Opinie o InTechDoc Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie InTechDoc Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InTechDoc Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InTechDoc Sp. z o.o. w Gdańsk

gal_anonim

Lepiej omijajcie szerokim łukiem tą firmę. Aplikowałem na jedno z ich stanowisk mając niewielkie doświadczenie. W ogłoszeniu pisało, że ze względu na rozwój, firma poszukuje kilku osób do pracy i mile widziane jest doświadczenie na ww. stanowisku. Nie dość, ze proces rekrutacji trwał prawie miesiąc to cała "rozmowa" wyglądała jak przesłuchanie w sądzie i trwała ponad godzinę. Nie sprawdzili żadnych moich umiejętności. Po czym po kilku dniach dostałem maila, że "zdecydowaliśmy się Pana nie zatrudniać, ponieważ oczekiwaliśmy jednak dużo większej wiedzy ze względu na Pana doświadczenie"... Powiem krótko Pan prezes i kadra kierownicza jest oderwana od rzeczywistości. Na koniec dodam, ze w tej firmie, w ogóle nie widać, żeby się rozwijała. Budynek może i ładnie wygląda z zewnątrz jednak w środku zalatuje komuną, nie mówiąc tylko o wyposażeniu biur, ale również samego sprzętu do pracy.

tez_bylem_w_intechu

Prezes firmy kiedys mi powiedzial: "zawsze malo placilismy I nigdy nam sie to czkawka nie odbillo" - co chyba dobrze podsumowuje filozofie firmy, w ktorej mala grupa ludzi "przy korycie" zarbia duzo zas reszta to po prostu tania sila robocza. Generalnie trzeba powiedziec, ze warunki w ktorych sie pracuje sa dobre, wynagrodzenie (choc nie wysokie) jest zawsze wyplacane terminowo. Firma zapenia tez stabilne zatrudnienie - nie przypominam sobie zeby kiedykolwiek kogos zwolnila. Na prawde mozna w tej firmie pracowac dlugo i w dobrych warunkach do emeretury (za male pieniadze i przy braku mozliwosci awansu, rowoju czy szkolen)

tubylem

Pracownik jest tu tania sila robocza, zlem koniecznym, nie nagradza sie zaangazowania ani doswiadczenia. Nikt nigdy nie awansuje ani nie dostaje podwyzki nawet po latach. To co w umowie na poczatku tak juz do konca. Kierownik wprost mowi ze woli nowych co wezma kazdy ochlap niz dac podwyzke doswiadczonym. Wspolpraca z airbusem ehh dobre sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o InTechDoc Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w InTechDoc Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy InTechDoc Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InTechDoc Sp. z o.o.?

InTechDoc Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Jaśkowa Dolina 84
    80-286 Gdańsk