Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

KONSSTAL

Nie polecam... Przeklinam dzień,w którym podpisałem umowę o współpracę z KRD... Moje poprzednie opinie zostały usunięte. DLACZEGO ???

@KONSSTAL

Witaj Konsstal! Przykro nam, że praca w naszej firmie nie spełniła Twoich oczekiwań. Wszelkie uwagi dot. zatrudnienia kieruj proszę na adres HR@krd.pl Pozdrawiamy Zespół KRD

Jacek
@KONSSTAL

Tutaj musisz pisać same pozytywne opinie bo negatywy usuwają moderatorzy tylko dziwne że w przypadku negatywnych opinii pisanych przez pracowników innych firm tego nie ma.Kto tu robił to wie jak jest.

rumak

wszystko jest na swoim miejscu. atmosfera w porządku, ogólnie spoko

@rumak

Witaj Rumak, dziękujemy za słowa uznania, zadowolenie pracowników to dla nas sprawa priorytetowa. Pozdrawiamy Zespół KRD

limo

niedawno tu przeszedłem i sobie chwale. bardzo fajan atmosfera

@limo

Witaj Limo, cieszymy się, że nasze warunki spełniły Twoje oczekiwania. Pozdrawiamy Zespół KRD

kiki

Pracuję od roku i nie mam an co narzekac raczej. jest ok.

@kiki

Witaj Kiki, codziennie staramy się poprawiać warunki, tak aby każdy pracownik czuł się u nas komfortowo. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół KRD

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

pekan

Nie jest łatwo bo i branża jest mocno specyficzna, ale firma dba o pracownika. Także jak ktoś wie z czym to się je, to polecam, bo samam firma bardzo w porządku.

@pekan

Witaj Pekan, cieszymy się z Twojej pozytywnej opinii. Każda zatrudniająca się u nas osoba, jest zawsze informowana o specyfice pracy i obowiązujących warunkach. Dziękujemy za uznanie. Pozdrawiamy Zespół KRD

oko

Skok na głęboką wodę, bo była to moja pierwsza praca. Ale zdecydowanie nie żałuję, bo sporo się nauczyłem.

alex
@oko

Zgadzam się. Na start to bardzo dobre miejsce

@oko

Witaj Oko, przyjmujemy pod nasze skrzydła osoby nie tylko doświadczone ale także te, które znajdują się dopiero na początku swojej kariery. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Twojego rozwoju. Pozdrawiamy Zespół KRD

olek

Praca jest stabilna, płacą całkiem fajnie i zawsze na czas. Atmosfera bardzo przyjemna, bez jakiejś zbędnej spiny.

@olek

Witaj Olku, dziękujemy za słowa uznania. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

albert

Pracodawca bardzo dobry, uczciwy i oferujący świetne wsparcie dla pracowników. Zdecydowany plus również za atmosferę, która panuje w firmie. Zarobki zupełnie przyzwoite.

@albert

Witaj Albercie, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy oraz benefity sprzyjają komfortowi i zadowoleniu z pracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

momo

Największy plus tej firmy, to bardzo duża liczba fajnych, przydatnych szkoleń. W żadnej poprzedniej pracy tylu nie miałem.

@momo

Witaj Momo, oferowane przez nas szkolenia pozwalają na zdobywanie kolejnych kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy, dzięki której każdy pracownik ma możliwość rozwoju. Cieszymy się, że przypadły Ci do gustu. Pozdrawiamy Zespół KRD

neo

Pensje ok, premie nietrudne do wyrobienia, atmosfera przyjemna, lokalizacja dobra. Dobrze mi się pracuje.

@neo

Witaj Neo, dziękujemy za pozytywną opinię i życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół KRD

lamos

Moim zdaniem pracodawca dobry. Kasa jest dobra i bez opóźnień - dla mnie to najważniejsze.

@lamos

Witaj Lamos, szanujemy wszystkich naszych pracowników i dokładamy wszelkich starań, aby wynagrodzenia były zawsze na czas. Życzymy wielu sukcesów. Pozdrawiamy Zespół KRD

stefek

Dobra, stabilna praca w fajnym biurze. Atmosfera w firmie całkiem przyjemna, pieniądze przyzwoite.

@stefek

Witaj Stefek! Nieustannie staramy rozwijać się w każdej płaszczyźnie działalności naszej firmy. Zadowolenie i satysfakcja pracowników oraz odpowiednie warunki pracy są naszym priorytetem. Pozdrawiamy Zespół KRD

tomas

U mnie w dziale wszystko na okej. Od atmosfery po kase, także ogólnie jestem zadowolony.

@tomas

Witaj Tomas! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z warunków jakie oferujemy. Życzymy owocnej pracy oraz wielu sukcesów! Pozdrawiamy Zespół KRD

marika

Spoko opcja z owockami i chillout roomem. Nie narzekam.

@marika

Witaj Marika! Staramy się zapewnić wszystkim pracownikom wiele udogodnień, dzięki którym mogą czuć się komfortowo i dobrze w naszej społeczności. Pozdrawiamy Zespół KRD

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Krajowy Rejestr Długów?

Witaj ! Zapewniamy naszym pracownikom wiele okazji do wspólnej integracji oraz benefity. Wierzymy, że wspólne spędzanie czasu i zawieranie nowych znajomości korzystnie wpływa na atmosferę w biurze. Pozdrawiamy Zespół KRD

A.W.

Coraz wyzsze cele i oczekiwania, nigdy nie jest dość. Jakieś cyrki przy wybieraniu urlopu, pracodawca wypycha kiedy mu się zamarzy, a nie kiedy się wnioskuje. (usunięte przez administratora)

@A.W.

Witaj A.W. ! Praca w tak dużej społeczności jaką jesteśmy wymaga umiejętności komunikowania się i dobrej organizacji. Nieustannie staramy się zapewniać coraz lepsze warunki pracy każdemu w naszej firmie. Pozdrawiamy Zespół KRD

Roberto

Idealnie to nigdzie nie jest ale uważam, że firma jest na tyle dobra iż warto pracować i po prostu poprawiać

@Roberto

Witaj Roberto! Cieszymy się, że doceniasz naszą firmę oraz jakość warunków pracy. Codziennie staramy się podnosić standardy, tak aby każdy czuł się komfortowo a praca przynosiła satysfakcję. Pozdrawiamy Zespół KRD

Pełnię funkcję specjalisty ds. obsługi klienta i co mogę powiedzieć… Zarobki i praca ok, obecnie wszystko działa trochę inaczej, ale z tego co wiem po znajomych to jest tak wszędzie. Liczę, że po epidemii wróci do normy.

@Piotr

Witaj Piotr! Aktualna sytuacja epidemiologiczna w kraju wszystkich nas zmusiła do pewnych ustępstw i dostosowania się do nowej rzeczywistości. Pomimo tego, staramy się zapewnić maksymalnie dogodne warunki pracy w tym trudnym okresie. Pozdrawiamy Zespół KRD

Okiem Praktykanta

Zatrudniłem się w trakcie studiów i skorzystałem z Programu Praktyk Letnich. Bardzo miło wspominam ten czas, było to dla mnie nowe doświadczenie i pierwsza poważna praca. ???? Po praktykach dostałem propozycję pracy i tak już jestem tutaj 2 lata, bardzo wielu rzeczy się nauczyłem i obecnie nie planuję zmiany. Zresztą teraz lepiej trzymać się stabilnej pracy.

@Okiem Praktykanta

Witaj Okiem Praktyka! Jako prężnie działająca firma dajemy szansę na rozwój nie tylko doświadczonym pracownikom ale także osobom, które znajdują się dopiero na początku zawodowej kariery. Serdecznie dziękujemy za dobre słowa. Pozdrawiamy Zespół KRD

bobo

Pracuję w firmie od niecałych 2 lat, także opinię zdążyłem sobie już wyrobić. Ogółem jestem z pracy zadowolony. Głównie dlatego, że każdy dzień jest u mnie trochę inny, nie ma klepania w kółko tego samego. Ludzi w dziale mam sympatycznych, manager też w porządku. Fajnie, że jest sporo konkursów dla pracowników i innych "dodatkowych atrakcji”. Jeśli chodzi o pieniądz to wynegocjowałem dobra stawkę i zarabiam całkiem fajnie, także wszystko gra.

@bobo

Witaj Bobo! Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz pracę w naszej firmie. Staramy się stawiać przed pracownikami kreatywne zadania, które mają na celu rozwój a także zdobywanie doświadczenia. Pozdrawiamy Zespół KRD

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów