Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Zapytajcie obecnych pracowników.. bo po tym się ocenia atrakcyjność firmy.. kiedy "młody" przychodzi ze stawka "X" i patrzy na "starych" pracowników, którzy nie chcą za bardzo szkolić, ma im to za zle.. ale kiedy dowiaduje się że stary pracownik ma stawkę to co on + 10-max20% (niby wypracowana przez lata) lub taka samą, zaczyna rozumieć o co w tym chodzi gdzie "starych" pracowników się nie szanuje, a młodych łapie stawką, która nie wzrośnie już nigdy za wiele..

Bim Bam Bom

W ogóle się tam nie szanuje z żadnych pracowników. Mamy tylko rypać i rypać. Nie widzą w nas ludzi tylko roboty. Bardziej chodzi o to, że starym pracownikom nie chce się uczyć młodych, bo tylko strata naszego czasu. Poświęcamy nasz własny czas, żeby nauczyć nowego pracownika, gdzie popracuje załóżmy 2/3 msc i znowu go zwolnią. I dlaczego to pracownik uczy pracownika, a nie brygadzista lub kierownik czy osoba wytypowana do tego? Przecież pracownik nie ma tego doświadczenia co osoba z wyższej półki. moim zdaniem te osoby, powinny dodatkowo dostać premię, bo zostawiamy własną pracę, na naukę nowego pracownika, który i tak długo tam nie zostanie? więc jaki w tym jest sens?

Obserwator
@Bim Bam Bom

Brygadzistą trochę popracuje a resztę czasu ma na plotki a więc na pomoc już czasu brak

Była
@Bim Bam Bom

A zastanawiałaś się dlaczego nowi pracownicy odchodzą? Wystarczy popatrzeć, jak te stare pracownice traktują siebie nawzajem a co dopiero nowych.

@Bim Bam Bom

Dlatego brygadzista i kierownik nie szkolą nowych pracowników bo oni nie mają pojęcia... No chyba że nauka ma obejmować sprzątanie i zniewolenie pracownika

N.H

Kierowniku, mam nadzieję, że pan to przeczyta i weźmie to do siebie. Jestem człowiekiem, nie śmieciem. Należy mi się szacunek, chociaż nie wymagam go od pana. Pana sprawa, co pan robi. Ale jeśli jestem pracownikiem, to pan sam powinien szanować pracowników i traktować jak należy. Skoro nie ma pan jaj, żeby powiedzieć pracownikowi co pan myśli, to nikt za tego pana nie zrobi. i jeśli ma pan problem z pracownikiem lub powinien pan go o czymś poinformować, to pana obowiązkiem jest powiedzieć to prosto w oczy. Bo tak powinno się załatwiać sprawy. Czyli po ludzku. Nie mam dobrego zdania o panu kierowniku, który nawet nie zamierzał poinformować, że umowa nie zostanie przedłużona. Zachował się pan bezczelnie i chamsko. Rozumiem, że zawsze tam pracownik jest tak traktowany? Pan jest kierownikiem, to dlaczego pan nie załatwia spraw niczym odpowiedzialna osoba? Gówniarskie rozgrywki to raczej nie pracy. I mam nadzieję, że pan zrozumie o co chodzi. Następnym razem kiedy pan ma problem do pracownika lub musi o czymś wiedzieć, to trzeba wziąć pracownika na bok i mu natychmiast o tym powiedzieć. Bo to co pan zrobił, było totalnie nie na miejscu. Jeszcze (usunięte przez administratora) obrobił za plecami do pracowników brawo. Nieźle, że od osób trzecich trzeba się nasłuchać co ma do powiedzenia. Wstyd. Bo nawet dzieci wiedzą, że problem to się wyjaśnia w oczy, a nie za plecami. Niech pan się cofnie do przedszkola, żeby nauczyć się podstawowych czynności, bo widzę mocny problem z komunikacją społeczną. Za plecami każdy jest mocny, ale w twarz nie koniecznie. Najlepiej omijać pracowników szerokim łukiem i nic nie mówić. Bezczelność i (usunięte przez administratora) ze strony kierownika.

zapytalski
@N.H

sorry że pytam,ale o którego kiero chodzi ,bo za moich czasów to wszyscy tacy byli...

Ktoś

Atmosfera super na hali bo dziewczyny poukładane i chłopaki na montażu ale to tylko tyle stawka 2600-2800 brutto plus 500 zł brutto premi z czego do 5 dni za każdy dzień l4 zabierają 20 zł za każdy błąd zła etykieta brak oringa bubel 150 zł z premii i w tym zakładzie nie można chorować chodzić na l4 najlepiej przychodzić do pracy z gorączka kichaniem katarem i kaszlem a także z jelitowka ponieważ przyczyną zwolnień pracowników z pracy bądź nie przedłużenie umowy jest l4 a nie wydajność. A zresztą jak chodzi o wydajność to są takie czasy że człowiek może wylewac 7 poty a i tak się nie wyrobi, jest kilka komisji że czasy są fajne ale to tylko kilka a cała reszta są czasy kiepskie.

@Ktoś

Sami sobie takie czasy wykręciliście, a teraz marudzicie, jest to bardzo słabe.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Od kilku lat już nie.

Jak dużo osób pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

lca

>100

Demostenes

Zdecydowanie za dużo, po prostu brak co niekturm jaj żeby odejść i to wieczne marudzenie jak w tej firmie jest źle. Żenada

To ja

No pewnie po co się starać brygadzistą czy kierownikowi,najważniejsze,że kasa się zgadza a ludzie na produkcji niech se łby między sobą urywają...

Marianek

Na krótki okres jest okej, z czasem... Brak szacunku do pracowników. Ogółem wyścig szczurów.

Już nie długo

Znajomości i lizodupstwo dwarantują ciepłą i przyjemna posadkę. Tempaki i nieroby nawet w biurach, co jak się coś chce to chowają wzrok. Klika liczy na tych co mają coś w głowie. Kombinowanie jak się nie odbić, szczególnie teraz gdy nie ma śp. prezesa. Dziwota jak ta firma daje radę.

Nowy pracownik

Witam, jako młody pracownik produkcji jestem bardzo zadowolony stawkę mam naprawdę super. Ponoć dużo większą od ludzi co mają stażu ponad 10 lat ale widocznie posiadają takie a nie inne umiejętności i za to są tak wynagradzani... Atmosferę pracy oceniam na dobrą, chociaż zawszę znajdzie się jakaś maruda. Mistrz wymagający i tyle, nie wiem czemu ludzie tak źle o nim mówią.Moim zdaniem poczciwe chłopisko. A kierownik tak jak ktoś już pisał wcześniej naprawdę 100% FEST. Tyle mam do powiedzenia mi jak się nie podobało w poprzednim zakładzie to go zmieniłem i jestem w sanha. Jak wam się nie podoba to zmieńcie firmę.

Rambo
@Nowy pracownik

Wszyscy wiedzą kim jesteś !!! P. M.

ch.c.w.ryj
@Nowy pracownik

jesteś frajerem !!!!

Witam wszystkich. Czy są przyjęcia do biura? I jak się pracuje na stanowiskach biurowych w tej firmie. Z góry dziękuję za każdą obiektywną odpowiedź. Pozdrawiam. Marta.

Rambo ll
@Marta

Pewnie że tak zwolniło się miejsce po Prezesie, Dział Dot - Kisiel na wylocie, i najważniejsze stanowisko Fest z dolnej jamy na produkcji niedługo mamy nadzieję odejdzie na emeryturę.

Rambo

Polecam pracę na produkcji... Zwłaszcza zmianę Profesjonalisty, na rozmowie pytać o tego gościa. Ludzi ze swojej zmiany ma za (usunięte przez administratora), myśli że nic nie potrafią, a że on jest mega inteligentny, a tak naprawdę o specyfice pracy firmy nic nie wie... Ludzi by zaganiał na śmierć jak by tylko mógł, przychodzi w soboty na nadgodziny zabierając tym samym miejsce pracy jakiemuś operatorowi, a i tak wielkie (usunięte przez administratora) robi...bo się nie zna...Chodzi i szpieguje ludzi - typowy $$ !!!

A stawka się co roku zmienia?

Xyz
@Paweł

Gdy stawka minimalna się zmienia to nam także

ania

Witam czy są przyjęcia do pracy w firmie teraz w tych trudnych czasach

Xyz
@ania

Tak, aktualnie poszukujemy pracowników na różne stanowiska

Demostenes

Stawka na produkcji od 3 500 zł na start po 3 miesiacach 3800 zł. Premia od 500-800 zł. Jak się człowiek postara to 5500 zł. Tak to wygląda. Super atmosfera. Kierownik produkcji do rany przyłóż. Uczciwy i szczery, prawdomówny. Jak coś obieca to słowa dotrzymuje ???? Taki prawdziwy FEST....

Bambam
@Demostenes

Eee czekaj czekaj bo jakbym nie liczy 5.5 tys(usunięte przez administratora) mi nie wychodzi. 3800 plus 800 daje 4600.

OnuceWujkaHenka
@Demostenes

Uuu podnieśli w 2017 to 2600 dawali. Coś mi się widzi że ściemniasz pane?

Japiszon
@Demostenes

Czasem nie jesteś z kadr i nie walisz ściemy bo ludzie wam uciekają.... Stawki na montażu na wjazd 2500 produkcja 2700 z tego co wiem.

Witold
@Japiszon

Po jakim czasie istnieje szansa na to, aby otrzymać podwyżkę? Chciałbym ustalić, czy obowiązują sztywne ramy czasowe w tej kwestii, czy może uzależnione jest to od zaangażowania danego pracownika.

makombe
@Demostenes

Człowieku co ty piszesz, ten kierownik od sprzątania to najbardziej fakszywy człowiek jakiego znam.

Miekiszon
@makombe

Fakt, porządek czystość (usunięte przez administratora)To dla niego podstawa.. Reszta mniej ważna

Jaki dress code obowiązuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Demostenes

Na produkcji ogrodniczki, połówka, koszula, polar. Minimum 3 komplety do 5.prane na bieżąco z tym nie ma problemu.. Jeżeli coś jest nie tak z rozmiarami to jest to do załatwienia pod tym względem firma staje na wysokości zadania. Moim zdaniem jest ok.

zniesmaczony

Taka super firma,że co chwilę przychodzą nowe osoby i zaraz odchodzą,BRAWO WY !!!

Diodak
@zniesmaczony

Piszę jako były pracownik tokarni. Kasa słaba 3zm itp. Socjal poziom słaby.

Jaka jest kultura pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Korniszon

Wlasnie

Spokokolo

Obowiązuje dresss

Trololo

Co obowiązuje?

wredny typ

a czy ten zakład miał w ogóle kiedyś kulturę?

Bubu

Firma działa czy zwniela żagle?

Stary pracownik

Powiem tak szkoda szczepić (usunięte przez administratora) socjalu nie ma nie wolno chorować bo to grozi autem z firmy niestety to mnie spotkało i zostałem wyautowany, wypłaty (usunięte przez administratora) nie urywają kadra zarządzająca to młode (usunięte przez administratora) nie widzą człowieka tylko ilość wysłanego towaru więc zastanów się pięć razy nim się zdecydujesz się tam pracować bo moim zdaniem niczego się tam nie do robisz tylko garba A o awansach nie ma mowy ,można tu pisać wiele ale jak pisałem na wstępie szkoda szczępić ryja i tracić czas to tyle

Andrew

Dobrze, że chociaż postojowe dają, a nie na urlopy jak w niektórych zakładach.

@Andrew

A co wy na to że zwolnili teraz tyle osób? Wirus? A może inny powód?

Pamparam
@Anonim

Pozwalniali? Starych nowych jakim kluczem szli?

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica