Opinie o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grupa Żywiec S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Grupa Żywiec S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Żywiec S.A. w Żywiec

Widziałem ofertę pracy do Grupy Żywiec przez Target Pro . Co się dzieje tam teraz ?

Elbląg

Browar Elbląg to (usunięte przez administratora). Człowiek jest urobiony po łokcie, a na każdym kroku (usunięte przez administratora) Dział SUR to jakieś nieporozumienie ... W końcu może ktoś by rozwalił tę Klikę menagerów tego browaru.

Czy szykują się z początkiem roku jakieś zwolnienia? W tamtym roku duża redukcja etatów była

Nie polecam

Nie polecam, orobisz się jak (usunięte przez administratora) i nie będziesz doceniony i jeszcze za jakieś wypełnienie (usunięte przez administratora) papierków będą Cię ścigać żeby im się wszystko zgadzało. Napiszesz prawdę... Źle.. masz pisać tak jak każą... Żeby wszyscy z biura mieli premie..

Przedstawiciel Handlowy

Etap pierwszy. Telefon HR z biura. Pierwszy z ustaleniem terminu rozmowy, drugi to sama rozmowa. Pytania standardowe. Raczej łatwy i jeśli ktoś ma doświadczenie w handlu bez problemu go przejdzie. Po 5 dniach kolejny telefon (o bardzo późnej porze popołudniowej), zaproszenie na drugi etap, czyli spotkanie z potencjalnym przełożonym. Po 2 dniach spotkanie. Dość długa rozmowa, pytanie dlaczego akurat GŻ, pytania o znajomość marki , zasad ustawiania towaru itp itd. Do tego scenka sprzedażowa, sprawdzenie podstaw matematyki handlowca, plus zadanie na kreatywność.

J/w

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
Ano to

Co było, a nie jest nie pisze się w rejestr ! No cóż, ale wypada coś powiedzieć po wielu latach zapieprzania w sprzedaży w GŻ. Cała otoczka Grupy Żywiec to farsa-najlepszy pracodawca, najlepsze piwo, najlepsza kasa ble ble ble na pokaz, pokaz i tyle !!! Po prostu to jest zwykła korporacja w której pracujesz i coś tam zarabiasz, ktoś dużo inny mało, nawet na tym samym stanowisku. Dziwnie się czuje jak po odejściu z GŻ i tylu latach tam przepracowanych znajduje nową prace i dostaje lepszą pensję. To o czymś świadczy....GŻ czar prysł -tak jak piwo kiedyś z Ż było pyszne, to praca w Ż też była pyszna, a teraz (usunięte przez administratora) HR to spieprzyła. Powodzenia.....ale dla kogo tego nie wiem. Chce się Ż...ć

Były:D

Z GŻ byłem związany blisko 7 lat. Pracowałem w ZSiD, DBV potem znów ZSiD. Nie mogę powiedzieć, że to była zła praca ponieważ dużo mnie nauczyła co dziś bardzo się przydaje. Pod koniec tej przygody zauważyłem, że daje z siebie zbyt wiele i nie jest to normalne. Brak motywacji oraz uczucie braku sensu tego co robię było pierwszym co czułem po przebudzeniu. Dlaczego? Pamiętałem i pamietam kiedy każdy z pracowników miał w jakimś sensie misje oraz prosty cel- wygrywać. Każdy z nas utożsamiał się z GŻ. Do dziś wypracowane relacje z współpracownikami owocują przyjaźnią, choć dawno nas tam nie ma. Do sedna. To co było tak dobre i proste zmieniło się w zwykłą gonitwę z aparatem w ręku. Oczywiście, byli tacy co oszukiwali ale obowiązkiem kadry zarządzającej powinna być kontrola nad tym. Pytanie, jak mieli to robić skoro tabelka goni tabelkę po to by stwierdzić, że jednak to nie był dobry pomysł. Tłumaczenie klientowi, że odsprzedaż produktu na poziomie 17% marży to dobry interes, przestało mnie bawić. Zadanie za zadaniem, nowość za nowością, problem za problemem. Dziś pracuje w innej branży i czuje się z tym świetnie. To, jak dziś pracuje i jak radzę sobie z problemami zawdzięczam jednak GŻ, za co dziekuje. Czy polecam? To nie takie proste. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak dużo możesz z siebie dać, to GŻ zweryfikuje to szybko. Jeśli masz zamiar pracować 8h i zarabiać $- odpuść. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Hahaha

Łukasza???

Były ph

Pracowałem tam lata temu od 2008 do 2017 , widzę , że nic się nie zmienia na lepsze. Firma ładnie się nazywa i ładnie wyglada , ma fajne reklamy w tv. Natomiast w środku jak zaczniesz pracować ph detal to jest dramat. Kiedyś była kontrola tzw Hop -Merch najważniejszy. Potem inna firma , nigdzie tyle jako pH fizycznie się nie na robiłem jak tam , latem po pierwszej wizycie na sklepie już czasem było dość. Ogólnie kiedyś było tam ponad 1000 ph w Polsce. Oni wykończą każdego , jest to tylko kwestia czasu. Pozdrawiam

@Były ph

Tak było źle , a Pan tam pracował 9 lat ? To coś jest nie tak .

@Były ph

W 2008 r to miałeś dobre znajomości , że Cię zatrudnili . Teraz biorą tylko po znajomości , a wtedy to chyba trzeba było znać samego prezesa .

Czy w Grupa Żywiec S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

PH z Polski

Ostatnimi czasy największym problemem w naszej firmie stał się Pan GJA. Pan Dyrektor który złapał mocną sztame z niejakim panem Jackem oraz jego ekipą. Odtąd nierozlacznie prześladują PH i zastraszaja kierowników. Większości z nas PH jest zastraszane oraz mobingowane. Kierownictwo też myśli tylko o tym jak przetrwać do końca roku. Nie pamiętam już czasów, a pracuje tu długo kiedy ktoś nie licząc kierownika mnie pochwalił lub zmotywował do bardziej zaangażowanej pracy. Wprowadzona od nowego roku aplikacja w której trzeba robić zdjęcia z każdej skończonej wizyty handlowej to narzędzie odbiegające premie dla PH. Kiedyś wystarczyło zaznaczyć jaki asortyment znajduje się w sklepie. Teraz po zrobieniu zdjęcia aplikacja sama wczytuje asortyment. Z tym że zdjęcie musi być dobrej jakości oraz robione pod odpowiednim kątem, co niekiedy bywa bardzo ciężkie. Ale nawet mimo to czasami asortyment nie zostanie wykryty i premia ucieka. Do tego Panie w sklepach myśląc że jesteśmy sprzataczami. Kiedyś wystarczyło przemówić do rozumu i sama lodówka była ułożona, a teraz Panie w sklepach wiedza że i tak będę robił zdjęcie i mają gdzieś bo robotę za nie i tak się zrobi.... A na koniec hit. Piwo Namysłów które zostało zakupione przez GZ w 2019r za grube pieniądze nie może znajdować się w lodowkach grupy żywiec. A zarówno butelka jak i puszka jest w wymaganym asortymencie. Premia do uzyskania od momentu pojawienia się GJAnusza jest zlodziejsko zabierają....

Ala
@PH z Polski

Jesteś słaby , nie nadajesz się do tej pracy . Jesteś kiepski i dlatego nie masz premii.

Qwe

To jakiś nieudacznik , a nie autor .

Feniks

Pracuję w Browarze w Elblągu, oceniam zakład pracy jak (usunięte przez administratora), gdzie przełożeni zrzucają tylko zadania, a sami robią wały za plecami przełożonych lub z nimi samymi. Gdy poskarżysz się dla Związków lub przełożonego wyższą rangą, to dopier... ci tak, żebyś siedział cicho i robił swoje. Żeby opisać prace w tym miejscu wystarczą 2 słowa: stres i (usunięte przez administratora)

Jakie są mocne strony pracodawcy Grupa Żywiec S.A.?

Mocne? No to brak...

Student

Aplikowałemdo tej firmy odnośnie praktyk. Po kilku dniach otrzymalem telefon z ich strony czy jestem zainteresowany ich oferta opierajaca 3.misieeczna umowe. Gdy powiedzialem tak to uslyszalem odpowiedz ze nalezy wypelnic pewne testy a na drugi otrzymam telefon z ustaleniem daty rozmowy kwalifikacyjnej.Kiedy je wypelnilem to na nastepny dzien otrzymalem zwrotna wiadomosc ze dzieluja za piswiecony czas i na dzien dzisiejszy nie ma dla mnie ofert a dzien wczesniej bylo cos innego mowione. Wiec drogi browarze ktory cieszysz sie marka nie rob z ludzi (usunięte przez administratora) bo osobom ktorym zalezy na pracy zdobyciu doswiadczenia poswiecaja swoj czas na jakies bezsensowne testy przez ktore odbywa sie rzekomo selekcja. Testy przeciez nie weryfikuja czy dana nadaje sie na dane stanowisko czy też nie. Prawdziwa weryfikacja jest zaproponowanie pracy a nie wypelnianie testow i obiecywanie jak to w waszym zakladzie jest. Wiec przyszlych kandydatow ostregam nie dajcie sie nabrac na ich rekrutacje bo to jest podpucha i zadna osoba z zewnatrz nie ma szans dostania sue do ich placowki. Pozdrawiam

Kapitan
@Student

A coś Ty myślał . Powiem Ci jeszcze że w innych firmach jest podobna komedia . Na przykład w Pepsi idziesz na dzień próbny cały dzień za darmo robisz . Oczywiście jedziesz 100 km na dzień próbny za swoje . A potem i tak biorą znajomego . Ot taka polityka. W gż wszyscy są po znajomości . Popytaj Przedstawiciel i handlowych to Ci powiedzą.

Student2
@Student

To co piszesz mija się z prawdą, testy rekrutacyjne są spoko, pomimo że jest relatywnie mało czasu na poszczególne pytanie, odsiewają część kandydatów, co jest zrozumiałe. Cały proces rekrutacji jest fajnie zrobiony, zarówno testy o których wspomniałeś jak i rozmowa kwalifikacyjna, na rozwiązaniu problemu kończąc, wszystko w miłej atmosferze. "Wiec przyszlych kandydatow ostregam nie dajcie sie nabrac na ich rekrutacje bo to jest podpucha i zadna osoba z zewnatrz nie ma szans dostania sue do ich placowki." Każdy ma szansę ;]

Studia
@Student2

Tak a ja jestem Nawojka . I tak mi kazali napisać z działu HR. I za to awansuje na specjalista da marketing u na marce Warka . He he

Jak to
@Studia

Warzelnia czy rozlew . Rozlew. Nie warzelnia bo to trochę tajemnica co musimy wrzucić do kotła żeby powstało piwo

@Jak to

He he he tak to mówiłam ja Kasia . Albo Nawojka , Kuba , jacy my jesteśmy wspaniali na marce Haineken .

Nick Heidfeld

Cel firmy jest generalnie taki: Zatrudniać kilku PH bez prawa do podwyżki do 2023 (takie założenia ma restrukturyzacja z 2021r.) Resztę zatrudniamy przez mersevice na umowę zlecenie z zarobkami 2700 netto. Wszyscy dobrzy w tej firmie to odeszli i pobrali odprawy. Zostali jacyś karierowicze. Teraz Hit!!! Dwa miesiące po prowadzeniu super planu restrukturyzacji GŻ straciło 1,5% udziałów. Zaraz po konferencji heineken zwolnił prezesa ????. „Mózgi” operacyjne tej firmy to Pani G., która chyba zdegradowali (kiedyś mówiła na konferencji rocznej ze będzie pacz, i pacz została dyrektorem) Nie polecam Pana Karierowicza z namyslowa pana p.p ma ludzi za nic. Mam nadzieje, ze karma wróci. Ogólnie jeśli jesteś młodym studentem to polecam prace na wakacje. Jeśli szukasz poważnego pracodawcy omiń to ogłoszenie.

Kr
@Nick Heidfeld

Na tego merchandisera jakie dają auto? Jest dowolność czy trasa ustalana z góry?

Harnas
@Nick Heidfeld

Pan GJA czyli dyrektor który pojawił się za Panią G bardziej nie nadaje się na swoje stanowisko. A odpowiedzi podczas spotkania z Kosami w stylu ,(usunięte przez administratora)mnie to obchodzi, ma być zrobione i tyle...,, to jest mobing. Ale jak czlowiek nie zna sie na niczym to jak ma przekazac merytorycznie informacje na temat zadan ?

Tems

Co tam w tym Żywcu się stało z PH ?

Pikok

MerService szuka Merchandiser Mobilny na wiele miast do Żywca . Dlaczego?

Merchandiser
@Pikok

Chyba nie jesteś pracownikiem Grupy Żywiec, jeżeli zadajesz takie pytanie. Być może Chciałbyś kandydatować na to prestiżowe stanowisko?

Nick Heidfeld
@Pikok

Zwolnienia PH- restrukturyzacja Praca w mersercice na zlecenie 2700 na rękę (śmiech)

Były PH
@Nick Heidfeld

2400 na rękę - byłem i tyle mi dali . No chyba , że ktoś jest do 26 roku życia to 2700 na rękę realne .

Agnieszka
@Były PH

A jaka jest atmosfera pracy? Są podobno jakieś kontrole po wizytach handlowych

Ghhfhg
@Agnieszka

Są nie ma sensu iść .

Po rozmowie kwalifikacyjnej w Browarze w Żywcu po której zostałam potraktowana jak powietrze - (żadnej odpowiedzi, żadnego wytłumaczenia dlaczego NIE) przestałam po prostu pić piwo ŻYWIEC.....Przerzuciłam się na Leszka, Kasztelana

NOWE IDZIE

Oni maja w nosie , że Ty nie kupisz ich piwa. Nie rozśmieszaj i ośmieszaj się

Żubr

To zaaplikuj do Leszka . Myślisz jak Cię potraktują ? Tak samo . Tam takie samo kolesiostwo .

Hajduszoboszlo
@Żubr

Mylisz się. Można pracować z Rozumem i Godnością Człowieka. Jest zaufanie, są nieliniowe rozwiązania i spójność działania. Tu może Cię dojechać kontroler z Hajduszoboszlo i masz pozamiatane. Ale robią kozak robotę dla konkurencji lodówki znikają w trymiga ha ha ha.Ci co mieli więcej szczęścia zostali zwolnieni reszta musi się męczyć taka prawda

Belg
@Hajduszoboszlo

Zwolnij się i miejsce nierobie

Mateusz

Ile teraz można wyciągnąć na PH?Lepsza opcja przedstawiciela z merservice czy merchandiser grupy żywiec?

Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników do HR? Jak oceniacie ten dział (Warszawa).

Fydrych

Panie coś masz z głową nie ma bata.

KWA99457
@Fydrych

Wiadomo ludzie z Merservice mają coś z bańką bo kto mądry i ogarnięty robi w agencji za 2 tys. . Ty jesteś normalny Pracowniku GŻ .

Lukebakio

Witam jestem studentem. Poczatkiem marca aplikowałem swoje Cv w programie warzelnia talentow. Mam pytanie ile mniej wiecej trwa proces rekrutacyjny bo minelo troche czasu i nie wiem czy sie ktos odezwie czy jednak nici z tego. Nie rozumie jednego dlaczego udostepniaja oferty praktyk jak pozniej nikt sie nie oddzywa

Kierownik
@Lukebakio

Ponieważ do firmy są zatrudniane TYLKO osoby z polecenia , ale firma chce kreować się na miejsce otwarte , społeczne i przyjazne . Nie dostanie się tam nikt z poza kliki wybij sobie z głowy ten pomysł .

Lukebakio
@Kierownik

Czyli rozumię że nici z praktyk ? Bardzo mi na nich zależy

Kierownik
@Lukebakio

Nic . Najpierw znajdź kogoś znajomego potem aplikuj.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Żywiec S.A. - Żywiec

• Jak się pracuje w Grupa Żywiec S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Żywiec S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Żywiec S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Żywiec S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Żywiec S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Żywiec S.A.