Foundever Poland sp. z o.o.

Opinie o Foundever Poland sp. z o.o.

laura

Sitel nie jest złą firmą, ale mało płacą i praca jest nudna.

asdf

niejasne zasady zatrudnienia- podczas rozmowy rekrutantka nagle zauwazyla blad w umowie i godziny pracy "nagle" zmienily sie z 8-22 na 6-24 - nie tylko ja tego doswiadczylem bo wszystkie osoby ktore zaczynaly prace na tym projekcie. zakres obowiazkow na rekrutacji byl DUZO mniejszy od tego czym faktycznie sie zajmowalismy i dochodzilo tego coraz wiecej na sam koniec najlepsze- wypowiedzenie (i to nie tylko mi) umowy o prace bez uprzedniego poinformowania nas o tym- doslownie przyjechali do nas kurierzy z wypowiedzeniem do podpisania

@asdf

Chyba trochę wyolbrzymiasz pewne kwestie. Każdemu przecież może zdarzyć się błąd - ludzka rzecz. Nie należy doszukiwać się w tym czegoś podejrzanego. Natomiast jeśli chodzi o wypowiedzenie umowy - ten problem wypadałoby już faktycznie wyjaśnić, ale w sposób bezpośredni z samym Dyrektorem firmy Sitel Polska. Czy postanowiłeś tak właśnie zrobić?

Smutna
@Iza

Żadne wyolbrzymianie. U mnie było podobnie. Miały być elastyczne godziny w przedziale, a ostatecznie już po podpisaniu umowy mówią, ze jednak są sztywne. Zamiast przepraszam słyszałam „błąd komunikacji pomiędzy biurami”

@Smutna

Oczywiście staramy się zrozumieć także i Twoją sytuację. A słowa, które przytoczyłaś należą do Dyrektora firmy Sitel Polska, czy do osoby z działu HR? Czekam na Twoją odpowiedź, jeśli chodzi o tę kwestię. Na kilku stronach z ofertami pracy widziałam, iż poszukują stażysty do działu administracji i recepcji. Wiesz przypadkiem, czy po jego skończeniu istnieje szansa na pozostanie dłużej w tym przedsiębiorstwie?

Chęć do pracy, a warunki...

Komunikacja leży i płacze. Na ogłoszeniu rekrutacyjnym umowa o prace- na rozmowie informacja ze to będzie zlecenie. Nie wiadomo kto jest przełożonym, szkolenie na którym nie mamy nawet loginów do komputera. Komunikacja pomiędzy biurami leży i płacze, my na tym cierpimy, a dodatkowo obrywamy zirytowaniem i pretensjami.

kotcynamon

Moje sugestie dla Sitel Polska: Jest w porządku, przyda się usprawnienie komunikacji. Lubię atmosferę w Sitel Polska za: Dobrze mi się współpracowało z moją przełożoną, fajny zespół

Not bad, yourself? XD

Brak słów. Wolałbyś kogoś o aparycji zza zachodniej granicy? Szkolenie prowadzi, bo ma wiedzę na tyle bogatą, że może prowadzić szkolenie. Do tego zna pewnie biegle przynajmniej 2 języki, a Ty siedzisz i słuchasz... a jak w końcu uda Ci się wskoczyć na mentora TM, czy kogokolwiek to taki (usunięte przez administratora) jak Ty napisze na forum, że liżesz komuś tyłek. Kyrie Elejson Polaku...

workwork

jakaś masówka się dzieje, ponoć klienci się rozkręcili i zwiększają zatrudnienie na projektach, ciekawe kogo awansują tym razem na TMa, wiecie coś?

Lalolo
@workwork

Tak konsultant promowany przez tm m. Który nie potrafi powiedzieć literki r. Jego świetny kumpel :)

człowiek

chyba pracuje w innej firmie. Może CC nie jest moim celem życiowym, ale to jest normalna firma. Przychodzisz do pracy, masz obowiązki, szef w miarę ok. Płacą na czas. nawet czasami się starają, żeby pracowniom było lepiej. ludzie , co wam bije....

Yabadabadu
@człowiek

Po prostu albo za krótko pracujesz albo Twój cel w życiu to nażreć się i przeżyć :)

Iza

Co Twoim zdaniem miało wpływ na pogorszenie się sytuacji w firmie Sitel Polska? I jak dokładnie wyglądała sytuacja w ostatnim roku Twojej pracy? Dobrze by było jakbyś przytoczyła jakieś konkretne zdarzenia potwierdzające Twoją opinię. Takie informacje mogą być przydatne dla osób zainteresowanych pracą w tej firmie.

Yabadabadu

A może loda i frytki do tego? :D

Lenka2109

Witam, parę dni temu miałam rozmowę rekrutacyjną z pośrednictwem pracy - stanowisko w Sitel, praca zdalna, obsługa eBay z bd znajomością niemieckiego. Pani mówiła o warunkach: umowa o pracę (3 m-ce, potem 1 rok, potem na czas nieokreślony) oraz o wynagrodzeniu 5.000zł brutto. Jak to jest naprawdę? Czy takie stawki wypłacają? Czy mniej? Jak wygląda ta praca? 8h zmarnowane dziennie czy jest to praca w której można się odnaleźć? Czy praca zdalna w Sitel się opłaca? Mam niemiecki C1/2 i angielski B2, szukam główni pracy zdalnej. Może ktoś może coś sensownego doradzić?

@Lenka2109

Panie z rekrutacji negocjują dla Sitel bardzo różne kwoty wynagrodzenia. Do mnie też dzwoniono w sprawie stanowiska w Sitel. Pani przeprowadziła ze mną kilka ponad 10 minutowych wywiadów (wszystko trwało około 3 tygodni, bez większych konkretów) - bardzo dziwna sytuacja, gdyż nie rekrutowałem się nigdy do Sitel - ponoć moje dane były w bazie. Tak czy inaczej nigdy nie padło określenie, że moje stanowisko wiąże się z pracą w call center. Bardzo udany, psychologiczny chwyt ;) Na początku była mowa o odpisywaniu na same maile na stanowisku administracyjnym (wprowadzanie danych do systemu), w drugim telefonie była mowa, że odbiera się także połączenia, a podczas trzeciej wyszło, że moje stanowisko wiąże się z instruowaniem klientów jak naprawić drukarkę. Lektor przeprowadził ze mną krótką rozmowę kwalifikacyjną, po czym zaproszono mnie na "testy językowe i kompetencyjne". Zrezygnowałem, gdyż zacząłem dostrzegać, że ktoś mną manipuluje. Ponadto za długo dla mnie trwał cały proces rekrutacji. Na stanowisko z językiem obcym (C1) proponowano mi 4000-4300 brutto.

Ja34
@Lenka2109

Hej. A jak wyglądała rozmowa? Tzn. Jakie padły pytania bo u mnie było jedno z kilku co bym zrobiła jakbym wygrała lotka :) też tak ktoś miał????

gap

-bardzo niskie wynagrodzenie - brak możliwosci rozwoju - ludzie fajni, tylko ich mi bylo szkoda, kiedy odchodzilem

Jacek

Odradzam. -BARDZO niska pensja! - Stare komputery - nie ma żadnego rozwoju osobistego - napięta atmosfera Nie idzie do tamtej firmy ludzie!

Egege
@Jacek

Pensja tak, dziadowska. Na kasie w Biedrze można zarobić więcej i mniej stresu. Rozwój tylko dla kolesi i dupciolizów. Przełożeni bez studiów leszcze

@Egege

1) skoro na kasie w Biedrze można zarobić więcej, dlaczego poszedłeś do tej firmy? 2) czy twoim zdaniem studia wyższe = awans? 3) czy pensja nie została czy przedstawiona podczas rozmowy rekrutacyjnej? A może pracowałeś miesiąc licząc na kokosy a tu taki zawód? 4) jakiego rozwoju osobistego oczekujesz na stanowisku specjalista ds obsługi klienta? Liczę na merytoryczne odpowiedzi.

Egege
@Polak wyjatkowy

1) bo człowiek był głupi i uwierzył w gruszki na wierzbie 2) Tak, bo Team Menager będąc ledwo po maturze nie potrafi napisać jednego zdania bez błędów, a do tego nie potrafi zarządzać zespołem. Sorry to nie zakład produkujący pierogi by mieć podstawowe wykształcenie 3) Pensja została przedstawiona, zwłaszcza premie, które dostaje się nie za porządną pracę lecz według dupolizstwa z przełożonymi 5) jakiego rozwoju? Skoro wiedzę mam większą niż pseudo mentorzy, jestem sumienny i też potrafię zarządzać ludźmi to nie mogę brać udziału w programach rozwojowych, bo są inni lizuse. Sorry pseudo korpo

@Egege

1) też byłem w tej firmie i nikt mi gruszek na wierzbie nie obiecywał. Przedstawili stawkę, opis stanowiska i zaakceptowałem. 2) na takim Ebay 90% osób ma jakieś wyższe wykształcenie. Jeśli uważasz że studia wyższe = awans, to kto ma odbierać telefony? Sorry ale zespołu 100 team managerów bez zespołów nie istnieją nigdzie... z doświadczenia powiem Ci że wykształcenie wielokrotnie ma się nijak do umiejętności interpersonalnych, zjednywania sobie ludzi, motywacji i bycia wzorem dla innych pracownikow. Bycie liderem to w większości umiejętności miękkie, które często nie idą w parze z akademickim wyksztalceniem. 3) Nie wiem na jakim projekcie byłeś. Premie były zawsze od wyników- robisz najszybciej i klienci są zadowoleni - jest premia. Że i tak słaba to inny temat ale punktacja była jawna. To że ludzie zawsze uważają że oni akurat robią więcej - Cóż premia dla wszystkich nie jest premia dla nikogo tylko składnikiem wynagrodzenia. 4) assessmenty na CTT były za moich czasów na poziomie całej firmy i miałem możliwość startować. Wymogiem był staż. Nikomu w (usunięte przez administratora) wlazic nie musiałem, ale to już pewnie indywidualne doświadczenie. Co projekt to inna historia.

@Polak wyjatkowy

No eBay z tego chlewu najlepiej rokuje. Na msh OM typuje z 40 tm, 50 quality, 30 timer menagerami urządzsją folwark. Premie to tylko tabelki z kasą a punktacje do premii łatwo sfałszować. Wybacz, ale 20 kilkuletni gówniarz bez szkoły nie będzie nigdy dla mnie autorytetem.

@Prawdziwy Polak

Chyba jesteś jedną z tych osób, które poleciały dyscyplinarnie... jakieś głupoty o MSH wypisujesz. A i ja też już tam nie pracuję, więc obiektywnie mogę ci napisać, że twoje wpisy to zwykłe pieprzenie. Dziwne, że nie szkoda ci na to czasu ;)

@anonymous

Głupoty? Stuknij się w makówkę. Ludzie odchodzą z tego chlewu i nikt normalny nie chce przyjść na dziadowski projekt. To napisz jak jest cudownie lizopupciu Edytki?

@anonymous

też mi się zdaje że to osoba która miała dyscyplinarnie wylecieć

@anonymous

To źle Ci się wydaje Edytkolizopupcio :)

ja akurat jej nie lubię

@anonymous

A kto ją lubi? Tylko tm menagerowie i pseudo spacjaliści rtm, co pozwalają opierdzielać im się. Zrobiła więcej kierowników niż konsultantów.

@Prawdziwy Polak

Stary, co ty robisz w ogóle na tej stronie? :D Jak coś jest ujowe, to ja się trzymam od tego z daleka... i jak mogę być czyimś 'lizodupciem', skoro napisałam że JUŻ TAM NIE PRACUJĘ. Wiem, co się dzieje na projekcie - sporo osób odeszło, no i co? Ty może zacznij brać jakieś leki, bo masz chyba niezdrową obsesję... Zaczynam ci współczuć. I raczej bez odbioru, bo ja w przeciwieństwie do ciebie idę dalej ;)

@anonymous

A kto powiedział cvelasku, że jeszcze pracuję? Spokojnie idę dalej. Już o moim projekcie mówi TV i kasa będzie spływać lada chwila. A ludzi przestrzegam by nie cofali się w tym bvrdeliku :)

@Prawdziwy Polak

ale chyba jakoś nie możesz zapomnieć o sitelu skoro ciagle piszesz na tej stronie; mysle że boli cie że nie poznali sie na tobie, nie awansowali cię. Ale wiesz do tego oprócz wykształcenia trzeba jeszcze innych rzeczy np zaufanie, chęć współpracy z daną osobą. a trudno mieć to do osoby która jest najlepsza w oczernianiu kogoś w mailach, na forum publicznym. Żałosny jesteś(usunięte przez administratora)

@anonymous

Szacunek i zaufanie działa w dwie strony. Skoro Sitel robi wszystko by wartościowych ludzi niszczyć, to niech nie oczekują, że te śmieci według ich mniemaniu będą mnie szanować. Nie znasz mnie, to nie oceniaj, chyba, że jesteś ukrytym menagerem, który od wielkiego site directora otrzymał dodatkowe obowiązki XD.

Do Erwin obrońca Sitel

Zdziwisz się lizopupciu Sitel - ludzie masowo odchodzą i by było śmieszniej nikt za te grosiki nie chce przyjść pracować. Może wreszcie szefostwo pomyśli o podwyżkach, bo niedługo to tylko tm, om i sam site director będa tylko odbierać telefony. I tego życzę tej śmiesznej firmie

rusek
@Do Erwin obrońca Sitel

witam...znam jezyk rosyjski oraz polski...zadzwonili do mnie wlasnie z Sitel 19 zl brutto..??? za obcy jezyk?? hehhehe. ja mam wiecej bedac na l4 niz oni proponuja...niby umowa o prace i co z tego?...na 3 miesiace...

@rusek

Hmm znasz język rosyjski jak milion innych Ukraińców szukających pracy w Wawie? Wow wyjątkowo unikalną umiejętność. Coś poza tym potrafisz?

Iza

@Stach Czy miałeś okazję pracować firmie Sitel Polska? Jeśli tak, to jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy? @chainer Forum publiczne na jakim jesteśmy nie jest odpowiednim miejscem na obrażanie innych. Zachęcam do wypowiedzi, jeżeli masz do powiedzenia coś co jest w temacie tego forum, czyli opinii dotyczących pracy w firmie Sitel Polska. @Jacek @Yup Czy rzeczywiście nie dostrzegacie żadnych pozytywów tej pracy? Czasami jakieś drobne rzeczy, które wydają się czymś normalnym, standardowym są czymś co mogą docenić inne osoby np. porównując z sytuacją w swoim aktualnym miejscu pracy. Dlatego dopytuję o wszelkie szczegóły dotyczące pracy w tej firmie.

Markus

Szukają pracowników ze znajomością j. niemieckiego do biura w Warszawie. Zastanawiam się, czy się nie zgłosić, ale musieliby dać przynajmniej ok. 7,5 tys. brutto i umowę o pracę. Czy jest tu ktoś, kto zna niemiecki i pracuje/pracował dla nich i może napisać coś o warunkach? Nie tylko o finanse i zaplecze socjalne chodzi, lecz także o atmosferę itp.

@Markus

Spokojnie możesz aplikować! Dużo poniżej tego co płacą, nawet nie mów że się tak nisko cenisz! Z niemieckim bez żadnych innych umiejętności w Call Center dostaje się min 15 tyś na rękę! Do tego po pierwszym roku pracy jubileuszowy Rolex, a na 5 lecie samochód do wyboru w budżecie do 200 000 PLN. Teraz jest już słabiej, bo kiedyś samochody były do pół bańki, ale skąpcy zaczęli ciąć budżet. Trudno, przeboleje i pewnie odpuszczę sobie pakiet Executive w mojej wersji A5-ki....

Radek
@Markus

Biorąc pod uwagę, że brakuje ludzi z językami (nie oszukujmy się, kto chce/może, to wyjeżdża) i że konkurencja oferuje podobne pieniądze do tych, o jakich piszesz (jak wynika z moich obserwacji, 6,5-9k za znajomość niemieckiego/innego języka), myślę, że spokojnie możesz tyle wynegocjować. A ten Polak wyjątkowy to jakiś sfrustrowany troll, którego boli, że pracował w call center za pieniądze, po które nikt szanujący się w Warszawie się nie schyli.

Polak wyjątkowy
@Radek

Ja sfrustrowany? Chyba pomyliłeś osoby. Wszystko idzie mi znakomicie, nie narzekam :) Zastanawia mnie natomiast twoja "profesjonalna" porada. Twój styl pisania wskazuje, że nie spędziłeś w Sitelu nawet 1 dnia. Nie znasz stawek i nie wiesz, że jest tam drabinka płacowa, a nie ile "wynegocjuję" tyle dostanę. Po co w takim razie udzielasz się tutaj nasz drogi Januszu biznesu?

ameise
@Markus

ja zaaplikowalam, fin. oczekiwania były baaardzo niżej. ale nie dostałam żadnej odpowiedzi.

Sitel z bdb. niem i ang.
@ameise

To ciesz się że jestes z niezlym niemieckim a Sitel Cię nie wciągnął do współpracy bo są żałośnie proponują jakieś tragiczne stawki typu 2,500 zł max 3tys. zl na rękę za cały etat przy bardzo dobrej znajomości i niemieckiego i angielskiego i pracy w weekendy też i wieczorami . Ta firma szuka tylko naiwnych frajerów, których chce rznac na kasę dlatego nalezy omijać Sitel jak najszerszym lukiem.

S

Totalny wyzysk, spoceni oblesni kierownicy probujacy za wszelka cene z toba sie umowic, nawet jak nie chcesz. Wielu z nich uzywa w pracy ordynarnych slow, rzucaja np. "[usunięte przez admina]". Kaza zostawac po godzinach, choc wiedza ze mieszkam pod Warszawa i mam trudne polaczenie o 23 godzinie. Do tego nikt nie wie jaka pensje dostanie, bo maja jakies takie dziwne obliczenia. Mimo, ze jestem na umowie zlecenie to kaza mi przychodzic minimum 20 godzin na tydzien, choc to nie jest umowa o prace. A ja mam jeszcze studia! Caly czas groza zwolnieniami. Do tego nikt tam nie otwiera okien i od kibli smierdzi ! Na eBayu rzadzi wszystkim [usunięte przez admina]. - totalnie histeryczna kobieta po trzydziestce z wiecznie tlustymi wlosami, ktora nic nie robi tylko gra w gry komputerowe i rozkazuje. Razem z nia rzadzi [usunięte przez admina], ktora dostaje pensje tylko za to, ze przyniesie z HR pare dokumentow. A ja musze wyrabiac 10 listow na godzine !!!!!!!! Za taka marna pensje !!!!! Szkolenia sa prowadzone przez analfabetow i polglowkow a potem sie czepiaja, ze robimy bledy i leca po pensji !!! Ta firma to totalna PORAZKA!!!!

Lesba, menager Media Markt
@S

A o inspekcji pracy nie słyszałeś/-as? Skoro jest stosunek pracy, to musi być i umowa o pracę.

chainer
@S

to czemu GAMONIU jeszcze tam pracujesz? zwolnij sie i zostań Misiewiczem !!!!

Ameise

W Sitel pracuje sie 24\7? Zmiany noczne tez?

chainer
@Ameise

nie, zalezy od projektu

Stach

Narzekać tylko niektórzy potrafią?

Yup
@Stach

A co wychwalać w tej firmie można?

JegoMość

Generalnie praca jest monotonna, ale dla studentów, którzy chcą sobie dorobić i przy okazji odmóżdżyć jest ok. Na ebayu jest bardzo elastyczny grafik. Słabe jest to, że na wakacjach zabierali godziny osobom pracujących na UZ. Nie doceniają stałych pracowników, bo ciągle zatrudniają nowych i wydają kasę na szkolenia zamiast dac podwyżkę tym doswiadczonym. Zastanawia mnie tylko, czy Team Managerowie zdają sobie sprawę, jak to wszystko kiepsko funkcjonuje. Na umowie o pracę zarobki są bardzo, ale to bardzo małe. Ogólnie zamiast dac podwyżki, to zrobili jakiś kącik relaksu, z którego nikt nie korzysta. Parca jest dobra na rok, maksymalnie na dwa lata. Potem człowiek tylko sie irytuje słabą pensją, ewentualnie zostaje tam przez zasiedzenie i przyzwyczajenie.

M
@JegoMość

Jest dokładnie tak jak piszesz. Jedyną zaletą pracy na eBayu jest elastyczny grafik. Wymagania względem pracowników idą w górę ale nie ma to niestety przełożenia na pensje.

TM
@JegoMość

Team Managerowie doskonale zdają sobie z tego sprawę i frustruje ich to dokładnie tak samo, jak agentów :)

Antysrajtel
@TM

No zdają sobie, ale robią swoim zachowaniem by wszyscy odeszli

Iza

@Boy777 Co dokładnie masz na myśli? Taka informacja jest nie tylko nieprecyzyjna, ale także tak nieuargumentowane zarzuty nie brzmią wiarygodnie. Dlatego zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi. @Kuba jakie jest zatem Twoje zdanie na temat pracy w firmie Sitel Polska. Zależy nam na poznaniu rzeczywistego obrazu firmy, dlatego wszystkie merytoryczne opinie są mile widziane.

Kuba

Przesadzacie z tym narzekaniem, jak jest źle to zmieńcie firmę!!

Lemur
@Kuba

I odchodzą :)

Zostaw merytoryczną opinię o Foundever Poland sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Foundever Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foundever Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foundever Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foundever Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Foundever Poland sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foundever Poland sp. z o.o.