Opinie o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VG Polska Sp. Z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie VG Polska Sp. Z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VG Polska Sp. Z o.o. w Chełmek

Dziki

Witam kolegów i koleżanki czy może mi ktoś powiedzieć ile dają na start na operatora maszyn w tym okresie w którym się szkolisz? Czy jakaś premia jest?

Niki
@Dziki

Jako operator zarobisz 3, a ile dają teraz na początku to nie wiem może inna osoba pomoże :) ale co jak co ludzie i atmosfera wielki plus.

Greg
@Niki

potwierdzam atmosfera jest spoko

Dziki
@Greg

A kwestia zarobku na początek?

Greg
@Dziki

no pewnie trochę mniej niż kolega pisał, na początku zawsze się słabiej zaczyna

Operator
@Niki

3 brutto czy netto?

dexter

uuu no to nieźle naprawdę, chyba warto by sie rozejrzec za jakims miejscem

prac
@dexter

rozglądaj się rozglądaj, bo nie tak często są dostępne oferty, a to też o czyms świadczy

Tremolo

Oferta na Specjalistę ds. Konstrukcji Opakowań wygląda całkiem ciekawie i zastanawiam się nad aplikacją. Macie jakieś wskazówki jak najlepiej przygotować się do rozmowy? Na co zwrócić uwagę, co jest w cenie na tym stanowisku?

Pracująca

Tak piszecie że szukacie ofert pracy z VG na stronkach www. Na portierni mają skrzynkę do której można wrzucać CVki a odbiera je pani z kadr. Wiem bo sama się tak dostałam do VG. A jak poślesz na adres mailowy ogólny to też pewnie dostaną CV. Ja pracuje już jakiś czas i jestem zadowolona.

Kati
@Pracująca

Ja też tam pracuje. Też nie narzekam. Najwazniejsze że ludzie są wporzo i nie ma (usunięte przez administratora) Liderzy są ok. Może podstawa niska ale są dodatki w postaci nagrody i premii. Dla mnie jest ok. Ważne jest dla mnie też żeby praca była spokojna i nikt nie stoji nade mną i nie goni " szybciej szybciej". Rozmowa kwalifikacyjna też ok bez stresu, mili ludzie. A podanie wysłałam na ogólny mail dostępny na ich polskiej stronie.

Krab
@Pracująca

No i ta informacja była nam potrzebna! Dzięki wielkie!

sofia
@Pracująca

super!! wielkie ci dzieki za informacje, w pierwszy wolny dzien polece wrzucic do skrzyneczki, pewnie tak bedzie najszybciej

wojtek
@Kati

a jak przebiegała ta rozmowa rekrutacyjna? zadawali jakieś konkretne pytania, czy ogólnikowe jak to na rozmowach?

Kaspo
@Kati

Ciekawe jaki to dział?

wojtek
@Kaspo

a jakie to ma niby znaczenie? chcesz znowu tworzyć spiskowe teorie? daj se spokój od razu

Mono

Ile jest w Polsce oddziałów VG?

Butterfly
@Mono

Właśnie...myślałem, że tylko Chełmek, ale na ofercie na pracuj.pl widzę też Jaworzno, Tychy, Bieruń ?

blowek
@Butterfly

ja to nawet nie wiedziałem że na świecie tyle też tych oddziałów, jaki to człowiek nieświadomy czasem...

dron
@blowek

a wystarczy czasem trochę się zainteresować i poczytać żeby się potem nie dziwić ;)

Rupert
@dron

Wystarczyło rozwinąć ofertę, to by się wiedziało, że to jest jedna i ta sama oferta na Chełmek... "Miejsce pracy: Chełmek (powiat oświęcimski) Okolice miast: Bieruń, Tychy, Jaworzno, (usunięte przez administratora) Chrzanów"

dron
@Rupert

no to właśnie o to mi chodziło i o tym pisałem ;p

Rupert
@dron

Spoko, ja tylko rozwinąłem tema ;)

Kolo

Pytanie mam. Ktoś się orientuje,czy firma przyjmuje na miesięczne praktyki uczniów technikum graficznego?

@Kolo

Tak przyjmują

@Tak

a jest szansa żeby potem zostać w pracy na etat?

Munio
@pyt

Jak się sprawdzisz, to pewnie tak

@Munio

a no to całkiem spoko opcja, tylko to jest gdybanie czy pewne info? może ktoś inny też coś wie?

Energo
@pyt

W 90% przypadkach firm tak to właśnie wygląda, więc nie sądzę, żeby tutaj miało być inaczej.

@Energo

o nareszcie ktoś się coś odezwał, codziennie sprawdzałem, dzięki za info

Energo
@pyt

No dużo nie pomogłem, ale do usług ;)

Jerzy
@pyt

Daj znać czy firma ostatecznie zaoferuje Ci pracę po okresie praktyk, to zawsze cenna informacja dla osób odwiedzających ten wątek. Możesz też wspomnieć jak oceniasz atmosferę wewnątrz firmy, będę wdzięczny.

@Jerzy

jak się dostane i będę coś wiedział to się odezwę

Jabadabaduuu...

Czy może mi ktoś z pracujących w tej firmie wyjaśnić, dlaczego głównodowodzący robią aż tak bardzo problematyczny casting na stanowisko zwykłego operatora wózków widłowych? Przecież złoto tam chyba nie jest przewożone???

...P
@Jabadabaduuu...

No właśnie i tu się mylisz człowieczku. Produkują złote opakowania dosłowie.

Jasza

Jeszcze mam pytanie odnosnie maszyn na ktorych sie pracuje czy sa w miare nowoczesne tudziez bezpieczne?

@Jasza

scoobydoo
@Jasza

Co to za pytanie? Na zdezelowane gruchoty nikt by cię nie puścił, BHP musi być

kalwi
@scoobydoo

może pracował wcześniej w jakiejś kijowej firmie, co nawet tego nie przestrzegała.. koleżko tutaj wszystko działa tak jak powinno i jest bezpieczne, bez obaw

Mc już nie ma od ponad 3lat. Kible pod Kcf też już gdzie indziej produkuja

fan
@King Julian

a no widzisz, nie wiedziałam, sugerowałam się stronką ;)

maki
@King Julian

to co produkujecie z takich bardziej znanych firm?

nubi
@maki

dla nivei np były produkowane takie opakowania na zestawy różne

maki
@nubi

czyli to są tak naprawdę przeróżne branże z tego co widze?

Jo
@maki

No tak, niby dlaczego miałoby się skupiać na jednej branży?

Inferno

Ej ej, wy to zamiast narzekać, że ofert nie ma to może sprawdzajcie, bo wiszą na pracuj. pl od kilku dni, a potem znowu będzie, że wam ktoś sprzed nosa stanowisko zgarnął, także mobilizacja, zagęszczajcie ruchy i cefałki wysyłać ;)

helpi
@Inferno

szkoda, że nic do biura nie ma.. ale dla zainteresowanych są oferty na: - planiste - operatora maszyn - drukarza - operatora wózka widłowego

@helpi

No nie ma, ale nie tylko o biurze to ludzie pisali

helpi
@Inferno

ale ja osobiście byłabym zainteresowana biurem dlatego tak delikatnie przemyciłam to info ;p

Zdziwiony
@helpi

Przecież oferta na planistę jest "do biura" ????

@Zdziwiony

No właśnie, racja w sumie, nie zwróciłem na to uwagi.

vg
@Inferno

na ich stronie jest zakładka kariera, ale nic tam nie ma, czy kiedykolwiek pojawiaja sie tam jakies oferty pracy, czy ona tak po prostu tam jest ogólnikowo tylko?

@vg

Oferty są przez pośredników.

vg
@King Julian

aha, no czyli zawsze trzeba czuwać na stronkach. dzięki za info ;p

Jabadabaduuu...

Cześć. Za niedługo jadę na rozmowę kwalifikacyjną. Czy może mi ktoś powiedzieć, jakie wózki widłowe są używane w firmie? Czy np są boczne, gazowe, akumulatorowe...? Jeszcze ile mniej więcej na start proponują mamony? Z góry dzięki za info...

Godek
@Jabadabaduuu...

słuszne pytanie z tymi wózkami, ktoś odpowie??

@Jabadabaduuu...

Zwykle wózki na akumulator. Najniższa kolego...

Brak ogłoszeń o pracę zazwyczaj świadczy o małej rotacji, czy tak jest w tym przypadku?

oleo

Tak, rotacji dużej nie ma, co zresztą widać po ogłoszeniach, a raczej ich braku

travis
@oleo

Niby dobrze, ale jednak szkoda, że ogłoszenia tak rzadko

Kero
@travis

też słyszałem dobre opinie o firmie - 3 zmianowa robota, 8 godzin i do domu, dobre warunki, czysta praca. Widocznie ludziom to odpowiada, ale to tylko dobrze świadczy. Jak komuś bardzo zależy to trzeba może dzwonić tam bezposrednio

herg

nowy rok się dopiero zaczal, moze wkrótce sie cos pojawi interesujacego

travis
@herg

Nadzieję zawsze warto mieć :D

Gabry
@travis

no tak to zazwyczaj jest.. jak się chce do fajnej, dobrej firmy z niezłymi opiniami to się nie da, i potem człowiek siedzi w innej robocie i sie łapie za glowe co on tam robi.. szkoda, no ale tak jak mówisz nadzieje trzeba mieć

gienek

szybki załadunek, plus za czysty socjal dla kierowców, mili pracownicy ochrony pozdraiwam

Fifi
@gienek

no i takie opinie dobrze czytac, pozdrawiam wszystkich pracownikow

Tug

Nie wiecie czy szykują się jakieś zatrudnienia w nowym roku?

Felix
@Tug

na pewno jakieś się szykują w tym roku, pytanie kiedy, tego już nie przewidzę

Tug
@Felix

To niewiele mi pomogłeś :P

Felix
@Tug

przykro mi, niestety nie umiem pomóc

Luki
@Tug

na stronach nic nie widać, może warto spróbować zadzwonić? zawsze to jakieś wyjście.

kamos

dzięki, dzięki, tobie też :D

Bello

chciałem u was pracować, ale rzadko trafia się na ogłoszenia

Kloe
@Bello

To czatuj. Jakoś niektórym sie udaje

Bello
@Bello

no przecież wiem, że niektórym się udaje, mówię, że mi się nie udało

Prad
@Bello

Ja dostałem prace bo znajomy dał cynka że brakuje ludzi ale z ogłoszeniami o tyle średniawka że ciężko je znaleść mimo że są. Powodzenia

Tylek
@Prad

A aplikacje spontaniczna można wysłać?

Tipsy
@Tylek

wysłać można zawsze

Dziku

A orientuje się ktoś ile dają na poczatek na rękę jak się uczysz na operatora?

Zwierz
@Dziku

Dobre pytanie. Czy może ktoś podać widełki ogólne dla produkcji? Ile najwiecej ile najmniej,żeby mieć jakiekolwiek rozeznanie o jakich stawkach mowa

@Dziku

Tyle ile sobie wywalczysz na rozmowie i na ile Cię "polubi" kadra rekrutujacą

Dobre.pytanie

Hej, czy są działy w Vg które pracują od 7 do 15? (Praca biurowa) czy 8 do 16?

Stary pracoholik

Czytam jak pytacie-jaka praca,jakie zarobki,jakie zmiany,jakie bonusy dodatkowe.A ja się pytam -czy chcesz PRACOWAĆ i masz CHĘCI by pracować,czy tylko szukasz zarobku bez pracy.

Feliepe
@Stary pracoholik

Jak ktoś szuka zarobku bez pracy, to się grubo zawiedzie, robić trzeba i tyle

pracapraca
@Feliepe

jak wszędzie...

kuczi
@pracapraca

O nie nie, obiboków niestety nie brakuje w zakładach, nie każdy to tak rozumie

kuczi
@kuczi

I nie pisze tu jak coś o VG, tylko tak ogólnie

...

nie

Koles

Do ogarnięcia, na pewno nie robisz ponad siły

Fly

A czy cv można zawieść osobiście nawet jak nie ma oferty?

maslow

Myślę, że warto spróbować

maslow
@maslow

Ale w sumie też się nie nastawiaj jakoś bardzo, bo jak nie ma potrzeby, to stanowiska specjalnie dla ciebie nie otworzą

Fly

Siema powiedzcie mi bo to najlepsze źródło jak ktoś tam pracuje czy da się u was zarobic 3 tys netto razem z premia na produkcji ?

Pewnie ze się da.

konan

ooo, to zachęcająco brzmi

?

hej a szukaja?

?
@?

w sensie na to konkretne stanowisko

Jolanta
@?

@? Tak z tego co widzę jest oferta na stanowisko produkcyjne https://pracodawcy.pracuj.pl/vg-polska-sp-z-o-o,11659. Napiszcie zatem jak przebiega rekrutacja?

kazek
@Jolanta

eh, już nie ma, jak zwykle spóźniony

Latimer
@kazek

Ja to nie ma? Przecież jest jak byk

kazek
@Latimer

faktycznie, już wiem, bo nie zauważyłem kropki na końcu linka

pakto
@Latimer

Już nie ma ;)

Zostaw merytoryczną opinię o VG Polska Sp. Z o.o. - Chełmek

• Jak się pracuje w VG Polska Sp. Z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VG Polska Sp. Z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VG Polska Sp. Z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VG Polska Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w VG Polska Sp. Z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VG Polska Sp. Z o.o.
4.5/5 Na podstawie 1245 ocen.
  • Plac Kilińskiego 1
    32-660 Chełmek