Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

zainteresowany

Cześć. Czy ktoś się orientuje jak z 13tka w tym roku. . .

Ciekawy

Hej wszystkim, teraz prowadzą rekrutacje dla PH do spraw gastronomi Podkarpacie. Powiedzcie mi czy warto próbować? Pracowałem jako PH w różnych firmach ale u prywaciarzy, pojeździłem tydzień czasu w firmie konkurencyjnej niestety nie bardzo mi się tam widziało (jestem obiektywny i wiem czego chce :D ) Widzę dużo negatywnych komentarzy wiadomo w każdym jest jakiś 1% prawdy. Czekam na jakieś konkretne informacje. Pozdrawiam :)

Antonio

Stracili 65% sklepow w Warszawie,przez wlasna glupote!!!!

G ż Wrocław

Odradzam w 100%. Nie wiem jak w innych oddziałach ale we Wrocławiu jest tragedia. Ludzi traktuje się jak rzeczy. Firmy partnerskie ( przewoźnicy) są traktowane jak zło konieczne przy panujących tam układach kierownika i logistykow. Klienci przez brak ich kompetencji dostają piwo z tygodniowym opóźnieniem i w innych cenach. O wszystko trzeba się prosić i to z różnym skutkiem. Polityka kar i straszenia zamiast motywacji. Omijajcie szerokim łukiem!!!! Ja na szczęście mam to już za sobą i dopiero teraz zaczynam żyć zawodowo.

Dzięki Bogu Były Pracownik
@G ż Wrocław

Witamy wśród żywych!;-) To co teraz się wyrabia w tej firmie przechodzi pojęcie! Mam kontakt z ludźmi którzy zostali i czasem nie dowierzam! Cięcia kosztów na szkodę pracowników i klientów. Zrywanie umów z sieciami lokalnymi (PH nie ma jak realizować zamówień, ale targety takie same), kablowanie etc... Kontrole KOSów bez feedbacku a później pretensje i szantaż że jesteś do zwolnienia...No a wisienką na torcie sławne już w Grupie Żywiec egzaminy! :) Pięknie nazwane certyfikacją ;-) W formie pisemnej i oczywiście ustnej przed komisją!;-) A w komisji osoba która nigdy nie miała kontaktu z klientem w terenie ;-) hehehe... a to tylko mały procent "fakapów" mających miejsce w GŻ. Szkoda, że tak to się wszystko toczy, bo za jakiś czas zmienią się władze i cała menadżerka i trzeba będzie od początku pracować, nie nad produktem tylko nad przywróceniem dobrego imienia...

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gosik

Witam. Mam kilka pytan odnosnie osob ktore wspolpracowaly z Grupa Zywiec chodzi o kodeks etyki, a mianowicie: Czy byles zapoznawany z kodeksem etyki a jesli tak to w którym etapie (rekrutacja, szkolenie bhp..) Czy wiesz jak mozesz zglosic jakies naruszenia? Telefonicznie? Do kierownika? Jak Twoim zdaniem mozna określić osobe ktora mowi o nieprawidłowościach? Donosiciel, spolecznik, nadgorliwiec? Czy miales ostatnio jakies szkolenie z etyki w biznesie? Jakie naruszenia wedlug Ciebie powinny byc zawsze zglaszane? (dotyczace bezpieczenstwa w pracy, korupcja, przywlaszczenie mienia czy inne?).

Gosik
@Gosik

Informacje prosze zamieszac tutaj lub bezposrednio na adres; gosik15@gmail.com

oj tam

Nie polecam nikomu. Wszystkie firmy w tym GŻ przestały szanować sowich ludzi w terenie. Nie realne zadania, targety z kosmosu. Chcą być liderem a nie wymieniają piwa po terminie swoim klientom, którym na siłce wciskają dodatkowe słupki, expo. Brak rozwoju, kolejne zwolnienia, firma szuka oszczędności i zatrudnia Ph na UZ przez agencje. Szkoda pisać..praca dla studencików za 2k

Bulba.

Hehehe! Ludzie zacznijcie odróżniać Distribev (cyrk na kółkach) od Grupy Żywiec. Pracuje ponad dwa lata jako ph w ŻYWCU i nie narzekam. Fakt, jest kilka niedociągnięć, jak np plany jakościowe, czy hl, ale są też narzędzia! Ten kto nie chce pracować, nie będzie pracował i będzie mu wszędzie źle. Zainteresowanych zapraszam do dyskusji. :-) Pozdrawiam.

Krzysztof
@Bulba.

Ile zarabia PH średnio na rękę i promile godzin trzeba jeździć? Weekendy wolne? Jesteś na działalności?

Dzięki Bogu Były Pracownik :)
@Krzysztof

PH na początek dostaje max.3000 zł brutto plus niby premia 48% z podstawy, ale raczej o premii nie myśl... ogólnie praca na stanowisku PH w GŻ to: niby sprzedaż, tysiące ankiet, tyle samo zdjęć, rozliczanie promocji, tłumaczenie się przed klientami, świecenie oczami przed klientami, zero wsparcia na wymiany, bzdurne pomysły szefostwa, zdawanie testów i egzaminów ustnych przed komisją :) - tak to prawda... weekendy wolne (chyba że czegoś nie ogarniesz), teren raczej skupiony wokół danej miejscowości bądź dzielnicy większego miasta...

Dzięki Bogu Były Pracownik :)
@Bulba.

Jakie masz narzędzia? Dwie zgrzewki Tatry w puszcze na miesiąc? To nazywasz narzędziem? Obcinanie kasy na wystawki u klientów to też wg. Ciebie narzędzie?

qwerty
@Bulba.

Proszę o mejla na qberto88@gmail.com , jestem zainteresowany podjeciem tam pracy, można o info jak to wygląda fizycznie praca itd .

rafał

Jak wygląda rekrutacja?

Nie polecam. Byłam na rozmowie, obiecali że oddzwonią, nie oddzwonili pozniej juz nikt nie odbierał telefonu. Nie profesjonalna firma

myrainbow

a czy kojarzycie ile można zarobić na praktykach letnich albo programie menadżerskim? Zastanawiam się właśnie czy warto aplikować... ;)

myrainbow

pitr

Witam.Jak sie nazywa firma logistyczna co jest podwykonawcem Grupy Zywiec.Jedna Elbo a ta rdruga na nowym magazynie?

gastronomia

witam, moze ktos powiedziec cos na temat pracy w gastronomii? Ile wizyt dziennie, jaka plus/minus kasa? jakie auta? Mozna za oplata korzystać prywatnie? pozdrawiam

Łukasz H

Widziales deputat piwny paranoja, na swieta dostajesz 3-5 zgrz. Piwa z data krotsza niz 2-3 msc, jak w zeszle swieta desperadosy 0'33 z data 2 tygodniową. Super :)

witek

Masakra. Pracuję w vansellingu i chciałem zmienić robotę na lżejszą jednak ludzie w tej firmie są niepoważni. Po rozmowie informują że zadzwonią z odpowiedzią zwrotną po czym nie dzwonią. Ogólnie praca dla zbieraczy zamówień. Widzę co robią w sklepach przedstawiciele Żywca. Musisz domknąć jakiś plan - jak wszędzie plus dystrybucja(sprzedaż paru sztuk wybranego piwa). Jak ktoś chce się zastać i zmarnować to powinien iść do tej firmy. Wolę swój kocioł ale za godziwe pieniądze plus wiele konkursów motywacyjnych.

zawiedziony

Opinie na temat panującej kultury w firmie ,można sobie wyrobić niekoniecznie w niej pracując. Żywiec jest tego najlepszym przykładem. Szorstka i mało przyjemna paniusia z HR która prowadzi rekrutacje wstępną , i kompletny brak profesjonalizmu w postaci przedstawiania konkretnej daty dot. informacji zwrotnej. Finalnie - ZERO kontaktu i odpowiedzi co do wyników rekrutacji. Żałosna praktyka , niegodna dużej korporacji.

zainteresowany magazynem

Jak wyglądają zarobki na stanowisku operatora wózka widłowego, oraz czy jest to praca pod browarem czy firmę zewnętrzną?

jasne

Kiedy kierownicy przestana pisać tu takie pierdoły na stażu to wszystko jest piękne niech zaczną pracować to im się odechce.Jeżeli chodzi o pracę na magazynie idź i się przekonaj, szybko się przekonasz kto mówi prawdę.

gość

szkoda że większość pochlebnych wpisów jest od kierowników którzy mają problem z kadrami bo ludzie uciekają z tej durnej firmy gdzie pieprz rośnie.

jefs

A jak jest w gastronomii? Warto aplikować na PH do horeki?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 0 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.