Opinie o Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń w Wrocław

Jakie są warunki zatrudnienia w Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń?

tomek Nowy wpis

najniższa krajowa + reszta (o ile się spiszesz) pod stołem

kmwtw Nowy wpis

2024, a tam nic się nie zmieniło - wszystkie komentarze jak najbardziej aktualne. Ciągły (usunięte przez administratora) od szefowej, ciągłe wytykanie jaki to nowy pracownik nie jest okropny i jak to do niczego się nie nadaję. Ciągły lament o tym jacy to niewykwalifikowani ludzie w dzisiejszych czasach. Najlepszym motywem było jednodniowe szkolenie od "szefowej", po którym okazało się, że wszystko co zostało mi pokazane jest bez sensu i złe (oczywiście to Twoja wina nowy pracowniku :d) Na rozmowie wielkie obietnice, a przy podpisaniu najniższa krajowa i reszta może pod stołem (może, bo przecież ciągle za mało pokazałaś ciągle robisz coś źle i w ogóle to nie jesteś wart nawet tej najniższej krajowej). Zerowe szkolenie wprowadzające na stanowisko, a po dwóch dniach oczekuję się większej wiedzy od "szefowej". Na stanowisku specjalisty ds. likwidacji szkód nie wytrzymują ludzie z ASO/ube/innych serwisów. A no i najważniejsze, pamiętajcie że tam przez długi okres nie świadczy się (usunięte przez administratora) tylko przychodzi na szkolenie, dlatego nie ma szans na szacunek i godne wynagrodzenie (które było Ci przecież obiecane na rozmowie)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Informator

Nie, nie można liczyć na służbowe auto. Nie wiem, na jakim stanowisku takie auto miałoby przysługiwać...

@Informator

Czy musi służyć na konkretnym stanowisku? Może być po prostu benefitem dla pracownika - auto leasingowe za które płaci się abonament.

Małgorzata
@pracowalemtutaj

To nie byłby trochę zbyt duży benefit skoro byłby bezużyteczny? Jednak chyba warto upiec dwie pieczenie na jednym ogniu jak już? Ale za to na jakie inne można tu liczyć?

pracowalemtutaj Nowy wpis
@Małgorzata

Żadne. Nie istnieje w tej firmie coś takiego jak benefit.

Czy w firmie Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń są regularne szkolenia pracownicze?

pracowalemtutaj

Tu nie istnieją żadne szkolenia, nawet nie ma szkolenia wdrożeniowego na stanowisko. Wszystkiego trzeba się domyślać samemu, jak sam nie ogarniesz to nikt ci nie powie ani nie pomoże, a jak czegoś nie zrobisz lub popełnisz błąd to już jesteś mieszany z błotem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czym w Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Ktoś

Dużo pięknych obiecanek????

@Ktoś

Dużo pięknych obiecanek i mydlenie oczu jaka to cudowna rodzinna firma i jak wiele można tu dostać i zarobić, niestety mija się z prawdą

pracowalemtutaj

Nie ma czegoś takiego jak dodatki, najlepiej to ci jeszcze zabiorą. Obiecują złote góry a dają tyle co nic, jedynie wymagają coraz więcej

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń?

Ktoś

Część na konto, część do ręki.

Xxx

Minimalna na konto reszte pod stołem. Czyli za chorobowe dostajesz grosze.

Dorota

Kontakt z tą firmą mało przyjemny. Rezultat ich pracy również rozczarowuje. Wewnątrz pojazdu walające się nakrętki. Montaż niekompletny (np. brak kapturków na śrubach – tyle co widać z zewnątrz, pewnie tam gdzie nie widać jeszcze większy dramat), otwory montażowe zderzaka poszerzane, bo się nie spasowało. Założona źle stara nakładka zderzaka (według wyceny miała być wymieniona).Likwidacja to droga przez mękę – drobna szkoda 18 dni od zgłoszenia. Na koniec przestroga – sfotografujcie przed odbiorem pojazd zastępczy, który jest nastoletnim złomem z niesprawnym zawieszeniem i oświetleniem, że strach jechać. Przy zwrocie okaże się, że obok wielu zaznaczonych uszkodzeń znajdzie się dodatkowe (w miejscu, którego nikt nie ogląda) i od razu kasują 1000zł. Poprosiłem o sprawdzenie protokołu uszkodzeń z poprzednich wypożyczeń – okazało się to niemożliwe...

Co wchodzi w socjal Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń?

Socjalu brak...

Suzy

@Informator a co ci obiecywali na rozmowie?

Info
@Suzy

Np. Przerwy w spokoju, tymczasem byłam poganiana podczas gdy chciałam coś zjeść... „jedzenie to się je w domu” słowa szefowej... tymczasem sama ciągle jadła. Dużo większe zarobki. Opinie poniżej pokazują w 100% jak jest w tej firmie, niestety przekonałam się na własnej skórze.

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Polecam i pozdrawiam

Jak jest z awansem w Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń?

Informator

Obiecanki , wiele możliwości a po miesiącach pracy rozczarowanie... brak rozwoju

Emilia
@Informator

Jakie obiecanki? I czym się rozczarowałeś pracując w Rg Auto? Chętnie poznam szczegóły.

@Emilia

Podczas rozmowy rekrutacyjnej Pani opowiada o tym, że można bardzo dużo zarabiać wraz z doświadczeniem i poznaniem nowych umiejętności. Oczywiście nikt nie wspomina, że premia jest pod stołem, czyli umowa na najniższą krajową. Przekłada to się w późniejszych latach na emeryture czy świadczenia chorobowe. Po okresie próbnym "3 miesiące" podwyżka o 200-300 brutto ponieważ mało wiesz i mało umiesz ( zakres obowiązków się zwiększył ). Praca nieadekwatna do zarobków.

Dariusz

Czy są jakieś wstępne szkolenia i czy są one darmowe ?

Myjnia

Brak szkolenia stanowiskowego z bardziej doświadczonym pracownikiem. Pierwszego dnia zostałam pozostawiona sama sobie. Sprzeczne informacje od szefa szefowej I jej syna jak wykonywać swoje obowiązki. Zatrudniając się na myjni czekało na mnie zamiatanie zbieranie śmieci koszenie trawy i wiele innych obowiązków za marne pieniądze. Praca pod presją przez brak organizacji 3 godz przestoju I nagle 4 auta do mycia w 2 godz. Problemy przy rozliczeniu pracy. Generalnie nie polecam.

To prawda. Praca jak u typowego prywaciarza. Pracowałam krótKo bo nie dało sie tam wytrzymać. Warunki pracy dobre, ale narzekanie, że jeść to trzeba w domu a nie w pracy(podczas przerwy) to przesada... ciągłe dogryzanie przez szefową że praca to nie szkoła były śmieszne... praca tylko dla osób ze stalowymi nerwami! Odeszłam do podobnej firmy gdzie wszyscy byli mili i pomeocni

Praca po 9 godzin dziennie. Słabe przeszkolenie stanowiskowe. Pretensje szefowej do wszystkich pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń - Wrocław

• Jak się pracuje w Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń?

Zobacz opinie na temat firmy Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rg Auto-Serwis Ryszard Szerszeń
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Warsztatowa 10
    53-014 Wrocław