Fibris S.A.

Opinie o Fibris S.A.

stary

Węsołych Świont!!!

stary

jedzie tu mocno prl-em...milicja? O zgrozo!! rozumiem, że to wszystko dla niepoznaki bo ktoś z samej góry tu pisze. W ostatnim czasie zmieniły się przepisy odnośnie hejterów żeby nie czuli się bezkarni, ale to nie jest wcale takie proste, przepisy częściowo martwe. Proste raczej jest to, że ktoś co trzeci post straszy tym przepisem. Słabość?

młody

Aż, dziwne, że takiego analfabetę jak Ty przyjęli do pracy wyżej niż produkcja, ale z drugiej strony jak tak patrze co pisałeś to w ogóle mnie to nie irytuję, (usunięte przez administratora)

Majster Pipa.

Naucz się składać poprawnie zdania bezmÓzgu!!!

Kierownik Działu Zakupów

Rekrutacja rozpoczęła się już niefortunnym przełożeniem terminu spotkania z uwagi na fakt, iż Prezes nie może się dostosować do zaproponowanego raptem tydzień wcześniej, terminu spotkania-dla mnie lekceważące. Jak na tak frywolne podejście do zatrudnienia najważniejszego pracownika dla spółki, który ma rzetelnie i transparentnie zarządzać wszystkimi wydatkami firmy już wydało mi się niefachowe. Po tygodniu od rozmowy w Przemyślu Dyrektor zakładu składa mi propozycję pracy za marne pieniądze(okres próbny) co do odpowiedzialności, oraz niby mieszkanie, które de facto okazuje się pustymi pokojami biurowymi po remoncie z dostępem do "łazienki" na korytarzu. Po prawie trzech tygodniach od zaakceptowania przeze mnie powyższych warunków i przeprowadzeni z owym Dyrektorem zakładu rozmów telefonicznych i przesłaniu listów referencyjny z poprzednich zakładów w których współzarządzałem oraz kierowania merytorycznych pytań co do charakteru pracy, poprosiłem o przesłanie mi projektu umowy, tak abym nie został postawiony przed faktem dokonanym po 300 kilometrowej podróży do bądź co bądź dużego, niby rokującego zakładu pracy. Oczywiście umowę otrzymałem na trzy dni przed przyjazdem na warunkach samozatrudnienia w proponowanych pieniądzach, a o niby mieszkaniu już nie było mowy. z zaproponowanej kwoty po opłaceniu pobytu, podatków i vatu nie zostało by mi nic! Wnioskuję z całego procesu naboru, że komuś zależy na niegospodarnym rekrutancie a nie na fachowcu, który mógłby coś wnieść a nie wynieść z Fibris S.A.. Może się mylę, ale...

Pytania były bardzo ogólne,odnoszę wrażenie, że Prezes i Dyrektor nie wiedzieli o podstawowym funkcjonowaniu działu i generowanych wydatkach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
młody

Mózgu po pierwsze sie pisze przez Ó tak w ogóle..

młody

Możesz mi skoczyć Cipko co najmniej . Jak tam pucuje sie buty kierownika, czy wylizane na poniedzialek? Mam nadzieje ze tak bo WLASNIE TAKICH JAK TY TAM POTRZEBUJA..

Majster Pipa.

Nie muszę się rozmnażać!Do czarnej roboty mam takich(usunięte przez administratora) jak ty!A sam zarabiam dwa razy tyle co napisałeś misiu kolorowy!

młody

Witam Panie Majsterku widzę ze nareszcie się obudziłes. Jak chcesz ludzi na ta usłana rozami ciepła posadke zwana PRODUKCJA, to sie rozmnóż, wytresuj pozbieraj rodzinke i hajda do roboty :D jak wytrzymasz i zarobisz te swoje 1680 to ja ci dorzuce na trumne.

Majster Pipa.

No nareszcie!W koncu ktoś rzeczowo i dosadnie napisał co tam się dzieje(usunięte przez administratora)

Majster Pipa.

Ludzie nie opowiadajcie jakichś bzdur!Przecież najniższa krajowa to 1280 netto!Więc jakie 1200?Do tego dochodzi premia,dodatek za nocne zmiany i za pracę w warunkach szkodliwych!Jak wziałes jeden z drugim pożyczkę bezprocentową w zakładzie to się nie dziw że masz ne rękę 1000zł lub mniej!Wam to nikt nie dogodzi!Szkoda na was czasu!

młody

Ponoć właśnie słyszałem że piszą netto a przychodzi co do czego to wynika ze niestety miesięcznie wychodzi ledwo 1200 i to jeszcze do jesteś traktowany jak przynieś wyniesie pozamiataj.. ale to szczegól. Niech PAN MAJSTER PIPA NAPISZE ile wychodzi naprawdę bardzo nie ludzi oszukują. Powinno się napisać konkretnie 1200 i ani grosza więcej i jesteś w najgorszej chlewni.. ze każdy stamtąd ucieka jak tylko może bo to co oni tam proponują to moja noga jak o tym usłyszała to z łóżka wyjść nie chciała. POZDRAWIAM

antoni nikt mnie nie dogoni
@młody

heh, ściema jak cholera z dodatkami - jak włazisz w zadek jakiemuś majstrowi lub innemu to coś z ochłapów pseudo premiowych dorzucą,lub jak masz rozum jak jeden /żeby tylko jeden ?/ pajac z działu na 'l' i będziesz łupać do upadłego,wcinać paracetamol i latać jak poparzony po ścianach. nocne i szkodliwe - owszem ale w stawce prosto z gułagu. wszystko jest wrzucone do jednego worka pod nazwą 'najniższa średnia' i po zapłaceniu podatków masz swoje 1280. o zniszczonym zdrowiu i innych walorach estetyczno-zapachowych na stałe wpisanych w krajobraz tego zakładu nie wspomnę. jest to miejsce dla przegranych, lub o myślach samobójczych. region jest bez pracy więc takie warunki i płace niestety mają racje bytu. a jak jesteś pod ścianą i musisz mieć ma miskę z starym ryżem to pójdziesz. jeśli nie - to omijaj to miejsce.

zadzior
@antoni nikt mnie nie dogoni

He he to akurat masz racje. Omijać to miejsce jak najbardziej z daleka. Bo to co tam się dzieje na tzw PRODUKCJI to przechodzi ludzkie pojęcie. Zdrowia potem nie odzyskasz za te psie grosze które oni tam proponują.

Aha, to dobrze wiedziec. Dzięki Pozdrawiam

antoni nikt mnie nie dogoni
@młody

ta, za dwa miesiące chyba ...

Majster Pipa.

Witam!Z premią i dodatkami za zmiany ok.1840 netto!

młody

Witam, chciałbym się przyjąć do tej pracy ale nadal nie wiem ile bym zarabiał netto. Czy może mnie ktoś poinformował? Pozdrawiam.

helmutowicz

firma uprosiła prezydenta miasta o odroczenie płatności podatku od nieruchomości , jest w nędzy i nie ma pieniędzy ...

Majster Pipa.

Zakwaterowanie w Albatrosie.Firma opłaca noclegi!Wyżywienie w McDonaldzie.Niedługo otwarcie.Za dojazdy też zwracają.Trzeba złożyć podanie do Prezesa.Ale lepiej opłaci się nocować w tym hotelu.Płaca 1574pln plus 367pln premii.Wszystko netto na rękę!Polecam!!!

Grzegorz Brzenczyszczykiewicz.

jakie dojazdy?jaki hotel?(usunięte przez administratora)

produkcja

Ja mam na to taki patent śpie w opakowaniu wstaję o 4:30 nie myję się i nie golę idę na PKS po pół godzinie jestem w przemyślu potem przesiadka na mzk i przed 6:00 jestem w fibrisie . (usunięte przez administratora)

rychu

jak wyglada sprawa dojazdu pracownikow z pobliskich wsi , organizacja dojazdu , holel robotniczy ?

Mały Pampers

Praca na produkcji w Fibris nie należy do najcięższej. Jeśli jesteś człowiekiem na tyle mądrym i pracowitym by można było Ci powierzyć dozór i eksploatacje maszyn to nie narobisz się tam. Gorzej, gdy okażesz się człowiekiem mniej rozumnym, który nie nadaje się do niczego lub co gorsza masz swoje zdanie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fibris S.A. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Fibris S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibris S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibris S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibris S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibris S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibris S.A.