Foundever Poland sp. z o.o.

Opinie o Foundever Poland sp. z o.o.

Wanda

Firma nie spełnia żadnych standardów: nie ma klimatyzacji, choć okien nie wolno otwierać, więc dusimy się latem. Mimo, że pracuję tu już 4 miesiące to nie dostałam jeszcze swojego komputera. Upokarzające jest to, że trzeba ciągle tłumaczyć się przed wrednymi TM, np. ostatnio tłumaczyłam się z tego dlaczego byłam w toalecie 20 minut. Naprawdę :-( Pensja marna, brak podwyżek czy premii. Poza tym jest w tej firmie wiele projektów, które aktualnie upadają (Vodafone) lub będą niedługo opadać (eBay), więc mnóstwo osób jest obecnie zwalnianych. Nie polecam tej firmy! Myślę, że pozytywne opinie sa pisane przez osoby z HR, bo oni widza, ze mnóstwo osób odchodzi i nie maja zbyt dużo chętnych do tej pracy.

palimpsest8dbc
@Wanda

1400 miesięcznie - do ręki:) Tyle zaproponowali mi po przejściu 2 godzin testów z angielskiego i teorii sprzętu agd, rtv i innych asortymentów - chodziło o obsługę klientów Samsung. Wcześniej nie chcieli wspomnieć słowem o wynagrodzeniu, a po tym jak specjalnie pojechałem, straciłem 2 godziny na test, plus godzinę na dojazdy, zadzwonili i pogratulowali mi pracy.

Jeżeli jesteś tak nieszczęśliwy i praca oraz firma Ci się tak bardzo niepodoba to nie marnuj czasu swojego i innych, którym zależy i poprostu zrezygnuj ,nikt Cię tam napewno nie trzyma na siłę.

Felek_kartofelek

Drogi/droga mysio-pysio, radze ci tylko jedno: nie siadaj po wypiciu alkoholu do komputera. Jak to przeczytalem to wlasnej firmy nie poznalem. Kto dal ci w Sitelu umowe o prace oraz doplate do wakacji ?????? Ja tu pracuje juz 5 miesiecy i nadal jestem na umowie zleceniu, mimo ze wyrabiam 40 lub wiecej godzin tygodniowo. Nie mam prawa pojsc na zwolnienie lekarskie, nie mam platnych wakacji, a o doplacie do urlopu to moge zapomniec. Ewentualnie jak ojca poprosze to mi cos da, bo Sitel na pewno nie da. :-))))))) W Sitelu jest poza tym straszny balagan, brak szacunku. Zgadzam sie z toba tylko co do tego, ze praca tam to jak praca malpy: siedze na projekcie telefonicznym i nonstop musze odbierac telefony, przy czym nalezy zawsze mowic te same formulki wyuczone na pamiec. Kreatywnosc jest karana a dzwoniacy klienci smieja sie z naszych sztucznych powitan i formulek. Ale nic nie mozna zrobic ... Szans na awans nie mam zadnych, bo sie niestety nie koleguje z TM. Caly czas szukam nowej pracy, mam nadzieje ze juz niedlugo bede pracowal w tym kolchozie. P.S. "Polak" nalezy pisac tak jak ja napisalem. Obrazasz przedstawicieli swojej wlasnej narodowosci piszac "polak". Tego cie nauczyli w wyzyskujacej ludzi korporacji ?

Misio pysio

Chwila wyjaśnienia, Sitel to firma oferująca bardzo dużo, ale i tak za mało żeby to docenić, polak potrafi tylko narzekać. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Sitel daje, umowe o prace na czas nieokreślony, dopłaty do wakacji, nigdy nie spoźnia się z wypłata, mozliwos awansu, doswiadczenie. Minusy to hałas, ponieważ jest duze zageszczenie osob. Praca jest rozwojowa nie licząc projektu ebay, bo przepraszam ale pisanie maili to praca dla małpy, wiec takich małp się szuka i placi im grosze. Pracuje na polskim projekcie ścisle technicznym i jeżeli chcesz sie czegos nauczyc sam osiagniesz to co zamierzasz. Awans to nie problem, znasz języki, masz odpowiedni wiek, staz oraz umiejetnosci, awansujesz. Idzesz to szefa sajtu, rozmawiasz o czym chcesz... nikt Cie nie gnebi i nie strofuje, prawda jest taka w firmie pracuje masa małp zatrudnionych do pracy w jakiej mieli sie sprawdzic ale i to im przychodzi widac z trudem, zal....

EX-CSP

No to ja naleze do tych zawiedzionych. Pensja marna, ok. 1,5 tys zl na reke w miesiacu, cisnienie na wyniki. Liczy sie WYNIK a nie pracownik, czlowiek. Rzadzi tym klika menedzerow, wiec szanse na awans sa nikle. Praca wyczerpujaca, przerwy krotkie badz wcale jesli trzeba osiagnac wynik. Szkolenia porownywane przez niektorych z "praniem mozgow"

Koszmar

Tez nie polecam pracy w firmie Sitel. Praca nudna i monotonna, polega na wklepywaniu maili z "gotowcow" lub na odpowiadaniu 8 godzin dziennie na telefoniczne pytania klientow. Firma daje przy tak monotonnej pracy jedynie 40 minut przerwy na caly dzien pracy i nadzoruje pracownikow; przedluzenie przerwy nawet o 2 minuty laczy sie z rozmowa ostrzegajaca. Warunki pracy fatalne: komputery blisko siebie, slyszy sie kolege rozmawiajacego z klientem, nie dziala klimatyzacja, 2 WC na kilkaset pracownikow, tak wiec przerwy spedza sie glownie czekajac w kolejce przed WC. Poza tym obiecuja wielkie pieniadze i kariere a w rzeczywistosci nie dostanie sie wiecej niz 1500 zl netto a awansuja i tak osoby z zewnatrz - niektorzy mowia ze znajomi. Firma spoznia sie z wyplata pensji, szczegolnie w przypadku umow zlecenie, tak bylo np. na swieta 2007 wiec ludzie zostali bez pieniedzy. Osoby prowadzace szkolenia, szczegolnie na eBayu, niekompetentne, panuje atmosfera (usunięte przez administratora) taka "korporacyjna kultura". Szefami sa ludzie badz bez wyksztalcenia badz z wyksztalceniem humanistycznym, ktorzy nie znaja sie kompletnie na zarzadzaniu. Mowi sie nawet, ze jakas dziewczyna ich pozwala do sadu i ze podobno wygrala, bo byla tam gnebiona. Srednio ludzie wytrzymuja tam kilka miesiecy i uciekaja lub sa wywalani i sa przyjmowani na ich miejsce nowi naiwni. Inspekcja pracy tez juz tam wielokrotnie zagladala, jak tam pracowalem. Jednym slowem: (usunięte przez administratora)i marna pensja, brak mozliwosci rozwoju.

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie, praca jest nudna i bez perspektyw, a zarobki podobne do tych w supermarkecie.

Zostaw merytoryczną opinię o Foundever Poland sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Foundever Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foundever Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foundever Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foundever Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Foundever Poland sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foundever Poland sp. z o.o.