie szefa robiło mi się słabo. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest całkiem miły, potem tydzień daje ci mniej więcej na przystosowanie się, a potem pokazuje jaki jest naprawdę. Mówi tak, że w ogóle go nie można zrozumieć, mruczy coś pod nosem i co chwilę wzdycha. Potrafi skutecznie zniechęcić do pracy, zagląda przez ramię co się robi i jak chwilę chcesz odpocząć i zjeść kanapkę, to już ci dogaduje czy się nie nudzisz. Omijać z daleka, chyba że ma się nerwy ze stali. Kadra zmienia się mnie więcej co rok, tylko kierownicy wytrzymali dłużej.

GP
@Zawiedziona

A wpis Pani Zawiedziona 2017-05-10 13:53:11 Powiem tak, Nie mam pewności kto kryję się z tym nikiem ale przypuszczam, że Pani jest jeszcze moimi pracownikiem, dlatego że jest od lutego na L4, potem złożyła wypowiedzenie, które kończy na koniec maja. Pracuje w stanowisku kadrowym a także windykacji. To na pewno jest praca stresująca, bo jest presja czasu (trzeba robić rozliczenia i przesyłać dokumentacje do ZUS na czas), kontakty z pozostałymi pracownikami, bezpośredni nadzór z mojej strony, jako właściciela to zapewne nie są łatwe rzeczy, bo każda ze stron ma swoje oczekiwania. Ktoś, kto pracował sam a nie w grupie osób, w którą można się zasłonić to wie, co to znaczy KADRY, Wiec to, że pytam i wymagam żeby umowa dla pracownika była przygotowana wcześniej a nie w ostatni dzień, kiedy może mieć porostu nie być w biurze, kiedy pytam się o szczegóły pracy jak zorganizowany jest dzień tak abym mógł pojąć odpowiednie kroki, aby nie było nadgodzin, jak patrząc przez ramię staram się dostrzec, co ktoś robi, bo być może będę mógł wykorzystać moja wiedze informatyczną i zoptymalizować procesy tak, aby były mniej pracochłonne. Jeśli może pytania, co do ilości wystawionych not księgowych za nieterminowa zapłatę (odpowiedź była - brak czasu nie wystawiłam żadnej), to, że mojej biuro jest na piętrze i czasem się poruszam a strop jest drewniany to skrzypi, powodują taki stres to faktycznie L4 jest dobrym pomysłem i wypowiedzenie też. Zazwyczaj codziennie wychodzę na posiłek do domu, bo mieszkam niedaleko na około godzinę to wydaje mi się, że jest wytaczający czas na zjedzenie kanapki. Tak, mamy rotacje pracowników i jest tego około od 2 do 3 osób na rok przy około 20 pracownikach to nie odbiega od tego, co jest w innych firmach, z tego większość to zamiany wymuszone właśnie przez "CIĄŻĘ”, bo duża część mojej kadry stanowią młode kobiety wiec się zdarza. Nigdy nie robiłem statystki, ale w ostatnich 2 latach urodziło się 6-scioro dz

Zu-nna

Ooo nowy wpis i to z tego roku :) Potwierdzam firma nic nie warta.

worker
@Zu-nna

@ Zu-nna 2017-02-07 22:59:17 Nick sugerujący jako autora opinii innego pracownika.

MaGiK

Hehe jako były pracownik potwierdzam. Firma dobra bo załoga dobra - niestety pan prezes nie docenia tego ze pieniądze zarabia dzięki swoim pracownikom i rzeczywiście można się spotkać tam z krzykami wyzwiskami i groźbami o zwolnieniu. Gościu zwolnił babe w ciąży bo tak był przeświadczony o swojej bezkarności co oczywiście skopńczyło się w sądzie. Sam zostałem nazwany jeba...m cwaniakiem bo coś się powołałem na kodeks. Teraz nie wiem ale kiedyś?? Brak stroju roboczego, kontakt z ksylenami toluenami itd. Wszystko w niewentylowanej hali, strop z płyty osb. Brak gaśnic i praca często po 10-12 godzin nie wiem co PIP robi ale tą firmę powinno się zamknąć do momentu kiedy ludzie zaczną zarabiać adekwatne pieniądze do swojej wiedzy i doświadczenia oraz dopóki praca tam nie będzie BEZPIECZNA.

GP
@MaGiK

Opinia Pana MaGiK 2017-01-29 14:54:25 No cóż, faktycznie jak ktoś nie może sprostać wymaganiom to później opisuje to czy tamto. Jako magazynier powinien wiedzieć, że jest odpowiedzialny prawidłowe przejęcie towaru na magazynie właściwe przechowywanie i wysyłkę do klientów? I nie wiem jak, dla kogo ale dla mnie braki na magazynie na kwotę kilku dziesięciu tysięcy złotych, które powstawały na przestrzeni kilku miesięcy nie nastrajały pozytywnie, wiec możne czasem i człowiek żyjąc w ciągłym stresie coś tam głośniej powie, co myśli o takiej pracy. Ale jakby komuś ktoś wyjął z portfela 20 % wypłaty to nie zdenerwowałby się. Trzeb tez mieć świadomość, że, źle wykonana praca to nie tylko w tym przypadku starta finansowa, ale też np. opóźnienia po stronie naszych klientów w diagnostyce, a to w konsekwencji oznacza dla ciężko chorych pacjentów konieczności czekania dłużej na wyniki badań, które czasem są dla nich początkiem bardzo trudnego leczenia onkologicznego. Warunki pracy zawsze mogą być lepsze, dlatego też ciągle dążę do ich poprawy i zapewnia godnych warunków pracy a przede wszystkim bezpiecznej. Zawsze mieliśmy gaśnice teraz jest ich więcej. Pomieszczenie na odczynniki ma wentylacje tyle ze Ja będąc właściciel nie jestem w stanie pilnować, aby drzwi do tej wydzielonej części zawsze były zamknięte. Ustawiczne podnoszenie, jakości naszej pracy oraz ilość uwagi, jaką poświęcam na temat lepszej organizacji pracy za skutkowała np. zmniejszeniem ilości nadgodzin w odniesieniu do magazynu prawie do zera. Już dziś mamy więcej pracowników, wdrożony system skanerów oraz etykietowania towarów, w najbliższym czasie będziemy się przenosić do odnowionych pomieszczeń magazynowych wyposażonych np. w system świetlików zmniejszających używanie światła sztucznego i dający w praktyce lepsze oświetlenie w światło dzienne. Mamy pełen pakiet ubrań roboczych, dodatkowa opieka medyczna, którą objęci są wszyscy pracownicy, zapewnia na firma Medicover.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Grzegorz Pałkowski Elektro Med? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Technik serwisu / Inżynier ds. serwisu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Pałkowski Elektro Med - Niepołomice

• Jak się pracuje w Grzegorz Pałkowski Elektro Med?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Pałkowski Elektro Med tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Pałkowski Elektro Med?

Grzegorz Pałkowski Elektro Med
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zabierzowska 11
    32-005 Niepołomice