Fibris S.A.

RF

Polecam firmę

Jack
@RF

A dlaczego polecasz prace w Fibris?

To jest porządna i uczciwa wobec pracowników firma.Kto chce zarabiać 20 tyś. na mc. niech idzie do telewizji i będzie tępym celebrytą którego konta obserwuje masa bezmózgich baranów!!!

Kierownik Działu Zakupów

Rekrutacja rozpoczęła się już niefortunnym przełożeniem terminu spotkania z uwagi na fakt, iż Prezes nie może się dostosować do zaproponowanego raptem tydzień wcześniej, terminu spotkania-dla mnie lekceważące. Jak na tak frywolne podejście do zatrudnienia najważniejszego pracownika dla spółki, który ma rzetelnie i transparentnie zarządzać wszystkimi wydatkami firmy już wydało mi się niefachowe. Po tygodniu od rozmowy w Przemyślu Dyrektor zakładu składa mi propozycję pracy za marne pieniądze(okres próbny) co do odpowiedzialności, oraz niby mieszkanie, które de facto okazuje się pustymi pokojami biurowymi po remoncie z dostępem do "łazienki" na korytarzu. Po prawie trzech tygodniach od zaakceptowania przeze mnie powyższych warunków i przeprowadzeni z owym Dyrektorem zakładu rozmów telefonicznych i przesłaniu listów referencyjny z poprzednich zakładów w których współzarządzałem oraz kierowania merytorycznych pytań co do charakteru pracy, poprosiłem o przesłanie mi projektu umowy, tak abym nie został postawiony przed faktem dokonanym po 300 kilometrowej podróży do bądź co bądź dużego, niby rokującego zakładu pracy. Oczywiście umowę otrzymałem na trzy dni przed przyjazdem na warunkach samozatrudnienia w proponowanych pieniądzach, a o niby mieszkaniu już nie było mowy. z zaproponowanej kwoty po opłaceniu pobytu, podatków i vatu nie zostało by mi nic! Wnioskuję z całego procesu naboru, że komuś zależy na niegospodarnym rekrutancie a nie na fachowcu, który mógłby coś wnieść a nie wynieść z Fibris S.A.. Może się mylę, ale...

Pytania były bardzo ogólne,odnoszę wrażenie, że Prezes i Dyrektor nie wiedzieli o podstawowym funkcjonowaniu działu i generowanych wydatkach.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

RF

Czyli będą musieli spłacić, o ile dostali.

Jakie są mocne strony pracodawcy Fibris S.A.?

Z pewnością stabilność zatrudnienia, konkretne godziny pracy, legalne zatrudnienie o umowę o pracę, zdrowie i bezpieczeństwo pracownika na pierwszym miejscu, przyjazna atmosfera...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fibris S.A.?

abc

mają

Oczywiście, ze mają szansę na zatrudnienie i stałą pracę. Fibris S.A. jest dużą firmą rekrutującą pracowników w trybie ciągłym. Wystarczy złożyć CV w dziale kadr i się przekonać, że warto.

@Fibris S.A.

No raczej nie warto

Czy Fibris S.A. zapewnia kartę multisportu?

Wodniczek

Nie ma nic nędza

nie ma, ponieważ pracownicy nie byli zainteresowani tym rozwiązaniem, za mało chętnych - pamiętam była przeprowadzana ankieta w firmie

A jak teraz sytuacja wyglada nadal na urlopach czy już pracujecie?

Czy jest możliwość w Fibris S.A. pracy na część etatu?

A

Tak , jest taka możliwość

Ile obecnie wynosi wynagrodzenie pracownika na produkcji za przepracowany miesiąc, łącznie z dodatkami (nadgodziny, praca w porze nocnej) jeżeli takie są.

Ok 2450-2700 na rękę.

Zak

Dobre ????

Magda

@pawcio a ile macie osób na produkcji? Słyszałeś o wolnych wakatach?

pawcio

Polecam firmę i pracodawcę, pracuję na produkcji i nie narzekam, praca jak każda inna- trzeba robić. Warunki.. całkiem niezłe. Płaca przyzwoita. Jak ktoś chce to popracuje długie lata.

PPP

Polecam

AAA
@PPP

a coś więcej dlaczego polecasz?

J.

Jak sytuacja w dziale handlowym? Lepiej coś?

Jaco
@J.

Piszą, że rekrutują w trybie ciągłym, czyli rotacja spora.

Obywatel

Tylko współczuć że Fibris już od wielu miesięcy poszukuje elektryka a wciąż go nie może znaleźć. I wozkowego też. Muszą chyba dużo płacić. Szkoda ze nikogo nie ma chętnego. Oj jaka szkoda. Biedne te płyty.

Elektryk
@Obywatel

Nie problem jest zatrudnić byle kogo. Wysoko wykwalifikowani specjaliści są ciągle poszukiwani. Osoby z uprawnieniami, doświadczeniem oraz certyfikatami sami znajdują pracę bez problemu. Proces rekrutacji specjalisty na takie stanowisko musi trwać.

@Elektryk

Skoro firma preferuje zatrudnianie specjalistów, to zastanawia mnie, co z osobami, które nie mają doświadczenia zawodowego? Mogą dostać się oni do pracy w tej firmie na zasadzie przyuczenia? Proszę o pomoc.

Beti
@Obywatel

Dlaczego Pan myśli, że brakuje elektryków. Firma rozwija się, realizuje nowe inwestycje.. normalnym jest, że zwiększa zatrudnienie. :) Chyba nie takie bidne te płyty ;)

Bardzo jest mi miło zobaczyć że firma zaczęła się przejmować opinia swoich pracowników. Widzę też że inwestuje w PR. To bardzo dobrze. Mam nadzieję że za tym idzie też realna zmiana warunków pracy i atmosfery w firmie. Teraz ciężko o pracownika, a o takiego co wiele zniesie to już mega trudno. Pozdrawiam

@Marek

Twój wpis sugeruje, że dotychczasowe warunki pracy i atmosfera nie były najlepsze i dopiero po zapoznaniu się z komentarzami przez firmę zaczęło się coś zmieniać. Czy kwestia wynagrodzenia wygląda podobnie? A może powodem zmian jest coś innego?

@Sławomir

Myślę że powodem zmian był notoryczny brak chętnych na stanowiska.

@Marek

Czy obecnie sytuacja wygląda inaczej? Znalazły się osoby chętne do pracy w firmie Fibris, czy może w dalszym ciągu jest problem ze znalezieniem odpowiednich osób? Mam nadzieję, że sytuacja pod tym względem uległa zmianie.

obywatel

Halo, szanowni Państwo! To jest aż tak źle tam? Jak byłem tam raz na magazynie wyrobów gotowych, miałem wrażenie jakbym się przeniósł w lata 70 i 80. Powinni tam kręcić Kogel Mogel 3. Mam jednak pytanie: Co chwilę szukają np do działu logistyki, sprzedaży, itp. Nie wspomnę o elektrykach. co jest grane? Warto tam iść? Co się tam dzieje w biurze? Dynamiczny rozwój jak w wielu ogłoszeniach przemyskich potentatów? Dajcie znać, jak tam jest. czyżby tak mało logistyków było w mieście w dzisiejszych czasach? Niki nie zna angielskiego czy niemieckiego??

Rafał
@obywatel

Obecnie z tego, co znalazłem firma Fibris poszukuje pracowników na dwa wolne stanowiska. Jedno z nich to stanowisko automatyka utrzymania ruchu, drugie zaś to menadżer ds. kluczowych klientów. W przypadku pierwszego stanowiska firma wymaga od potencjalnych kandydatów wykształcenia technicznego. Zastanawia mnie, czy jest to niezbędny punkt, aby w ogóle móc myśleć o zatrudnieniu w tym miejscu? Może mimo wszystko nie mając wykształcenia technicznego, również są szanse na otrzymanie zatrudnienia? Mam nadzieję, że ktoś będzie mieć informację na ten temat.

xdxdxd
@Rafał

Ktoś wie jaka stawka jest dla w/w automatyka w tej firmie?Osoba odpowiedzialna za ogłoszenia chyba trochę się wstydzi bo podanie tej informacji tylko na rozmowie....a mi to średnio pasuje jechać tyle kilometrów żeby usłyszeć najniższa krajowa.

biurowiec
@obywatel

kase ktos z firmy wypompowuje , jakis cwaniaczek z pomorza chyba , miejscowi sie podgryzaja a sama firma jak z 3ciego swiata )) bardzo przykre ze tak została ta firma zdegenerowana przez nadpobudliwy ( ha ha ) zarząd , dla kogos kto ma jakies kompetencje i ambicje to jest nie najlepszy pomysł

INSPEKTOR Z MEN-u
@obywatel

JAKI KOGEL MOGEL 3 CHYBA DROGA BEZ POWROTU LUB WZGÓRZA MAJĄ OCZY A TAK NA SERIO TO ZAKŁAD JEST PEŁEN SITWY,KOLESIOSTWA,KUNKTATORSTWA ORAZ ABSURDÓW RODEM Z BAREI WZGLĘDNIE CHĘCIŃSKIEGO.PEŁNO FANATKÓW CZYTAJ STACHANOWCÓW.KALEKÓW NICZYM Z ZAKŁADU PRACY CHRONIONEJ START .LUDZIE TO PRZYKŁAD BANGLADESZU EUROPY.LOGISTYKÓW W PRZEMYŚLU JEST WIELU TYLKO KTO CHCE ROBIĆ ZA DAMSKI CH,,,, MASZ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE TO SIĘ CENISZ PROSTE / LOGICZNE.PS- OBRONICA Z URZĘDU VEL JEŻ MAGISTER PRAWA KLAKIER PIERWSZORZĘDNY WAZELINIARZ , OWAD INFO ,ROPUCH ROZTLEPANY KARIEROWICZ NICZYM WINCENT PSTROWSKI,RESZCIE TEŻ NIE MAŁO BRAKUJE .POZDRO NORMALNI.

Aśka
@obywatel

Obywatelu jak ma być dobrze? Władzunia smązy się w ciepłych krajach i pławi w luksusie. Ludzie się zwalniają. Każdy szuka czegoś na boku. Pogadać tylko z klientelom od razu będzie wiadoomo ze i wyroby już nie takie jak kiedys. Cot u duzo muwić, początek końca ale to nie wina szarego pracownika tylko zarzadu.

fibris
@Rafał

Proszę o przesłanie cv

Faziuaz
@Aśka

"muwic"!?... do szkoły człowieku.

Wiki28

W Fibrisie pracuje bardzo dużo osób i jak w każdej najwięcej do powiedzenia mają niezadowoleni z wszystkiego. Ja kilka lat temu tam pracowałam i miło to wspominam. Była to moja pierwsza praca. Ludzie byli różni, jedni bardzo pomocni inni mniej. Płaca taka jak wszędzie, adekwatna do stanowiska. Mój chłopak nadal tam pracuje na produkcji i pracy nie szuka.

Aktualność
Miło nam poinformować, iż Fibris Spółka Akcyjna realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020. Projekt dotyczy utworzenia działu badawczo-rozwojowego w siedzibie firmy, który pozwoli nam na innowacyjność na każdej płaszczyźnie naszej działalności. Od rozwoju technologii produkcyjnych, poprzez coraz bardziej innowacyjne sposoby uszlachetniania naszych produktów, na poszerzeniu oferty produktowej wcale nie kończąc.

Całkowita wartość projektu to 2.740.400,00 zł z czego 1.114.000,00 to wartość dofinansowania jakie Fibris uzyskał z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu „Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Fibris S.A. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Fibris S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fibris S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fibris S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fibris S.A.?

Kandydaci do pracy w Fibris S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fibris S.A.