Opinie o Biella Szydlowiec Sp. z o.o. w Szydłowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Biella Szydlowiec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biella Szydlowiec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biella Szydlowiec Sp. z o.o. w Szydłowiec

on

przepraszam już poprawiam OBECNY już odpowiadam kilkaset czyli wszyscy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ha ha ciekawe kto boi się o swoje cztery litery bardziej

on

sprawa jest prosta jak się ludzie o parę lat temu upominali o podwyżkę to nie będę przytaczał nazwisk to odp była taka jak wam nie pasuje to proszę iść do firmy obok wiadomo w jakiej kondycji albo za bramą jest dwustu na wasze miejsce jak pracujesz jakiś czas to powinieneś to słyszeć chyba że patrzysz z poziomu pierwszego piętra czy przez tyle lat firma zorganizowała jakieś szkolenia! podnoszące kwalifikacje pracownika nie a dlaczego? tylko jak można po bandzie pojechać oczywiście w świetle prawa to tak się robi bo prawo mi pozwala to się wynajmuje prawnika i dawaj Kowalskiemu tłumaczyć co tu dużo mówić niech firma istnieje jak najdłużej ale myślę że ta równia pochyła ma swój koniec naprawdę chcemy większego poszanowania proste że każdy ma inne cele ale naprawdę mały gest może zdziałać wiele np:są święta wielkanocne my jesteśmy rozliczani z każdej minuty a pracownicy biurowi jajeczko dwie godziny wcześniej do domu to mi tak tnie skrzydła czy my jesteśmy innymi pracownikami pytam się znów nie będę przytaczał nazwisk ale było powiedziane nie ma świętych krów w zakładzie jeden może wjechać samochodem drugi nie mowa o pracownikach parteru i gdzie tu konsekwencja w działaniu po prostu równi i równiejsi kończąc więcej poszanowania by prosił dla pracowników

on

OBECNY już odpowiadam kilka set czyli wszyscy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ha ha ciekawe kto boi się o swoj (usunięte przez administratora) bardziej

Obecny

No ciekawie będzie jak te kilkaset osób straci prace! On wiesz coś na ten temat?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Biella Szydlowiec Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
on

właśnie "jest robota to się ją robi i nie dyskutuje -tyle na ten temat a że ci łapa nie uschła jak to pisałeś wynagrodzenie jest na czas i to najważniejsze ! jeden wykrzyknik to mało walnij jeszcze kilka jaka jest średnia krajowa a jaka w tej firmie a szczególnie na produkcji nazwa powinna brzmieć bieda szydlowiec są czasy jaki są jak by bezrobocie było niskie to byś nie był taki mocny po prostu ludzie wybierają mniejsze zło i tyle na temat zmiany miejsca pracy ale nosił WILK razy kilka ponieśli i WILKA porzyjemy zobaczymy

karamba

Tak pracuje

on

ej ktosik 'praca na produkcji ma swoje wady i zalety 'podaj mi chociaż jedną zaletę robicie z ludzi baranów ale to się może nie długo skończy z wysokiego koni bardziej boli upadek ha ha ktosiu

osiem

ten zakład nie publikuje żadnych ogłoszń o wolne stanowiska pracy jak można się dowiedzieć czy jest jakas oferta pracy? obecnie szukam pracy:)

xaqwe

Pracuje od paru lat ale takiego syfu od kiedy pracuje nie widzialem. Wykorzystywanie pracownika, brak podwyzek, atmosfera i układy miedzy pracownikami a kierownictwem i wyzej postawionymi osobami wszystko eliminuje. Nie polecam tego zakladu.

on

ja to w wojsku d..a co ty pierdzielisz chyba jesteś pracownikiem warsztatu czy co

max

smutne ale prawdziwe jak by im tylko prawo pozwalało to pracownik byłby gorzej traktowany jak robotnicy przy budowie piramid

pracuje w tym zakładzie bardzo długo to fakt że nie jest za wesoło ale ludzie wszedzie wokół jest to samo lub gorzej,tutaj nie ma takiego jeszcze przymusu w weekendy,atmosfera pracy jest fajna,tzn jest integracja zakładowa czego w innych firmach nie ma lub jest sztywno,ludzie pracujący są bardzo spoko

nic dodac nic ujac z opini kolegow lub kolezanek.najgorsze co moze czlowieka spotkac to praca w tym zakladzie chyba ze lubisz robic za barana i byc wyzyskiwany do granic mozliwosci.

max

tak naprawdę to ludzie zaczynają przeglądać na oczy i pracownicy którzy pracują po kilka lat składają wypowiedzenia a ludzi nowych jak na lekarstwo dyrektor zawsze argumentował jak coś nie pasuje proszę się zwolnić na wasze miejsce 200!!! za bramą podwyżek nie ma od trzech lat i w ty roku już mamy zapowiedziane żeby zapomnieć o podwyżkach większość ludzi dyma za najniższą krajową a praca może nie jest ciężka ale atmosfera po byku osobą chcącym podjąć pracę życzę powodzenia bo pewnie będziecie słyszeć obiecanki cacanki a ........ radość tak jest prawda

Babiarz
@max

Pracuje od paru lat ale takiego syfu od kiedy pracuje nie widzialem. Wykorzystywanie pracownika, brak podwyzek, atmosfera Nie polecam tego zakladu. Najgorszy jest pracownik magazynu darek kabła. Zmienił nazwisko po slubie wczesniej miał perkosz. Pajac jakich mało. Sknera i skrobinniorz. Zero zaangarzowania, nie koleżeński a do tego konfident.

Babiarz
@max

okm

Firma prężnie rozwijająca się do 2010r. z uruchomieniem trzeciej linii produkcyjnej, na tym koniec. Podkręcanie norm i zwiększaniem wymagań obowiązkowa praca w sobotę, tym niechętnie chwalą się. Obsługa maszyn w miarę łatwa lecz naprawy prowizoryczne i w pośpiechu lub "zrób to sam", sprzęt przestarzały nadający się do muzeum. Szukasz pracy lubisz być wyzyskiwany mało skory do podwyżek, prace cenić bardziej niż życie osobiste bądź rodzinę więc polecam Ci tą firmę

max

ludziska dajcie sobie spokój z tym zakładem pracuję w tej firmie prawie od początku i co roku gorzej a najbardziej dobija mnie nie poszanowanie pracownika tylko patrzą z której strony strzelić ci kopa jak chcesz dzień wolny żeby coś załatwić to nie nie ma takiej opcji chyba że na żądanie albo opieka jak nie to kwit do podpisania że nie wykonuję się poleceń służbowych możesz przyjść pięć sobót a szósta ci coś wypada i co znów kwit do podpisania działa w firmie związek zawodowy ale w mojej opinii to sługusy "szefostwa" celowo w cudzysłowie szefostwo bo to też pracownicy w tej firmie ale urządzili sobie prywatny folwark i sposób na życie odradzam wam pracę w tej firmie chyba że macie skłonności sadomasochistyczne

Najniższa krajowa tzn na reke wyjdzie 1200zł, moze za rok dwa dołozy wam 100, 200 zł ale brutto, takie sa realnia,ludzie pracują tam 7lat i mają 1400zł na ręke.Dyrektor jest winien temu,on wykorzystuje ludzi a szwaicaria może mało wie o tym co tu się dzieje,praca w miare ciężka,i gonitwa nie mozna swobodnie posmerać się po tyłku bo i o to się czepieją

zenujaca kultura osobista zadzacych tam w tym zakladzie poczawszy od najwyzszego stolka w tym zakladzie majacego pracownika za nic!!!do poganiaczy ktorzy lataja po hali i nie pozwalaja na chwile stanac lub sie do kogos odezwac.atmosfera w pracy gorsza niz w ciasnym pomieszczeniu po walnieciu pozadnego bąka odradzam .komukolwiek pracy tam.

biella to nie zaklad pracy to gorzej niz wiezienie!!!wiezniowie maja lepiej! wiekszy szacunek!niz tam pracownik!

odradzam każdemu kto szuka pracy omijac z daleka ten zakład wykorzystują na maksa nadgodziny nie płatne atmosfera w pracy poniżej krytki!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Biella Szydlowiec Sp. z o.o. - Szydłowiec

Biella Szydlowiec Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 137 ocen.

Biella Szydlowiec Sp. z o.o.