Fibris S.A.

Opinie o Fibris S.A.

Taki tam

Socjotechnika Panowie i Panie praca czyni wolnym? Pozdrawiam myślących.

Baśka.J z Prałkowiec

Bardzo lubie mego kierownika i mistrza jak im podaruje jajka bimber czy grzyby to mam urlop kiedy chce

INSPEKTOR Z MEN-u
@Baśka.J z Prałkowiec

PONOĆ FIBRIS MA PODPISANĄ UMOWĘ NA DOSTARCZANIE SIŁY ROBOCZEJ Z SPECJALNYM OŚRODKIEM SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM Nr.1 im. MARII GRZEGORZEWSKIEJ w PRZEMYŚLU .POŁOWA KADRY MA OKRĄGŁE DOWODY A INNI SĄ NIE ZDIAGNOZOWANI. ZAKŁAD POD PATRONATEM OLIMPIAD SPECJALNYCH.

Kierownik wytrzeźwiałki
@Baśka.J z Prałkowiec

Sprawa dla CBA

Felipe

Pozdrawiam niezwykle sympatyczną i ładną panią edyte byłą pracownice płyt

Miecia

O widzę że dużo komantarzy pokasowno. Pieknie

bar
@Miecia

Też zauważyłem. Ale w sumie zniknęły tylko te najostrzejsze i emocjonalne. Negatywnych ale spokojnych na szczęście nie ruszają

Kierownik Działu Zakupów

Rekrutacja rozpoczęła się już niefortunnym przełożeniem terminu spotkania z uwagi na fakt, iż Prezes nie może się dostosować do zaproponowanego raptem tydzień wcześniej, terminu spotkania-dla mnie lekceważące. Jak na tak frywolne podejście do zatrudnienia najważniejszego pracownika dla spółki, który ma rzetelnie i transparentnie zarządzać wszystkimi wydatkami firmy już wydało mi się niefachowe. Po tygodniu od rozmowy w Przemyślu Dyrektor zakładu składa mi propozycję pracy za marne pieniądze(okres próbny) co do odpowiedzialności, oraz niby mieszkanie, które de facto okazuje się pustymi pokojami biurowymi po remoncie z dostępem do "łazienki" na korytarzu. Po prawie trzech tygodniach od zaakceptowania przeze mnie powyższych warunków i przeprowadzeni z owym Dyrektorem zakładu rozmów telefonicznych i przesłaniu listów referencyjny z poprzednich zakładów w których współzarządzałem oraz kierowania merytorycznych pytań co do charakteru pracy, poprosiłem o przesłanie mi projektu umowy, tak abym nie został postawiony przed faktem dokonanym po 300 kilometrowej podróży do bądź co bądź dużego, niby rokującego zakładu pracy. Oczywiście umowę otrzymałem na trzy dni przed przyjazdem na warunkach samozatrudnienia w proponowanych pieniądzach, a o niby mieszkaniu już nie było mowy. z zaproponowanej kwoty po opłaceniu pobytu, podatków i vatu nie zostało by mi nic! Wnioskuję z całego procesu naboru, że komuś zależy na niegospodarnym rekrutancie a nie na fachowcu, który mógłby coś wnieść a nie wynieść z Fibris S.A.. Może się mylę, ale...

Pytania były bardzo ogólne,odnoszę wrażenie, że Prezes i Dyrektor nie wiedzieli o podstawowym funkcjonowaniu działu i generowanych wydatkach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

AWANGARDA PODWÓRKOWA

PRZECIĄGU PARU MIESIĘCY NA ZM.D DOSZŁO DO KILKU GROŹNYCH WYPADKÓW W KTÓRYCH PRACOWNICY DOZNALI USZCZERBKU NA ZDROWIU POWYŻEJ 7-DNI JEDNEGO MĄDREGO JEGOMOŚCIA DRUGI RÓWNIE MĄDRY BRYGADZISTA ZAWIÓZŁ BEZ ODPOWIEDNIEGO ZABEZPIECENIA RANY SWYM AUTEM NASTĘPNEGO (usunięte przez administratora) CZYTAJ PRAWY KIERA ZE ZŁAMANA NOGĄ TEŻ JA SIĘ PYTAM GDZIE JEST SENS I LOGIKA PO TO JEST POGOTOWIE ABY JE WZYWAĆ ,CO BOJCIE SIĘ CHAMY AFERY GDY ZAŁOGA KARETKI PROKURATORA ZARAZ WEZWIE MA TAKIE PRAWO GDY JEST WYPADEK PRZY PRACY CO SIĘ BOJCIE KONTROLI NIE INSPEKCJI PRZEMYSKIEJ TYLKO WOJEWÓDZKIEJ , DLA NIEKTÓRYCH FIBRIS WAŻNIEJSZY NIZ ŻYCIE I ZDROWIE.PIERWSZY JEGOMOŚĆ JAK BY ZESZEDŁ Z PADOŁU TO BY BRYGADZISTA KRATY GRYZŁ ZA NIEODPOWIEDNIE UDZIELENIE POMOCY ,W PŁYTACH JAK WYPADEK TO ZA BRAMĘ. BANDA TUMANÓW. BEZ POZDROWIENI .SYN KALITY

adas12
@AWANGARDA PODWÓRKOWA

mistrz czy brygadzista czy inna osoba ?jest odpowiedzialny ? kto zmiane prowadził ? taka byc moze wola była poszkodowanego.

@adas12

A ZA PRZEPROSZENIEM TY JESTEŚ (usunięte przez administratora) CZY JAK JAKA WOLA POSZKODOWANEGO ? ŻYCIE CZY ZDROWIE KOGOŚ RATUJE SIĘ MIMO JEGO WOLI .I H,,,,, MNIE TO OBCHODZI CZY POSZKODOWANY CHCE CZY NIE WZYWAĆ KARETKĘ .POSZKODOWANY MIAŁ RANĘ KTÓRA GROZIŁA WYKRWAWIENIEM.

Edyta

@FSKDR, mógłbyś opisać bardziej szczegółowo swoją opinię? Każdy szczegół jest istoty dla czytających forum i osób, które zastanawiają się nad aplikowanie do Fibris. Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna, dlatego dobrze by było abyś wyjaśnił swoją negatywną opinię. Przyda się to każdemu kto szuka pracy. Czy ktoś może orientuje się czy firma ta prowadzi, jakąś rekrutację ? To też ważne dla potencjalnych pracowników.

Gieniu
@Edyta

A więc: donosisz to masz chody bez względu na to jak wykonujesz swoją pracę. Nie donosisz to możesz i być najlepszy, a nikt tego nie zauważy. Wszędzie konfidenci. Kadra zarządzająca jest albo przerażona i boi się cokolwiek nowego wprowadzić, albo donosi i nie musi nic zrobić. Na sytuację kryzysowe nikt nie reaguje. Firma jest obsesyjnie kontrolowana przez zarząd i nie ma możliwości wprowadzenia innowacji. Wszystko ma być tak samo jak było 30 lat temu. Bardzo to przykre. Na początku traktują nowych pracowników dobrze, ale jak już odpracujesz jakiś czas to się zaczynaja naciski, presją. Trzeba uważać na wszystkich bo każdy może donosic a informacje niekoniecznie będą prawdziwe. Nikt się Ciebie nie będzie pytał o zdanie. Masz być trybikiem. Nie wolno narzekać ani komentować bo od razu,, dobry kolega" poda informacje dalej. Oczywiście w zmienionej na swoje potrzeby formie. Mam nadzieje ze udzieliłem wyczerpującej informacji. Dziękuję

Lol
@Gieniu

100 % potwierdzam

kadra zarządzająca
@Gieniu

innowacja polega właśnie na tym że masz być solidnie pracującym trybikiem w strukturze korporacji. Narzeka się i użala u psychologa na sesji terapeutycznej . Podstawą nowoczesnych technik zarządzania jest szybki przepływ informacji,pochodzących z różnych ,niezależnych od siebie źródeł. Więc nie rozumiem o co chodzi ?

Octopus.
@kadra zarządzająca

Korporacja, trybik, postawa wobec pracownika w stylu idź się wyżal mamusi, pokazuje tylko z kim przyjedzie pracować kolejnym szczęśliwcom. To nie są techniki zarządzania tylko rygor pracy. Ale jesli jest kij o zapewne jest i duża marchewka? A jeśli chodzi o przepływ informacji to pełna zgoda, to zazwyczaj klucz do sukcesu wzajemnie na siebie donoszących współpracowników. Wierzę ze w waszej firmie jest inaczej.

Osama Omelelele.

strażak sam

To prawda co tutaj ktoś napisał: "Brud i ten charakterystyczny trudny do zniesienia smród masy. Skóra nim przesiąka i możesz się kąpac nawet pół dnia a i tak się go nie pozbędziesz.Najgorsze miejsce w którym pracowałem." Poza tym koszty zatrudnienia im szybko rosną - od stycznia płaca minimalna znowu pódzie w górę. Przy tak ogromnym zadłużeniu i niskim kursie dolara, to chyba wiecie co to oznacza ... ? No chyba, że nie wiecie.

Alex
@strażak sam

Strażak Sam. Toty jedź do Stanów pracować. Imię już masz.

Mocarz

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

roman
@Mocarz

ta firma nigdy do idealnych a nawet dobrych nie nalezała , fircyk z pomorza i jego ekipa donosicieli leniuszkow , bez perspektyw i chyba z problemami finansowymi bo cos maja zadyszke ...

@roman

Jak tak wszystko wiesz to może pochwal się w jakim dziale pracujesz , a może ogarniasz wszystkie działy bo i o finansach się wypowiadasz i o leniuszkach itd dobry jesteś :-)

Adela

I na pewno gra w piłkę. :D Pozdrowienia dla pracujących z musu. Ciocia Adela.

Edyta

@roman widzę, że znasz firmę Fibris od środka, Twoja opinia nie jest pozytywna, może jednak znalazłyby się jakieś plusy tej pracy? Czy mógłbyś coś powiedzieć o atmosferze wewnątrz firmy, benefitach pozapłacowych lub premii? Zawsze warto podzielić się swoimi przemyśleniami, każda opinia jest na wagę złota.

@Edyta

lecz się pachołku gol.

Olek

Słyszałem, że firma ma dobra opinię jako pracodawca !

Wandeczka
@Olek

A ja słyszałam, że pesymista to dobrze poinformowany optymista.

Adrian

Ta firma to dno , dna :D Zarobki zatrzymały się w 2010 roku a firma w latach 80 :D Nawet Ukraińcy już tam nie chcą pracować. Warunki pracy fatalne - najlepszym określeniem będzie Mordor. Na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko przedstawiciela handlowego wylecieli z taką pensją ,że aż z krzesła spadłem ze śmiechu ! Nie polecam nikomu ! Szkoda czasu !

Arek

Nie wierzę, że firma mając dobrego pracownika będzie go gorzej traktowała!!

Osama Omelelele.

A ja hciec tam pracia!i cio.Chcial i shit !Nie dali mnie tam!Ja z Senegal i nic!Oni nie hcia taki jak ja!!!Do dopy z tym.

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

ferkow
@Zainteresowany

ta firma ciagle rekrutuje , ale pracuje sie nieprzyjemnie tak jak i zapachy w tej firmie a place sa niskie i krzywdzace bo jest grupa swojakow ktora utraca kazdego i wszystkich a prezes ze swiata nie ma pojecia co zrobic zeby firme usprawnic bo zamije sie sam sobą i utracaniem wszystkich na ktorych sa donosy ))

Majster Pipa.

Te wszystkie opinie negatywne o firmie to kłamstwa i kalumnie!!!Tym zajmie się prokurator i Milicja oraz inne organy władzy!Wszystkie te osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności karno cywilnej!!!Firma jest rzetelna solidna i płaci na czas!Jak ktoś nie chce pracować to każdy powód dobry!

LOL
@Majster Pipa.

Majster (usunięte przez administratora) - pewnie Prezeso lub jakiś wierny giermek wszystkich straszycie sądem. Przed sądem to Was powinni postawić ...

NIESTRZASZ BO SIĘ ZESRASZ
@Majster Pipa.

MILICJI OD 1991 ROKU NIE MA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNO- CYWILNA ZA CO ZA MÓWIENIE PRAWDY MAJSTER TAKIŚ MĄDRY (usunięte przez administratora)

Irek

Idealnych firm nie ma. Wszędzie znajda się sprawy do naprawy!!

FSKDR

Nie polecam. Komuna. W biurze niekompetencja. Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie.

Leon_zawodowiec

Pracowałem 6 miesięcy. Mam dość.

Duży

Ta firma to jedna wielka patologia - omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Fibris S.A. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Fibris S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibris S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibris S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibris S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibris S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibris S.A.