Opinie o Konkret - Firma Usługowa Jacek Mosiej w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Konkret - Firma Usługowa Jacek Mosiej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Konkret - Firma Usługowa Jacek Mosiej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konkret - Firma Usługowa Jacek Mosiej w Gorzów Wielkopolski

Katarzyna Nowy wpis

Powiecie coś więcej o pracy w Konkret? Jakie możliwości rozwoju oferują? Mam na myśli głównie to, czy jest to firma dla osób ambitnych, nastawionych na poszerzanie kompetencji.

Uprzejmy Nowy wpis
@Katarzyna

Facet to (usunięte przez administratora) Odradzam jakiejkolwiek współpracy z nim! Długi po uszy! Polują na niego!

Uprzejmy Nowy wpis

Facet pracuje jako inspektor na budowie Panattoni! Ciekawe czy szefostwo wie jaki krętacz u nich pilnuje!

Stalowy Nowy wpis

Niedługo Jacek będziesz sławny w telewizji! Ciekawe czy wyjdziesz porozmawiać z reporterami? Z nami coś Ci nie po drodze!

M

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Konkret - Firma Usługowa Jacek Mosiej? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik-Instalator systemów alarmowych
Gorzów Wielkopolski
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Hanna

Co myślicie o usługach Konkret? Mam na myśli głównie ceny i czy warto pod kątem wykonania. Dajcie znać, dzięki.

Ofiara
@Hanna

Jeśli chcesz stracić kasę to warto!

Ala

Jak obecnie wygląda sytuacja firmy?

@Ala

Sytuacja firmy? Facet ukrywa się przed wierzycielami! Nie odbiera telefonów, nie próbuje się dogadać, nie poznaje dawnych kontrahentów i z tego co wróbelki ćwierkają załatwia sobie papiery wariata. (usunięte przez administratora) kilkadziesiąt firm. Ma długi wielkości kilku milionów. Sprowadził wstyd na całą swoją rodzinę i dzieci! Ludzie mu tego nie odpuszczą... będą ścigać do końca jego życia...

Logan

(usunięte przez administratora)kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt firm! Liczne sprawy w sądzie, zgłoszenia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa! Pieniądze, które ukradł ludziom pewnie trzyma w skarpecie!

(usunięte przez administratora)! MA DŁUGI PO USZY I JEST NA SKRAJU CHOROBY PSYCHICZNEJ!

Firma jest na krawędzi upadku. Właściciel to oszust i krętacz! Odradzam jakichkolwiek kontaktów z nimi! Zarówno dla inwestora jak i osób szukających pracę...

Wanka Tanka

Teraz ta firma to jeden wielki bakrut. Ślizga się dzięki Budmexowi. Nie radze się zatrudniac.

A2

Spoko firma. Jednak mają najgorszy TWARDY DYSK jaki w życiu widziałem...

florex
@A2

mam prośbę, chciałbym skorzystać z ich usług i zweryfikować ich pracę, czy może ktoś wie jakie prace teraz wykonują?

Zostaw merytoryczną opinię o Konkret - Firma Usługowa Jacek Mosiej - Gorzów Wielkopolski

Konkret - Firma Usługowa Jacek Mosiej
  • Emilii Sczanieckiej 110