Opinie o PHU PIONEX w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PHU PIONEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PHU PIONEX o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU PIONEX w Bielsko-Biała

Weronika

@Mati, rozumiem, że chciałbyś, aby warunki pracy były lepsze, ale czy pomyślałeś o tym, by negocjować warunki wynagrodzenia i dzięki temu poprawić je na bardziej Ci odpowiadające? Jak wygląda atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami? Uważasz, że są satysfakcjonujące? Każde dodatkowe szczegóły dotyczące zatrudnienia pomagają osobom poszukującym pracy.

Patryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Wątpiący
@Patryk

Mi nie przychodzi nic do głowy, ale śmiało, napisz o pozytywach, jeśli widzisz jakieś.

Jasiek

Jeśli ktoś pisze ciągle pod innymi nickami podobną treść to wszystko można zrobić!!

@Jasiek

...przez kilka lat, w różnym stylu, z różnych nicków, z różnych IP...Na pewno ściema, na pewno.

Weronika

@Kefirek, proszę Cię, żebyś miał na uwadze osoby, które wchodzą na ten wątek w celu zdobycia ważnych dla nich informacji o PHU PIONEX jako pracodawcy. W związku z tym proszę Cię również o zamieszczanie na tym forum wyłącznie merytorycznych i zgodnych z prawdą opinii dotyczących pracy w tej firmie.

@Weronika

Droga Weroniko, jeśli przejrzysz ten wątek, zaobserwujesz że o głodowych pensjach, zakręcaniu kaloryferów w zimie czy braku narzędzi do pracy nie piszę tylko ja. Jednocześnie kiedyś można było tu przeczytać o tym, że właściciela firmy pracownicy pozwali do sądu w związku z niewypłaceniem wynagrodzenia za nadgodziny. Wnioski są więc dwa: są to informacje prawdziwe (albo przynajmniej prawdopodobne) i merytoryczne (skoro ludzie pytają o wynagrodzenia i narzędzia pracy, to chyba informacje jak wyżej, są "na temat"?).

Aplikowałeś do PHU PIONEX na stanowisko Specjalista ds. księgowości? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Weronika

@Mirek K., oceniłeś pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną w jakiej brałeś udział w PHU PIONEX. Twój opis jest ważny dla tych osób, które niedługo będą uczestniczyć w swoich rekrutacjach w tej firmie. Czy jednak mógłbyś podać treść kilku pytań, które zostały Ci zadane na tej rozmowie?

@Weronika

Oczywiście. 1. Czy potrzebuję mieć odkręcony kaloryfer w zimie. 2. Czy mógłbym narzędzia pracy przynieść sobie z domu. 3. Czy mógłbym płacić za swój telefon służbowy. 4. Czy mógłbym pracować za najniższą krajową.

Mirek K.

Podzielę się swoimi doświadczeniami, bo może będą przydatne. Miałem okazję być na rozmowie o pracę. Wszystko bardzo profesjonalnie. Oferowane warunki adekwatne do stanowiska i tego co się dzieje na bielskim rynku pracy.

Weronika

Do rzeszowskiego oddziału firmy PHU PIONEX poszukiwany jest aktualnie przedstawiciel handlowy. Osoba na tym stanowisku powinna mieć znajomość rynku z zakresu branży budowlanej wykonawstwo/inwestycje oraz m.in. mieć swoją bazę kontaktów. W zamian pracodawca oferuje np. stałe wynagrodzenie, wypracowaną premię i możliwość rozwoju. Czy ktoś z Was zamierza ubiegać się o to stanowisko?

Rekin biznesu z Wilamowic
@Weronika

A czy w Pioneksie dalej handlowiec musi płacić z własnej kieszeni za służbowe rozmowy telefoniczne?

Wojtek
@Weronika

Nie szukam pracy, ale zawsze z ciekawości patrzę na to, co się dzieje na rynku pracy. Jak masz pytania to najlepiej zadzwonić do jednego z przedstawicieli w rzeszowskim oddziale.

Wołk

Nu pagadij, Zajac!

Weronika

@Rekin biznesu z Wilamowic, niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, ponieważ nie jestem pracownikiem PHU PIONEX. Czy natomiast Ty współpracujesz z tą firmą? Jeżeli tak, to co mógłbyś powiedzieć o zatrudnieniu w tym miejscu? Czy warunki w Twojej ocenie są satysfakcjonujące?

Rekin biznesu z Wilamowic
@Weronika

Współpracowałem. Zatrudnienie w tym miejscu było moim błędem (nie należy ufać niektórym ludziom, a na pewno nie szefowi tej firmy). Warunki zastane nie odpowiadały tym, na jakie się umawialiśmy. Bardzo charakterystyczne było podejście do narzędzi pracy - właściciel firmy bardzo się wzbraniał przed zapewnieniem nawet tych najbardziej podstawowych. Przedstawiciele handlowi płacili lub dokładali się do rachunków telefonicznych z własnej kieszeni. Chłopaki od dostaw jeździli samochodami przerdzewiałymi i rozpadającymi się. Na elewacji budynku marketu własciciel miał 2 miejsca na billboardy, ale przez kilka miesięcy tolerował, że wiszą tam jakieś strzępy poprzednich reklam. Na reklamę swojego marketu wówczas właściciel nie wydawał praktycznie nic (2 billboardy na całe miasto), nie robił nawet gazetek, a jednocześnie dziwił się, że ludzie o tym sklepie nie wiedzą. Laptopa posiadał wówczas jeden z handlowców, ale tylko dlatego, że dostał go zamiast należnej premii za wyniki sprzedaży. Oszczędności na wszystkim, do granic absurdu (sprawdzanie w zimie, czy pracownicy nie ustawiają kaloryferów na zbyt wysoką temperaturę, dogrzewanie dziewczyn w BOK marketu farelką wielkości pięści). Długo by wymieniać. Stanowczo odradzam.

Anioł Struś

Proszę zakręcić kaloryfery!!!!

Weronika

@Lea piszesz, że odradzasz pracę w PHU PIONEX. Co jest powodem Twojej niechęci do firmy? Dlaczego nie polecasz pracy w tym miejscu? Czekamy na Twoją opinię.

Lea

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Przez długie lata złe nawyki utrwalane w tej firmie potrafią zepsuć człowiekowi życie. Po krótkim czasie pracy w Pionex odkryjecie, że praca na kasie w Biedronce nie jest taka zła ! I że lepiej trafić do Biedronki niż pracować w Pionex-ie

leo

Miałem wątpliwą (jak się później okazało) okazję "współpracy" z właścicielem tej firmy. Nie wiem jak z innymi, ale ze mną zdarzyło mu się (delikatnie rzecz ujmując) minąć z prawdą.

ok

Do takich rozmów zawsze trzeba się dobrze przygotować, ale myśle, że rozmowa odbywa się bezstresowo. Wiadomo tylko czy jest szansa na to, żeby znaleć u nich teraz zatrudnienie? Fajnie by było jakby wypłata była terminowa, ale pewnie jest, skoro są zadowoleni.

Magazynier

Witam!~Znalazłem ofertę na stanowisko kierowca-magazynier właśnie w PHU PIONEX, wie ktoś jak wyglądają tam warunki pracy, chodzi mi o magazyn na Wyzwolenia bo oferta dotyczy właśnie tego miejsca. pozdrawiam

Naprzód!

Zapewne p.Piotr wyszedł już z mroków średniowiecza i zamiast obciążać przedstawicieli kosztami rozmów ponad limit, kupił im po prostu pakiety bez limitu. Może także kupił komuś laptopa do pracy i nie zrobił tego w formie premii, tylko np. wziął z salonu operatora GSM w abonamencie za złotówkę. Może któryś dostawczak się w końcu rozpadł i został kupiony nowszy. Jeśli balon reklamowy jest dalej w użyciu, to może nie każe już go nagrzewać suszarką do włosów/farelką, tylko przebolał te 200 zł na odpowiednią grzałkę. Kto wie, może nawet handlowiec nie musi już płacić mu 1 zł za skorzystanie z ekspresu i kawy. Innych objawów "rozwoju" bym się nie spodziewał.

Loopz

Moja rozmowa kwalifikacyjna trwała chyba 4h. Oprócz tego, że miałem przygotować prezentację, to leciało pełno pytań typu "a co by Pan zrobił w sytuacji, gdy...". Darmowe konsultacje zawsze spoko. Przecież zatrudnić nie muszą, trzymać latami też nie, a jak się przewinie choćby z 10 kandydatów i każdy rzuci z 5 dobrych pomysłów, to firma jest do przodu na tak "wypracowanym" know-how.

Loopz

Na bank będzie właściciel i dyrektor sprzedaży. Przy wyższych stanowiskach może być ktoś jeszcze. Ponieważ pieniądze to w tej firmie bardzo drażliwa kwestia, bądź przygotowany, że będą chcieli abyś ich utwierdził w przekonaniu, że masz świetne pomysły i kontakty (czyt. że się zaraz zwrócisz). Każda stówa, jaką można na Tobie oszczędzić, będzie dla właściciela świetną wiadomością. Za moich czasów niektórzy dźwigali do pracy prywatne laptopy, to chyba wyjaśnia wszystko.

hyoup

Nic nie zaproponujesz dostaniesz najniższa krajowa po 3 miesiącach dostaniesz podwyżkę o ok 100zl.

hyuop

napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej (zostałem zaproszony), ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają to wazne sa kwestie przy podjeciu pracy pomoze ktos dziekuje bardzo..

Zostaw merytoryczną opinię o PHU PIONEX - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w PHU PIONEX?

Zobacz opinie na temat firmy PHU PIONEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

PHU PIONEX
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.
  • ul. Porcelanowa 10
    40-246 Bielsko-Biała