Biella Polska Sp. z o.o.

Szydłowiec

Opinie o Biella Polska Sp. z o.o.

bóg zapłać 2015-04-28 17:05:25
Święta prawda!!!
ha ha 2015-05-06 10:40:57
Smieszny gosciu chyba nigdy w ciezkiej pracy nie byles, jezeli wedlug Ciebie produkcja w bielli to taka straszna tyrka. Skoro tak wszystko wiesz, to pokaz jaja i to powiedz glosno, nie na zalosnym forum, gdzie kazdy kto ma nudne, smutne zycie moze sobie cos napisac. Sypnij nazwiska, pokaz jakis dowod, bo udawac takiego kozaka w necie nawet przedszkolaki potrafia. A jesli nie masz jaj, a mysle ze nie masz, to zamilcz bo za takie gadanie to juz mozna posiedziec. czekam...
xxx 2015-05-06 10:58:24
wały na warsztacie są i będa powinni tam załorzyć kamery!!!
Babiarz 2015-08-21 19:05:29

Pracuje od paru lat ale takiego syfu od kiedy pracuje nie widzialem. Wykorzystywanie pracownika, brak podwyzek, atmosfera Nie polecam tego zakladu. Najgorszy jest pracownik magazynu darek kabła. Zmienił nazwisko po slubie wczesniej miał perkosz. Pajac jakich mało. Sknera i skrobinniorz. Zero zaangarzowania, nie koleżeński a do tego konfident.
Babiarz 2015-08-21 19:07:02

Były pracownik 2015-08-26 21:48:46
Pracowałem tam jakiś czas temu. Praca monotonna ale nie jakaś ciężka. Niektórzy kierownicy byli porządku, a przez niektórych to nie chciało się przekraczać bramy zakładu. Zamiast motywować to dobijali pracownika.nie mówiąc już o wsparciu. Jeden miał hopla na punkcie sprzątania i czystości, a sam nosił znoszone nie uprane koszulki. Perfumy nic nie dawały panie Michale. Wypłata na czas. Ogólnie na początku żałowałem, że mnie zwolnili, ale dzięki temu zobaczyłem, że jest inna ciekawsza praca z lepszym zarobkiem.
A i ten sam zakres pracy, te same zadania, wykonywanie tych samych norm jest różnie płatne, w zależności od nazwiska pracownika. Różnica nawet w tysiącach zł...
opier..lacz miesiąca 2016-02-06 21:43:48
Nie aplikujcie do tego kołchozu..
lepiej zastanówcie sie dwa razy zanim zechcecie tam pracowac, traktują ludzi jak smieci nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
słaba płaca i ciągle słyszany jeden tekst Pieniądze leżą tylko trzeba je podniesc (co wiąze sie z większą wydajnoscią pracy) a podwyzek jak nie było tak nie ma! skandal!!!
on 2016-02-08 12:35:35
święta prawda op miesiąca
wyłożyli się na błędnej strategii firmy np sławetna "ELBA"brak odpowiedniego parku maszynowego do produkcji tego produktu co za tym idzie próby łatania produkcji jak nie tu to może tu i w rezultacie spadek wydajności z czyjej winy !!!!!
Teraz żeby podnieść współczynniki ogranicza się liczbę ludzi na poszczególnych maszynach bo jak tu się przyznać do błędu !!!
Osobą odpowiedzialną za wdrażanie tego pomysłu jest główny opier...acz zakładowy za czasów jak pracował na produkcji to taki sumienny nie był tylko patrzył jak tu bąki pozbijać a teraz strasznie sumienny pracownik normalnie przodownik pracy
i to bardzo ludzi boli że dyrektor powierzył wdrożenie tego systemu osobie która opier...anie ma we krwi
kola 2016-03-18 19:33:59
jak to Stacho zwolniony? a za co?
master 2016-03-28 15:03:52
Za zwroty? Bo bledów nie dalo się zwalić na produkcje? Może nowy dyrektor wyczyści te poukładaną klike bo zwykły pracownik na tym traci
ja 2016-05-09 13:02:14
jest już nowy dyrektor? kto go zastępuje?
Ródy 2016-07-02 16:35:12
Jesli chodzi o pracownikow magazynu lenie totalne. Kierownik ( bynajmniej za takiego sie uwaza ) wielkie zero. Nie szanuje swoich podwladnych. Wymysla durne rzeczy. Robi ciagle zebrania i wymysla bo boi sie o stanowisko. Nie przestrzega BHP . ciemno na nowym magazynie co zglaszane bylo wiele razy - ma to gleboko gdzies. Czesto robi grafik z 2 zminy na 1 co jest nie zgodne z prawem pracy. Duzo wymaga od innych od siebie baaardzo malo. Nowy dyrektor to pajac na nitce i marionetka centrali. Brak kontroli nad produkcja skutkuje wyzucaniem do smieci gotowego produktu oni to nazywaja odpadami ( 80 ton miesiecznie ) konkurecja potrzy wam na rece.
Ciapaty 2016-07-25 10:46:20
No ròdy pajacu po pierwsze robisz bledy ortograficzne a po drugie to pracowalem tam i nie zgodze sie z Twoja durnowata opinią. Kier Wojtek Z byl naprawde uczciwym kierem jakiego dotad spotkalem. Nie wiem dlaczego sie go czepiacie. Jest wyksztalcony i ma duze kompetencje do kierowania zespolem. A ze ma durnych pracownokow to juz nie jego wina. W kazdej firmie sa dobrzy pracownicy i olewacze. Wiec przestan oceniac cos na czym sie nie znasz!!!! Na pochybel takim ludziom.
Ciapaty 2016-07-25 10:47:04
on 2016-07-29 10:43:27
Gościu to zapraszam cię do pracy zobaczysz ile ci nawalą
Dama kier 2016-08-01 19:51:33
2000 zł brutto ot czego možna sie spodziewač w Rzydłowcu.
prezes 2016-08-04 12:54:44
podwyżki były właśnie
prezio 2016-08-05 15:13:31
jest nowa rekrutacja na produkcję, wypłaty są terminowe, socjal OK. absolutnie nie można narzekać.
Zarosniety Bdm 2016-09-22 16:05:11
Socjal jaki socjal ty chyna socjalu w pozadnej firmie nie widziales. To raz a 2 przerwa trwa tylko 15 mimut nawt cherbaty nie zdazysz dopic i juz do kolchozu gonia. Na fajke za brame musisz goc to 10 minut z twojej przerwy zostaje 5 na baaaardzo dzybkie szamanie. Ta firma to jedn wielgi oboz pracy.
Pablo koelio 2016-09-22 16:38:29
Chyba sobie zarty storisz. Ten lysawy patafiian do niczego sie nie nadaja nie wiem kto go tam zatrodnil ile musial lasek zrobic zeby ta posade dostac aaaa twu z takim kirownikiem. Niczego nie widzi albo niechce widziec ot co. Nie widzi ze mo pracownicy wychodza duzo wczesniej ale odbicia jakze normalnie tego nie widzi to ze na fajke pracownicy przez magazyn wychodza za wiate a zakaz jest na calym terenie tego nie widzi, tego ze chlanie wódy i pijani jezdza wozkami tego niewidzi, ogolne klapki na oczy najwarzniejsze zeby byl pozadek to widzi od razu koszmarna niekompetecja. To ze pracownicy odchodza z dnia na dzien czyja to wina reszta pracuje tam bo musi nie dlatego ze chce.
Job men 2016-09-22 16:44:10
Tos teraz pojechal. Dla mnie to super szef. Czasem sie wkuza ale zaraz potem przeprosi i jest git. Wyksztalcony z doswiadczeniem czego chciec wiecej jak dla mnie szef jakich malo. Tyle w tym temacie.
Krsp. 2016-09-22 16:54:44
Chyna cos sie z muzgiem porobilo. Zmien lekarza dobrze radze. Wojtek nie widzi tylko przymyka oko bo jest donrym czlowiekiem i super szefem. Dla mnie zawsze byl wporzadku. A poza tym tem portal nie jest do tego. Jam masz cos do Wojtka to trzeba bylo wbijac do biora a nie tak ogolnie. A z reszta szkoda slow na takiego barana. Zeby ci tak reka u schła.
Biuro 2016-09-22 17:06:03
Dobrze gada ☺ to czytaja wszyscy deklu. Choc zadko sie z wojtulem widuje na gorze uzeduje do dla mnie super kompetetny facet. Amen
Pusia 2016-09-22 19:23:46
1850 brutto plus premia czyli jak wiekszosc zakladow w szydlowcu.
Plk zuber 2016-09-22 20:04:48
Jesli chodzi o produkcje to na pudelkach bardzo wyczerpujaca praca czasem na 2 maszyny bo niema ludzi a nowi nie przychodza bo wiedza czym to pachnie. Kregoslup ze stali i nerwy tez bo kolchoz za psie pieniadze. Ogolnie syf nie polecam. Brod smrod i ubustwo. Zarobki na pocztek 1850 brutto.
Maria 2016-09-22 20:52:10
Pracowałem tam jakiś czas temu i wiem co sie dzieje szczegolnie na nocnych zmianach. Pieniadze to jedna wielka zenada.Ludzie obudzcie sie i uciekajcie z tamtad.
Medełko Fa 2016-09-22 21:15:52
Socjall hmmmm....
Brak dofinansowania do posilkow
Brak karty multisport
Brak zatyczek do uszu !!!!
Brak posilkow regeneracyjnych jesli chodzi o magazyn czasem zimniej niz na dworze w zimie
Brak prywatnej opieki medycznej
Czyli moim zdaniem socjallu brak !!!!!!!
Mar jusz 2016-09-23 09:35:48
Sprztowo rozwinieta chyba zart. Stary park maszynowy doprowadzil do mnostwa reklamacji od kontrachentow. Donau i inne stoja wszedzie bo jakosc fatalna. Kredyt musieli wziac do na wyplaty braklo pieniedzy.
Mr T 2016-09-23 09:42:31
Dokladnie jesli chodzi o park maszynowy fatalnie. Stare w fatalnym stanie jestem operatorem wiem co mowie. Jesli chodzi o zarobki to nie nazekam z tym ze kawalerski stan posiadam. Jesli byla by rodzina to niedal bym rady.
Agata co nogą zamiata 2016-09-23 09:48:26
Pieniadze to jedna wielka żenada.
Ludzie obudzcie sie i uciekajcie z tamtad.
Super kierownka zwolnili z dnia dzien bo byl wporzadku nie donosil jak innni konfidenci. Karamba sie trzyma bo to wtyka a kompetencji zero. Więc jak wspomnialam wiejcie z kurw ... dołka.
MM 2016-09-23 17:20:35
wyłożyli się na błędnej strategii firmy np "ELBA"brak odpowiedniego parku maszynowego do produkcji tego produktu dotego dochodzi donau i inne produkty. Caly spalony magazyn tego bubla stoi bo zwroty przyjechaly. I kto za to placi spoleczenstwo plci ja place ty placisz. Taka jest biella niestety.
ap 2016-09-24 10:34:33
no tak ile ludzi tyle opinii, jakoś mi ochota przeszła na szukanie tam pracy, ale kasa by się przydała, zawsze to więcej niż zero - a nie każdy moze sobie pozwolić na wyjazd z tej dziury :(
Sadek 2016-09-24 10:55:18
Racja nie kazda firme stac na socjal. Ap wiem od pracownikow bielli ze na magazynie sa wolne miejsca ttlko trzeba miec uprawnienia na wozki.
Magister z Kierza 2016-09-25 15:06:43
Biella Żydłowiec firma dla ludzi bez perspektyw albo starych dziadkow co maja pare lat do emerytury zeby przewegetowac. Zerowe mozliwosci rozwoju zawodowego.
Jurand ze Spychowa 2016-09-26 00:59:34
Jak to jak?.........najpierw dowie się co oznacza pojęcie "falbanka" później nauczy się odróżniać 5cm od 8 a na końcu będzie odbierać pudla z dwóch maszyn...bo faceci już nie chcą. Fascynująca ta kariera;)
Kris rozpruwacz 2016-09-26 21:23:52
Tylko nie biella. uciekajcie z tego zakładu jak najdalej i jak najszybciej. Ostatnio zarząd sobie wymyślił że od 26.11 do 23.12.2016 roku NIE będą udzielane urlopy na żądanie !!!!!! chore chore i jeszcze raz chore.
Jak to mówią to się do prasy nadaje !!!!! Uciekajcie na boga !!!
piotr :( 2016-09-26 21:36:37
To prawda zakaz urlop obwiązuje. Ciekawe zrobi naprawdę potrzebująca osoba, bo życie różne niespodzianki niesie. Brak słów. Beznadziejna firma :(
wiagra 28 2016-09-27 08:09:22
Do prasy to się nadaje, że jest zbyt wielkie skupisko idiotów na metr kwadratowy. Jest jak jest , ale lepsza taka praca niż żadna. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Jak jest tak źle, to zmieńcie pracę.
A tak dla zainteresowanych, to pobory są na czas
wiagra 28 2016-09-27 08:10:15
A tak dla zainteresowanych, to pobory są na czas
zyta 2016-09-27 08:33:27
Wypłata zawsze terminowa około 28 każdego miesiąca. Na tzw pudła potrzebują.
wiagra 28 2016-09-27 17:31:45
nie 28- go , a 29, 30 każdego miesiąca
z wieloletnim doświadczeniem 2016-09-28 10:22:50
Pracowałem w kilku firmach w Polsce, również zagranicą i z czystym sumieniem można powiedzieć, że w Biella Szydlowiec nie jest źle!
Wypłaty są terminowe, dochodzą premie uznaniowe. Z socjalu, firma daje dodatkowe pieniądze na Boże Narodzenie i na Wielkanoc. Oragnizowane są wspólne wigilie oraz wycieczka firmowa zagraniczna (ostatnio był Berlin, Poczdam, Drezno, wcześniej: Wilno, Wiedeń, Budapeszt). Także socjal jest nie najgorszy. Często też soboty są płatne, może nie wszystkie (część jest do odbioru), ale nikt nikogo nie oszuka z tym.
A jak ktoś chce prywatną opiekę medyczną to już chyba w Warszawce na jakimś kierowniczym stanowisku może się tego spodziewać. Już nie przesadzajmy!
Zarobki na początku może niewielkie, ale po wykazaniu się, napewno regulacje płacy są.
Oczywiście wciąż zarząd dąrzy do optymalizacji produkcji, są pewne zmiany, projekty, oszczędności, ale wszędzie tak jest.
Przegięcia ze strony pracowników z tymi urlopami na żądanie doprowadziły do takich decyzji, że w grudniu nie będzie można ich brać. Brak obsad na maszynach powoduje opóźnienia. Proste.
Ze współpracownikami i kierownictwem można się dogadać. Nie jest źle.
Ci co narzekają, niech popracują w innych zakładach, bo chyba nie mają skali porównawczej.
Walikoń 2016-09-28 12:26:12
Nareszcie ktoś kompetetny i piszacy na temat. Brawo. Widac ze wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu.
Konan 2016-09-30 17:50:13
Biella to dno i dno i 2 metry mułu taka prawda. Ludzie uciekaja z firmy w ciagu miesiaca 3 osoby ucieklo z magazynu !!!! Zarobki marne, zimą zimno latem ukrop brudno gdzie sie dotkniesz. Beznadzieja. Nie polecam.
wiagra 28 2016-09-30 19:30:42
Popieram tą wypowiedź , ale jest jedno ale. Mianowicie nie mogę tak do końca się zgodzić , że jak się wykażesz to cię docenią .Trochę to wygląda w realu inaczej . Nieodpowiedni ludzie na stanowiskach ( oczywiście nie wszyscy ) . Jaka jest przyczyna ich awansu ? Sądziliśmy , że w takiej firmie będą doceniać zaangażowanie , ale widać , że jak w każdej firmie : znajomości, czopki , itp . Jak się nic nie zmieni , to pójdziemy z torbami .
wiagra 28 2016-09-30 19:33:22
To siedź w domu i będzie ci z nieba kapać .
wiagra 28 2016-09-30 21:04:14
Najlepszy kierownik - ha , ha , ha,
ali 2016-10-06 19:03:38
A mam pytanie czy umowe o prace dają od razu na stałe czy na okr próbny?
Walikoń 2016-10-15 15:13:50
Umowa pierwsza na 3 miesiace potem nastepna na rok.
buc 2016-10-15 17:24:20
czyli dają prawidłowo umowy pracę, dobrze, że uczcicwie do tego podchodzą i zatrudnaiją na stałe
Zostaw swoją opinię o Biella Polska Sp. z o.o. - Szydłowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biella Polska Sp. z o.o.