Opinie o Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Warszawa

Kaja Nowy wpis

witam serdecznie, na stronie widziałam dostępną ofertę dla Key Account Managera na przemysł ciężki. Interesuje mnie określenie średniego wynagrodzenia. piszą, że to stała podstawa i premia roczna. Ile średnio wynosi?

Nie polecam Nowy wpis

Mobbing ma tutaj już kilkunastoletnią (!) tradycję. Osoby na stanowiskach kierowniczych wylewają swoje frustracje na podwładnych i są nie do ruszenia - mimo świadomości całej izby na ten temat, na czele z dyrektorem generalnym.

:) Nowy wpis
@Nie polecam

Aha, takie gestapowskie zagrywki

Kaska Nowy wpis

@Nie polecam czemu izba ani dyrektor nic nie robi z tymi kierownikami?

Darek

Czy trzeba znać języki? Jeśli tak to jakie i na jakim poziomie?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku spawaczy 111 i MAG 135/136? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Czy można liczyć w Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa na prywatną opiekę medyczną?

si

tak

Anatol

Jaka macie atmosferę w firmie i czy warto aplikować, czy kogoś potrzebują?

Jak na warunki niemieckie to płace dla Polaków są bardzo słabe. W firmie akceptuje się mobbing - jeśli podskoczysz cię zemlą i wyplują, że ci się żyć odechce.

Żanetta

Ewelina

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa reprezentuje interesy około 1000 firm członkowskich i od dwudziestu lat działa na rzecz rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. Czy ktoś z Was stał się w ostatnim czasie członkiem tej Izby lub może napisać coś więcej o jej działalności lub pracy? Zachęcam do dyskusji.

Dng

Generalnie Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa ma się tutaj całkiem dobrze, a ma mieć lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa - Warszawa

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
  • Miodowa 14