Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

rewa

Montaz jest sam sobie winien, norma normę goni. Zamiast iść na przerwę Ona robi musi normę wyrobić, bo 50 zł więcej do wypłaty będzie. I siedzi taka przy maszynie i tylko drugiej (usunięte przez administratora) potrafi obrobic.

Chyba w olewaniu pracy ale może tak trzeba?

Magazyn ma zle? A co powiesz na pracę na montażu. Orka za najniższą krajową bez podwyżki bo te dostają wybrani i to chyba nie za dobrą pracę Nowi dostają więcej od starych dobrych pracowników które robią po 2 razy więcej i co? Wy macie źle? Ciekawe kiedy z montażu zaczną uciekać Może zaczęło by się coś dziać

przewoznik

no chyba nie drogi kamilu właśnie następna partia pracowników chce się rozstać z tym pięknym i przyjaznym pracownikowi miejscu jakim jest magazyn odbieram tam co prawda tylko towar ale kazda plotka ma ziarno prawdy ,ale się nie dziwię sam nie mam wesoło w swojej pracy ale tam za żadne skarby bym nie tyrał a już magazyn rur to patologia wszelkich norm pracowniczych i bhp znam tych chłopaków i dziwię się że dają tak sobą pomiatać

werty

Żeby na magazynie mieć dobrą stawkę trzeba brodę zapuścić.

grzesiek
@werty

nie działa zapuszczam i stoi stawka w miejscu od lat 4 ,zapewne jakiś dupowaty jestem może dlatego że nie palę fajek?może za wcześnie do pracy przychodzę ?system podwyżek w firmie sanha to prawdziwa enigma !ale pal licho w kasę jestem tu tylko dlatego że jest wspaniała kierowniczka już dwie propozycje miałem za 3500 brutto ale zrezygnowałem wszystko dla niej .

tyracz

zarobki głodowe,tylko pupile mają dobrze,prace lepsze taki to jest urok SANHY

dress

jaka praca zespołowa , każdy patrzy na siebie pierwsza zasada pracownika w sanha polska w pracy nie ma kolegów ,sprzedadzą ciebie za byle pierdołę do władz ,ciągła walka o urlopy o lepsze komisje do zrobienia co by się nie natyrać a mieć stawkę mega wielka jak sie ma znajomości u kierowniczki ,jedna wielka ściema to jest ta sanha !!!!

nickelodeon

ale ty jestes durny, firma potrzebuje operatorów juz, a nie za jakis czas

gwiazda

Pewnie ze fajnie

tyracz

CO GWIAZDO -FAJNIE?

andriusza

no spokojnie Kamil my ze Sławkiem mamy po 3600 brutto to za parę miesięcy pracy będziesz też miał taka stawkę

dres

bo w magazynie tylko już straceńcy tyraja pracownicy zaczynają się znowu zwalniać kierowniczka bagatelizuje jak zawsze sprawę wszak przyjdą nowi za szlabanem czają się ich tysiące aby pracować za gówniane pieniądze tylko niech się baba ogarnie taki nowy robi połowę roboty za starego i ma taka sama stawkę jak stary pracownik więc jaka jest motywacja dla oldbojów zaczynają mie (usunięte przez administratora) w tę pracę albo zacznie "władza 'doceniać starych pracowników albo wszyscy przepadną jak Niemcy w euro 2016 walka była piękna ale gówniane zakończenie jak zawsze

placowy

no pewnie hjk wy w biurze to byście chcieli żeby pracownicy tyrali za darmo a wy klima kawa ploteczki jak to w biurze a idzcie potyrać u tych straceńców jak ci w magazynie rur np,to poznacie co to proza życia i praca szczęście od opaczności że w dobrej chwili uciekłem z tej masakrycznej firmy a już z utęsknieniem czekam jak straci kiedyś tych chłopaków szanowna pani kierowniczka oj czekam .wracam do mojego Angielskiego edenu pozdrawiam chłopaków z magazynu

placowy

od lat czterech nie ma podwyżek płac no dostali ci na stanowiskach a jak się pracownik upomni to jest zawsze jedna odpowiedz ;jak się nie podoba to się zwolnij:poziom sięga zera ci co tam jeszcze pracują to chyba prawdziwi desperaci są, wielki szacunek dla tych co musieli tam zostać a największy dla chłopaków z magazynu rur ci to maja przejebane przepraszam za określenie ale tak tam jest u nich wielki szacun dla tych chłopaków kiedyś może odejdą a wtedy kierowniczka sie zesra w gacie bez tych chłopaków

Trolololo

A Gargamel z produkcji jeszcze pracuje? Ten to jest pacjent !

piotrek S

bo w fabryce w schmiedefeld niemieccy pracownicy się pozwalniali , sanha oferuje najniższe zarobki w tym regionie to pouciekali do innych fabryk a teraz chcą zapełnić hale polskimi naiwniakami liczącymi na godziwy zarobek

aneta

Najgorszy zaklad w Legnicy w jakim kiedykolwiek pracowalam! Totaly wyzysk, zero poszanowania dla człowieka, śmieszna wypłata i znikoma premia. Nic dziwnego, ze ludzi uciekaja stamtad gdzie pieprz rosnie. To praca tylko dla zdesperowanych....

lokers

co tam na magazynie słychać?? Został ktoś ze starej załogi?

nick

serdecznie zegnamy panstwa :))))

tgh
@nick

A kto znowu wyleciał?

hm ?

koniec kariery nareszcie -madry wybor zapracowalas sobie na to GWIAZDO

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica