3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

Nie mam na co narzekać jak do tej pory. Aktualna sytuacja sprawia, że dużo ludzi boi się o pracę, a ja mam stabilizację i nie obawiam się, że nie będę miał za co spłacać kredytu na mieszkanie. Akurat mój zespół nadal pracuje w biurze, musimy przestrzegać tych wszystkich zasad sanitarnych. Firma zapewnia nam jednak bezpieczne i komfortowe warunki pracy. A i tak wolę pracę w biurze niż zdalnie. Do tego i na całe szczęście bistro dla pracowników otwarte, a owocowe wtorki nadal działają.

Burato
@Tomek

Stabilizacja tylko jeśli się wykonuje cel sprzedazowy a to nie zawsze jest takie proste zwłaszcza że miesiąca na miesiąc cele wyższe niestety :/

@Burato

Mozesz cos powiedziec o tych celach? Czemu sa coraz wyzsze? Czy firma zwalnia jesli nie wyrabiasz celow np. przez kilka miesiecy? Dzieki za odpowiedz.

@Tomek

Witaj Tomek, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy, aby każdy był usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy Zespół KRD

@Burato

Witaj Burato, doceniamy wszelkie starania i również staramy się je odpowiednio gratyfikować. Pozdrawiamy Zespół KRD

Patryk

Macie stanowiska kierownicze ?

@Patryk

Witaj Patryk, jak w każdej firmie posiadamy stabilną i sprawdzoną strukturę zatrudnienia - posiadamy zatem stanowiska kierownicze. Taki model, umożliwia nam pracę w sposób uporządkowany oraz osiągnąć satysfakcjonujące wyniki dla każdego pracownika. Pozdrawiamy Zespół KRD

Na jakie benefity można liczyć w Krajowy Rejestr Długów?

Krajowy Rejestr Długów

Witaj, jako firma oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i karty multisport, zniżki do lokali i obiektów sportowych (np. gra w squasha), bony na dzień dziecka, Mikołajki w firmie dla najmłodszych, liczne konkursy z nagrodami dla pracowników, darmowe badania profilaktyczne oraz owocowe wtorki. Pozdrawiamy Zespół KRD

@Krajowy Rejestr Długów

Czyli to co w każdej firmie na Dolnym Śląsku i nie tylko.

łysy
@Krajowy Rejestr Długów

Bez rewelacji bo takie benefity są w każdej firmie.

@łysy

Witaj Łysy, dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy mieli możliwość rozwoju i samokształcenia. Pokładamy nadzieję, że bogaty pakiet szkoleń i pozostałe benefity spełniają wymagania. Pozdrawiamy Zespół KRD

IT-guy

Niestety ale dział IT w firmie zmierza w złą stronę. Osobiście, 2-3 lata temu polecałbym pracę tutaj z czystym sercem, jako firma gdzie można się rozwinąć przy niezłych projektach. Dzisiaj? Zdecydowanie odradzam. Oby ktoś w zarządzie się obudził i zauważył problem, bo niedługo nie będzie czego ratować.

@IT-guy

Witaj IT-guy, na podstawie tak krótkiej opinii nie jesteśmy w stanie wyciągnąć wniosków odnośnie tego, co moglibyśmy poprawić w warunkach jakie tworzymy dla naszego zespołu. Pozdrawiamy Zespół KRD

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

nick

Rozsądne godziny pracy. Na pewno nie jest to standardowa praca, trudno znaleźć porównanie do innych zajęć. To, jak będą wyglądać rozmowy z klientami zależy głównie od Ciebie. Całkiem sympatyczne premie, więc warto się postarać.

@nick

Witaj Nick, cieszymy się niezmiernie, że jest Pan zadowolony z zapewnianych przez nas warunków. Wierzymy, że szkolenia podnoszące kwalifikacje jak i integrację sprzyjają zadowoleniu z pracy oraz atmosferze w biurze. Pozdrawiamy Zespół KRD

dolas

Ja w firmie jestem dopiero kilka miesięcy, ale póki co mi pasuje wszystko. Na rekrutacji zrobili na mnie fajne wrażenie - wszyscy sympatyczni i konkretni, bez owijania w bawełnę. Pieniądze są zawsze na czas. Co do osób "na górze" to większy kontakt mam z nimi w zasadzie tylko na imprezach integracyjnych, więc ciężko mi ich oceniać, ale wydają się w porządku. No i fajnie, że w piłkarzyki można pograć sobie w przerwie, bo odstresowanie to klucz.

Pracownik miesiąca
@dolas

Bardzo ciekawe rzeczy piszesz, zwłaszcza, że piłkarzyków nie ma już od kilku miesięcy???? skoro tak mocno mijasz się z prawdą w tej kwestii to ciekawi mnie tylko jedno; po co to robisz?

@Pracownik miesiąca

Hej, co się tak spinasz ??? luz, idź sobie na masaż- jest za darmo... jak wiele rzeczy w tej firmie. A ajak nie doceniasz to może zmień firmę. proste

Pola

Witam, czy na dzień dzisiejszy firma prowadzi rekrutację w Katowicach?

@Pola

Dzień dobry, w Katowicach prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Szczegóły: https://krd.pl/Kariera/Oferty-pracy/Specjalista-ds--Sprzedazy-2. Zachęcamy również do śledzenia naszych pozostałych ogłoszeń na stronie internetowej www.krd.pl w zakładce Kariera: https://krd.pl/Kariera/Oferty-pracy.aspx oraz na Pracuj.pl: https://bit.ly/37v6ZYt, gdzie publikujemy oferty wszystkich firm z Kaczmarski Group, w tym oczywiście również KRD. Zapraszamy do aplikowania.

@dolas

Witaj Dolas! Jako firma staramy się nieustannie rozwijać oraz stwarzać jak najlepsze warunki pracy dla naszych pracowników. Dbamy o wszelkie potrzeby, również o relaks i rozrywkę, które sprzyjają zacieśnianiu więzi wśród zespołów. Pozdrawiamy Zespół KRD

Sara
@dolas

Jak wyglądała rekrutacja? Jakie padają pytania?

@Sara

Witaj Sara, nie ma powodu do obaw względem rekrutacji oraz pytań. Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz a rozmowa ma na celu lepsze zapoznanie się z potencjalnym pracownikiem oraz oszacowanie czy kandydat nadaje się do zadań jakie będa przed nim stawiane. Zwracamy również uwagę na doświadczenie a także na umiejętności miękkie: komunikatywność, otwartość i kreatywność. Pozdrawiamy Zespół KRD

roman

Ja po 3 latach pracy w firmie jestem w zadowolony. Przede wszystkim warto się wysilić, bo cele nie są bardzo wygórowane a z premią za wyniki wynagrodzenie wygląda naprawdę fajnie. Można też dosyć szybko awansować, jak ktoś jest ambitny i ogarnięty. Ogólnie mogę polecić.

@roman

Witaj Roman, oferujemy możliwości awansu dla każdego z naszych pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska oraz stażu pracy. Doceniamy wszelkie starania i również staramy się je odpowiednio gratyfikować. Dziękujemy za pozytywną opinię! Pozdrawiamy Zespół KRD

Informator

Pozytywna atmosfera, ze wszystkimi łatwo jest się dogadać, jeśli ma się chociaż odrobinę motywacji i chęci to można liczyć na stabilne zatrudnienie.

@Informator

Witaj Informator, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

rogos

Pracuję w firmie już niecały rok, więc mogę się wypowiedzieć. Nie miałam większego doświadczenia w handlu, ale jakoś to idzie. Jest to praca, w której cały czas coś się dzieje i trzeba być skoncentrowanym non stop, ale dzięki temu czas leci bardzo szybko. Przede wszystkim – super atmosfera i normalne fajne podejście do ludzi.

@rogos

Witaj Rogos, niezmiernie się cieszymy, że jesteś zadowolona ze współpracy. Komfort pracy naszych pracowników, to dla nas sprawa najwyżej wagi. Pozdrawiamy Zespół KRD

krys

Na minus to że nie dostałem od razu umowy o prace, tylko pierwsze 3 miesiące zlecenia, ale później umowę już dali bez problemu. W sumie minus, ale mały. Bo umowa, kasa, socjal i benefity, no w sumie wszystko jest.

@krys

Witaj Krys, dziękujemy za opinię. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby warunki dla naszych pracowników były na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Zespół KRD

Jaka atmosfera jest między działami w Krajowy Rejestr Długów?

Witaj, jako firma, uważamy, że praca to nie tylko wyniki w statystykach ale także dobra atmosfera i zgrany zespół. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się komfortowo a rodzinna atmosfera była wyczuwalna w każdym dziale. Pozdrawiamy Zespół KRD

marecki

Rozstaję się z firmą w pokojowych stosunkach. Pracowałem przez jakiś czas tam, początkowo praca sprawiała mi dużo frajdy, bardzo chętnie podejmowałem się różnych wyzwań, ale po jakimś czasie poczułem wypalenie i w tym samym czasie dostałem szansę sprawdzenia się w innej firmie. Rozwój jest najważniejszy dla mnie, zwłaszcza że to moja pierwsza praca po studiach. Oferowano mi przeniesienie na trochę inne stanowisko żeby zmienić nieco energię- ale nie skorzystałem. Szkoda. Może kiedyś jeszcze wrócę. Manager szanował naszą pracę i miał też szacun u pracowników, dlatego polecam i trzymam kciuki za wojowników którzy zostali.

@marecki

Witaj marecki, dziękujemy za pozytywną opinię i życzymy powodzenia w dalszej drodze zawodowej. Kto wie, być może będziemy jeszcze w przyszłości współpracować. Pozdrawiamy Zespół KRD

Jekaterina

Szczerze podziwiam wszystkich ludzi którzy pracują na stanowisku sprzedawcy i maja zdrową psychikę. Automat wydzwaniający połączenia żeby tylko wyrobić normę i odliczony co do sekundy czas przerwy to coś tak abstrakcyjnego w porównaniu do mojej wcześniejszej i późniejszej pracy ze niektórym aż ciężko uwierzyć jak o tym opowiadam. Ogólnie ludzie byli dla mnie naprawdę w porządku ale ja jako człowiek absolutnie nie nadaje się do tak nachalnej sprzedaży. Bazy przedzwonione wzdłuż i wszerz i zirytowani (co mnie nie dziwi) ludzie po drugiej stronie słuchawki. Dodatkowo w ostatnie dni miesiąca musisz zostać na nadgodzinach bo nie ma celu i rób co chcesz. Nie miej życia, nie odbieraj dziecka ze szkoły bo dział nie ma celu i masz siedzieć. To już jest śmiech na sali. W każdym razie jeśli ktoś to lubi - na pewno można dobrze zarobić.

@Jekaterina

Witaj Jekaterina, przykro nam, że nasza współpraca nie była dla Ciebie satysfakcjonująca. Już na etapie rekrutacji informujemy o specyfice pracy i obowiązujących warunkach. Również w przypadku nadgodzin, pracownicy informowani są odpowiednio wcześniej, żeby zdążyć zaplanować swoje inne sprawy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca w zespole sprzedażowym jest wymagająca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby poprzez odpowiednie szkolenia i motywujące systemy premiowe, każdy pracownik czuł się odpowiednio przygotowany i zmotywowany do wykonywania swoich obowiązków. Zawsze zachęcamy również do tego, by wszystkie problemy i wątpliwości zgłaszać swoim przełożonym, którzy są przygotowani do tego, żeby w każdej sytuacji znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Życzymy powodzenia na dalszej ścieżce zawodowej. Pozdrawiamy Zespół KRD

Jekaterina
@Krajowy Rejestr Długów

Otóż niestety o przymusowych nadgodzinach dowiedziałam się już po szkoleniu zatem dluuugo długo za późno. Może Panie z rekrutacji powinny zapisywać sobie co należy przekazać kandydatom. W każdym razie cieszę się, że mam ta współpracę ze sobą.

Sławek

Czy w katowickim Oddziale jest tylko dział sprzedaży ? Dużo pozytywnych wpisów, czy czasy pandemii zmienił opinie ?

@Sławek

Witaj Sławku! Tak, w Katowicach jest tylko dział sprzedaży. Pozdrawiamy zespół KRD

Olo

Bardzo ogromny niesmak pozostał mi po 2 tygodniach 'pracy'. Ale od początku. Rekrutacja ok. Umowa podpisana na 2 miesiące. Po czym szkolenie. Po 2 tygodniach wkuwania i zaliczania testów egzamin, który podobno miał być formalnością. Z 5 osób zdały 2.... Egzamin polegal po prostu na scence rozmowy. Niestety... Nie nadaje się... Szkoda że pracowadawca rekrutując mnie nie zaznaczył, że to jeszcze nie koniec rekrutacji, że podpisanie rozmowy o niczym nie świadczy. Zaoszczędził by mi 1,5 miesiąca w którym można by szukać innej pracy. Uważam, że to bardzo nieetyczne i nieuczciwe postępowanie. Tak naprawdę nikt nie dał mi szansy, żeby wykazać się jako pracownik, a wydawało mi się zawsze, że właśnie po to jest umowa na okres próbny..

Katrina
@Olo

Trzeba być wybitnym, żeby nie zdać tego egzaminu także gratulacje. Sama zatrudniłam się 5 miesiecy temu i nie zdała jedna osoba. Nie znała ustawy a na rozmowie mówiła takie bzdury, że nie można jej było dopuścić do pracy. Nic dziwnego

@praca w katowicach

Śmiech na sali! Takiej rotacji pracowników nie widzieliście nigdzie, nie szanują pracowników w ogóle.Zwalniają z dnia na dzień, sami przydzielają czas urlopu...najniższa krajowa. Jeżeli uda ci sie zrobić premię,to jestes gość..Porażka!

@@praca w katowicach

Witaj praca w katowicach, przykro nam, że nasza współpraca nie była dla Ciebie satysfakcjonująca. Każda zatrudniająca się u nas osoba, jest zawsze informowana o specyfice pracy i obowiązujących warunkach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że praca w zespole sprzedażowym jest wymagająca, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby poprzez odpowiednie szkolenia i motywujące systemy premiowe, każdy pracownik czuł się odpowiednio przygotowany i zmotywowany do wykonywania swoich obowiązków. W przypadku decyzji o zakończeniu współpracy, okres wypowiedzenia wynika wprost z przepisów polskiego prawa, dlatego nie dochodzi do sytuacji, w której ktoś z dnia na dzień kończy pracę. Zawsze zachęcamy również do tego, by wszystkie problemy i wątpliwości zgłaszać swoim przełożonym, którzy są przygotowani do tego, żeby w każdej sytuacji znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Życzymy powodzenia na dalszej ścieżce zawodowej. Pozdrawiamy, Zespół KRD

Praca w Katowicach
@Krajowy Rejestr Długów

Chyba powinniście sie przyjrzeć bliżej temu, co dzieje się w Katowicach. W ostatnim czasie sami wykonaliście kilka telefonów do byłych pracowników, żeby dowiedzieć sie jak wyglądało "zakończenie współpracy". Po co teraz próbujecie się wybielić? Osoby pracujące 3 lata dowiadują się o godz. 21 , że od jutra mogą do pracy nie przychodzić. Po co te kłamstwa?

@praca w katowicach

Wstyw wam za siebie że usuwacie negatywne komentarze pracowników?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Krajowy Rejestr Długów?

A jak myślisz ?

ala

Praca jest w porządku. Wtorki owocowe, czwartki cytrusowe i bistro z całkiem spoko, tanim jedzeniem (menu zależy od dnia). Czegoś można się nauczyć i mieć w CV KRAJOWY Rejestr Długów też nie zaszkodzi (z wielu źródeł dochodzą mnie głosy, że warto). Jest podobno możliwość przebranżowienia się wewnątrz firmy, chociaż ja na razie o tym nie myślę, bo jestem gdzieś na początku łańcucha (niedawno zaczęłam pracę). Jak komuś nie przeszkadza dojazd na Zakrzów to polecam.

@ala

Witaj Ala! Każdy z naszych pracowników ma możliwość awansu, także i Ci, którzy dopiero rozpoczęli przygodę z naszą firmą. Życzymy powodzenia! Pozdrawiamy Zespół KRD

Ewelina
@ala

W CV możesz sobie wpisać wszystko co ci się podoba - papier wszystko przyjmie. Składając swoje cv do potencjalnych pracodawców Ja osobiście bym raczej nie wpisała że pracowałam w KRD.

KONSSTAL

Nie polecam... Przeklinam dzień,w którym podpisałem umowę o współpracę z KRD... Moje poprzednie opinie zostały usunięte. DLACZEGO ???

@KONSSTAL

Witaj Konsstal! Przykro nam, że praca w naszej firmie nie spełniła Twoich oczekiwań. Wszelkie uwagi dot. zatrudnienia kieruj proszę na adres HR@krd.pl Pozdrawiamy Zespół KRD

@KONSSTAL

Tutaj musisz pisać same pozytywne opinie bo negatywy usuwają moderatorzy tylko dziwne że w przypadku negatywnych opinii pisanych przez pracowników innych firm tego nie ma.Kto tu robił to wie jak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.