Foundever Poland sp. z o.o.

Opinie o Foundever Poland sp. z o.o.

Kamil

Nie wiem, za jakie pieniądze zgodziłbym się cały dzień siedzieć na słuchawie i wysłuchiwać pretensji jakichś sfrustrowanych idiotów albo wciskać ludziom jakiś kit. Chyba za żadne. To chyba najgłupsza i najgorsza niefizyczna praca, jaką można mieć. Ani satysfakcji finansowej, ani żadnej innej. Pochwalić się w CV czy przed dziewczyną też nie ma czym. Jedyna perspektywa "kariery" to zostanie poganiaczem w czymś takim. Normalnie sukces przez duże S!

Edyta Svirnęta

Firma tak beznadziejna, że szok... Chcą być korporacją a na Office ich nie stać ;) pracują w Libra. IT na poziomie gimnazjalisty z orzeczeniem o niepełnosprawności. Stawka na polskich projektach średnio 14 zł/h a jeszcze straszą, ze moga wyrzucic z pracy dyscyplinarnie. Odradzam!

Ed
@Edyta Svirnęta

A to są jeszcze chętni do pracy za 14 zł/h w Warszawie? Że też ludziom nie szkoda czasu! Żeby to jeszcze jakaś fajna robota była...

@Edyta Svirnęta

A ty lepiej znasz sie na IT? to po co tam pracujesz ? czy masz kwalifikację aby oceniać dział IT? Pewnie napisał to jakiś Customer Service Professional po szkole średniej

Edzia Szwyrnìęta
@anonymous

No mam kwalifikacje by oceniać IT, już nie pracuje w tym chlewie, wykształcenie wyższe. Dzięx

@Edzia Szwyrnìęta

to po co się pchałaś/ pchałeś do SITELA z wykształceniem wyższym? to nie jest praca dla ludzi z wysokim wykształceniem! Jak nawet okoliczności zmuszą do przyjęcia takiej pracy na jakiś czas to uszanować ,że sie miało jakąkolwiek pracę. Ja też tam pracowałam i mam wykształcenie wyższe, firma faktycznie bardzo nieciekawa, ale niektóre komentarze sa już bardzo chamskie. Po prostu sie tam nie pchajcie i nie wypisujcie chamskich komentarzy .

Srajtel
@anonymous

Cóż obiecywali gruszki na wierzbie, rozwój i profesjonalizm. Jak się nie zobaczy to nie poczujesz jak być zerem i prosić nawet o urlop. Przestrzegam nie idzcie do Srajtela

Montpelier

the worst corpo I've ever been worked in

Praca dla sritela to strata czasu. Lepiej robić cokolwiek innego. Call center jest dla nieudaczników.

Karolinazgogolina

Bardzo żałuję, że kierownicy nie piszą na tym forum. Zastanawiam się dlaczego osoby podległe kierownikom ciągle oceniają ich. Może czas ocenić pracę osób podległych i zobaczymy co z tego wyniknie!

@Karolinazgogolina

kierownicy cały czas oceniają pracę swoich pracowników poprzez "premie"

Zzzz
@Karolinazgogolina

Kierownicy mają dobre pensje, mało pracy - wiecej madralowania wiec szkoda im czasu na pisanie

jmm

Dostałam propozycję pracy na projekcie Media Markt i Saturn. Czy ktoś może mi napisać jaka jest podstawa, ile na godzinę? Często dostaje się zmiany popołudniowe i weekendy?

Zzzz
@jmm

Tak, menager Agnieszka ustawi Ci grafik 3 pracujace weekendy i 3/4 misiaca na 13-21 a jak Klient wpadni punkt 21 to siedzisz i dluzej. Urlopy rozdawane sa na zasadzie łaski i poziomu lizod*upstwa

Nie jestem robotem

Dostałem SMS od rzeczonej firmy. Być może wysyłałem kiedyś do nich CV w ramach zmasowanego bombardowania firm, jakie przeprowadzam średnio raz na rok, a może sami zdobyli skądś moje dane, zwłaszcza że kiedyś ogłaszałem się na stronach z tłumaczeniami czy korepetycjami. Wpisałem w wyszukiwarce "Sitel opinie" i wylądowałem tu. :-) Stwierdziłem, że można dać firmie szansę, odpisałem na SMS i zadzwonił człowiek. z ofertą pracy na infolinii obsługującej niemieckich klientów. Tego typu praca raczej nie jest moim marzeniem, no ale z ciekawości zapytałem, na jakie warunki mógłbym liczyć. Dobre firmy nie mają problemów z podawaniem przynajmniej orientacyjnych widełek, a miał z tym problem człowiek, który do mnie zadzwonił. Chyba wstydzą się oferowanych przez siebie warunków. :-) Udało mi się jedynie ustalić, że nawet na 6 tys. zł brutto nie ma co liczyć. To by była dolna granica moich oczekiwań finansowych, jak stawiałem pierwsze kroki na rynku pracy wiele lat temu, kiedy koszty życia były niższe. Dziś praca za podobne pieniądze musiałaby się wiązać z jakąś dużą wartością dodaną, bo normalnie mam znacznie wyższe oczekiwania, i trzeba by było jeszcze mieć jakieś inne źródło dochodów. Wygląda na to, że desperaci poszukują desperatów z niską samooceną. Ludzi, którzy zawalili studia itp. Nie mówię, że każdy ma zarabiać 10 tys. na rękę, zwłaszcza na starcie, ale są jakieś granice przyzwoitości i naprawdę można inaczej zacząć, a potem kontynuować "karierę", niż męcząc się za grosze w call center. Dobra, porządna firma i jakaś bardziej sensowna praca też lepiej będzie lepiej wyglądać w CV i stanowić sygnał, że człowiek byle jakich prac się nie imał. Siedzenie w Polsce znając języki i pracowanie za pieniądze, jakie można mieć praktycznie bez żadnych kwalifikacji, jest jak dla mnie bez sensu.

Polak wyjatkowy
@Nie jestem robotem

Jestem ciekaw, gdzie sa te twoje granice przyzwoitości jak na 1 pracę? Tak się składa że zatrudniam równiez osoby i uwierz mi, że kazdy pracodawca weźmie prędzej osobę z doświadczeniem, która "imała się różnych pracy", niż taka z nieskazitelnym zyciorysem i pustą sekcją w CV pt. Doświadczenie zawodowe. Chociaż zapomniałem... Szlachta nie pracuje! Taki pracownik to marzenie każdego pracodawcy!

Michał B.

Praca w call center to strata czasu. Lepiej robić w życiu fajniejsze rzeczy. Siedzenie na słuchawce czy wklepywanie fakturek dobre jest dla ludzi niemających pomysłu na życie.

@Michał B.

Nic dodać, nic ująć.

zi00mus
@Michał B.

troche prawdy w tym jest, nie mniej jednak od czegos zaczac trzeba, a taka praca jest dobra szkola zycia... ja po 3 miesiacach podziekowalem, ale to bylo juz 10 lat temu : )))

Polak wyjątkowy

Przykro się czyta komentarze, wnioskujac po wpisach, młodego pokolenia. Odroczona gratyfikacja to dla was jakiś kosmos. Żyjecie w przeświadczeniu, że wszystko się wam należy, a niby pierwsze pokolenie nieskażone komuną... Szczerze jest mi szkoda ludzi, którzy pójdą na studia, zdadzą na tróję jakoś egzaminy, bo coś tam się wyczytają z notatek koleżanki (no bo samemu na lektoraty to nie ma po co chodzić), napiszą pracę w 80% kopiuj/wklej, zero doświadczenia zawodowego, idą na rynek pracy, a tu realia jakby im ktoś w mordę dał. Przecież za te 5 lat mordęgi na studiach to miał być high life, 8000 miesięcznie, a tu ni ma! Pokory młodzi ludzie, pokory. Porozmawiajcie ze swoimi rodzicami jakie były ich pierwsze prace i za jakie pieniadze, bo inaczej skończycie za parę lat u psychoterapeuty. Wszystko przyjdzie jak się ma ambicje i poukładane w głowie, ale w swoim czasie. Powodzenia!

Zaza

Jest jedna oczywista prawda, jak się ma spore umiejętności i człowiek przykłada się do pracy to będzie mu dobrze w firmie. Leserka czy olewka zawsze będą rzuważone.

@Zaza

Do tej pracy nie potrzeba sporych umiejętności. Jak człowiek ma spore umiejętności to się tu zmarnuje.

@anonymous

Dokładnie, jak ktoś cokolwiek potrafi, to nie ma po co do takiej firemki przychodzić.

Nowa

Sporo mają ofert pracy, co jest tego przyczyną? Jakieś nowe projekty czy może inny powód? Interesuje mnie praca w Sitel Polska ponieważ wiem, że to dobra firma ale trochę martwię się taką sytuacja. !!

@Nowa

Typowy wpis firmowego przygłupa starającego się wygenerować na siłę jakiś pozytywny przepływ informacji na forum dotyczący badziewnej firmy. Już macie poważne braki kadrowe, a niedługo nikt nie będzie chciał u was pracować, jak się ludzie zorientują, co to za firma, czego wam życzę. Bo im szybciej takie firmy upadną, tym lepiej.

Iza

Czy ktoś odbywał może staż w firmie Sitel Polska? Aktualnie firma prowadzi rekrutację i szuka Stażystki w dziale administracji. Napisali, że firma oferuje udział w płatnym stażu, opiekę ze strony doświadczonych specjalistów, możliwość zakupu karty Benefit MultiSport na preferencyjnych warunkach. Ktoś jest zainteresowany taką ofertą?

Koleżka koleżki

Śmieszy mnie to nieudolne pisanie komentarzy przez pracowników udających zainteresowanych pracą, żeby tylko coś pozytywnego było o firmie. Prada jest taka, że zbyt wielu dobrych rzeczy o Sitelu nie można napisać. Praca dla desperatów niemających na browar.

Koleżka

Odnoszę wrażenie, że Sitel Polska rozwija się dobrze. Potrzebują dużo osób do pracy, czyżby jakiś nowy projekt?

Rozsądek

Bardzo przykro jest czytać takie negatywne opinie o firmie w której ludzie pracują i tak ją oceniają. Zastanawiam sie w jakim celu to robią bo odejść zawsze można.

Nie polecam pracy w Sitel.

Popieram!

Ehhh

Straszne "kumpelostwo" jest między przełożonymi a ich pracownikami .... "krzywa" lojalność ehhh .....

Prawda

Polityka sitel. 2języki 3weekendy 4wieczory 2200do ręki na u.p Ogólnie slabo na ebay.

niezoientowany

czy zarobki, mam na mysli nowych pracowników, uzależnione są od jezyka czy od projektu dla ktorego swiadczy usługe SITEL? Jak to w praktyce wyglada i czy pracownicy mogą aplikowac pozniej do innych projektów? z góry dzieki za odp.

antySvr
@niezoientowany

Tak, zarobki zależą od projektu. Co do wewnętrznych rekrutacji - jest taka możliwość, choć lepiej omijaj klan rodziny Svr... tam to kumoterstwo pierwsza klasa

Mona

Sitel Polska może nie jest idealną firmą ale nie przesadzajcie, że jest źle. Zawsze przecież można sobie zmienić pracę i nie narzekać. Jeśli nawet sa jakieś kłopoty tak bywa!

Zostaw merytoryczną opinię o Foundever Poland sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Foundever Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foundever Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foundever Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foundever Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Foundever Poland sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foundever Poland sp. z o.o.