Foundever Poland sp. z o.o.

Opinie o Foundever Poland sp. z o.o.

Disappointed

You earn 20, maybe 21 PLN per hour gross. Don't even send a cv, huge waste of time.

Patryk. B

Zaczne moze od pozytywow, spotkalem Tam na prawde wielu fajnych ludzi: M.(usunięte przez administratora), H.(usunięte przez administratora)i, R.(usunięte przez administratora), I. (usunięte przez administratora)a, (usunięte przez administratora),J. (usunięte przez administratora)i I paru innych z ktorymi na projekcie tpvisiom praca dawala satysfakcje. Zacznijmy moze od szkolenia, ktore prowadzi Janek, Mi osobiscie te 2 tyg. wystarczyly w zupelnosci, ale bylo duzo ludzi ktore po paru dniach rezygnowaly z pracy (najczesciej przez slabä znajomosc j. Niemieckiego). Jezeli chodzi o sama prace jako "Agent", to nie oszukujmy sie ale jestes tylko i wylacznie "Maszynka" do robienia statystyk I wklepywania danych ", wielu ludzi ktorzy nie radzili sabie z j. Niemieckim lub kwestiami technicznymi zostalo przydzielonych do odpisywania na emaile od klientow(ktorym I tak na prawde nie pomagali) z poczatku jak tam pracowalem, wiekszosc agentow wysylala Klientem instrukcje aktualizacji oprogramowania, bez glebszego wdrazania sie w ich problem(czyt.Zbywanie klienta bez udzielenia mu nalezytej pomocy.) Z czasem zostaly wprowadzane dopiero Tutoriale dla pracownikow Jakie instrukcje, na jaki problem maja wysylac(czyt. Kopiuj/wklej).[dzieki Qualität Manager] I tu dochodzimy do Punktu, Jezeli jestes osoba ktorej jest wszystko jedno, odsiedziec 8h I do domu to jest to praca dla ciebie. Jezeli jednak masz jakies Ambicje nie jest to praca dla ciebie. Jezeli chodzi o strone socialna to duzy plus karta Multisport, dzieki ktorej masz zajety czas wolny(silownie, baseny itp.) Weihnachtsgeld (600zl-1000zl). Jezeli chodzi o opieke Teamleiter ze szczerym sercem möge polecic (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) , mozna sie u nimi dogadac niestety z J. K nie mialem dobrych doswiadczen. Co mnie osobiscie zrazilo do firmy, bylo podejscie 'naganiacza', Marcin jak dobrze pamietam, pracujac OK. 200h w miesiecu, biorac czesto nadgodziny, nie pozwolil mi wyjsc na 5min (papierosa) bo nie mialem juz przerwy w tym dniu nie biorac pod uwage ze prawie caly miesiac zostawalem dluzej na jego prosbe. Jezeli chodzi o pojscie na l4 nawet na dzien czy dwa musicie sie z tym liczyc ze z pensji bedzie wam brakowac z 500zl niewiem jak oni to licza ale tak jest. Jezeli chodzi o zarobki na niemieckim projekcie przy OK 200h/mies mialem jakos 3800-4000zl netto(29zl/h) Konczac; Jezeli nie macie jakiegos doswiadczenia, polecam na poczatek. Ale Jezeli macie ambicje szukajcie czegos innego. Ps. Po nie przedluzeniu umowy przezemnie z Sitel nie zostala mi wyplacona premia 600zl za pozytywne bewertungi

Bulanda

Zanim zaaplikowalam, to przeczytalam opinie w necie i dziwilam sie czemu sa takie negatywne. Po przepracowaniu pewnego okresu, moge tylko odradzic.. - stawka godzinowa jest zalosna, a podwyzka to 1 zl brutto - wynagrodzenie zal.pl, bo za tego typu prace w Warszawie 6000 PLN brutto to absolutne minimum - telefon wpada srednio co 5 sekund przy duzym oblozeniu linii, a maili jest jak na lekarstwo - management mowi slabo po niemiecku i angielsku, kompetentnych ludzi ze swieca szukac -praktyki mobbingowe na porzadku dziennym - ciagla kontrola pracownika, wykresy, tabelki, targety do zrzygania -slaby sprzet, zalosna technologia, ktora bardzo utrudnia codzienna prace - znikome mozliwosci rozwoju - ciagle proszenie sie o pomoc w sprawie problemow technicznych, a w przypadku, gdy nie udalo sie naprawic, zwalana wina na pracownika - wszelkie kwestie formalne/ umow/ zaswiadczen ciezkie do zalatwienia -enigmatyczny i niezrozumialy system premii - benefity sa, ale w zasadzie jakby ich nie bylo opieka medyczna ograniczona, wczasy pod grusza slabe, jedynie bony paczki swiateczne fajne -szkolenia w zasadzie tylko na poczatku, a potem spotkania bardzo rzadkie, bo przeciez co 5 sekund ktos dzwoni-pracownik jest tylko maszynka do odbierania telefonow - klamstwa i kombinowanie typu 1. kadry nie umieja wyjasnic dlaczego taka wyplata a nie inna 2. wielu osobom obiecano przedluzyc umowy, a ostatecznie czesto byly one zwalniane 3.ludzie podczas rekrutacji dostaja informacje, ze uop, 70% tel. i 30% maili, a potem dostaja umowe zlecenie i zaraz siadaja na sluchawke

Bul
@Bulanda

Jak sie ludzie nie szanuja, to tak maja. W zyciu nie zgodzilbym sie co chwila odbierac tel (pistolet do glowy przykladaja?). I tylko etat biore pod uwage i min. ok. 5k na reke - teraz wlasnie widac ile smieciowki sa warte.

hshqoidhwofalf

bardzo odradzam tam prace. Marne zarobki, nie szanowanie człowieka, choć szkolenie wstępne dobrze pamiętam. Wyzysk..(usunięte przez administratora) Naprawde, ze jeszcze znajduja sie ludzie zeby tam pracowac.

Sitelers

PIT sent last week for post

Pani A

Kiedys tam pracowalam, ale t o bylo dawno temu. Widze ze nic sie nie zmienilo. Nadal jest dno, marne pieniadze, lizusostwo, kolesiostwo..Cale szczescie, ze ucieklam do Niemiec. Pozdrawiam: zarobki 2500€+kompetencja+dobra atmosfera pracy. A????

Eli
@Pani A

Tak napewno niemasz nawet prace, ale najwazniejsze ze piszes na forum hahaha bo ci tak dobrze idzie ze masz duzo czasu sie martwic o firmie sitel. PS:na pracuj.pl znajdziesz prace! I 2500 Euro jest tylko twoje marzenie.

PaniA
@Eli

Dokladnie mam 2650 euro/miesiac. Nigdy w zyciu Sitel. To wyzysk, glodowe pensje, szefowie (usunięte przez administratora)

Agathe
@PaniA

@Eli w jakiej firmie udało Ci się znaleźć w Niemczech pracę za 3650 Euro/mc? Pozdrawiam serdecznie

Tina
@Agathe

Na porównywalnym stanowisku można tyle mieć ale brutto :)

Daniel

Trochę o pracy na projekcie eBay. Pracowałem tam 4 lata, na początku fajnie, przyjemna atmosfera, kasa jak dla kogoś kto studiuje i dorabia spoko. Potem po jakimś czasie zaczęło się psuć. Zmieniali się przełożenia, atmosfera się zagęściła, co sprawiało, że coraz więcej ludzi odchodziło biura. Nie dziwię się, na wyższych stanowiskach ludzie niekompetentni, tacy, którymi da się manipulować łatwo i którzy bez szermrania zrobią, co im każą. Coś się popsuło po prostu, może to było tak już wcześniej, ale teraz to wszystko wychodzi na wierzch. A jak wiadomo, ryba psuje się od głowy to i zestresowani i przytłaczeni przełożeni dobija pracowników. Na pewno nie jest to praca dla ambitnych. Chcesz, przychodzisz, robisz wynik, dostajesz wypłatę i wsio. Jak ci się uda, to może zostaniesz trenerem albo QS. Na nic więcej nie możesz liczyc. Zeby nie było, to na plus jest na pewno wypłata na czas, dofinansowania na Boże Narodzenie, urlop itp. Studenci, dorabiajace samotne matki i ludzie z kredytami na pewno się tam odnajdą, ambitniejsi i chcący zarabiać dobrze odchodzą po pewnym czasie. Jakby Sitel nie przeżerał wszystkiego to może i było by lepiej, finansowo przede wszystkim. Ale na propagande sukcesu ich stać, marmury na szóstym piętrze i te de. Zobaczymy, jak długo, wewnętrze wyniki zadowolenia, a raczej niezadowolenia mówią same za siebie. Moja rada: znasz język na przyzwoitym poziomie, ale nie masz doświadczenia? Zatrudnij się tu, popracuj trochę i uciekaj. Inaczej mobbing, słaba kasa i poczucie braku sensu pracowania tutaj.

Sandra

Well , i can say quite good things about this company . I moved here recently and this was the first company who responded to my CV very fast. It is a great atmosphere here between co-workers and managers . To be honest , I was fascinated when they were trying to plan my schedule due to my classes. Of cores not always was it possible , but at least they were able to be flexible , which is a big rarity . Also , between the projects are different competitions , which have rewards , so high motivation is 100 percent guaranteed. Also , I have gained a lot of professional knowledge here , because there are special trainings for those who want to get promoted. I have recommended a lot of my friends to this company and they are also already working here.

Victoria

I have worked in Sitel for couple of years as a customer service professional. I was delighted to be a part of such supportive and friendly staff. It was a first workplace where I stayed for a long time, mainly because of the atmosphere and attitude of co-workers and high level management. Sitel showed me that even such a big company with more than 1000 of employees can be a friendly and caring place to work. After my pleasant experience in Sitel I have changed a country of residence and couple of workplaces and surely I can say that Sitel was the most opened, positive, and favorable place to work. I would definitely recommend the company in case you are trying to find yourself or if you appreciate a workplace with a friendly attitude and great team.

Aleksandra

A ja sobie ceniłam pracę w Sitel. Przepracowałam tam niecałe 3 lata po urodzeniu i odchowaniu dziecka... Zawsze mogłam liczyć na wsparcie szefa, zawsze mogłam wyjść i załatwić swoje sprawy, czy zjeść normalnie obiad. Grafik też był dostosowywany do potrzeb wszystkich, a nie był on narzucany odgórnie. Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy, to jest to idealne miejsce, stabilna umowa o pracę, benefity, coroczne bony świąteczne. Tam panuje pewna zasada - jeśli normalnie i rzetelnie pracujesz - wszystko jest w porządku i starają się iść na rękę. Atmosfera sama w sobie też przyciągała, miesięczny budżet zespołu pozwalał na wyjście integracyjne. Miło mi jest teraz to wspominać :-) A ludzie? Kontakt z niektórymi mam do dziś! A problemy? One są w każdej firmie, bo jak to mówią - wszędzie dobrze, tam gdzie nas nie ma.

Aaa1

Jak dla mnie to w firmie sporo się zmienia. Pracuje i sitelu już 3 rok i widze, że zmiany są. Na moim projekcie zmienił się TM i OPS i widać różnice w podejsciu do ludzi. Widać, że sie starają i nawet agenci, ktorzy kiedys tu pracowali teraz wracają. Może gdzie indziej płacą trochę lepiej, ale wymagania są takie, że nie ma kiedy na przerwę iść. A tu jest zdrowy rozsądek. Ja tam polecam.

zdrowyrozsądek

Nie porównujcie stawek w Polsce i w Niemczech - przecież to absurd. Wszyscy wiemy, że na każdym stanowisku w Niemczech lepiej płacą - od lekarzy po sprzątaczki. Kto chce to wyjeżdża - granice otwarte. Kto chce - zostaje. Firma nie najgorsza. Fortuny nie ma, ale przynajmniej szef normalny.

Rob

Jak czytam te fora, to zastanawiam się, jacy ludzie w tych firmach pracują. Niskie stawki pozwalające co najwyżej na marną wegetację, mobbing, zamordyzm i radocha, jak jabłka czy herbatę dadzą. Cóż, jak ktoś daje się traktować jak g.wno, to jego sprawa. Ja znając dobrze 2 języki obce poniżej 5-6 tys. netto nie schodzę. Umowa też musi być o pracę, a nie żadna śmieciówka. I nie pozwalam żadnym kmiotom sobą pomiatać. Szybciutko bym takiego sprowadził na ziemię. A wam, pracownikom call center itp., radzę zacząć się szanować.

niemiecki
@Rob

Pracowałeś w tej firmie? Orientujesz się może ile można zarobić, pracując zdalnie ze znajomością j. niemieckiego ? Dziękuje z góry.

Grażyna

Z tego co zrozumiałam, pracowałaś dla Sitel bez umowy. Tak raczej nie powinno być, taką sytuację wypada gdzieś zgłosić. A co oferowali Ci na rozmowie o pracę? Jak wyglądała?

hakan

sitel rekruter: co zrobisz jak wugrasz 1.000.000,- pln w totka? Hakan odpowiedział: uciekam z tąd szypkoscą swiatla

Dlaczego

Dlaczego ta firma tak kłamie! Umowa o prace i „obsługa maili”. Rozmowa rekrutacyjna i nagle „zlecenie i słuchawka!”. To jest szacunek dla pracownika? Kłamstwo w ogłoszeniu?

@Dlaczego

Przypuszczam, że brałeś udział w procesie rekrutacyjnym do pracy w firmie Sitel Polska. Mógłbyś wrócić pamięcią do szczegółów rozmowy i przedstawić, jak ona wyglądała? Przede wszystkim ciekawi mnie, czy trzeba się do niej jakoś specjalnie przygotowywać, aby wypaść jak najlepiej.

Pani rekruter, która do mnie zadzwoniła, zaczęła po moim "słucham" natychmiast potokiem mówić po niemiecku. Jest to totalny brak kultury. Należy przedstawić się i uprzedzić osobę, do której się dzwoni, że rozmowa będzie prowadzona w języku niemieckim i czy wyrażam na to zgodę w tym momencie. Następnie Pani mówiła potokiem, sadząc potężne błędy w języku niemieckim. Myślała, że szybkość wyrzucania z siebie fraz zakryje jej niewiedzę. Żenada! Nie skorygowałam tej pani z uprzejmości, ale już miałam obraz z kim mam do czynienia: po pierwsze brak kultury personelu firmy a po drugie katastrofa merytoryczna w firmie. Po moim pytaniu o uposażenie, usłyszałam odpowiedź, która zdyskwalifikowała tę firmę jednoznacznie i na amen. Never!

@Monika

Mogłabyś napisać, jakiego rzędu uposażenie było zbyt duże dla firmy Sitel Polska, aby mogli Cię zatrudnić? W ogóle, jeżeli możesz, to napisz, na jakie stanowisko rekrutowałaś? Precyzując tę kwestię, będziemy mogli dowiedzieć się jaki poziom wynagrodzeń na początku zatrudnienia jest nieosiągalny na danym stanowisku.

@Monika

Wysyłając swoją kandydaturę na stanowisko z j. niemieckim trzeba brać pod uwagę, że niemieckiego w pracy będzie trzeba używać. Nie powinno to być dla Pani problemem, przestawić się w ciągu sekundy z jednego języka na drugi. Jeśli to tak panią oburzyło, to oznacza, że nie nadaje się Pani do takiej pracy.

@Marcin

Masz rację, jeżeli pracodawca wymaga znajomości obcego języka to raczej na pewno będzie on używany w konwersacjach telefonicznych, a także bezpośrednich. Należy być na to przygotowanym. Czy Ty też jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś napisać jakie pozytywy widzisz w zatrudnieniu, a co wymaga zmiany lub poprawy? Przedstaw proszę realne warunki pracy, tak żeby osoby zainteresowane złożeniem CV mogły je poznać.

Szczęśliwy_bo_już_nie_w_sitel

Ta firma idzie na dno na własne życzenie, a ja będę stał pod nią i patrzył z radością jak płonie. Ogłoszenie- UoP, dofinansowania, zfśs, obsługa maili. Rozmowa rekrutacyjna- UZ, brak świadczeń i dofinansowań, obsługa maili. Stwierdziłem, dobra. Skoro zlecenie to przyjmę na chwilę póki nie znajdę nic innego, gdzie nie będą mnie oszukiwać. Jakie warunki były ostatecznie? UZ, brak świadczeń, a zamiast ustalonego zakresu obowiązków na maile, wsadzili cały zespół na słuchawkę, choć nie było o tym mowy nigdy przedtem! UZ tak samo- na miesiąc i decyzja czy "przedłużamy na kolejny" nastąpiła trzydziestego dnia miesiąca. Jak się tłumaczyli "Nie wiedzieliśmy, czy projekt będzie nadal trwał." Jak nie wiedzieliście, to jakim cudem oferowaliście STABILNE ZATRUDNIENIE NA UOP NA CZAS NIEOKREŚLONY? Nie będę również mówił o tym jakie kwiatki trwały już podczas samego projektu. Nie polecam nikomu. I choć praca suma summarum była w porządku, tak traktowanie pracownika "Damy Ci znać jak pracujesz pojutrze- jutro" oraz śmiech pań z HR, gdy było potrzebne zaświadczenie, jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.

@Szczęśliwy_bo_już_nie_w_sitel

Przykro, że masz negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie Sitel Polska. Zastanawia mnie, czy możesz napisać coś dobrego o swoim epizodzie w tym miejscu pracy? Może w trakcie zatrudnienia nauczyłeś się rzeczy, które przydały Ci się w dalszej karierze zawodowej? Jestem ciekaw, jak to wyglądało w Twoim przypadku.

Haha
@Szczęśliwy_bo_już_nie_w_sitel

to w końcu płonie czy idzie na dno? :D

Deutschsprecher

Jak myślicie, z dobrym niemieckim (B2~C1) i wyższym wykształceniem humanistycznym dostanie się chociaż cztery tysie na rękę? Zastanawiam się, czy się do nich nie zgłosić.

@Deutschsprecher

Jeśli chcesz aby twoja podstawa była uzależniona od wykształcenia to idź do państwówki. Tam takie rzeczy mają miejsce i dostaniesz 2000 na rękę. W prywatnych firmach płaci się za umiejętności, a nie za papier. Teraz to co drugi ma wyższe wykształcenie i o niczym to nie świadczy. Z samym niemieckim na B2 to trochę mało jak na twoje wymagania finansowe...

@Polak wyjatkowy

co za dure@ ! Tak w sitelu sa ludzie z takimi umiejętnościami, że jak przychodzi do rekrutacji wewnętrznych to nie mają kogo zatrudnić (z wyjątkiem na team leadera).

@anonymous

I? To i tak sukces że chociaż na team leadera jest potencjal. Znam mnóstwo firm, gdzie na wyższe stanowiska rekrutuje się tylko z zewnątrz ludzi z doświadczeniem

Sit
@Polak wyjatkowy

Nie masz racji. Z "samym" angielskim czasem dostaje się ok. 5k na rękę na starcie (nie, nie mówimy o pracy dla jakichś megawybitnych specjalistów). Tym bardziej z niemieckim, który jest trudniejszy i który zna mniej osób, można mieć podobne albo i wyższe wymagania. A co do 2k, to spróbuj samodzielnie utrzymać się za takie pieniądze w Warszawie, powodzenia.

@Sit

W Call Center z samym angirlskim 5 na rękę? Jeśli tak to mówię sprawdzam. Poproszę o link do oferty.

Tenzly
@Polak wyjatkowy

I co sie tak sapiesz, klakierze szefowej? Macie cisnienie bo Wam ludzie uciekaja a nowych chetnych do pracy nie ma za te psie pieniadze. Lepiej zainteresuj sie tym dlaczego ludzie nie podostawali jeszcze kasy w ramach dofinansowania urlopu. Ta firma to dno i ciesze sie, ze juz nie jestem jej czescia. Pojdziecie na dno szybciej niz Wam sie wydaje.

Polak wyjątkowy
@Tenzly

Sapiesz to ty o pieniążki pod koniec miesiąca do rodziców "mame, bo mi Ci źli w Warszawie nie chcą dać 5 tysięcy na ręke, a ja przecież znam angielski na B1 i studiowałem socjologię zaocznie na Łazarskim". Nie pracuję w Sitelu od ponad roku, dla mnie mogą iść na dno. Przyszedłem, zaakceptowałem stawkę, rozwinąłem się, poszedłem dalej i teraz z mojej wypłaty jestem bardzo zadowolony. Wkurzają mnie natomiast tacy jak ty - w 4 literach byli, brązową maź widzieli, ale wszystko "im się należy". To nie komuna, te czasy już minęły. U ciebie co amnezja i zaćma przy podpisywaniu umowy ? Po co żeś się schylał po te psie pieniądze?

Polak wyjatkowy

Dokładnie, już zamierzam Cię po twoim IP... Stary z konia spadłeś? Co to w ogole za tekst "zaraz sie spotkamy". To nie 2000 r. żeby rzucać takie teksty. Brakuje jeszcze tylko "cze, poklikasz?". Żenada...

@Polak wyjatkowy

Rura Ci zmiękła? Obrażając czyjąś rodzinę musisz się liczyć z konsekwencjami. Nie jesteś anonimowy, wbrew pozorom. Twój pracodawca również zostanie poinformowany o tych wpisach.

@anonymous

Boże, widzisz i nie grzmisz... ile Ty masz lat? 15? Mój pracodawca zostanie powiadomiony? Może jeszcze prokuratura? FBI i Mossad pewnie też już mają mnie na celowniku? Nie masz o mnie zielonego pojęcia, idź paść świniaki u siebie na wsi i się wiecej nie kompromituj.

chainer
@Deutschsprecher

a masz jakies doswiadczenie?

Sitel z bdb. niem i ang. WAWA
@Deutschsprecher

Deutschsprecher czlowieku jak jestes z niezlym niemieckim to jak najdalej od Sitel, bo są żałośni i proponują jakieś tragiczne stawki typu 2,500 zł max 3tys. zl na rękę za cały etat - no może Ci się uzbiera bo ile pensji masz na stałe tego nigdy nie wiesz bo tam nie ma podanej stałej kwoty tylko dzieciarnia i naliczanie za godziny i to przy bardzo dobrej znajomości i niemieckiego i angielskiego i pracy w weekendy też i wieczorami i to ma być umowa o pracę ponoć- kpina i śmiech na sali . Ta firma szuka tylko naiwnych frajerów, których chce rznac na kasę dlatego nalezy omijać Sitel jak najszerszym lukiem tym bardziej jak znasz bardzo dobrze i niemiecki i angielski.

Lenka2109
@Sitel z bdb. niem i ang. WAWA

Witam, parę dni temu miałam rozmowę rekrutacyjną z pośrednictwem pracy - stanowisko w Sitel, praca zdalna, obsługa eBay z bd znajomością niemieckiego. Pani mówiła o warunkach: umowa o pracę (3 m-ce, potem 1 rok, potem na czas nieokreślony) oraz o wynagrodzeniu 5.000zł brutto. Jak to jest naprawdę? Czy takie stawki wypłacają? Czy mniej? Jak wygląda ta praca? 8h zmarnowane dziennie czy jest to praca w której można się odnaleźć? Czy praca zdalna w Sitel się opłaca? Mam niemiecki C1/2 i angielski B2, szukam główni pracy zdalnej. Może ktoś może coś sensownego doradzić?

do testerów
@Lenka2109

Ludzie, weźcie się ogarnijcie! Pensję na poziomie 2,5-3 tys. netto to teraz można w Warszawie dostać bez znajomości języków ani matury, nie mówiąc o studiach. OK, jak wam odpowiada rola tanich wyrobników (białych Murzynów we własnym kraju) i wegetacja od wypłaty do wypłaty, to proszę bardzo, imajcie się takich siteli. Żeby to jeszcze jakaś fajna praca była...

Imi
@Polak wyjatkowy

Cztery tysie to to są wymagania? Może jeszcze typ roszczeniowca????

asiak21
@Lenka2109

@Lenka2109 też znam niemiecki C1/C2 i angielski B2 i też szukam pracy zdalnej , ostatnio znalazłam ofertę Sitel na obsługę maili po niemiecku , zgłosiłam swoją kandydaturę ale na razie nie miałam odzewu , jestem ciekawa czy podjęłaś tę pracę i czy jesteś zadowolona? Pozdrawiam

@asiak21

Byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej, czy tylko wysłałaś CV? Jeśli odezwa się do Ciebie napisz na forum jak dalej przebiegały kroki rekrutacji. Praca zdalna to dla wielu osób duże udogodnienie, szczególnie jeśli mogą mieć elastyczne godziny pracy i połączyć z pracą inne obowiązki. Czy ktoś z osób na forum podejmował taką formę zatrudnienia i może przybliżyć szczegóły?

asiak21
@Leszek

@Leszek Zadzwonili do mnie. Jutro mam wyjazd do Warszawy. Najpierw byl test z niemieckiego. Chcę na obsługę maili mam nadzieję że nie wsadza mnie na słuchawki czego nie chce. Dam znać jak dalej się potoczyło.

Zuza
@Leszek

Ja pracuję zdalnie i chwale sobie, nie trzeba tracić czasu na dojazd do pracy.

kubaziel
@Zuza

Prosze o jakis namiar do dzialu HR w Sitel w Warszawie, dziekuje

@asiak21

I jak potoczył się dalej proces rekrutacyjny w Twoim przypadku? Pojechałaś do Warszawy i otrzymałaś propozycję zatrudnienia? Mam nadzieję, że będziesz tak uprzejma i podzielisz się z nami tym, czy udało Ci się pozytywnie przejść cały proces. Liczę na Twoją odpowiedź.

@kubaziel

Zapraszamy do kontaktu mailowego : rekrutacja4@sitel.com. HR Department Sitel

Mateusz

Znając bardzo dobrze dwa języki europejskie nie schodzę poniżej ok. 8,5 tys. zł brutto miesięcznie. Minimum 6 tys. na rękę musi być, żeby opłacało mi się siedzieć w Polsce, i też nie każdej pracy podejmę się za takie pieniądze; to raczej taka dolna granica oczekiwań. Współczuję niskiej samooceny ludziom, którzy godzą się pracować za grosze w takim call center. Sorry, za piątkę brutto to by może można było przyjść na pół etatu mając jeszcze jakieś inne źródło dochodów, jeśli praca byłaby niezbyt daleko od domu i nie wiązała się z uciążliwymi dojazdami. Kiedy ludzie w tym kraju zaczną się cenić?

Iza
@Mateusz

Znajomość jakich języków jest najbardziej ceniona w firmie Sitel Polska? Czy od ilości poznanych języków i stopnia w jakim się nimi posługujemy uzależniona jest stawka oferowana przez tego pracodawcę? Będę wdzięczna za wszelkie Twoje odpowiedzi. Zachęcam również inne osoby o dodanie swojej opinii na temat pracy w Sitel.

Zimny prysznic
@Mateusz

Ja jak idę do pracy to minimum za 20 tys netto a i tak nie wezmę byle roboty! Znając dwa języki obce jestem panem świata, więc brzydzę się taką(usunięte przez administratora) co łapie się byle groszy i będą robić za 6 netto. Tfu! Akysz!

Sabina
@Mateusz

Witaj Mateusz, wydaje mi się, że aby osiągnąć takie zarobki nawet z dwoma językami trzeba pracować już w jakimś konkretnym fachu, to chyba nie jest takie proste, żeby znaleźć taką pracę, a jakie ty masz doświadczenia? Pozdrawiam

Iza
@Sabina

Postawiłaś użytkownikowi @Zimny prysznic bardzo trafne pytania. Wypowiadał się on już dosyć dawno temu, ale może zechce ponownie włączyć się do dyskusji. Ale na razie skupmy się może na Twojej osobie. Jesteś pracownikiem w Sitel Polska, czy wypowiadasz się jako osoba inaczej powiązana z firmą? Czytałam, że SITEL oferuje swoim klientom szeroki zakres produktów, usług oraz dostawy urządzeń szczególnie poszukiwanych przez dużych inwestorów, którzy realizują swoje inwestycje w zakresie transmisji danych i sieci światłowodowych. Myślisz, że w firmie o takim profilu znajdzie się miejsce dla tych, którzy nie posiadają bogatego doświadczenia zawodowego?

Zostaw merytoryczną opinię o Foundever Poland sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Foundever Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Foundever Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Foundever Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Foundever Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Foundever Poland sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Foundever Poland sp. z o.o.